Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
منم کاراکتر مورد علاقه م رو بزارم پس :D

View attachment 120207

شاید بگید از چه چیز این بشر که یک کاراکتر متوسط هست در یک انیمه متوسط خوشم اومده، در جواب باید بگم که استیلش :-" من چون علاقه خاصی به شمشیر (در واقع کاتانا) و همچنین جماعت شمشیر زن دارم ایشون از کاراکتر های محبوبم هست :-":D
شمشیرزن فقط این بشر:
King Bradley - FMAB

120208

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
خب برای اولین و اخرین بار تو عمرم تصمیم گرفتم یک پست خاک بر سری بزارم :D
این سوال رو تو هیچ کامنتی ندیدم کسی بپرسه:
خوشگلترین دختری که تو انیمه ها دیدین کیه:D

نظر من:
Kirisaki Chitoge - Nisekoi
View attachment 120135

جواب بدید:D

1- Rias Gremory
این هم در جایگاه دوم :D
Nelliel Tu Odelschwanck - Bleach
اینم بامزست
Stephanie - no game no life

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
جدا کینگدوم نخوندی ؟؟؟ توصیه میکنم از فردا صبح شروع کنی !!!

.......
صحبت از کینگدوم شد ، این دو چپتر آخر رسما جون به لبمون کرد!!!

شعط دوباره یادم افتاد:-SS
چپتر بعد کی میاد

و این که دارید سر وایفوهاتون بحث می کنید
مال من که بانو سن ـه
بعدشم چیاکی نانامی (که انیمه داره و کاملا هم حسابه... هی نگید مال ویدیو گیمه... درسته از اون جا تو کف اش ام ولی کاملا حسابه :D)

120242
120243

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب سامورایی چمپلو رو تمام کردم انیمه بسیار خوبی بود از هر لحاظ بهتر از Cowboy Bebop بود داستانش مثل کابوی بیباپ ساده بود ولی بر خلاف کابوی بیباپ ریتم کسل کننده ای نداشت ولی از داستان مهمتر کارکترها بود کارکترهای کابوی بیباپ جوری بودن که نمی تونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم ولی سامورایی هر سه شخصیت اصلی خوب بودن و فلش بک های بهتری هم داشتن
صحنه های اکشن و مبارزات هم با توجه به سال ۲۰۰۴ واقعا خوب کار شده بود بخصوص اکشن سه قسمت اخر خیلی خوب بود
قسمت ۲۳ هم اند خنده بود:)):)):))
خب دیگه بیشتر از این حرف نمی زنم:D و اخر از همه امتیازم به:
کابوی بیباپ:6/10
سامورایی چمپلو:8/10
و این که دارید سر وایفوهاتون بحث می کنید
نه بابا وایفو چیه بحث فقط سر قیافست برای وایفو انتخاب کردن اخلاق هم مهمه:D

حالا که اینجوریه بزارین بگم:
...My Waifu is

120258

تانجیرو هم خوبه :D:D
بلی:D
ولی بازم کینگ بردلی چیز دیگریست:D
البته جا داره به گین سان هم اشاره کنم^:)^
3kzavmda5ind3glrym6wpfo46w5ltcsf_hq.jpg

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
در حضور زورو ، زاراکی کنپاچی و گاتس اصلا روتون میشه شمشیر زن دیگه ای نام ببرید:D>:)

عه آره! یادم رفته بود کاراکترای بلیچ شمشیر زن بودن، واقعا باید انیمشو دوباره ادامه بدم، اینطور که معلوم همچیو یادم رفته :sweatsmile:

بلی:D
ولی بازم کینگ بردلی چیز دیگریست:D
البته جا داره به گین سان هم اشاره کنم^:)^

Gintoki هم خوبه، یعنی حداقل از کینگ بردلی بهتره، از کاراکترای مو سفید خوشم میاد :D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
عه آره! یادم رفته بود کاراکترای بلیچ شمشیر زن بودن، واقعا باید انیمشو دوباره ادامه بدم، اینطور که معلوم همچیو یادم رفته :sweatsmile:
من هم باید بقیشو ببینم تا اخر قسمت ۱۲۰ دیدم
ولی خب چیز خاصی یادم نرفته
Gintoki هم خوبه، یعنی حداقل از کینگ بردلی بهتره، از کاراکترای مو سفید خوشم میاد
صد در صد بحث فقط رو مهارت بود که اسم بردلی رو اوردم :D
در مورد کارکترهای مو سفید هم باهات موافقم بیشترشون باحالن:
Killua*
Gintoki
Kakashi
Jiraiya
Hitsugaya
بین اینا از کیلوا بیشتر خوشم میاد:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
من شخصا به نظرم اولا شمشیر مورد استفاده طرف باید کاتانا باشه ( :-") دوم اینکه ظرافت تو کار طرف باشه که خب در نتیجه حداقل یه مقدار به شمشیر زنی واقعی شبیه بشه :D اگه نه این استیل های 3 تا شمشیر و شمشیر های شونصد کیلویی که رسما نقش گرز داره فقط شبیه شمشیره و همه هم کاملا از تخیل سازنده نشئت گرفته، به استفاده کننده ش نمی گن شمشیر زن :D:-"
و خب بین شمشیر زن های پسر کاراکتر محبوبم باز یک کاراکتر نسبتا ناشناخته از یه انیمه متوسطه :D

120283

Kurogane Ikki - Rakudai kishi no eiyuutan

دلیل علاقه هم سخت کوش بودن کاراکتر و اراده قوی و همچنین ظرافتش در شمشیر زنیه...

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
من شخصا به نظرم اولا شمشیر مورد استفاده طرف باید کاتانا باشه ( :-") دوم اینکه ظرافت تو کار طرف باشه که خب در نتیجه حداقل یه مقدار به شمشیر زنی واقعی شبیه بشه :D اگه نه این استیل های 3 تا شمشیر و شمشیر های شونصد کیلویی که رسما نقش گرز داره فقط شبیه شمشیره و همه هم کاملا از تخیل سازنده نشئت گرفته، به استفاده کننده ش نمی گن شمشیر زن
موافقم جدا از این دوتا بنظرم ۲ ویژگی دیگه هم باید باشه:
۱) تو شمشیرزنی باید رد و بدل شدن ضربه رو ببینیم نه این که طرف بیاد اسم یک فنی رو بگه و با یک حرکت همه چی رو تمام کنه یا به قول شما ۲۰۰ تا شمشیر بسازه و سمت حریفش پرت کنه خلاصه شمشیر زنی یعنی رد و بدل شدن ضربه بین دو نفر با شمشیر مثل مبارزات Gintama یا فیلم Sword of the Stranger
۲) تو شمشیرزنی باید خون هم دیده بشه مثلا ارزا میاد طرفو با شمشیر میزنه و یک قطره خون نمی بینیم و کاملا حس مصنوعی بودن به ادم دست میده...
خلاصه همه اینایی که دوستان گفتن باحالن ولی اگه خودم بخوام دوتا شمشمیرزن خفن و واقعی انتخاب کنم گینتوکی و گینک بردلی رو انتخاب میکنم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
موافقم جدا از این دوتا بنظرم ۲ ویژگی دیگه هم باید باشه:
۱) تو شمشیرزنی باید رد و بدل شدن ضربه رو ببینیم نه این که طرف بیاد اسم یک فنی رو بگه و با یک حرکت همه چی رو تمام کنه یا به قول شما ۲۰۰ تا شمشیر بسازه و سمت حریفش پرت کنه خلاصه شمشیر زنی یعنی رد و بدل شدن ضربه بین دو نفر با شمشیر مثل مبارزات Gintama یا فیلم Sword of the Stranger
۲) تو شمشیرزنی باید خون هم دیده بشه مثلا ارزا میاد طرفو با شمشیر میزنه و یک قطره خون نمی بینیم و کاملا حس مصنوعی بودن به ادم دست میده...
خلاصه همه اینایی که دوستان گفتن باحالن ولی اگه خودم بخوام دوتا شمشمیرزن خفن و واقعی انتخاب کنم گینتوکی و گینک بردلی رو انتخاب میکنم.
این موضوع مربوط میشه به انیمه!!!

......

دیشب رفته بودم دیسک های فیری تیل رو از ته انباری در آوردم ، بریزم رو هارد ببینم ، دو تا از دیسک ها رو اصلا نمیخوند، خط و خشی هم نداشتن ، انگار فاسد شده بود ، مگه چند قرن گذشته؟؟؟
................

از وقتی های به جای pc با موبایل انیمه ها رو دانلود میکنم قاراشمیشی شده که نگو ، هر چند قسمتش از یه سایت ، زیر نویسش از جای دیگه ، بعد هر قسمت و باید از یه پوشه پیدا کنم ، !!!

حالا کلی از انیمه های جدید رو بعد از دیدن پاک میکنم ، ولی مثلا یه انیمه مثل کارول و تیوزدی رو که می‌خوام آرشیو کنم ، فقط یک ساعت تو پوشه‌های گوشی و درایو های pcدنبال فایل هاش می‌گشتم !(یکی دیگه از معضلات تماشای هفتگی انیمه ها)

جدا از این مسائل دسترسی به انیمه و زیر نویس چند ماهیه خیلی سخت شده!

آخرین ویرایش:

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
این موضوع مربوط میشه به انیمه!!!

......

دیشب رفته بودم دیسک های فیری تیل رو از ته انباری در آوردم ، بریزم رو هارد ببینم ، دو تا از دیسک ها رو اصلا نمیخوند، خط و خشی هم نداشتن ، انگار فاسد شده بود ، مگه چند قرن گذشته؟؟؟
................

از وقتی های به جای pc با موبایل انیمه ها رو دانلود میکنم قاراشمیشی شده که نگو ، هر چند قسمتش از یه سایت ، زیر نویسش از جای دیگه ، بعد هر قسمت و باید از یه پوشه پیدا کنم ، !!!

حالا کلی از انیمه های جدید رو بعد از دیدن پاک میکنم ، ولی مثلا یه انیمه مثل کارول و تیوزدی رو که می‌خوام آرشیو کنم ، فقط یک ساعت تو پوشه‌های گوشی و درایو های pcدنبال فایل هاش می‌گشتم !(یکی دیگه از معضلات تماشای هفتگی انیمه ها)

جدا از این مسائل دسترسی به انیمه و زیر نویس چند ماهیه خیلی سخت شده!
جالبه دیسک‌ها انگاری واقعا فاسد می‌شن! برای من یکی که خیلی پیش اومده. در اون مورد هم از این نرم‌افزارهای ایندکس و جستجوی سریع فایل هست کمک بگیر که بد کار راه‌اندازن. یکی هست به اسم Everything. کم‌حجمه و خیلی مشدی کار می‌کنه. من هارددیسک‌ام همیشه در حال انفجاره و فایل‌ها از جمله انیمه‌ها هم شلخته ریختن اینور اونور. این نباشه آرتروز می‌گیرم! (Everything software رو گوگل کنی پیدا مره. اسمایلی مشهدی)
پ.ن: ا حواس‌ام به اون قسمت «با موبایل انیمه‌ها رو دانلود می‌کنم» نبود. برای اون راهی ندارم!
-------
خب بحث بانوان انیمه‌ای بود؟!
راستش نمی‌تونم اسم یه نفر رو ببرم فقط :D از لحاظ خوشگلی هم که خب بیشترشون به چشم خواهری کم ندارن!
ولی یه اسم از سیبر می‌برم به‌عنوان بانو (محض سربه‌سر گذاشتن با امیر آکیبا هم که شده!)
و اینکه شخصیت کائده توی Non Non Biyori (که بقالی داره) کاراکتر بامرامیه. خسته و ظاهرا بی‌حوصله و بی‌اعصاب ولی خوش‌قلب.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
  • Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر