Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
حتی اتاقش هم برای من جذاب نیست. الان دنبال یه طراحی اتاق شامل پشتی، لحاف سفید روی زمین و یه جا برای واکر و ویلچر هستم
در ادامه باید به اعمالت فک کنی و جوان هایی که طی چند دهه به افیون خانمان سوز انیمه دُچار کردی :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
برای اینکه آف تاپیک نشه: فصل دوم فایرفورس رو دراپ کردم. از شخصیت پردازی و داستانش خوشم نیومد.
واقعا؟ من خودم ندیدم ولی فکر میکردم چون نویسنده Soul Eater روش کار میکنه چیز خوبی از آب در بیاد.
در ادامه باید به اعمالت فک کنی و جوان هایی که طی چند دهه به افیون خانمان سوز انیمه دُچار کردی :D
استکبار Dio انیمه ایرانه! خودش خبر نداره ولی ویلین اصلی داستان خودشه.:D
----
داریم به سال نو نزدیک میشیم, پیشاپیش سال نو همگی دوستان مبارک باشه.
همزمان این فصل افسانه ایی بزودی تموم میشه.
شینگکی، ریزیرو، اسلایم، موشوکو تنسی، واندر ایگ... و بقیه انیمه های عالی که داشتیم.
دو سه تا آشغال هم داشتیم ولی در کلیت واقعا این فصل چیز عجیبی بود، تقریبا بجز چند روز، هر روز هفته انیمه های عالی میومدن.
حیف فصل بعدی هم اصلا در حد و اندازه های این فصل نیست.:(

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
واقعا؟ من خودم ندیدم ولی فکر میکردم چون نویسنده Soul Eater روش کار میکنه چیز خوبی از آب در بیاد.

استکبار Dio انیمه ایرانه! خودش خبر نداره ولی ویلین اصلی داستان خودشه.:D
----
داریم به سال نو نزدیک میشیم, پیشاپیش سال نو همگی دوستان مبارک باشه.
همزمان این فصل افسانه ایی بزودی تموم میشه.
شینگکی، ریزیرو، اسلایم، موشوکو تنسی، واندر ایگ... و بقیه انیمه های عالی که داشتیم.
دو سه تا آشغال هم داشتیم ولی در کلیت واقعا این فصل چیز عجیبی بود، تقریبا بجز چند روز، هر روز هفته انیمه های عالی میومدن.
حیف فصل بعدی هم اصلا در حد و اندازه های این فصل نیست.:(
آره، فصل اول بدش نبود، ولی اینجا انگار به زور میخواست یکی رو کول نشون بده یا آدم بدها اصلا باور پذیر نبودن. نمیدونم شاید هم مشکل از اقتباس انیمه ای بوده.
به جاش گیت رو شروع کردم. تا اینجا که خوب بوده.

منم سال نو رو بهت و باقی بچه ها تبریک میگم :D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
Redo of Healer
یه کار خاصی بود نه خوب بود نه بد و نه حتی معمولی من این رو بین فصلهای مونتگاری دیدم من تا هشتش دیدم بازم اومده یا تموم شده؟
.لامصب مونتگاری سری ش یه جوریه اصلا تا مدتها بعدش نمیشه کاری رو دید یه جوریه نه میشه ازش دل کند نه خیلی ادم رو سر ذوق میاره.قشنگ هم یه سر و گردن از کل دنیای انیمه بالاتره.شکل هیچ انیمه ای هم نیست یه کاریه که حتی نمیشه ژانرش رو تعیین کرد
یک سوال از مونتگاری بازها
تو ویکی پدیا از یه سری قسمتها اسم برده که اصلا یافت نمیشه اینا قصه شون چیه؟مثلاNekomonogatari (White) تو هیچ سایتی نبود زیرنویسی هم نداشت

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
Redo of Healer
یه کار خاصی بود نه خوب بود نه بد و نه حتی معمولی من این رو بین فصلهای مونتگاری دیدم من تا هشتش دیدم بازم اومده یا تموم شده؟
.لامصب مونتگاری سری ش یه جوریه اصلا تا مدتها بعدش نمیشه کاری رو دید یه جوریه نه میشه ازش دل کند نه خیلی ادم رو سر ذوق میاره.قشنگ هم یه سر و گردن از کل دنیای انیمه بالاتره.شکل هیچ انیمه ای هم نیست یه کاریه که حتی نمیشه ژانرش رو تعیین کرد
یک سوال از مونتگاری بازها
تو ویکی پدیا از یه سری قسمتها اسم برده که اصلا یافت نمیشه اینا قصه شون چیه؟مثلاNekomonogatari (White) تو هیچ سایتی نبود زیرنویسی هم نداشت
ببین اینا هر کدوم یه لایت ناول جداگونه بودن که وقتی انیمه شدن تبدیل شدن به یه آرک جداگونه. بعضی
از انیمه ها مثل باکه اومدن چند تا آرک رو با همدیگه تبدیل به یه انیمه فصلی کردن، بعضی ها هم نه، فقط همون آرک رو به صورت ova بیرون دادن. تو فقط کافیه انیمه های منتشر و ova ها و سه تا فیلم رو ببینی. به عنوان مرجع هم میتوپی از mal استفاده کنی.

_--------------------_
راستی انگار قرار بود یه انیمه جدید از owarimonogatari بیاد، چی شد پس؟

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
سلام
امیدوارم سال اینده براتون همراه با سلامتی ، دل خوش و خبر ریلیز انیمه ی دلخواهتون باشه ;)
سال نوتون پیشاپیش مبارک %%-

--------------------------------

میخواستم ردو رو شروع کنم میترسم دم عیدی شگون نداشته باشه :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
خب یه قسمت از redo دیدم. اونقدرها هم بد نبود ولی حسش نیست باقیش ببینم. مگه اینکه قسمت اول هنوز به اونجاهایی میگین نرسیده باشه :D
دقیقا همون چیزیه که فکر میکنی:D
از قسمت 2 شروع میشه:D
----
این قسمت جوجوتسو خوب بودا ولی خدایی بهترین قسمت فصل نبود، باز ملت هایپ الکی کردن.:|
ببینیم قسمت آخر چه میکنن.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
دقیقا همون چیزیه که فکر میکنی:D
از قسمت 2 شروع میشه:D
----
این قسمت جوجوتسو خوب بودا ولی خدایی بهترین قسمت فصل نبود، باز ملت هایپ الکی کردن.:|
ببینیم قسمت آخر چه میکنن.
hr3jee1ffis21.png

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
ضمن تبریک سال نو به تمام دوستان عزیز مخصوصا انیمه بین‌های فروم، بالاخره تونستم فصل چهارم Haikyuu! رو تموم کنم. چقدر خووب و اپیک بود. کرکترای جدید بی‌نظیر بودن. ساکوسای خسته و وسواسی رو خیلی چیزی ازش ندیدیم ولی خب مشخصه خیلی حریف قدر و خفنیه. توی همون اردوی تمرینی راحت میشد باهاش ارتباط گرفت. هوشیومی یکی هم‌قد هیناتا ولی به مراتب وحشی‌تر و باتجربه تر و در نهایت برادران میا. بدون شک ۲قلوهای هایکیو > دو قلوهای کپتن سوباسا :D خصوصا آتسومو که وُیس اکتورش همونی که کار کوتارو از Zombieland Saga رو انجام داده بود و شدیدا صدای این آدمو دوس دارم.
صحنه‌های اپیک و هیجان انگیز به مراتب بیشتر و بهتر شده بودن طوری که من ۲ ۳تا اپیزود آخر واقعا دل تو دلم نبود :D خیلی خوی بلدن هیجان رو به بالاترین حالت خودش برسونن با موزیک و دیالوگای خرکی. به نظرم این انیمه اینقدر قوی هست و پتانسیل داره که برای هر تیم چند قست جدا بسازن مثل همون کاری که نکوما کردن. شخصیتایی که تو تیمای مختلف میبینیم عجیب غریب خوب ساخته شدن. ۲تا OVA هم خیلی خوب بودن و لذت بردم واقعا. کرکتر کنما از تیم نکوما واقعا خیلی خوبه مخصوصا وقتی کنار کورو تتسورو قرارش میدن.

با اینکه ته دلم میدونستم کاراسونو برنده میشه در مقابل برادران میا و تیمشون ولی بازم یه طور داشت پیش میرفت که نمیتونستم مطمئن باشم چی میشه :D دلیل اصلی هیجانم همین بود. چقدر هیناتا رو مهمترش کردن تو این سیزن. خیلی پخته و به درد بخور شده بود مخصوصا دریافتاش خیلی خفن و تاثیرگذار بودن. کاگیاما رسما غولی شده واسه خودش و همه کار میکنه مخصوصا سرویس زدناش که خیلی بهتر شدن. تاناکا هم چندتا امتیاز خوب و حماسی گرفت صفا کردم :D نشینویا، سوکیشیما، آساهی و همه یه لول بهتر و خفنتر شده بودن. به بهترین شکل ممکن بازی رو بستن. آخرین امتیاز ازین بهتر نمیتونست باشه وقتی که حمله‌ی برادران میا که دفاعش عملا غیر ممکن بود رو، هیناتا و کاگیاما دفاع کردن و داشتم میگفتم نرو تو اوت نرو تو اوت :D خیلی چسبید خلاصه

به شکل عجیبی به نظرم کاملا از کپتن سوباسا از هر نظر بهتره. کرکترای خوبو خفنش خیلی بیشترن چه از نظر ظاهری چه از نظر رفتاری و شخصیتی. خیلی خوب بهشون پرداخت میشه. صداگذاریا خیلی جذابترن. طنزش خیلی بیشتر و بهتره. صحنه‌های اپیک و هیجان انگیزش بیشترن. به طور کلی فضای اینو خیلی بیشتر دوس دارم. خیلی دوس دارم بازیای ملی رو ببینم ولی خیلییییی راه مونده تا اونجا! اگه علاقه دارید به انیمه‌های ورزشی و مخصوصا والیبال به هیچ وجه از دستش ندید. انتظار برای فصل ۵ خیلی سخته.

موفق باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر