Alien: Isolation | Xbox 360

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
vuhaavs3e1aht1puzpds.jpg

Developer:The Creative Assembly
Publisher:Sega
Distributor:20th Century Fox
Series:Alien
Engine:In-house engine
Platform:Microsoft Windows,PlayStation 3,PlayStation 4,Xbox 360,Xbox One
Release date:7 October 2014
Genre:Survival horror, stealth
Mode:Single-player
Metacritic: 80/100
یک هفته ای هست که بازی اومده ولی ظاهرا کسی براش تاپیک نزده:|
با تشکر از FLAWL3SS به خاطر اطلاعاتی که از تاپیکش برداشتم:d

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
vuhaavs3e1aht1puzpds.jpg

Developer:The Creative Assembly
Publisher:Sega
Distributor:20th Century Fox
Series:Alien
Engine:In-house engine
Platform:Microsoft Windows,PlayStation 3,PlayStation 4,Xbox 360,Xbox One
Release date:7 October 2014
Genre:Survival horror, stealth
Mode:Single-player
Metacritic: 80/100
یک هفته ای هست که بازی اومده ولی ظاهرا کسی براش تاپیک نزده:|
با تشکر از FLAWL3SS به خاطر اطلاعاتی که از تاپیکش برداشتم:d
اين بازي ارزش بازيو داره اخه ميخوام بخرم اگه زياد مخفي كاري داشته باشه نميخرمش

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
نظر من:

مزایا:
1. محیط ها و نورپردازی بسیار خوب
2. ترس و دلهره به معنای واقعی

معایب:

1. بازی واقعا سخته
2. نبودن چک پوینت در بازی اون رو باز هم سختتر کرده

کلا اگر با سختی بازی میتونید کنار بیایید حتما بازیش کنید. من که خیلی باهاش حال میکنم. هرچند که الان سه شب هستش که گیر یک تکه کوچک آن مونده ام.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اگر اهل بازی های Stealth هستید مثل Thief/Dishonered ... این بازی تقریبا میشه گفت از نظر سختی از اون دو عنوان بالا سخت تر است. یکی از علت های سختی بازی نبود Check point است و فاصله زیاد Save Machine ها. AI بازی در alien خیلی خوب کار شده اما به نظر من در Android ها و آدم ها خطاهای زیادی داره . بطور مثال ممکن یک نفر دقایق زیادی در یک نقطه بیاسته و اخرش یک چرخش کوچک و دوباره روبروه شما ظاهر خواهد شد. به نظرم از بحث گرافیک هم برای نسل هفتم بازی قابل قبولی را ارائه دادند.
از نظر خیلی از سایت ها امتیاز بازی 9/10 است . اما به نظر من امتیاز بازی در خوش بینانه ترین حالت 7 است .
تمام موارد بالا نظرات شخصی بود.

brink

کاربر سایت
Aug 29, 2012
9
من امروز بازی رو تموم کردم .کلا سبکم از اول چنین بازی هایست که همراه با سختی وترس ودلهره باشه.بازی خوبی بود ولی آخرای بازی کلیشه ی .خصوصا اخرای بازی خبری ازاون هیولا نیست

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
اگر اهل بازی های Stealth هستید مثل Thief/Dishonered ... این بازی تقریبا میشه گفت از نظر سختی از اون دو عنوان بالا سخت تر است. یکی از علت های سختی بازی نبود Check point است و فاصله زیاد Save Machine ها. AI بازی در alien خیلی خوب کار شده اما به نظر من در Android ها و آدم ها خطاهای زیادی داره . بطور مثال ممکن یک نفر دقایق زیادی در یک نقطه بیاسته و اخرش یک چرخش کوچک و دوباره روبروه شما ظاهر خواهد شد. به نظرم از بحث گرافیک هم برای نسل هفتم بازی قابل قبولی را ارائه دادند.
از نظر خیلی از سایت ها امتیاز بازی 9/10 است . اما به نظر من امتیاز بازی در خوش بینانه ترین حالت 7 است .
تمام موارد بالا نظرات شخصی بود.
dishonored فوق العاده بود و زيادم سخت نبود ولي اين يكي به دليل نداشتن چك پوينت مثل اينكه قراره دنيا رو به كاممون تلخ كنه اما خب سفارشش داديم رفت

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
از بازی خوشت میاد ،یکم نسبت به عناوین دیگر دز این سبک احتیاج به صبر و حوصله بیشتری داره برای تمام کردن بازی و همچنین گرفتن تمام اچیومنت ها.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی رو امروز تجربه کردم باید اعتراف کنم که در شروع اصلا امیدی به این عنوان نداشتم ولی با مشاهده نصب دیتای اجباری بازی که نزدیک به یک ربع ساعت طول کشید متوجه شدم که با یک بازی متفاوت روبرو هستم
در شروع بازی یک کات سینس نمایش داده میشه که گرافیک خارقالعاده و بسیار زیبا داره و گیمر رو برای شروع یک طوفان آماده میکنه اما از طوفان خبری نیست بازی پر است از محیط های مرموز تاریک و در عین حال پر رمز و راز
شما در نقش یک زن در ابتدای بازی برای پیدا کردن مادر خودش به یک سفینه دیگه سفر میکنید یا حداقل قصد این کار رو دارید که در بین مسیر اتفاقی رخ میده و از گروه جدا می شید و خودتون رو داخل یک سفینه بزرگ و مرموز تنها و بی دفاع میبینید
چیزی که آدم رو از همون اول شگفت زده میکنه گرافیک بازیه که اصلا فدای نسل بعد نشده و خیلی استادانه طراحی شده طوری که اگه کاتس سینس های بازی کیفیت پایین تری داشت تفاوتی بین اون و بازی احساس نمی کردید
طراحی ها به شکلی زیبا کار شده که عرق روی صورت کاراکتر ها مشاهده میشه و در یک تصویر زیبا از جلوی صورت بخار و حرارت متساعد شده از صورت رو میشه دید
آتش خیلی طبیعی از آب در اومده
در کل بازی اونقدر نکات ریز و درشت خوب داره که فقط باید امتحان بشه
من که خیلی خوشم اومد

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
بازی خوبیه...بیشتر باید راه برید و بگردید بعلاوه ی مخفیکاری...در کل سخته سیو پوینت ها هم فاصلش هاش یه نمه زیاده...

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستانی که بازی را می خواهند 1000GS کنند مطلب زیر را مطالعه کنند شاید کمکشون کنه.
لازم نیست که بازی را 3 بار بازی کنید تا تمام Achievment ها را بگیرید بر خلاف تمام RoadMap ها که همه پیشنهاد دادن 3 بار بازی کنید. شما می توانید چند تا Achievment باقی مانده بازی را بعد از اتمام دوره اول در playthroughs دوم ( HARD ) بگیرید.

Survivor -
Just out of Reach -
Mercy or Prudence? -
Hide. Run. Survive.-
One Shot-
Mind Your Step-

امیدوارم نکات زیر بدردتون بخوره

1. تا قبل از رسیدن به ماموریت 10 ( و بدست اوردن اسلحه اتش انداز) به هر دستگاه Save رسیدید استفاده کنید .و هر بار صدای Aliens را شنیدید که به سمت مشا در حال حمله کردن است سریعا دکمه Star را بزنید و Load Current save را بزنید.اگر علامت نوار در گوشه سمت راست بالای صحفه با فلشی به سمت داخل نوار ظاهر شد قبل از اینکه شما موفق بشید دکمه Start را بزنید متاسفانه باید بگم که یکی از Achievment ها را از دست داده اید به همین منظور همیشه بعد از گذشت چند ماموریت و یا جاهایی که احساس می کنید خطر مرگ آنی وجود دارد از بازی بیرون اومده و از Save ها تون Backup بگیرید که مجبور نشید دوباره بازی را از اول بازی کنید.
2.سخت ترین Achievment این است که شما نباید در کل بازی بمیرید . و راه حلش را در بالا توضیح دادم. استفاده از Flash , Noise Maker در کل بازی بشدت توصیه میشه.
3. از ابتدا بازی تا انتها بازی به هیچ عنوان هیچ انسانی را نکشید
4.در مامورت 4 هیچ گونه برخوردی با Andorid ها نداشته باشید.اگر شما را به هر دلیلی گرفتن سریع Load Current Save بزنید. هر گونه برخوردی که بین شما صورت بگیرید منجر به از دست دادن Achievment مربوطه می شوید.
5.کشتن شهروندان هم منجر به از دست دادن Achievment مربوط به مردن تا آخر بازی می شود بنابراین مواظب باشید نه خوده شما نه دشمنان انسان که دارند به سمت شما شلیک می کنند باعث مرگ آنها نشوند.
6.تا جایی که امکان داره سعی کنید از انسان ها بعنوان طعمه استفاده کنید.
7. همیشه در اطراف راهی برای دور زدن انسان ها است . بنابراین تا جایی که امکان داره سعی کنید انسان ها را تحریک نکنید تا به سمت شما شلیک کنند چون باعث پیدا شدن سر و کله Alien خواهد شد.
8. اگر Alien شما را پیدا نکند در یک منطقه ای که مخفی شدید به بخش دیگری خواهد رفت و انقدر فرصت خواهید داشت تا به منطقه مربوطه برسید.بنابراین اگر در جایی مخفی هستید عجله ای برای بیرون اومدن نداشته باشید بالاخره از اون منطقه دور خواهد شد.

یکی از لذت بخش ترین بازی هایی است که در این سبک ساخته شده بخصوص Achievment's One Shot که در Hard Mode لذت بازی را چند برابر خواهد کرد. موفق باشید امید وارم مطالب بالا مفید واقع شده باشد.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی به طرز لذت بخشی سخت و چالش برانگیز هست اصلا از انتخاب بازی پشیمان نخواهید شد
برای حرکت alien ها و حضور اونها هیچ گونه قانونی وجود ندارد حتی داخل کمد ها هم امکان داره شما رو پیدا کنند اصلا هیچ نقطه ای از بازی نیست که بشه احساس امنیت کامل کرد
یکی از شوک آور ترین لحظه های باز زمانی هست که همه درها رو رد کردی کارت یا هرچیز که لازم داری رو پیدا کردی و به سمت آسانسور در حرکت هستی درست قبل از اینکه انگشت شما به کلید آسانسور برسه از پشت شکم شما سوراخ میشه و تمام
من الان اون قسمت که به دنبال trauma kit هست گیر کردم از اون دالان رد میشم میرم اون طرف ولی چیزی پیدا نمیکنم؟

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
دوست عزیز میشه به سوالات من هم پاسخ بدی؟
بازی به طرز لذت بخشی سخت و چالش برانگیز هست اصلا از انتخاب بازی پشیمان نخواهید شد
برای حرکت alien ها و حضور اونها هیچ گونه قانونی وجود ندارد حتی داخل کمد ها هم امکان داره شما رو پیدا کنند اصلا هیچ نقطه ای از بازی نیست که بشه احساس امنیت کامل کرد
یکی از شوک آور ترین لحظه های باز زمانی هست که همه درها رو رد کردی کارت یا هرچیز که لازم داری رو پیدا کردی و به سمت آسانسور در حرکت هستی درست قبل از اینکه انگشت شما به کلید آسانسور برسه از پشت شکم شما سوراخ میشه و تمام
من الان اون قسمت که به دنبال trauma kit هست گیر کردم از اون دالان رد میشم میرم اون طرف ولی چیزی پیدا نمیکنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر