Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
هر هفته به افتخار این بازگشت یکی از مخالفان راشل-ساما توی این تاپیک رو پیش پای ایشون ذبح می‌کنیم:>
به نظرم هر هفته یکی از طرفداراشو قربونی کنیم ثوابش بیشتره :D

من مانگا رو میخوندم اینطوری شدم، خیلی کم مانگایی تونسته من رو اینطوری کنه!
آرک بعد این هم خیلی عالیه‌.
الان اینجا به دلیل عدم وجود عنوان اسپویلر این سوال پیش میاد که دارین درباره چی صحبت میکنین .
@Morgoth Bauglir
جفتتون ویرایش کنین لطفا .

@Z-fan
اقتباس مامورو هوسودا (Wolf's Children - Summer Wars - Boy and the Beast) از افسانه دیو و دلبر تحت عنوان BELLE تو تاریخ 16 جولای تو ژاپن به اکران درمیاد

که یعنی احتمالا دی امسال بلوری اش بیاد بیرون
شدید منتظر کار جدید تیمشم :x :x

undefined
مشکل بالا برای اسپویلر پست شما هم میتونه پیش بیاد .
ویرایش کنین لطفاً .
-----
پ.ن : واقعاً ناراحت کنندست که بعد از این همه سال همچنان باید درباره این موضوع پیش افتاده و ساده تذکر بدم به کاربران قدیمی تاپیک .

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام

به نظرم هر هفته یکی از طرفداراشو قربونی کنیم ثوابش بیشتره :D

الان اینجا به دلیل عدم وجود عنوان اسپویلر این سوال پیش میاد که دارین درباره چی صحبت میکنین .
@Morgoth Bauglir
جفتتون ویرایش کنین لطفا .

@Z-fan

مشکل بالا برای اسپویلر پست شما هم میتونه پیش بیاد .
ویرایش کنین لطفاً .
-----
پ.ن : واقعاً ناراحت کنندست که بعد از این همه سال همچنان باید درباره این موضوع پیش افتاده و ساده تذکر بدم به کاربران قدیمی تاپیک .

حالا والا من فقط لینک تریلر گذاشتم تو اسپویلر که شلوغ نشه پست با دو تا ویدیو خب و هیچ اسپویلی عملا در کار نیست ولی اوکی :|

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
حالا والا من فقط لینک تریلر گذاشتم تو اسپویلر که شلوغ نشه پست با دو تا ویدیو خب و هیچ اسپویلی عملا در کار نیست ولی اوکی :|
اصلاً مهم نیست تو اسپویلر چیه . وقتی عنوان مناسبی نداره یعنی محتوا نامشخصه و تا باز نشه نمیشه فهمید چیه .
بارها به اشکال مختلف رو این رو گفتم که دلیل نوشتن عنوان مناسب اینه که کاربر بدونه چی توی اسپویلره و بازش کنه یا نه .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
الان عملا وسط فصلیم
بهتره من نظرم رو در مورد معدود انیمه های فصلی ای که می بینم بنویسم

قبلش این که این فصل یه سری کارها هستن که ندیدم ولی دلم میخواست ببینمشون
Super Cub و 86 تو صدرشونن. دوست داشتم اقتباس های To you the Immortal و Ijirenaide Nagatoro San و Tokyo Revengers هم ببینم (مخصوصا TYtI که خیلی انگار اقتباس خفنی داره) ولی خب ترجیح دادم برم سراغ کارهایی که هیچی از داستانشون نمیدونم

HigeHiro
Ep.4

DROPPED :D
به اصرار @Arima Kishou من یه بار دیگه به هیگه هیرو فرصت دادم (همون قسمت اول وگرنه دراپش می کردم)
می فهمم چرا انیمه طرفدار داره ها... ولی جدا من نمیتونم باهاش ارتباط بگیرم
خیلی ضایعس اقتباس از یه مانگای درام عادیه... نوع جریان دیالوگ ها و رود اتفاقات قشنگ از اوناست که تو مانگا عین چی جواب میده. تو ایمه ولی همش به طرز عجیبی نامیزون و رو مخه. مخصوصا برای همچین قصه درام با موضوع حساسی. بگذریم که آرت استایل کار هم باز برای همچین درام بزرگسالی زیادی تینیجری میزنه
خلاصه که قسمت 4 رو بیشترش رو اسکیپ کردم و دراپ :D
البته دراپی های این فصل به همین هیگه هیرو ختم میشه و سه تا انیمه دیگه خیلی بهترن به نظرم :D

Vivy
Ep.6

گمونم بلندپروازانه ترین کار این فصل باشه. نویسنده ری:زیرو، استدیوی Wit، کار اورجینال و دم و دستگاه موسیقی خفن و کلی چیز دیگه. به شخصه انتظار داشتم ناامید شم عین چی. هر وقت این همه اسم دور هم جمع میشن، تهش همه چی به فنا میره. ولی خب حداقل ویوی به این جاش نرسیده. قسمت به قسمت به نظرم داره کار شاخ و برگ بهتری میگیره. بهترین انیمه فصل نیست به نظرم و دو تا کار دیگه رو بیشتر دوست دارم، ولی کلا Vivy این جور که پیش میره از اون انیمه اورجینال ها میشه که تو 12 قسمت خوشگل همه چی شو جمع و جور می کنه و میره. و منم عاشق همچین کارهای قاب بندی شده و تر و تمیزیم :D
اوپنینگ کار هم وحشتناک خوبه... ولی من بیشتر از همه با پوسترش حال کردم.

1621080275824.png

خدایی پوستر خفنی نیست؟ :D
در کل به نظرم از بعد شخصیت های فرعی می لنگه هنوز. مخصوصا این که هر دو قسمت به استثنای یه شخصیت بقیشون Shuffle میشن میرن عقب :D ولی اگه پایانشو بترکونه ممکنه بهترین انیمه فصل شه به نظرم. فعلا که فاصله داره

Shadow House
Ep.4

کار میستری به این میگن که اصن انیمه رو استارت بزنی بگی وات دفاک :D... چرا نصف اینا از سایه اند؟ چرا به اینا میگن عروسک؟ چرا دود میکنن اینا؟ اگه اینا عروسکن چرا این قدر آدمن؟ اصن کی مسئول ایناست آخه!؟
خلاصه خیلی کار باحالیه. شخصیت اصلیش یه گلوله نمکه و این جور که از اپیزود سه و چهار برمیاد، شخصیت فرعی های خوبی هم داریم. از مانگاش هم تعریف زیاد میشه. لذا در کل به شدت کاریه که با انتظار خیلی کم رفتم توش و حسابی سورپرایز شدم. امیدوارم همین روند قسمت به قسمت بهتر شدن رو ادامه بده.

Zombieland Saga Revenge
Ep.5

Zombieland Saga S2 - 03 [720p] [AnimDL.ir].mkv_snapshot_22.54_[2021.05.15_02.24.05].jpg

زامبی ها، تهیه کننده روانی، دث متال، اوپنینگی که بیشتر میخوره مال یه انیمه کایجو باشه یا هر چیز دیگه و در نهایت فاکینگ Legendary Yamada Tae :D هر چیزی که یه انیمه آیدولی نباید باشه رو Zombieland Saga تو خودش داره و هر چیزی که تو فصل اول کار دوست دارید تو این فصل حداقل با این 5 قسمتی که اومده، بهترش این جا هست. خود اپیزود دو اش تکی غم انگیز ترین اپیزود فصله بین چیزایی که دیدم و اپیزود 4 اش هایپ ترین
کمدی کار محشره. آهنگ های کار عالی اند، داستان عجیب و تخیلیه ولی میره جلو و موندم اوپنینگ این بهتره یا ویوی. خلاصه تا این جا با اختلاف بهترین انیمه فصله برام :x در کل اگه با فصل اول حال کردید، خیالتون راحت این یکی واقعا رو دست فصل اول می زنه
پروژه احیای ریجن ساگا هنوزم ادامه داره. برام خیلی جالب بود که انیمه واقعا اسپانسرش خود ریجن ساگاست و Cameo های واقعی مثل White Tyu و اون شرکت فرآورده مرغی ها و فستیوال المپیک گل بازی تو فصل اول همه واقعی اند و عملا بیشتر از این که انیمه آیدولی باشه انیمه توریستی ـه. اسنک هشت پا خشک شده هایی که قسمت اول این فصل نشون دادن در جا بعد پخش اپیزود تو آمازون ته می کشه موجودیش :D
این قدرت انیمه درست حسابی ساختن نباشه نمیدونم چی هست
اصن یه انرژی آشوب و Chaos خاصی داره زامبی لند ساگا که کمتر انیمه ای داره خیلی خوبه :x

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
و بازم اودا و تکنیک همیشگی
دوباره یه پایان‌بندی ناگهانی و شوکه کننده برای پایان چپتر
خب این الان یعنی چی!!
الان دوباره قراره یکی بپره لوفی رو از سقوط ازاد نجات بده؛ مارکو شاید؟!
الان لوفی تا چند چپتر بعدی از جریان مبارزات خارج میشه و بعد دوباره بر‌میگرده؟
خب اگه قراره اینطور بشه درستش ایته که کایدو بره پایین و همه رو شل و پل کنه نه اینکه وایسه بالا به خودش ور بره و بعد که لوفی اومد بگه "میدونستم سخت‌جون‌تر از این حرفایی" خب لامصب برو پایین بزن همه رو سرویس کن منتظر چی می‌مونی؟!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,251
نام
امیر حسین
و بازم اودا و تکنیک همیشگی
دوباره یه پایان‌بندی ناگهانی و شوکه کننده برای پایان چپتر
خب این الان یعنی چی!!
الان دوباره قراره یکی بپره لوفی رو از سقوط ازاد نجات بده؛ مارکو شاید؟!
الان لوفی تا چند چپتر بعدی از جریان مبارزات خارج میشه و بعد دوباره بر‌میگرده؟
خب اگه قراره اینطور بشه درستش ایته که کایدو بره پایین و همه رو شل و پل کنه نه اینکه وایسه بالا به خودش ور بره و بعد که لوفی اومد بگه "میدونستم سخت‌جون‌تر از این حرفایی" خب لامصب برو پایین بزن همه رو سرویس کن منتظر چی می‌مونی؟!!
منتظره بانو روبین مبارزه ش رو انجام بده:-"
بعد قرنی بانوی ما یه مبارزه گیرش اومده، بزارید بجنگه و پارازیت نندازن تو مبارزه:| :))

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
جدیداً اعصابم نمیکشه وان پیس نگاه کنم :|
یکی از بچه ها هم گفته بود آدمو یاد مشکلات خودمون میندازه و میره رو اعصاب . چه وضعشه آخه :-w
-----
پ.ن : @m.a.t آیا کسی میدونه چرا Tensura Nikki - Tensei Shitara Slime Datta Ken زیرنویس نمیشه ؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
سلام
یکی از بچه ها هم گفته بود آدمو یاد مشکلات خودمون میندازه و میره رو اعصاب . چه وضعشه آخه :-w
-----
پ.ن : @m.a.t آیا کسی میدونه چرا Tensura Nikki - Tensei Shitara Slime Datta Ken زیرنویس نمیشه ؟
شاید چون Slice of Life و اسپین اففه براشون اولویتی نداره‌.
---
حرف از اسلایم زدی تریلر پارت دوم فصل دوم اومده و واویلا! یکم اسپویل داره ولی خوب بازم کاملا بنظرم حدی هست که بشه دید.

خواننده اوپنینگ فصل دوم هم جالبه! ایشونن که یوتیوبر و خواننده تایلندی که کاور های انیمه میخونده هست.این مدلی ندیده بودم.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
سلام
-----
لابد چون که کسی دوست نداشته زیرنویسش کنه.
معمولا این جور انیمه‌ها رو سخت کسی داوطلب میشه کار کنه.
==================================
چهار قسمت از برج خدا روی Naver‌ اومد. احتمالاً به زودی (شاید دوشنبه هفته آینده) قسمت انگلیسی هم بیاد.
رواست به این مناسبت امیر آکیبا رو بن کرده و ۴۰۰۰ فن آرت از راشل-ساما توی این تاپیک آپلود بشه.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,414
نام
مسلم
چهار قسمت از برج خدا روی Naver‌ اومد. احتمالاً به زودی (شاید دوشنبه هفته آینده) قسمت انگلیسی هم بیاد.
رواست به این مناسبت امیر آکیبا رو بن کرده و ۴۰۰۰ فن آرت از راشل-ساما توی این تاپیک آپلود بشه.
1zqb7id9vrv41.jpg

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
photo_2020-05-31_19-48-59.jpg

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام

الان تنها چیزی که رواست بن کردن طرفداران راشل به خاطر کفری بودنم از زیرنویس نشدن اسپین آف اسلایم ـه
شاید چون Slice of Life و اسپین اففه براشون اولویتی نداره‌.
شیطونه میگه بزن مدیرشون رو بن کنا >:)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
امروز 8 قسمتی از vivy که اومده رو دیدم و حقیقتا باید بگم تا الان 10/10 بوده. اگه یه پایان خوب بتونن براش در بیارن و همین ریتم رو ادامه بدن شاید بره تو تاپ 10 من. اگه هنوز ندیدین یا شک دارین تو دیدنش به هیچ عنوان درنگ نکنین و برین سراغش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر