Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
همون موقع که صدای اسکلاد رو شنیدم فهمیدم یه جای کار میلنگه، شخصیت پست و رذل و مکاری مثل اسکلاد رو تبدیل کردن به رابین هود...
اخ که حرف دلمو زدی ...یادمه چند سال پیش مانگا رو که می‌خوندم چقدر سر اسکلاد کفری میشدم دلم میخواست به فجیع ترین شکل ممکن نیست و نابود شه

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
ویلند ساگا رو من دنبال میکنم از مانگا خبری ندارم ولی آشلادو که میبینم میخوام خر خرشو بجوم چه جوری به رابین هود تشبیه ش میکنید :D
همون سه چهار شخصیت اصلیشم میخوام سر بتنشون نباشه اصلا عجیبن :D

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
ویلند ساگا رو من دنبال میکنم از مانگا خبری ندارم ولی آشلادو که میبینم میخوام خر خرشو بجوم چه جوری به رابین هود تشبیه ش میکنید :D
همون سه چهار شخصیت اصلیشم میخوام سر بتنشون نباشه اصلا عجیبن :D
برو مانگا رو بخون.. بعد بیا از اینا بزار :D... البته همه این نرمالیزاسیون اسکلاد، فقط به خاطر اینه که عوامل ساخت از آینده خبر دارن، برای همین روی شخصیت پردازی انعطاف به خرج دادن...

برای کسی که از 2010 انگویینگه و هر چپتر آرزو میکرده کاش یه روزی یه انیمه خوب براش بسازن، این انیمه به همون بدی کینگدوم در مقیاس مانگاشه، با هیچ جور توجیحی هم قانع نمیشم، حداقل کینگدوم دستکاریشون تو اقتباس حداقلی بود، اینجا تقریبا میشه گفت به جز خط اصلی داستان تقریبا به هیچ چیز مانگا وفادار نیستن.

اگه فکر می‌کنید خوبه به خاطر کیفیت داستانش و توانمندی یوکیمورا سانه، به هر حال توصیه اکید دارم همچین اثری رو با این انیمه حروم نکنید، برید مانگا رو بخونید. خصوصا 50 چپتر اول که احتمالا این فصل پوشش بده

آخرین ویرایش:
  • Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
قسمت جدید رسید!!! هورااااا!!!! :x

ویوی :x

نکات قابل توجه :
باگی و رقص معروف فیلم جوکر:)) (با همون لباس حتی:-" )
ایسvsبلک بیرد و برجس
دقیقا باز پشت سرشون شنکسvsکایدو

خدایی خیلی خوبه! عالین اینا!
نمیشه انیمه ش رو بسازن؟ :| میخوایم خو:|

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
انقدر گفتید انیمه vinland خراب کرده رفتم مانگاش رو دانلود کردم فعلا Vol 1 زیاد تفاوت فاحشی نداشته ببینیم بعدش چی میشه :)

حالا شانس این وسط پای Kingdom هم باز شد :D من همین 3 روز پیش به خاطر فصل سوم فصل دوم رو تموم کردم، حالا میگید این هم فرق داره؟ خارج از خشونتش توی داستان هم تفاوت داشته؟ اگر هست ممنون میشم یکی که وقت داره یه اطلاع رسانی کنه :)

• Like

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
اگه فکر می‌کنید خوبه به خاطر کیفیت داستانش و توانمندی یوکیمورا سانه، به هر حال توصیه اکید دارم همچین اثری رو با این انیمه حروم نکنید، برید مانگا رو بخونید. خصوصا 50 چپتر اول که احتمالا این فصل پوشش بده
اگه اینطوره مانگاشو شروع میکنم فقط به حدی که به آنگویینگ برسه ببینم چه خبره :D

راستی کسی اینجا babylon رو دنبال میکنه؟ میخوام ببینم هنگام تماشای قسمت هفت سطح تنفر و انزجارتون از شخصیت منفی و وضعیت کاراکتر و داستان چه جوریه؟ (وضعیت من خرابه کلی ناسزا گفتم :D )
با عالم بیخیالی این انیمه رو دنبال میکنمو وضعم اینه اولشم تذکر میده که هنگام تماشاش مراقب باشید داستان خیالیه و از این چیزا
یکی بیاد بگه من نرمالم دارم نگران میشم بگید باید همچین حسی داشته باشم :-s
راستی موضوع اصلی داستان هم متقاعد کننده نبوده تا الان باید بیشتر زور بزنند

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
سایکو پس چطوره این فصل، ارزش دیدن داره؟؟ فصل قبل آنقدر فاجعه بود که بعد شش قسمت ول کردم رفتم آخرش رو دیدم... :))
از فصل ۲ بهتره
من تمیزترین دراپ رو روی سوزومیا هاروهی انجام دادم بعد از ۹ قسمت با افتخار دراپش کردم>:):D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,411
نام
مسلم
خب منم بالاخره تصمیم گرفتم فصل رو شروع کنم، فعلاً با ادامه ها. فقط سوالی که برام پیش اومده چرا اینقدر انیمه High Score Girl مظلوم واقع شده؟ فصل اولش رو من دیدم و انیمه خیلی خوبی بود کلی هم از خاطرات بچگی برام زنده شد (از قسمت snes به بعدش رو میگم) ولی این فصل هیشکی حتی حاضر نشده یه قسمت ازش رو زیرنویس کنه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب منم بالاخره تصمیم گرفتم فصل رو شروع کنم، فعلاً با ادامه ها. فقط سوالی که برام پیش اومده چرا اینقدر انیمه High Score Girl مظلوم واقع شده؟ فصل اولش رو من دیدم و انیمه خیلی خوبی بود کلی هم از خاطرات بچگی برام زنده شد (از قسمت snes به بعدش رو میگم) ولی این فصل هیشکی حتی حاضر نشده یه قسمت ازش رو زیرنویس کنه.

هی من هوس می کنم یه مطلبی در مورد مانگاش بنویسم
خیلی کار خفنیه
ای گند بزنن به این CG که حالا جدا از خوب و بد بودنش، محبوبیت سریها رو هم به خطر میندازه :((

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,411
نام
مسلم
هی من هوس می کنم یه مطلبی در مورد مانگاش بنویسم
خیلی کار خفنیه
ای گند بزنن به این CG که حالا جدا از خوب و بد بودنش، محبوبیت سریها رو هم به خطر میندازه :((
ولی CG ـش که اونقدرها هم اذیت نمیکنه؟

• Like
Reactions: zack fair

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ولی CG ـش که اونقدرها هم اذیت نمیکنه؟

نه، اتفاقا خیلی هم به ارت استایل مانگا نزدیکه
البته من فقط یه بخش هایی از انیمه رو دیدم
همه رو مانگا خوندم

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
263
نام
آرش

به به! انیمیشن «آخرین داستان» رو بالاخره تونستم ببینم (البته اونقدر تعدادمون تو سالن کم بود که تقریبا شده بود یه اکران خصوصی. احساس لاکچری بودن دست داد بهمون!). یه جاهایی واقعا غافلگیرم کرد و بهت‌زده شدم و خب یه بخش‌هاییش هم انتظار بیشتری داشتم.

شروع‌اش حرف نداشت و فک‌برانداز بود و به قول یکی از سایت‌ها نشون می‌داد که تیم‌شون به بازی‌سازی هم علاقه دارن. موسیقی‌ها هم استادانه کار شده بودن و یه حس قشنگ و غریبی به آدم می‌دادن. منتهی یه آهنگ متال بود که تو یکی از تریلرهاش پخش می‌شد و خیلی منتظرش بودم؛ نمی‌دونم نبود یا تغییر کرده بود یا حواس‌ام سرجاش نبود که انیمیشن تموم شد و رفت و به گوشم نخورد! ضرب‌آهنگ روایت داستان هم یکم خسته بود و یه جاهایی حوصله‌م سر می‌رفت. همین‌طور یه سری موارد رو درست به‌شون نپرداخته بود و سرسری رد شده بود و شاید انتظار داشته که مخاطب، بیشتر با شاهنامه آشنا باشه. از لحاظ تکنیک که واقعا آفرین داره و قشنگ یه سر و گردن از کارهای وطنی معمول بالاتره؛ هرچند تو یه جاهایی مثل حرکت دست‌ها و... بعضا یه کاستی‌هایی هست که قابل چشم‌پوشیه. دیگه... شخصیت‌پردازی... اممم... جای کار داشت خیلی. طراحی کاراکترها ولی بیشترشون واقعا خوب بود. صداگذاری هم مشدیه و کم‌نقص.

در کل هنوز باورم نمی‌شه این کار ساخت اینجاست. دم‌شون حسابی گرم.

پ.ن: جسارتا تجربه‌ی کراش زدن رو کاراکترهای انیمه رو که داریم همه‌مون، ولی خب گویا تو انیمیشن‌های داخلی هم ممکنه پیش بیاد!
-----
پ.ن ۲: همون‌طور که تو یه سری نقدا هست، یه جاهایی دیگه زیادی از ارباب حلقه‌ها الگو گرفته بود! ولی کیف داشت!

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

به به! انیمیشن «آخرین داستان» رو بالاخره تونستم ببینم (البته اونقدر تعدادمون تو سالن کم بود که تقریبا شده بود یه اکران خصوصی. احساس لاکچری بودن دست داد بهمون!). یه جاهایی واقعا غافلگیرم کرد و بهت‌زده شدم و خب یه بخش‌هاییش هم انتظار بیشتری داشتم.

شروع‌اش حرف نداشت و فک‌برانداز بود و به قول یکی از سایت‌ها نشون می‌داد که تیم‌شون به بازی‌سازی هم علاقه دارن. موسیقی‌ها هم استادانه کار شده بودن و یه حس قشنگ و غریبی به آدم می‌دادن. منتهی یه آهنگ متال بود که تو یکی از تریلرهاش پخش می‌شد و خیلی منتظرش بودم؛ نمی‌دونم نبود یا تغییر کرده بود یا حواس‌ام سرجاش نبود که انیمیشن تموم شد و رفت و به گوشم نخورد! ضرب‌آهنگ روایت داستان هم یکم خسته بود و یه جاهایی حوصله‌م سر می‌رفت. همین‌طور یه سری موارد رو درست به‌شون نپرداخته بود و سرسری رد شده بود و شاید انتظار داشته که مخاطب، بیشتر با شاهنامه آشنا باشه. از لحاظ تکنیک که واقعا آفرین داره و قشنگ یه سر و گردن از کارهای وطنی معمول بالاتره؛ هرچند تو یه جاهایی مثل حرکت دست‌ها و... بعضا یه کاستی‌هایی هست که قابل چشم‌پوشیه. دیگه... شخصیت‌پردازی... اممم... جای کار داشت خیلی. طراحی کاراکترها ولی بیشترشون واقعا خوب بود. صداگذاری هم مشدیه و کم‌نقص.

در کل هنوز باورم نمی‌شه این کار ساخت اینجاست. دم‌شون حسابی گرم.

پ.ن: جسارتا تجربه‌ی کراش زدن رو کاراکترهای انیمه رو که داریم همه‌مون، ولی خب گویا تو انیمیشن‌های داخلی هم ممکنه پیش بیاد!
-----
پ.ن ۲: همون‌طور که تو یه سری نقدا هست، یه جاهایی دیگه زیادی از ارباب حلقه‌ها الگو گرفته بود! ولی کیف داشت!
من دو هفته پیش هیچ شکی نداشتم که برم ببینمش، ولی الان کاملا مرددم برم از کاری که یه عده که می‌دونید توش کار کردن، حمایت کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• H^D^
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر