Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
3,614
نام
محمد
درود به همگی.
آقا یه مدته که حوصله‌ی انیمه دیدن ندارم. باید برم دکتری چیزی!؟ :D
قبلا دلم به این خوش بود بعد کار بشینم آخر شب نیم ساعت برم تو دنیای جاپونی‌ها.
بگذریم... برای چی اومده بودم؟ آها پوستر جدید انیمه سینمایی وایولت اورگاردن.
پ.ن: اسم‌اش همین نبود قبلا که؛ بود؟ امان از پیری.
----------------

:D
پیری که کار خودشو می‌کنه، ولی دلم جوون بود مثلا. بعدم یهویی پیش اومد. به‌هرحال جای ما رو هم خالی کن موقع انیمه دیدن!
آره پوسترش حرف نداره. روح آدم تازه می‌شه. و همانا چنین است.
این اگه درست یادم باشه یک داستان فرعیه، اون داستان اصلی که قرار بود در اصل فیلم کنن اخر داستان رو شامل میشد!
حداقل چند سال پیش که اخرش بود دیگه نمیدونم فاز نویسنده اینم مثل نویسنده مونوگاتاریه که داستانش تا ابدیت طول میکشه و ادامش داده یا نه؟!:|:D
پ.ن:کار این قبل از پر پر شدن استدیو تموم شده بود از تابستون ورژن نهایی ایش دستشون بوده!
هنوزم سرنوشت فیلم اصلی که تاخیر خورده در ابهامه...

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
کسی نیست جواب سوال من را بدهد

کسی اینجا ناروتو یا بروتو نگاه نکرده جواب سوال من را بده

سلام دوستان. چند تا سوال داشتم.
1. اون نصفه ی دیگه ی کوراما که همراه بقیه ی بیجوها آزاد شده بود الان کجاست؟
2.اون همه چاکرای کیوبی که وقتی ناروتو توسط اون موجودی که توسط بوروتو کشته شد از بدنش بیرون کشیده شد چی شد؟ دوباره به بدنش برگشت؟ یعنی میخوام بدونم الان یعنی چاکرای کمتری از کوراما داره و ضعیف تر شده؟
3. چرا دیگه اون گوی های سیاه که دانای شش طریقت به ناروتو داده بود وقتی که تبدیل میشه دورش ظاهر نمیشه؟ مگه دیگه قدرت دانای شش طریقتو نداره؟ آخه ساسکه هنوز رینگانشو که دانای شش طریقت بهش داده بود رو داره.
ممنون میشم یکی من پیرمرد 37 ساله رو راهنمایی کنه

• Like
Reactions: m.a.t

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
14,047
نام
مازیار
کسی اینجا ناروتو یا بروتو نگاه نکرده جواب سوال من را بده

سلام دوستان. چند تا سوال داشتم.
1. اون نصفه ی دیگه ی کوراما که همراه بقیه ی بیجوها آزاد شده بود الان کجاست؟
2.اون همه چاکرای کیوبی که وقتی ناروتو توسط اون موجودی که توسط بوروتو کشته شد از بدنش بیرون کشیده شد چی شد؟ دوباره به بدنش برگشت؟ یعنی میخوام بدونم الان یعنی چاکرای کمتری از کوراما داره و ضعیف تر شده؟
3. چرا دیگه اون گوی های سیاه که دانای شش طریقت به ناروتو داده بود وقتی که تبدیل میشه دورش ظاهر نمیشه؟ مگه دیگه قدرت دانای شش طریقتو نداره؟ آخه ساسکه هنوز رینگانشو که دانای شش طریقت بهش داده بود رو داره.
ممنون میشم یکی من پیرمرد 37 ساله رو راهنمایی کنه
حتی خود سازنده ها هم اهمیتی به این جزئیات نمیدن

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
دراصل در یک برهه ای خیلی قوی شان کردند ولی العان پشیمون شدند این قابلیت ها را برداشتند مثل حالت دانایی که دیگر ناروتو تو اون حالت نمی ره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: m.a.t

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
3,614
نام
محمد
الان قسمت 19 کیمیستو نو یایبا رو دیدیم.
به قدری از لحاظ موزیک..ارت استایل و حتی فریم به فریم اخر اپیزود شاهکار بود، که دیگه از الان میدونم به هیچ وجه سراغ مانگا نمیرم!
تا به اینجا برای من نه تنها بهترین اثر Ufotable،بلکه یکی از بهترین انیمه های شوننی هم هست که دیدم،واقعا دمشون گرم:x

خیلی جالبه...چند سال پیش مانگاش اومده بود واقعا نتونست توجه ام رو جلب کنه، حتی چندان دلخوشی از طراحی های مانگا نداشتم ولی با این انیمه قوی کاملا حس میکنم چندین برابر تونستن حلوتر از مانگا پیش برن.
امیدوارم بتونن در فصل دومی که احتمالا بعد فیلم میاد کیفیت انیمه رو حفظ کنن، یه وقت بلای فصل دوم شینگکی سرش نیاد:-"

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,088
نام
Ali
این سیزن 3 سایکو پس چطوریاست؟!
اگه به اشغالی سیزن 2 هست که بگید بدونم تا اصلا نگاهش نکنم!:|
از سیزن 2 که بهتره ولی بازم اصلا به خوبی فصل 1 نیست و تو بهترین حالت یه انیمه نسبتا خوب هست، برای بیکاری و وقت پرکردن خوبه :| :D

خیلی جالبه...چند سال پیش مانگاش اومده بود واقعا نتونست توجه ام رو جلب کنه، حتی چندان دلخوشی از طراحی های مانگا نداشتم ولی با این انیمه قوی کاملا حس میکنم چندین برابر تونستن حلوتر از مانگا پیش برن.
امیدوارم بتونن در فصل دومی که احتمالا بعد فیلم میاد کیفیت انیمه رو حفظ کنن، یه وقت بلای فصل دوم شینگکی سرش نیاد:-"

اینو فکر کنم قبلا هم اینجا گفته بودم (حافظه یاری نمیکنه :D )، مانگا و داستان کیمتسو خیلی معمولی، کلیشه ای و ساده هستن :| ولی انیمه قشنگ 2-3 لول کیفیت کلی کار رو برده بالا!
قشنگ نشون میده که یه استدیو کاربلد و خوب چطور میتونه یه مانگا و داستان رو ببره بالا و بهتر کنه....

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
تو یکی از این سایتهای انیمه باید میدیدید این فن های فولمتال و دث نوت چکار میکردن!!!اخه این دوتا واقعا این همه ارزش دارن؟حالا بخش اول دث نوت یه چیزی فول متال چیه اخه که بخاطرش خودشون رو جر میدادن.موندم اگه سن اینا به یه چی مثل دراگون بال میرسید کار می خواستن بکنن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
14,047
نام
مازیار
چند تا سایت دانلود انیمه معرفی کنید
حجم هر قسمت دور و بر ۱۰۰
وضع سایتا خرابه... من از تک انیمه میگرفتم، اونم چند روزه قطعه.... یه bia2anime هم هست که آرشیوش خیلی ناقصه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
18,613
نام
امیر حسین
رو بیارید به تورنت، انقدر خودتون رو اذیت نکنید:D

---

خیلی حس بدیه وقتی میبینی داری به پایان وان پیس نزدیک میشی... و پایان از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیک تر است:(

واقعا دوست ندارم تموم بشه... همچنان تا بی نهایت برن جزیره های مختلف، کاراکترهای جدید و باحال ببینیم و ماجراهای باحال... :(

دردم رو به کی بگم؟ :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر