Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
اهم :-"
فصل اولشو دیدم و اینکه عجب کار گرم و با صفایی :x
کیفیت ساختش پایینه که خب به خاطر سالش طبیعیه ولی از اونطرف فضای داستان و کارکترها واقعا دوست داشتنی ان :x
الانم میرم سراغ فصل دومش:-"
ایول بابا! چه سریع :O
آره قبول دارم؛ به‌ویژه فصل یکش دیگه خیلی قدیمیه بنده خدا. پس در کل پسندیدی. عالی! :-bd
فصل دوم درست یادم باشه چندتا قسمت خیلی قوی داره که ایشله ببینی و کیف کنی

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
دارم باکمونوگاتاری میبینم به طرز فجیعی عجیب و خوبه :D
یه قسمت 20 دقیقه ای 40 دقیقه طول میکشه هی عقب جلو بکن انیمه رو، سرچ بزن تا بفهمی فلان کانجی واسه چیه :)):))
خدایی زیرنویس فارسیش هم بهتر از انگلیسیشه خیلی خوبه
زیرنویس فارسی سری مونوگاتاری از بهشت به مردم غفلت زده دنیا ارزانی شده.
توی مانگاها مشابه‌اش رو توی کوبرا داریم.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
کسی میدونه انیمه جدیدی که به اسم Deltora Quest قسمت اولش پخش شده ربطی به مجموعه دلتورا نوشته امیلی رودا داره یا نه ؟

ویرایش : مثل اینکه جدید نیست و 34 قسمت ازش اومده . aw تازه شروع به زیرنویس کرده ؟

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
سلام
کسی میدونه انیمه جدیدی که به اسم Deltora Quest قسمت اولش پخش شده ربطی به مجموعه دلتورا نوشته امیلی رودا داره یا نه ؟

ویرایش : مثل اینکه جدید نیست و 34 قسمت ازش اومده . aw تازه شروع به زیرنویس کرده ؟

AW چجوری داره اون انیمه رو زیرنویس می کنه؟
آخرین بار که یادمه اون انیمه زیرنویس انگلیسی هم نداشت :))
هر چند شاید تو این مدت که من چک نکردم یه آدم خیری به سرش زده که اقتباس انیمه ای دلتورا کوئست رو ساب انگلیسی بزنه
کلا تا نگردی دنبالش جدا نمیتونی بفهمی رمان امیلی رودا اقتباس انیمه ای داره :)) اون موقع که من پیدا کردم قشنگ برام کشف قرن بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
عجب!!!
کتابش رو قرن ها پیش...زمانی که هنوز با کتاب خوندن دوست بودم خوندم:-"
پس... ببینیم:D

---
این فصل ناناتسو چجوریاست؟
آشغال قبلیه یا ببینیم و قابل تحمله؟
اگر خوبه که اون فصل رو برم مانگا بخونم، اینجا برگردم :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
@Dr. Ariamax
چیز دیگه ای خارج از اسپویل که نمیخوای در مورد سری بگی؟ :-"
من حواسم به این نبود که دارم رو کل سری نظر میدم فکر کردم چون به اپیزودای اول سیزن ۱ دارم اشاره میکنم دیگه بقیشم اسپویل نیست :D
واقعا عذر میخوام از بابت اسپویل و در عجبم که چطور بن نشدم :D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
View attachment 195260
اینجا رو ترکیدم از خنده :))

View attachment 195261

View attachment 195262
اینجا هم که ^:)^

با این سرعتی که من دارم وان پیس می‌بینم ، فکر کنم سال دیگه تازه برسم به قسمت هایی که تا الان اومده . :D
وان پیس رو نمیدونم ولی من 150 اپیزود Fairy Tail پشت سر هم دیدم تو 2 هفته اینا تهش حالم بهم خورد ازش :D
البته داستانش هم یهو نابود شد دیگه جذابیت اولش رو نداشت

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
همچنان در مورد Fate ، فقط و فقط F/Z ! :-"
خدایی چجوری میتونید کنار بیاید چنین کاراکتر پشمکی، یک شبه بشه ...

الله اکبر ...
نرید رو اعصابم:|:-"
هروفت یک فیت اومد، که اون پشمک همون قسمت اول رفت اون دنیا، برنده ی مبارزه ها هم با اون کست، همونی که خودتون میدونید شد، اون موقع میشه روی ارزش دیدنش بحث کرد:D
تو فوبیای اون ملعون رو گرفتیا مومن :D
اون خدا زده تو نصف سری فیت اصلا وجود نداره می خوای به صورت نمادین بیارن ترتیبشو بدن ؟ :D:-"
اونی که برنده شدنش رو می خوای کیه ؟ پادشاه قهرمانان اگه منظورته، یه سری داریم توش به پیروزی می رسه :D اگه هم منظورت اون یارو پادشاه فاتحان هست که فاتحه ش رو بخون :D ( آخرت فارسی سازی القاب :-")
--------------------------
prison school رو یه از خدا بی خبری وادارم کرد ببینم بالاخره ( با اینکه این تیپی نمی بینم انیمه معمولا) و باید بگم که طنز جالبی داره :D مانگاکا واقعا حالش خراب بوده ولی خب نمی شه این دست آوردش رو زیر سوال برد :-" یعنی می خوام بگم فقط مفسد نبوده بلکه هوش کمدی هم داشته :D

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
این فصل ناناتسو چجوریاست؟
آشغال قبلیه یا ببینیم و قابل تحمله؟
اگر خوبه که اون فصل رو برم مانگا بخونم، اینجا برگردم :D
هییی بدک نیست...
از فاجعه فصل قبلی که بهتر شده ولی هنوزم به قدرت فصل دوم نرسیده

-----
پ.ن: آقا من مدتها نبودم الانم اومدم یه پیامی می‌ندازم وسط و می‌رم :-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
اون خدا زده تو نصف سری فیت اصلا وجود نداره می خوای به صورت نمادین بیارن ترتیبشو بدن ؟ :D:-"
اونی که برنده شدنش رو می خوای کیه ؟ پادشاه قهرمانان اگه منظورته، یه سری داریم توش به پیروزی می رسه :D اگه هم منظورت اون یارو پادشاه فاتحان هست که فاتحه ش رو بخون :D ( آخرت فارسی سازی القاب :-")
prison school رو یه از خدا بی خبری وادارم کرد ببینم بالاخره ( با اینکه این تیپی نمی بینم انیمه معمولا) و باید بگم که طنز جالبی داره :D مانگاکا واقعا حالش خراب بوده ولی خب نمی شه این دست آوردش رو زیر سوال برد :-" یعنی می خوام بگم فقط مفسد نبوده بلکه هوش کمدی هم داشته :D
نه خط آخر من چنین انتظاری اصلا ندارم و کاملا اشتباهه:-"
ولی همون اولی که گفتی درسته، ولی خو وقتی هیچکدوم F/SN جات اصلی این برنده نمیشه ( 2006 , UBW و HF ) خو فایده نداره! اون ملعونم باید همون قسمت اول بمیره بره:)) اصلا به چه میدونم مثلا 20 قسمت نباید برسه:))

خوب بقیه سری یکی دیگه ش مثلا F/Aه ، که رسما هییییچ کاراکتری نداره گه به F/Z نزدیک بشه! یک دنیا اختلافه:-"

اونی که یه مشت دختر بچه ن با محوریت ایلیا که حرفشم نزنیم زشته:))

اونی که نرو شخصیت اصلیش هست رو راستش ندیدم:-" ولی خو من قطع امید کردم دیگه از سری و میدونم اون F/Z یه باگ تو کل سری هست!

کلا این سری اگر کسی وایفو میخواد، یا صرفا یه اکشن بی مغز، شاید به دردش بخوره:p
ولی اگر به کار تاپ همه جوره و مخصوصا از نظر داستانی بخواد؛ فقط و فقط F/Z رو داره:D
کلا مقایسه بقیه سری و یا اوردن اسم بقیشون کنار F/Z توهینه:-"

(چقدر به F/A امیدوار بودم ولی گند خورد به همه چی:( :| )

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
بن نشدن این آکیبا تا به امروز قطعا بزرگ ترین mystery بازیسنتره که بعید می دونم کسی بتونه حلش کنه :D
نه خط آخر من چنین انتظاری اصلا ندارم و کاملا اشتباهه:-"
ولی همون اولی که گفتی درسته، ولی خو وقتی هیچکدوم F/SN جات اصلی این برنده نمیشه ( 2006 , UBW و HF ) خو فایده نداره! اون ملعونم باید همون قسمت اول بمیره بره:)) اصلا به چه میدونم مثلا 20 قسمت نباید برسه:))

خوب بقیه سری یکی دیگه ش مثلا F/Aه ، که رسما هییییچ کاراکتری نداره گه به F/Z نزدیک بشه! یک دنیا اختلافه:-"

اونی که یه مشت دختر بچه ن با محوریت ایلیا که حرفشم نزنیم زشته:))

اونی که نرو شخصیت اصلیش هست رو راستش ندیدم:-" ولی خو من قطع امید کردم دیگه از سری و میدونم اون F/Z یه باگ تو کل سری هست!

کلا این سری اگر کسی وایفو میخواد، یا صرفا یه اکشن بی مغز، شاید به دردش بخوره:p
ولی اگر به کار تاپ همه جوره و مخصوصا از نظر داستانی بخواد؛ فقط و فقط F/Z رو داره:D
کلا مقایسه بقیه سری و یا اوردن اسم بقیشون کنار F/Z توهینه:-"

(چقدر به F/A امیدوار بودم ولی گند خورد به همه چی:(:| )
یعنی شما کاراکتری به کلفتی کارنا تو خود F/Z هم به زور گیر میاری بعد کاراکتر نداشت F/A ؟ :| بزنم بری وردست سیبر ؟ :D
بعد fate grand order چی شد این وسط؟ کلا اسمش رو هم ترجیح دادی نیاری انگار :Cheesygrin:
اون fate extra last encore رو فقط استثنائا کار خوبی کردی ندیدی به شدت چرته :D
stay night همون 10-15 دقیقه ای که ساساکی کوجیرو داخلش هست ارزش داره براش آدم کلش رو ببینه :D
خلاصه برو تا گرا ندادم فیت فن ها بریزن سرت :-"
ولی در کل اینو بنش کنید انقدر نفرت پراکنی نکنه برا سری به این خوبی :-"

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

Prison School با اختلاف بهترین انیمه کمدی ای هست که من دیدم. حیف که خبری از فصل دومش نیست :(
در ادامه Grand Blue رو ببین :D
بعد از اونم Danshi Koukousei no Nichijou و Asobi Asobase توصیه می شه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر