Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
یکی از بزرگترین ضربات روانی به آدم وقتیه یه چیز رو با اشتیاق و هیجان شروع میکنی به خوندن/نگاه کردن؛ ساعت‌ها پشت‌هم، برای روزها متوالی، بعد یا تمومش میکنی یا باید روزها صبر کنی برای یه قسمت ازش، تازه میفهمی چه زندگی فلاکت‌ باری داری تاوقتی که یه سرگرمی جدید پیدا کنی تا خودت رو توش غرق کنی.
و این چرخه ادامه دارد :(
این حس رو من از بعد آنگویینگ شدن برسرک دارم:((

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR
با سلام خدمت دوستان. در این پست میخوام در مورد کارتونی که این روزا میبینم براتون بنویسم.

احتمالا خیلی (و یا اندکی) از شما در دوران کودکی و نوجوانی از کارتون "سامورای جک" خاطره داشتید.
این کارتون از شبکه "کارتون نتورک" پخش میشد و داستان یک سامورای بود که علیه "آکو"، شیطانی که به زمین حمله ور شده بود و قصد تصرف آنرا را داشت، قیام میکرد و در یک نبرد نهایی با او قبل از آن که آخرین ضربه را با شمشیر مقدسش وارد کند توسط پرتالی که توسط "آکو" باز میشد، به آینده منتقل میشد. آینده ای که دشمنش حاکم مطلق جهان شده و آن را در پلیدی فرو برده است و سامورای باید راهی پیدا کند تا به زمان خودش برگشته و گذشته و مردم کشورش را نجات دهد.
این کارتون پس از 4 فصل پخش نیمه تمام ماند و ادامه ای بر آن ساخته نشد. حال پس از 13 سال سامورای برگشته است.
این فصل که فصل پنجم مجموعه است قرار است پایان دهنده داستان باشد و به جای "کارتون نتورک" از "ادولت سویم" پخش میشود. در این فصل شاهد به اوج رسیدن داستان، زیبایی و طراحی هنری مجموعه هستیم. مجموعه نسبت به فصل های پیشین بسیار داستانی تر شده و از داستان گویی اپیزودیک فصل های قبل خبری نیست و داستان به صورت متوالی دنبال میشود و هر قسمت شاهد رفرنس های زیادی به کاراکتر های فصل های پیشین هستیم که چطور اعمال خیر سامورای بر زندگیشان تاثیر گذاشته و امید را در دل مردم این جهان پادآرمانی زنده کرده است.

پنجاه سال از آخرین قسمت فصل چهارم گذشته است. دیگر زمان تاثیرش را بر سامورای از دست داده است. سامورای که شمشیر مقدسش را از دست داده هیچ امیدی به شکست دشمنش ندارد و در یاس و ناامیدی فرو رفته است ولی آیا این پایان قهرمان است؟!

cq2o_51fepvz967l.jpg

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
سیزن ۲ این AoT رو کسی اینجا دنبال نمیکنه ؟
دوستانی که این قسمت آخری رو ندیدن باز نکنن

قسمت شیشمش عجب کولاکی بود امروز

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
عجب گیری کردیما! Anime Tosho دیگه چرا باز نمیشه:| همین چند ساعت پیش هیرو آکادمی ازش گرفتم، و حالا...!
توکیو توشو هم که هاریبل نمیزاره،گشتن دنبال فن ساب هماهنگ هم گرفتاریه! ای خداااا! ای فلک :| ببینم کاری میکنند منقرض بشیم آخرش یا نه:|

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
دوستان سلام شرمنده یه سوال داشتم اینکه بعد از مدتها قسمت جدید گینتاما اومد و 12 قسمت بود ولی وسط کار بازم تموم شد..کسی اطلاع نداره که بازم تولید میشه یا نه
ممنون میشم جواب بدید

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
با سلام خدمت دوستان. در این پست میخوام در مورد کارتونی که این روزا میبینم براتون بنویسم.

احتمالا خیلی (و یا اندکی) از شما در دوران کودکی و نوجوانی از کارتون "سامورای جک" خاطره داشتید.
این کارتون از شبکه "کارتون نتورک" پخش میشد و داستان یک سامورای بود که علیه "آکو"، شیطانی که به زمین حمله ور شده بود و قصد تصرف آنرا را داشت، قیام میکرد و در یک نبرد نهایی با او قبل از آن که آخرین ضربه را با شمشیر مقدسش وارد کند توسط پرتالی که توسط "آکو" باز میشد، به آینده منتقل میشد. آینده ای که دشمنش حاکم مطلق جهان شده و آن را در پلیدی فرو برده است و سامورای باید راهی پیدا کند تا به زمان خودش برگشته و گذشته و مردم کشورش را نجات دهد.
این کارتون پس از 4 فصل پخش نیمه تمام ماند و ادامه ای بر آن ساخته نشد. حال پس از 13 سال سامورای برگشته است.
این فصل که فصل پنجم مجموعه است قرار است پایان دهنده داستان باشد و به جای "کارتون نتورک" از "ادولت سویم" پخش میشود. در این فصل شاهد به اوج رسیدن داستان، زیبایی و طراحی هنری مجموعه هستیم. مجموعه نسبت به فصل های پیشین بسیار داستانی تر شده و از داستان گویی اپیزودیک فصل های قبل خبری نیست و داستان به صورت متوالی دنبال میشود و هر قسمت شاهد رفرنس های زیادی به کاراکتر های فصل های پیشین هستیم که چطور اعمال خیر سامورای بر زندگیشان تاثیر گذاشته و امید را در دل مردم این جهان پادآرمانی زنده کرده است.

پنجاه سال از آخرین قسمت فصل چهارم گذشته است. دیگر زمان تاثیرش را بر سامورای از دست داده است. سامورای که شمشیر مقدسش را از دست داده هیچ امیدی به شکست دشمنش ندارد و در یاس و ناامیدی فرو رفته است ولی آیا این پایان قهرمان است؟!

cq2o_51fepvz967l.jpg
عالیه دقیقا روزی که با این انیمیشن اشنا شدم یادمه 8-9 سالم بود برام دوبلش خریدن گفتم این چیه حتما از اون انیمیشن مضخرفاست فقط هم اپیزود 14-18 فصل یک داشت وقتی نگاش کردم دیوانه این قسمتش شدم
upload_2017-5-7_11-42-58.jpeg
واقعن جالب بود البته قسمتای قبلشم طنز قشنگی داشت مثل قسمت همسر اسکاتلند من (درست گفتم) فقط همون دیدم رفتم قسمت اخر فصل چهار گرفتم دیدم اکو فرار کرد بعد دیدم ادامه ای نداره ولش کردم یه روز رفتم ویکیش دیدم زده سیزن 5 در اولین فرصت تریلر و در اولین فرصت قسمت اول :D نمیدونم قسمت 6 دیدی یا نه ولی
شمشیر پیدا شد و سامورایی مثل قبلش شد

Last edited by a moderator:

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
عجب گیری کردیما! Anime Tosho دیگه چرا باز نمیشه:| همین چند ساعت پیش هیرو آکادمی ازش گرفتم، و حالا...!
توکیو توشو هم که هاریبل نمیزاره،گشتن دنبال فن ساب هماهنگ هم گرفتاریه! ای خداااا! ای فلک :| ببینم کاری میکنند منقرض بشیم آخرش یا نه:|
فصلی ها رو من از سرور دانلود انیم ورد میگیرم ، کیفیتش بد نیست.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
قسمت خوبی بودش...ولی دوتا نکته داشت..

اول اینکه چرا دوبلور Hannes سان رو عوض کردن....هیچ حال نکردم که صدای Tsuda Kenjirou رو جاش شنیدم....
دوم اینکه چرا غول بزرگ رو این سری CG ساختن!!! هیچ جالب نبود، طراحی فصل اولش بهتر بودش.

اما نکته ای اصلی که تو این قسمت برام سوال بودش....سن Reiner و Bertolt دقیقاً چقدره....زمانی که اولین بار غول بزرگ و غول زره ای خودشون رو نشون دادن، آرمین و ارن و میکاسا....همشون 10 سالشون بود..!!
میشه گفت که تمام اعضای گروه که با هم تو فصل 1 آموزش دیدن، تقریباً هم سن بودن....
یعنی Reiner و Bertolt تو سن 10 یا 12 سالگی غول شدن....با عقل جور در نمیاد....الا مسئله ای دیگه ای درباره ی سن اینا وجود داشته باشه

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
قسمت خوبی بودش...ولی دوتا نکته داشت..

اول اینکه چرا دوبلور Hannes سان رو عوض کردن....هیچ حال نکردم که صدای Tsuda Kenjirou رو جاش شنیدم....
دوم اینکه چرا غول بزرگ رو این سری CG ساختن!!! هیچ جالب نبود، طراحی فصل اولش بهتر بودش.

اما نکته ای اصلی که تو این قسمت برام سوال بودش....سن Reiner و Bertolt دقیقاً چقدره....زمانی که اولین بار غول بزرگ و غول زره ای خودشون رو نشون دادن، آرمین و ارن و میکاسا....همشون 10 سالشون بود..!!
میشه گفت که تمام اعضای گروه که با هم تو فصل 1 آموزش دیدن، تقریباً هم سن بودن....
یعنی Reiner و Bertolt تو سن 10 یا 12 سالگی غول شدن....با عقل جور در نمیاد....الا مسئله ای دیگه ای درباره ی سن اینا وجود داشته باشه
اسپویلت کنم ؟ :D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
? Attack on titan Dafuq
اولش فكر كردم شوخي مترجم هست !:D
اين قسمت عالي بود عالي

من که فکر کردم زیرنویسم با نسخه دانلودی انیمه هماهنگ نیست، چند بار عقب جلو بردم دیدم نه مشکلی نداره بعدش دیگه شوکه شدم :))
آخه اصلا تو اون موقعیت انتظارشو نداشتم غافلگیر شدم :-??

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
من که فکر کردم زیرنویسم با نسخه دانلودی انیمه هماهنگ نیست، چند بار عقب جلو بردم دیدم نه مشکلی نداره بعدش دیگه شوکه شدم :))
آخه اصلا تو اون موقعیت انتظارشو نداشتم غافلگیر شدم :-??

بنظرم عالي بود چون با وجود اينكه اكثرا اين حدس رو زده بودن جوري مطرح شد خيلي شوك برانگيز بود، فقط يه نگاه به چشم شخصيت ها بكنيد:D

صدويك نكته نويسندگي - اين قسمت، نجات عنصر غافلگيري از دل اسپويل :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر