Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
برای کاهش حجم کاری از اینجا لیست فیلرها رو بخون و همه رو یه جا حذف کن:>
Naruto Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide
Naruto Shippuden Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide
====================================================
و دیگه اینکه اگه کسی هست که هنوز Land of the Lustrous رو ندیده، از خودش شیم کنه و بعد از گوش کردن این OST ها بره به درگاه خدا توبه کنه و سریع انیمه اش رو شروع کنه:D

پ.ن: برای شما هم همینطوریه یا فقط منم که میتونم ویدئوهای یوتیوب رو بدون فیل سواری ببینم؟:>

اول از همه اینکه دمت گرم بابت کمک به کاهش حجم کاری و ضمنا مرسی بابت معرفی این انیمه خوب (احتمالا Dual Audio شو بگیرم):

65bx_2020-11-05_142910.jpg

این امیر @Akiba فکر کرده بود منظورم اینه که "کدوم یکی رو ببینم از لحاظ داستانی کفایت میکنه" و هر دو رو پیشنهاد داد ولی شما کامل منظور منو گرفتین که دنبال اپیزودهای مبارزه ای اصلی بودم. \m/

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
توی اون دوران بدشانسیش گیر کنی:-" نه اینکه به خوش شانسیاشم برسی:p اینا همش از نفرین هاییه که به خاطر ادامه ندادن اخوی ها(و اگر مانگا و انیمه دیگه ای هم نصفه ولی کردی...اونا:-" ) میاد سراغت:D (دعای خیرهامون نمیاد:p)

---

مگه اصول داستان نویسی دقیقا همین میست که اول کاراکتر امیرپسند خلق کنند، و بعد دور و بر اونا داستان رو بسازن و گسترش بدن؟ :-"
تا جایی که می‌دونم توی دوران بدشانسیش موندم:D و من واقعا کم پیش میاد زیرنویس انیمه یا ترجمه مانگایی رو نصفه بذارن. در مورد انیمه‌ها فقط کل انیمه‌هایی که زیرنویسشون رو شروع کردم نصفه رها کردم
و مانگاها هم فقط ۹۷ درصدشون رو نصفه ول کردم که اصلا آمار بالایی نیست:>
حتی یک OVA پونزده دقیقه‌ای رو هم نصفه ترجمه کردم که تعهد بالای من به کارم رو نشون میده و سیاه‌نمایانی چون تو رو رسوا می‌کنه:>
سلام

دستریست به بازیسنتر قطع بشه تو تغییر سایزت تاثیری داره ؟ >:)
سلام
برای اومدن به بازیستنر باید مقداری تنگ کنم که اگر دسترسیم بهش قطع بشه راحت‌تر میشم>:)
تایید میشه :D

عذاب الهی در کمین تونه اگه این کار رو نکنید :D

=============

باید کلا یه لیست سیاه زاغی دربیاریم از مواردی که توش امیر آکیبا رو باید به راه راست هدایت کنیم
میدونم خییییلی طولانی میشه ولی ارزش ساخت و پین کردنش به پست اول رو داره
امیرآکیبا سیاه چاله تباهیه. یک دهه روی مخش کار کردم اما روز به روز بیشتر در تباهی و تاریکی فرو رفت.:-<
من که خودم راه راستم:D نمیدونم دقیقا منظورتون چیه:D

ولی اون لیست بد سلیقگی هاتون رو اگر میخواید بنویسید، تا آخر دنیا هم پاش وقت بزارید تموم نمیشه:D
منم که نامیرام و نمیتونید ترورم کنید، پس میتونید خودتون رو بکشید! بهترین راه حل>:)

کار خوب مثل کینگدام پیشنهاد بدید، یا همون مرحوم اخوی ها... چرا نبینم؟ :p کار خوب بلد نیستید پیشنهاد بدید:D
خود من کم بهت کار خوب پیشنهاد کردم؟ برو حیا کن مرد:-<

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
سلام
برای اومدن به بازیستنر باید مقداری تنگ کنم که اگر دسترسیم بهش قطع بشه راحت‌تر میشم:)
خب چون دوستت دارم نمیذارم بیکار بمونی . باشد که عادت کنی کم کم :D
زیرنویس فارسی هرچی از سری Gurren Lagann هست رو میخوام :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
زنگ تفریح
vol.10​

چهار سال از آخرین زنگ تفریح تاپیک گذشته...:D همینطوری حسش امد، گفتم قسمت 10ـش رو درست کنم (":

دوستانی که قصد پاسخ دادن رو دارن، لطفاً پاسخ ها توی SP قرار بدید

پاسخ زنگ تفریح

150- آواز RADWIMPS feat. Toko Miura - Grand Escape از انیمه ی Tenki no Ko .... تایم 1:34:00 به بعد

151- آواز Unlasting - LiSA از انیمه ی Sword Art Online: Alicization - War of Underworld .... آواز ED قسمت های 1 تا 12

152- آواز Binary Star - Uru از انیمه ی Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These .... آواز OP قسمت های 1 تا 12

153- آواز Zero Eclipse - Laco از انیمه ی Attack on Titan .... فصل سوم 7 (قسمت 44) دقیقه ی 20:20 به بعد (همین 1بار)

154-162- آواز Call your name <Gv> - Gemie از انیمه ی Attack on Titan ... آواز ED قسمت های Lost Girls OVA

155- آهنگ Across the Violet Sky از انیمه ی Violet Evergarden ... قسمت 7 دقیقه 16:00 به بعد

156- آواز Drown - milet از انیمه ی Vinland Saga ... آواز ED قسمت های 13 تا 24

157- آواز Last Game - Zwei از انیمه ی Steins;Gate 0 ... آواز ED قسمت های 2 تا 7 و 9 تا 11 و 13

158- آواز Kawaki o Ameku - Minami از انیمه ی Domestic na Kanojo ... آواز OP قسمت های 1 تا 11

159- آواز Inkya Impulse از دوبلور سه شخصیت اصلی داستان انیمه ی Asobi Asobase .... آواز ED قسمت های 1 تا 12

160- آواز Army Of Two - Nai Br.XX&Celeina Ann از انیمه ی Carole and Tuesday ...قسمت 13 دقیقه 19:13 به بعد (همین 1بار)

161- آواز Give You The World - Jessica Karpov از انیمه ی Carole and Tuesday ... قسمت 16 دقیقه ی 6:40 به بعد و تقریباً تمام این قسمت شنیده میشه

163- آواز The Loneliest Girl - Nai Br.XX&Celeina Ann از انیمه ی Carole and Tuesday... قسمت 12 دقیقه 18:50 به بعد

164- آهنگ YAKUSOKU NO HANA از فیلم سینمایی Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana wo Kazarou .... دقیقه ی 1:46:00 به بعد

165-آهنگ Find Your Sword In This Land آهنگ ساز استاد Kajiura Yuki برای انیمه ی Sword Art Online - Alicization .... جزء آهنگ های اصلی انیمه هستش، به عنوان مثال ابتدای قسمت 16 شنیده میشه

166- آهنگ Something to Protect از آهنگ ساز Yuki Hayashi برای انیمه Boku no Hero Academia ... فصل 4 قسمت 76 دقیقه ی 11:00 به بعد

167- آواز I'll Be Your Hero - Makayla Phillips از انیمه Boku no Hero Academia ... فصل 4 قسمت 76 دقیقه ی 7:55 به بعد

168- آهنگ Take Me Now - Ertegun از انیمه ی Carole and Tuesday ... آهنگ مخصوص شخصیت Ertegun بودش و تو تمام انیمه شنیده میشه، مثلاً قسمت 19 دقیقه 13:00 به بعد

P.S:
تشکر از تمام دوستانی که آهنگ ها رو گوش کردن و تشکر ویژه از دوستانی که شرکت کردند.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
کار خوب مثل کینگدام پیشنهاد بدید، یا همون مرحوم اخوی ها... چرا نبینم؟ :p کار خوب بلد نیستید پیشنهاد بدید:D
حالا که داری kingdom می خونی بشین اون برسرک لعنتی رو هم کامل بخون که بسی دارک و خفنه :x
+
vagabond هم تو داستان پردازی و ارت خداست خودم کلشو تو ده روز خوندم :>

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
حالا که داری kingdom می خونی بشین اون برسرک لعنتی رو هم کامل بخون که بسی دارک و خفنه :x
+
vagabond هم تو داستان پردازی و ارت خداست خودم کلشو تو ده روز خوندم :>
برسرک رو 4بار بهس فرصت دادم، نتونست جذبم کنه! دیگه وقتی براش نمیزارم مطمئنا گزینه های بهتری هست برام!

واگاباند هم خیلی خوندم...ولی ولش کردم یه جایی، احتمالا یا فکر میکردم پیشرفتی نداره،یا حس تکرار داشته برام! به هر حال‌‌‌... چیزی ازش یادم نیست الان، و از اونطرفم بعید میدونم بخوام از اول بخونم:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
برسرک رو 4بار بهس فرصت دادم، نتونست جذبم کنه! دیگه وقتی براش نمیزارم مطمئنا گزینه های بهتری هست برام!

واگاباند هم خیلی خوندم...ولی ولش کردم یه جایی، احتمالا یا فکر میکردم پیشرفتی نداره،یا حس تکرار داشته برام! به هر حال‌‌‌... چیزی ازش یادم نیست الان، و از اونطرفم بعید میدونم بخوام از اول بخونم:D
برسرک کلا به گروه خونی تو نمیخونه.
کلا وقت نزاری براش بهتره.:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن

برو سراغ record of ragnarok سر جمع 38 قسمت ازش اومد و عالیه از من گفتن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
برو سراغ record of ragnarok سر جمع 38 قسمت ازش اومد و عالیه از من گفتن
یادت باشه که حتما یادم بیاری بعد از کینگدام برم سراغش:D
یه عکس هم ازش بزارید ببینم چجوریه، که هم با طراحیاش آشنا بشم، هم تو حافظه ی نداشته ی تصویریم، ذخیره بشه:)) (میدونم گوگل هست...ولی اسپویل هم هست:-" )

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
یه عکس هم ازش بزارید ببینم چجوریه، که هم با طراحیاش آشنا بشم، هم تو حافظه ی نداشته ی تصویریم، ذخیره بشه:)) (میدونم گوگل هست...ولی اسپویل هم هست:-" )
e-UpfVmOQQetxlzox6PsdQ.jpg
من خودم هنوز پی اش رو نگرفتم.
ولی خلاصه ایی که ازش میدونم اینکه...یک روز خدایان باستانی( پوسایدن و رفقا) تصمیم میگیرن بشریت رو نابود کنن!
برای مقابله باهاشون انسان های مشهور بشریت جمع میشن تا جلوشون رو بگیرن.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
اینو موافقم با یه سرچ تو گوگل فکر کنم اسپویل میشی ۹۹٪ تضمینی :D

177944

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر