Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
احتیاج هست فصل دوم رو ببینم ؟
من فقط فصل یک رو دیدم خیلیا گفتن فصل دوم ارزش دیدن نداره
میشه بدون دیدن فصل 2 فصل سوم رو شروع کنم؟

منم داشتم فصل دو رو می دیدم واقعا حوصلمو سر برد، ترجیح دادم به جای اینکه زورکی فصل ۲ رو نگاه کنم برم یه انیمه جدید شروع کنم.
برای همین رفتم سراغ انیمه Ginga Eiyuu Densetsu البته ورژن جدیدش، بدک نیست ولی می تونست خیلی اکشن تر باشه :-?

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
داستان که تا اینجا مستقل پیش رفته و یه پرونده ی جدید هستش...فقط میمونه شخصیت های مجری و بازرس که از فصل 2 تو این فصل هستن....
بنظرم اگه حوصله داری فصل 2 رو ببین...در غیر این صورت، استارت فصل 3 رو بزن....البته وضعیت زیرنویس جالبی نداره.

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
اسپویل کینگدوم چپتر ۶۱۹
باید ببینیم سرنوشت ریبوکو چی میشه تو همین جنگ ، و هارا برنامش چیه ، چون از لحاظ تاریخی هم این جنگ بزرگ ترین مقاومت ژائو مقابل شین بود و بعد از این جنگ ژائو خیلی زود سقوط می‌کنه ، و خبری از جنگ بزرگ دیگه ای تا اونجا که اسپویل های تاریخی رو خوندم نیست ، مگه اینکه هارا بخواد اب و تابش بده، یا هوکن یا ریبوکو مال کیوکای هستن شک نکن ، تو همین جنگ کیوکای ژنرال میشه! البته احتمال میدم ریبوکو رو بسپاره به شین به خاطر سیر داستانی و قسمی که شین خورده ، برای همین بخش خفنش میرسه به کیوکای

تایم لاین تاریخی رو اشتباه احتمالا دنبال کردی :D ژائو هشت سال دیگه سقوط می‌کنه:( با این سرعتی که هارا داره پیش می‌ره، حداقل مانگا دو هزار چپتری طول می کشه. الان تایم لاین داستان 236 سال قبل از میلاد مسیحه. 15 سال هنوز فاصله است تا انتهایِ داستان.

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
163
فصل 2 بنظر من که اکی بود نمیدونم چرا بقیه اینقدر هیت میورزن:|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
فصل دوئه ری:زیرو همین زمستون امسال پخش میشه

View attachment 120975

چه زمستونی شه این زمستون :x:x:x
فک کنم اینجا فقط من و تو وب نوول اش رو خوندیم!:))
اگه واقعا کیفیت ساخت حد فصل اول باشه شاهد یکی از بهترین دنباله های انیمه هستیم:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فصل دوئه ری:زیرو همین زمستون امسال پخش میشه

View attachment 120975

چه زمستونی شه این زمستون :x:x:x
Nani :|
من تنبلی کردم و ناول هارو نخوندم با اینکه خیلی خیلی از دنیای انیمه خوشم اومده بود :-":-"
الان بهونه پیدا کردم که بازم ناول هارو نخونم و صبر کنم بری فصل دو :D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,765
نام
Masoud
میگم هنوز زیر نویس فارسی برای no game no life zero نیومده؟؟؟ من همون موقع که اومد با ساب انگلیسی دیدم ، گفتم این بار با ساب فارسی ببینم ، گشتم نبود!
پیوست کردم برات.
کسی ساب Dragon Ball Kai قسمت 99 تا آخر رو داره؟ اصلا زیرنویس شده از این قسمت به بعد؟

Attachments

• [AnimWorld] NO GAME NO LIFE - ZERO.rar
    37.8 KB · مشاهده: 1

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
جدا اگه فصل های بعد no game no life رو نسازن، بزرگترین فقدان و حسرت دنیای اینترتیمنت میشه !!! فقط اگرم ساختن نباید ذره ای کیفیتش از فیلم کمتر باشه و اون همه توی و ارو رو به حداقل برسونن ، رسما یه اثر جاودان میشه ، همچین داستانی ، همچین دنیایی ، همچین شخصیت هایی ، همچین دیالوگ هایی ، واقعا باید در جایگاه بهترین ها باشن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر