Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
ای همرزمان چی توی این فصل سرش به تنش میرزه پاشیم بریم نگاه کنیم؟ بجز ریزیرو وایسادم بقیه تموم شن.
این Rent a Girlfriend واقعا خوبه یا شر و وره؟میبینم اونوری ها خیلی هایپ اش میکنن ولی بنظر میاد تهش meh باشه.:|

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
ای همرزمان چی توی این فصل سرش به تنش میرزه پاشیم بریم نگاه کنیم؟ بجز ریزیرو وایسادم بقیه تموم شن.
این Rent a Girlfriend واقعا خوبه یا شر و وره؟میبینم اونوری ها خیلی هایپ اش میکنن ولی بنظر میاد تهش meh باشه.:|
من فکر کنم بعد 4 قسمت دراپش کردم
دو قسمت اولش طنزش خوب بود ولی بعدش دیگه خیلی لوس و شر و ور شد:-<
اکثر هایپش هم سر میم و وایفو هستش وگرنه چیز خاصی نداره

با تشکر از کمک دوستان فعلا از خیر شروع کردن وانپیس گذشتم:D

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
این فصل انیمه_ ای که به شدت منتظرش بودم majo no Tabitabi هست که امروز بلاخره شروع شد ( انیمه از لایت نوال به همین نام اقتباس میشه که میتونم بگم بهترین لایت نوالی هست که خوندم)

قسمت اول یکی از بی نظیرترین اقتباس های بود که دیدم همه چیزش عالی بود از انیمیشن بگیر تا طراحی تا صدا ها و ... در کل دستشون درد نکنه

هیچ چیز بهتر از این نیست بعد چند سال انتظار انیمه شدن الینا رو ببینی یکی از بی نظیرترین شخصیت اصلی هایی که دیدم

01.PNG

فرن یا فلن هم طراحیش بی نظیره مهمتر اینکه صداش درست همونجوری بود که خیال میکردم

06.PNG

اینجا هم مبارزه کوتاهه الینا و فرن بود که عالی انیمه شده بود جدا زحمتی که کشیدن براش در حد انیمه های اکشن بود دستشون درد نکنه

03.PNG

گریه الینا

04.PNG

اینم شخص شخیص خودش که پول میگیره بچه ملت رو نصیحت کنه

05.PNG

و در اخر اغاز ماجراجویی های الینا

07.PNG

رابطه میون الینا و استادش فرن خیلی بهتر از اون چیزی که فکر میکردم کار کردن

_این قسمت صحنه های اورجینال هم داشت که تو لایت نوال نبود که باعث شده بود قسمت اول خیلی بهتر هم بشه

در کل شدیدا راضیم از قسمت اول امیدوارم انیمه بترکونه که فصل دوم و سوم و... هم ببینیم حیفه داستانهای لایت نوال انیمه نشن

------------------------------------

و این قسمت چپتر 9 و 13 ولوم 1 لایت نوال اقتباس شده بود

اگر بخوام یه انیمه بگم که شبیه_شه میتونم به kino no tabi اشاره کنم هر چپترش یه داستان داره و الینا سفر میکنه بین کشور های مختلف تنها فرقشون اینه این بنده خدا الینا جادوگر_ ئه

به طور کلی حتما ببینین انیمه_ رو

اگرم کسی خواست لایت نوال_رو بخونه اینجا هست که فعلا فقط 3 ولوم از 13 ولوم ترجمه شده (البته yen press هم به صورت لاک پشتی ترجمه_اش میاد)

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این فصل انیمه_ ای که به شدت منتظرش بودم majo no Tabitabi هست که امروز بلاخره شروع شد ( انیمه از لایت نوال به همین نام اقتباس میشه که میتونم بگم بهترین لایت نوالی هست که خوندم)

قسمت اول یکی از بی نظیرترین اقتباس های بود که دیدم همه چیزش عالی بود از انیمیشن بگیر تا طراحی تا صدا ها و ... در کل دستشون درد نکنه

هیچ چیز بهتر از این نیست بعد چند سال انتظار انیمه شدن الینا رو ببینی یکی از بی نظیرترین شخصیت اصلی هایی که دیدم

View attachment 170659

فرن یا فلن هم طراحیش بی نظیره مهمتر اینکه صداش درست همونجوری بود که خیال میکردم

View attachment 170665

اینجا هم مبارزه کوتاهه الینا و فرن بود که عالی انیمه شده بود جدا زحمتی که کشیدن براش در حد انیمه های اکشن بود دستشون درد نکنه

View attachment 170661

گریه الینا

View attachment 170662

اینم شخص شخیص خودش که پول میگیره بچه ملت رو نصیحت کنه

View attachment 170663

و در اخر اغاز ماجراجویی های الینا

View attachment 170666

رابطه میون الینا و استادش فرن خیلی بهتر از اون چیزی که فکر میکردم کار کردن

_این قسمت صحنه های اورجینال هم داشت که تو لایت نوال نبود که باعث شده بود قسمت اول خیلی بهتر هم بشه

در کل شدیدا راضیم از قسمت اول امیدوارم انیمه بترکونه که فصل دوم و سوم و... هم ببینیم حیفه داستانهای لایت نوال انیمه نشن

------------------------------------

و این قسمت چپتر 9 و 13 ولوم 1 لایت نوال اقتباس شده بود

اگر بخوام یه انیمه بگم که شبیه_ئه میتونم به kino no tabi اشاره کنم هر چپترش یه داستان داره و الینا سفر میکنه بین کشور های مختلف تنها فرقشون اینه این بنده خدا الینا جادوگر_ ئه

به طور کلی حتما ببینین انیمه_ رو

اگرم کسی خواست لایت نوال_رو بخونه اینجا هست که فعلا فقط 3 ولوم از 13 ولوم ترجمه شده (البته yen press هم به صورت لاک پشتی ترجمه_اش میاد)

هاع تعریف ناول اینو شنیده بودم

شاید واقعا بالاخره یه کار جدید خوب به تور مون خورده
البته دو تا... ایزوکن هم نافرم چسبید بهار :D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
با تشکر از کمک دوستان فعلا از خیر شروع کردن وانپیس گذشتم:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ضرر نمیکنی به جای دیدن این تو یکی دو سال .یه کم صبر کم اگه این تموم شد و دیدی بقیه نیمدن اینجا فحش بدن اون وقت برو سراغش.البته اگه عمرمون به تموم شدن این برسه.بی انصاف حلوای این دو تا ضلع 3bigرو خورده :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D جدا می ترسم این مثل گیم اف ترون شه اخرش

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
اقا چه کاریه برو ببین خیلی خوب و سرگرم کننده س فقط باید مواظب باشی معتاد نشی:D ببین ضرر نمیکنی منم اول چند سال پیش خیلی با اکراه رفتم ببینم الان به نظرم بهترین چیزیه که وجود داره:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
گول اینا رو نخور‌... بشین وان پیس ببین:D یا بهتر بگم، وان پیس نبینی چی میخوای ببینی؟ :p کار بهتری سراغ داری؟ من که ندارم:D

ضرر نمیکنی به جای دیدن این تو یکی دو سال .یه کم صبر کم اگه این تموم شد و دیدی بقیه نیمدن اینجا فحش بدن اون وقت برو سراغش.البته اگه عمرمون به تموم شدن این برسه.بی انصاف حلوای این دو تا ضلع 3bigرو خورده :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D جدا می ترسم این مثل گیم اف ترون شه اخرش
آقا چجوری میشه حکم ارتداد یک نفر رو صادر کرد؟ :-" نیازه:)) به علت گمراه کردن ملت از راه حق:-"
وان پیس کیلومترها با اون فجایع بلیچ (و حتی ناروتو) فاصله داره! و عمرا اون اتفاق براش بیفته:D

جدا از اینکه... مهم پایان نیست، مهم مسیر و ماجراهاییه که این وسط طی میشه>:)
همون ناروتو و بلیچ هم انقدر قسمت و کاراکترهای خوب دارن که 100% ارزش دیدن داشتن و دارن:D

اقا چه کاریه برو ببین خیلی خوب و سرگرم کننده س فقط باید مواظب باشی معتاد نشی:D ببین ضرر نمیکنی منم اول چند سال پیش خیلی با اکراه رفتم ببینم الان به نظرم بهترین چیزیه که وجود داره:D
بزار معتاد بشه>:) با سرعت برسه به پخش:D

---
کلا وان پیس رو الان شروع کنید راحت تر از اینه که دو سال دیگه شروع کنید! :-" اول و آخرش هم شروع میکنید!
پس خودتون رو اذیت نکنید و از تعداد قسمت هاش نترسید:p و قول میدم بعد از رسیدن به پخش میگید باز هم وان پیس میخواید:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
2014 سالی بود که کلی انیمه اومد که من جدید اومد که سال ها خبری از فصل بعدشون نشد ... به جز فصل سوم کینگدوم که مانگاشو خوندم و انیمش هم کرونا هشتپلکو کرد .... بالاخره نوبت به برگشت یکی از انیمه‌های ۲۰۱۴ رسید و من خیلی تو کفش بودم ...

The Irregular At Magic High School

بدون زیر نویس یه نگاه گذرا انداختم بهش ،، کیفیت فنی که خیلی بهتر از فصل اوله ... داستانی هم امیدوار کننده به نظر میرسید ...

فصل سه Danmachi هم شروع شد ،، شروعش که بهتر از فصل های قبل بود سر راستم بود بدون حاشیه و اضافه کاری

Danmachi رو قبلا فصل اولش رو دیده بودم ... اصلا خوشم نیومد ... اون موقع ها شدیدا از هارم بدم میومد...اینقدر تو این ایسکای ها هارم خفیف تزریق کردن تو مغزمون که آلرژیم به هارم برطرف شد ...

هفته پیش که دوباره دیدم خوشم اومد ،، رفتم فصل دو و اسپین آف و فیلمشم گرفتم دیدم ...

Irregular هم هفته پیش دوباره بینی کردم ،، یاد آوری بشه...

فصل اول Quanzhi.Fashi رو هم امروز به عنوان اولین انیمه چینی دیدم ... واقعا مغزم ترک خورد از این زبان مزخرف ، اصلا فرق صدای صدا پیشه ها رو متوجه نمیشدم .. انگار همه یکی بودن ...
به جز این موضوع ازار دهنده ،فقط کمی رو انیمیشن ها و صحنه های اکشن ضعیف بودن ، وگرنه کیفیت کلی کار و طراحی ها تو سطح بالایی بود ...

داستان هم اگه به جزئیات بیشتر می‌پرداخت و روی شخصیت پردازی خصوصا کارکتر های فرعی کار میکرد و بک استوری کارکتر ها رو پوشش میداد ،، راحت میتونست باکارهای سطح بالای ژاپنی رقابت کنه ...

الان واقعا دو دلم فصل های بعدیش رو دانلود کنم یا نه ...

از یه طرف کاری تا حدود زیادی سطحیه و از طرف دیگه بگی نگی سرگرم کننده و فانه...

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
گول اینا رو نخور‌... بشین وان پیس ببین:D یا بهتر بگم، وان پیس نبینی چی میخوای ببینی؟ :p کار بهتری سراغ داری؟ من که ندارم:D

آقا چجوری میشه حکم ارتداد یک نفر رو صادر کرد؟ :-" نیازه:)) به علت گمراه کردن ملت از راه حق:-"
وان پیس کیلومترها با اون فجایع بلیچ (و حتی ناروتو) فاصله داره! و عمرا اون اتفاق براش بیفته:D

جدا از اینکه... مهم پایان نیست، مهم مسیر و ماجراهاییه که این وسط طی میشه>:)
همون ناروتو و بلیچ هم انقدر قسمت و کاراکترهای خوب دارن که 100% ارزش دیدن داشتن و دارن:D

بزار معتاد بشه>:) با سرعت برسه به پخش:D

---
کلا وان پیس رو الان شروع کنید راحت تر از اینه که دو سال دیگه شروع کنید! :-" اول و آخرش هم شروع میکنید!
پس خودتون رو اذیت نکنید و از تعداد قسمت هاش نترسید:p و قول میدم بعد از رسیدن به پخش میگید باز هم وان پیس میخواید:-"
من تسلیمم اصن :Dشروع میکنم میبینم
ولی قاعدتا اولش یکم باید زور بزنم که بیخیالش نشم بعد اون دیگه میفتم رو غلتک
البته شاید کلا مانگا بخونم بعدا یسری از ارک ها یا قسمت ها رو از انیمه ببینم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من تسلیمم اصن :Dشروع میکنم میبینم
ولی قاعدتا اولش یکم باید زور بزنم که بیخیالش نشم بعد اون دیگه میفتم رو غلتک
البته شاید کلا مانگا بخونم بعدا یسری از ارک ها یا قسمت ها رو از انیمه ببینم
دقیقا یکم اولش زور بزنی، حله و بعدش انقدر کاراکترهای خفن وارد داستان میشن (بعدش=قسمت دوم:-" ) که میفتی رو غلتک واقعا>:)

انیمه ببین...انیمه خوبه... از این صداپیشه های دوست داشتنی نمیشه گذشت! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر