Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
منم کشته مرده redo of healer نیستم که :Dداستان تکرار و بی خود مثل خیلی از هم سبک های خودش!ولی این کوبیدن انیمه رو نمی تونم تحمل کنم:| اگه قرار باشه به نویسنده اش بگیم طرف از انسان بودن هیچ چیزی نمی فهمه یا متنفره و....باید همه نویسنده مانگاکا رو با این چشم ببینیم!یا اگه این صحنه های مورد دار عجیب بوده پس من می تونم هزارتا نمونه عجیب تر از این رو نمونه بفرستم اینجا!
خلاصه انیمه یکم بازه:Dو افراط کرده تو نشون دادن این صحنه ها که هرکی خوشش نمیاد می تونه نبینه یا بگه انیمه اشغاله چرت و ارزش دیدن نداره ولی این که بگیم نویسنده اش مشکل ذهنی داره یا....اینو مخالفم!!

راستی اونایی که مصل من نمی دونن داره چه اتفاقی تو log horizon میاقته می تونن این خلاصه رو ببین مال فصل 1 و 2 هست
این به کنار world trigger هم نمی دونم دقیقا چی به چیه داستان:| خدایش این چه وضع پخش کردن انیمه هست بعد 8 سال تازه فصل جدید میدن و کسی اصلا یادش نیست داستان کجا تموم شد تنها چیزی که یادمه اینه شخصیت های اصلی این دوتا انیمه عینکی بودن.
بهترین کار رو همین hero academia و haikyuu میکنند که با یه وقفه 6 ماه یا 3 ماه فصل جدید میدن!مجبور هم نیستن فیلر پخش کنند!3-4سال میشه تحمل کرد و یه چیزایی تو یاد ادم میمونه ولی از این بیشتر باشه به نظرم باید بیان یه 1-2 سینمایی خلاصه وار بدن یا....
وقتی حست نمیاد سرچ کنی و میگی "مگه چقدر پست میدیم اینجا؟ " و یکهو میبینی 60 صفحه رفتی عقب... و ناامیدی و حس خوندن نیست دیگه... و بالاخره سرچ میکنی...و میبینی دقیقا تو همون صفحه هی که ناامید شدی این پستی که دنبالش بودی هست:))

@parham_safa ، بوکمارکش کن اگر دوباره بعدا اومدم خواستمش، دم دست داشته باشیش:-"

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
You forgot the Best one of 'em :D
Redo of the Healer
چون بحث در مورد انیمه هایی که تو hanime آپلود میشن اینجا ممنوعه اسمشو نیاوردم وگرنه قطعا بهترین بود اون کار :D
Log Horizon !

---
@parham_safa
یکی از بچه ها ریکپ داده بود ازش...داری لینکش رو؟ :-"
+ موافقم...موافقم...من نباشم اینجا گیر بدم به انیمه های محبوبتون، به کی میخواد فحش بدید؟ :p
بودن من نعمته:D
اینو فقط فصل اولشو دیدم و هیچی هم یادم نبود ازش برا همین حواسم نبود این فصل ادامه ش پخش میشه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین

و اینگونه بود که پی بردم چقدر تباه دارم زندگی میکنم! :(
همینه همیشه ی خدا چراغ ها رو خاموش نگه میدارم...چون چیز جذابی برای دیدن نیست، جز مانیتور/TV/موبایل! :-" :))

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
ای بابا، مثل اینکه دیر رسیدم، تمام سایت های داخلی لینک های Redo of Healer رو حذف کردن :D قبلا هم انیمه های مورد دار داشتیم و لینکشون رو با سرچ میشد پیدا کرد ولی مثل اینکه اینبار خیلی گند خورده :))

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ای بابا، مثل اینکه دیر رسیدم، تمام سایت های داخلی لینک های Redo of Healer رو حذف کردن :D قبلا هم انیمه های مورد دار داشتیم و لینکشون رو با سرچ میشد پیدا کرد ولی مثل اینکه اینبار خیلی گند خورده :))
محض کنجکاوی یه سرچ زدم این سایت استریم gogoanime که خود بچه ها چند وقت پیش معرفی کردن هم میتونی ببینی هم دانلود کنی :-":-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,358
نام
محمد
از من به تو نصحیت، ورژن Censored رو بگیر، بعضی قسمت هاش نیازه با اسید چشم هات رو بشوری!:| دیگه قسمتی که سانسور اش اونطوره ضایعه بعدش باید Uncensored رو بگیری!:))

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی

و اینگونه بود که پی بردم چقدر تباه دارم زندگی میکنم! :(
همینه همیشه ی خدا چراغ ها رو خاموش نگه میدارم...چون چیز جذابی برای دیدن نیست، جز مانیتور/TV/موبایل! :-":))
حاج امیر، این چه قدر چیز لوسی بود. ضمن احترام به همه یوتیوبرها البته:D
فکر کنم برای دیدن این چیزا زیادی پیر شدم.
سلام

من تو رو به شکل یک مدیر دوبلاژ میبینم و اصولاً هر مشکلی تو ترجمه هرچیزی پیش بیاد مقصرش خودتی :D
شوربختانه انقدر با امیر آکیبا نشست و برخاست کردی این طوری شدی:D
من حاضرم خودم از Log Horizon تعریف کنم. سه صفحه یک بار هم از گوسیک تعریف می‌کنم و تاکید می‌کنم که رومنس هم نیست:-<

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
حاج امیر، این چه قدر چیز لوسی بود. ضمن احترام به همه یوتیوبرها البته:D
فکر کنم برای دیدن این چیزا زیادی پیر شدم.

شوربختانه انقدر با امیر آکیبا نشست و برخاست کردی این طوری شدی:D
من حاضرم خودم از Log Horizon تعریف کنم. سه صفحه یک بار هم از گوسیک تعریف می‌کنم و تاکید می‌کنم که رومنس هم نیست:-<
چیکار به یوتیوبرش دارم:D من خودمم نمیشناسم، ملت ویدیوش رو فرستادن:D

مهم اتاقشهههههه:x :x :x

• Like
Reactions: zack fair

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
چیکار به یوتیوبرش دارم:D من خودمم نمیشناسم، ملت ویدیوش رو فرستادن:D

مهم اتاقشهههههه:x:x:x
حتی اتاقش هم برای من جذاب نیست. الان دنبال یه طراحی اتاق شامل پشتی، لحاف سفید روی زمین و یه جا برای واکر و ویلچر هستمB-)B-)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
حتی اتاقش هم برای من جذاب نیست. الان دنبال یه طراحی اتاق شامل پشتی، لحاف سفید روی زمین و یه جا برای واکر و ویلچر هستمB-)B-)
چطوری واکر و ویلچر با هم استفاده میکنی؟:D

برای اینکه آف تاپیک نشه: فصل دوم فایرفورس رو دراپ کردم. از شخصیت پردازی و داستانش خوشم نیومد.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اون اتاق تو خونه نیست حاجی:D
باید بری سرای سالمندان:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر