Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
قسمت خوبی بود. یه نمه ملایم شده بود تا آخرش که چشمون به جمال حاج آقا ارن روشن شد. یک‌یک حرفاش بوی خون میداد لعنتی :D خیلی خوب ازش رونمایی شد و امیدوارم همینقدر خوب طریقه‌ی ورودش به اینجا رو هم به تصویر بکشن. جالبه که جلوی ترمیم شدن بدنش رو گرفته‌. فکر نمیکنم تا قبل ازین یه چیز اختیاری بوده باشه این ترمیم شدن غول‌ها. خلاصه خیلی جالب تموم شد این قسمت. دعوای راینر و آنی هم خیلی جالب بود :D پس مارسل که قبل حمله به دیوار خورده میشه غول آرواره بود! خیلی خفنه طراحیش مخصوصا صورتش. شدیدا بد اسه

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
چقدر دیدار مجدد ارن خوب بود. شاید مسائل فنی برجسته نباشن، ولی روایت همچنان فوق‌العاده‌ست.
راستی متوجه شدین داستانی که اون مرد روستایی تعریف می‌کنه، همونیه که برتولت، فصل یک، به بچه‌ها می‌گه؟ من که متوجه نشدم و بعدش فهمیدم، ولی این ریزه‌کاری‌ها خیلی خیلی جذابن!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر دیدار مجدد ارن خوب بود. شاید مسائل فنی برجسته نباشن، ولی روایت همچنان فوق‌العاده‌ست.
راستی متوجه شدین داستانی که اون مرد روستایی تعریف می‌کنه، همونیه که برتولت، فصل یک، به بچه‌ها می‌گه؟ من که متوجه نشدم و بعدش فهمیدم، ولی این ریزه‌کاری‌ها خیلی خیلی جذابن!

کلا یه جوریه که دوس دارم وقتی تموم شد دوباره بشینم از اول ببینم :D قطعا خیلی جذابتر و قابل فهم‌تر میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Clannad:After Story واقعا بهترین انیمه مملکت توی MAl اهه‌؟! فک کنم @Z-fan رفته براش 10 اسپم کرده!:))
ایران:
1. Clannad:AfterStory
2. Howl's moving Castle
3. Spirited Away
اینکه AoT نیست عجیبه:-"
Clannad کار بچه های همین تاپیکه 100% :p
خلیل و سید هم احتمالا سر دسته بودن:-"

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
Clannad:After Story واقعا بهترین انیمه مملکت توی MAl اهه‌؟! فک کنم @Z-fan رفته براش 10 اسپم کرده!:))
ایران:
2. Howl's moving Castle
3. Spirited Away
ليست عربستان سعودى شاهكار بود، شاهكار :D:))
همينطور هم نيجريه :D

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
ایران:
2. Howl's moving Castle
3. Spirited Away
خیلی ویدیو جالبی بود :x
البته خیلی از اوتاکوهای ایرانی تو MAL اکانت ندارن و گرنه کارهای بلند مثل وان پیس گینتاما هانتر x هانتر یا یکسری از کارهای کوتاه مثل فول متال یا شینگکی حتما حضور می داشتن :D
درباره Clannad After Story هم شک نکنید خودم جزو کسایی هم که بهش 10 دادم :>

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
اینم تریلرش بلاخره اومد

86-EIGHTY-SIX Official Trailer - New PV - YouTube

2021 کلی اقتباس از لایت نوال های خوب داریم

Ep1wyADUYAAa_GD.jpg

طراحی خیلی خوبه

Ep1xUBpUcAAGELD.jpg

نکته عالیش اینه ost انیمه بر عهده Hiroyuki Sawano و Kohta Yamamoto هست

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
روند داستان و سرعتش خیلی خوب بود و به ندرت احساس خستگی و کش دادن داستان داشتم که بنظرم نقطه ضعف شماره قبلی بود. فایتاشون خیلی خوب کار شده بود هم تنوع خوبی داشت هم اینکه ترکیبی میجنگیدن پیچیدگیو دوچندان میکرد. :D از انیمیشن و صداگذاری نگه که هردوشن تاپ بودن. فقط مشکلم با این پارت یکی شخصیت اصلیشه یکیم فایت اخرش!:D جورنو که بنظرم تو Jojo ضعیفترین بوده تا اینجا چه از نظر قدرت چه شخصیت پردازی. اون درگیری اخرم که هم گنگ بود هم به طرز مسخره ای تونستن شکست بدن دیاولو رو. نمیدونم من اینجوریم فقط یا بقیم همین نظرو دارن!:D درکل بنظرم بغیر از جنگ اخرش حساب کنیم بهترین جوجو بود ولی بخوایم میانگین بگیریم عمرا. حیف دیاولو و اون استند خفنش.:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
5808917-04.jpg 52325444._SX0_SY0_.jpg
بعد سال ها(فک کنم سه سال یا بیشتر شده) به دنبال مانگای Welcome to the Ballroom رفتم.
عاشق انیمه بودم ولی متاسفانه فهمیدم مانگاکای گرامی هنوزم وضعیت جسمانی وخیمی دارن و فقط دو چپتر جدید منتشر کردن! البته موقع خوندن دو چپتر متوجه شدم هنوزم آرت مانگا فوق العادست!
بنظرم کار بشدت اندرریتدیه!
اگر کسی انیمه های مرتبط با رقص علاقه داره که داستان و شخصیت های بشدت دوست داشتنی و جذابی داشته باشن بشدت پیشنهاد میشه!
پایان انیمه هم اینقدر جای خوبی تمام میشه که راضیتون کنه.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
Golden Kamuy 3rd Season - E11
عجب قسمت پر تنشی بود، چه سخت نفس میکشیدم حین دیدنش ?
چند قسمت اخیرش عالی بود مخصوصا از فلش بکی که قسمت 8 زد بسی لذت بردم، هر قسمت هم سورپرایز داره

One Piece - E955
هن؟ پووووووووووف (من بعد دیدن تیکه آخر انیمه)

guy.jpg

آقا وضعیت خیلی قاراشمیش شد تشتکم پرید :|
این حرکت غیرقانونیه حتی تو وان‌پیس یکی به اودا بگه اینو :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر