Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
130902

خب پوسترو Key Art اینم رو شد
همون استدیو (A-1 Pictures) همون عوامل، 11 آوریل، فصل دو

خوبی کاگویا اینه با این که مانگا رو دارم میخونم جزو معدود Romcom هایی ـه که بعد اون همه چپتر هنوزم هم Rom خوبیه هم Com خدایی :D

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام
چرا Nanatsu No Taizai رو تو فصل سوم اینقدر نابود کردن ؟!
با اینکه این چند روز بیشتر تو خونه هستم و خودمو بستم به فیلم و سریال و انیمه ازبس بیکارم اما این لامصب هیچ کشش و جذابیتی نداره .
به ضرب و زور 4 قسمتش رو دیدم و هیچ انگیزه ای هم برای ادامش ایجاد نشده :|
-----
توی فصلی های جدید کدومش بدرد میخوره ؟ ورزشی پیشنهادی ندین . Babylon چجوریه ؟

من خیلی نمیدونم از چجور انیمه هایی خوشت میاد ولی علاوه بر کارهایی که دوستان معرفی کردن من تو این فصل از runway de waratte هم بدم نیومده اگه مثل سابق حال و خوصله معرفی گذاشتنم بود یکی از کارهای پیشنهادی بود

من از این فصل در کل اینا رو میبینم :

runway de waratte
Haikyuu!! TO THE TOP
Darwin's Game
Kyokou Suiri
Somali to Mori no Kamisama
Plunderer
ID: INVADED
Majutsushi Orphen Hagure Tabi

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
@m.a.t
آقا تو رو خدا به مترجماتون بگین ایرانیزه نکنن ترجمه رو .
دارم ناول Jobless Reincarnation رو میخونم .
پر از اصطلاحاتی مثل " یا امام زاده هاشم " و از این قبیل چیزاست که اصلاً جالب نیست به نظرم .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سلام
@m.a.t
پر از اصطلاحاتی مثل " یا امام زاده هاشم " و از این قبیل چیزاست که اصلاً جالب نیست به نظرم .
فقط جالب نیست؟؟؟
من اولین بار که این کلمات رو دیدم یه انیمه رو مزین به نمکدونشون کردن دراپ کردم، رسما رسالت ترجمه که هیچ، نابود میکنن محتوی چیزی که داری میبینی یا میخونی رو.
............

کسی زیر نویس این انیمه رو نداره

A Place Further than the Universe

نصف فایل ها تو تلگرام انیمه ورلد خرابه...

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
دوستان بلوری 720 HD از وان پیس:فرار اومده.
گرافیکش به طرز فک براندازی خفنه! توئی کاشکی یه ذره همین وقتو روی درگون بال میذاشت و یه کیفیت مثل انسان میداد از اون درگون بال!
داستان جالبه! یه سری موارد کوچیک و جالب مشخص میشه منتهی مثل درگون بال بهتره اینو به دلیل فایتش ببینید! مطمئن باشید پشیمون نمی شید از حجم سنگینی که بابت دانلودش دادید!
خلاصه اگر مثل من حجم از سر راه اوردید الان ببینید وگرنه بزارید ریلیز های کم حجم تر بیان.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
سلام
@m.a.t
سلام
مترجمامون؟ من مترجمم کجا بوده؟

بعد مگه کسی ناول ترجمه می‌کنه؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام
مترجمامون؟ من مترجمم کجا بوده؟

بعد مگه کسی ناول ترجمه می‌کنه؟
AW Novels مال شما نیست مگه ؟!
نکنه مترجمش مستقله و صرفاً دارین از هم استفاده میکنین ؟ :-?

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: zack fair

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
سلام
@m.a.t

منم از ترجمه های اینطوری اصلا خوشم نمیاد.
نمی دونم با خودشون چی فکر می کنن!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Fairy gone رو فصل اولش رو دیدم، درسته ایراد های اساسی تو روایت داشت... و بکگراند داستان رو هم بد و مبهم ارائه کرد...
اما دیگه به اون بدیم نبود، با این مشکلاتم به نظر باز بهتر از خیلی انیمه های +7.5, 8 مال بود
رفتم فصل دوم رو دانلود کنم دیدم امتیاز های مال رو زده خندم گرفت، 5.9... 6.5 این امتیاز ها برا انیمه های +3 سال و بی شونن ها و فوجوشی پسندهاست... یعنی چی...

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
اینکه بعد سه فصل هنوز castlevania افت نکرده با توجه به تاریخچه ی نتفلیکس واقعا جای تعجب و بسی خوشحالی داره.
پ.ن: کاشکی تمام اقتباس های که از بازی های ویدیویی میشه به اندازه همین سری کسلوانیا برای مخاطباشون شعور و فهم قائل بشن و با ۴ تا فن سرویس سر و تهشو سرنیارن.
(انشالله که فیلم MGS به این سرنوشت شوم دچار نشه 8->)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اینکه بعد سه فصل هنوز castlevania افت نکرده با توجه به تاریخچه ی نتفلیکس واقعا جای تعجب و بسی خوشحالی داره.
پ.ن: کاشکی تمام اقتباس های که از بازی های ویدیویی میشه به اندازه همین سری کسلوانیا برای مخاطباشون شعور و فهم قائل بشن و با ۴ تا فن سرویس سر و تهشو سرنیارن.
(انشالله که فیلم MGS به این سرنوشت شوم دچار نشه 8->)
فصل دومش که انتظارات فصل اول رو اونقدر برام برآورده نکرد...
به نظرم خیلی الکی کشش دادن تا دو قسمت آخر و از اون الکی تر راه باز گذاشتن برای فصل بعد!

و شخصیت منفی فصل سوم(هنوز ندیدما،بر اساس فصل دوم میگم) ذره ای حس یک بدمن خوب بودن نمیده!
برعکس بدمن قبلی که یک دلیلی پشت کارهاش داشت و دلیل خوب و قابل قبولی هم بود، این یکی فقط بد هست که بد باشد:| همین...! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر