Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
و اینکه شخصیت کائده توی Non Non Biyori (که بقالی داره) کاراکتر بامرامیه. خسته و ظاهرا بی‌حوصله و بی‌اعصاب ولی خوش‌قلب.

کاراکتر خوش قلب فقط Melody تو Hunter x Hunter :love:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
آقا این netflix داره چیکار میکنه! گند زده به کل انیمه ها الان اینی که میزارم طرح 2D برید ببینید با ghost in the shell و Saint Seiya چیکار کردن dmc نخواستیم بکش بیرون همه 3D 8-|

در اینکه بسیار افتضاح هست شکی نیست ولی خب وقتی سری اوریجینال خود نتفلیکس هست حالا هر کار می خواد باهاش بکنه خیلی اتفاق خاصی نمیوفته. فقط یه پتانسیل که داشته حیف می شه که خب اونم دیگه نمی شه کاریش کرد...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
آقا این netflix داره چیکار میکنه! گند زده به کل انیمه ها الان اینی که میزارم طرح 2D برید ببینید با ghost in the shell و Saint Seiya چیکار کردن dmc نخواستیم بکش بیرون همه 3D 8-|

:blink1:

من که به عنوان یه انیمه بین کاملا راضیم از ورود نتفلیکس ، ممکن بود چند تا از انیمه های خوب چند سال اخیر هیچ وقت ساخته نشه !

بعدشم این سازنده است که تصمیم میگیره چطوری بسازه ! نت فلیکس فقط سرمایه گذاری می‌کنه!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Chihayafuru 3 - E01
بالاخره بعد از 6 سال اندی....فصل سوم چیهایافرو شروع شد.
دقیقاً از همون جایی که تو فصل 2 تموم شد...این فصل شروع شد، یه مقدار هم مرور و فلش بک داستانی زدن....
دقیقاً همه چیز مثل قبل هستش...کیفیت ساخت انیمه عالیه، راحت میشه گفت که تا آخر زمستون، حسابی حال میکنیم.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
دیشب رفته بودم دیسک های فیری تیل رو از ته انباری در آوردم ، بریزم رو هارد ببینم ، دو تا از دیسک ها رو اصلا نمیخوند، خط و خشی هم نداشتن ، انگار فاسد شده بود ، مگه چند قرن گذشته؟؟؟
................

از وقتی های به جای pc با موبایل انیمه ها رو دانلود میکنم قاراشمیشی شده که نگو ، هر چند قسمتش از یه سایت ، زیر نویسش از جای دیگه ، بعد هر قسمت و باید از یه پوشه پیدا کنم ، !!!
اره دیسک بدرد نمی خوره همه رو باید بریزی تو هارد
من برای اینکه چیزی با هم قاطی نشه همه چی رو دقیقا پوشه و اسم بندی میکنم و انیمه هایی که دوست ندارم رو
هم پاک میکنم خلاصه اینکه همه چی تو هاردم مرتبه :D
جدا از این مسائل دسترسی به انیمه و زیر نویس چند ماهیه خیلی سخت شده!
خیلی هم سخت نیست:D
راستی موبایل رو هم میشه به Pc زد و اینترنتشو به pc وصل کرد و با pc خیلی راحت دانلود کرد من خودم چندین بار این کار رو کردم سرعت دانلود هم کم نمیشه...

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
راستی موبایل رو هم میشه به Pc زد و اینترنتشو به pc وصل کرد
خب خودم بعد از مدتها این کار رو کردم و با PC اومدم تو سایت
چقدر همه چیز بزرگتر و واضحتره و چقدر نوشتن راحت تره:D
واقعا اینترنت روی pc یک چیز دیگست:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
در حضور زورو ، زاراکی کنپاچی و گاتس اصلا روتون میشه شمشیر زن دیگه ای نام ببرید:D>:)
همینو بگو! چندتا پست بگذره و اسمی از زورو نیاد!
و همینطوز کنپاچی!

حالا فن گاتس نیستم هیچی، ولی دوتای دیگه شدیدا قبولشون دارم و بهترین شمشیرزن ها هستن!

---

در مورد وایفو هم که ...

اول از همه بانو روبین:x جان میدهیم برایش!

یک گزینه دومی هم هست به نام بانو فوبوکی!

---

@Police _ 110
خیلی هم خوبه کیمی تو بوکو! همانا سلیقه ت را باید درست کنی! خدایی دلت میاد؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
بهترین شمشیر زن دِ وان اند اونلی گاعتسو (گاتس هم نه گاعتسو با همون تلفظ ژاپنی :D ). من زیاد انیمه ندیدم ولی جوری این شخص شمشیر به اون بزرگی رو بر سرو روی دشمنا و اهریمنا فرود میاورد که ادم رو مبهوب میکرد. ولی بیشتر از هرچیزی به این خاطر از شمشیرزنی گاتس خوشم میومد که جدا از فنون شمشیر زنی که باید انجام میداد خود شمشیر بخاطر بزرگی و وزنی که داشت کنترل کردنش سخت بود و جدا از تمرینی که برای نحوه ی ضربه زدن میکرد برخلاف بقیه ی شمشیرزن ها باید سنگینی شمشیر هم بدوش میکشید. بهمین خاطر جوری شده بود که بنظرم شمشیر گاتس بیشتر از هرچیزی استعاره از رنج و سختی هایی بود که گاتس به دوش میکشید. رنجی که گاتس باید تحمل میکرد. رنجی که همیشه همراه گاتس هست و گاتس بجای اونکه ازونها فرار کنه اونو به نقطه قوت خودش تبدیل کرده و شمشیر نماد همون رنج ها بود که با استفاده از اون با خشم زیاد بر سر دشمن هاش فرود میاورد.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم
بهترین شمشیر (زن):

Shichika "Shichirin, Kyotouryuu-chan" Yasuri

latest

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
کسی رو کاندید نمیکنم ، ولی کینگدوم ندیده و نخونده ، این همه شمشیر زن لیست نکنید ! خوبیت نداره

View attachment 120392

نیای بزرگوار الی هستن
بهترین شمشیر (زن):

Shichika "Shichirin, Kyotouryuu-chan" Yasuri

latest

از همتون راضیم... این دوتا محشرن... :x

اگه خودم بخوام چیزی اضافه کنم که شماها نگفته باشید...

از اون جا که موساشی از واگاباند هیچ وقت انیمه نشد (و از لحاظی خدا رو شکر که نشد)
عوضش تو حالت سرونتی هنوزم خیلی خوفه (و قطعا از هر چی سیبره بهتره...)

120448

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر