AC: Unity به شکلی ایده‌آل، از قدرت‌های Xbox One و PS4 بهره خواهد برد

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad

به نظر می‌رسد AC: Unity قصد دارد به صورت جدی این سری را وارد نسل هشتم کنسول‌ها کند و البته استفاده‌ای ایده‌آل از توانایی‌های این کنسول‌ها داشته باشد. اخیرا Yves Guillemot -مدیر عامل یوبی‌سافت- در مصاحبه اخیر خود در بلاگ رسمی این شرکت به این موضوع اشاره داشته و گفته است: «مردم از آنچه که در AC: Unity دیده‌ اند، شگفت‌زده شده‌اند.»

Y.Guillemot اشاره‌ای دقیق‌تر داشته و در ادامه گفته است:

AC: U از توانایی‌هایی نسل جدید کاملا بهره می‌برد و نمایشی حقیقی را، از آنچه که این کنسول‌ها می توانند انجام دهند، به اجرا در ‌می آورد و البته بازیکن‌ها و مردم نسبت به آن شگفت زده می‌شوند. آن‌ها (مردم) انتظار نداشتند که این کنسول‌ها بتوانند چنین کیفیتی را در زمینه گرافیک و انیمیشن ارایه دهند و به همین ترتیب، از تعداد زیاد افرادی که می‌توانند در جریان بازی در محیط بازی حرکت داشته باشند (اشاره به نمایش‌های بازی). تمامی این موارد به این سری کمک می ‌کند که شروع جدیدی با امکاناتی متفاوت، داشته باشد.

تا پیش از این مورد و صحبت‌های مدیرعامل یوبی‌سافت، سازندگان CoD: Advanced Warfare بیان کرده بودند که با توجه به فرصت سه ساله‌ای که در اختیار آن‌ها بوده است، AW هم از قدرت‌های PS4 و Xbox One به صورت کامل بهره خواهد برد و نمایشی قدرتمند خواهد داشت.

امیدواریم که هر دو سازنده، سر قول و قرار‌های خود بمانند و بازی‌هایشان هنگام عرضه، به خوبی نمایش‌های آن‌ها باشد.

AC: Unity در 28 اکتبر 2014 ( 6 آبان 1393 ) برای کنسول‌های Xbox One، PS4 و PC، عرضه خواهد شد.

منبع

Last edited by a moderator:

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
AC: Unity به شکلی ایده‌آل، از قدرت‌های Xbox One و PS4 بهره خواهد برد
بهتر بود میگفت به ایده آل ترین شکل ممکن از قدرت کنسولای نسل 8 استفاده میبره جدا نمایش بازی باور نکردنی بود ینی همه چی تو بالاترین سطح ممکن بود و من یکی که انتظار یه دانگرید درست و حسابی حتی فراتر از سطح WD رو از بازی دارم:|
پ ن:اگه یوبی بتونه بازیرو با همین کیفیت منتشر کنه راحت بهترین گرافیکو تو زمان عرضه به نام خودشون میزنن...

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
بهتر بود میگفت به ایده آل ترین شکل ممکن از قدرت کنسولای نسل 8 استفاده میبره جدا نمایش بازی باور نکردنی بود ینی همه چی تو بالاترین سطح ممکن بود و من یکی که انتظار یه دانگرید درست و حسابی حتی فراتر از سطح WD رو از بازی دارم:|
پ ن:اگه یوبی بتونه بازیرو با همین کیفیت منتشر کنه راحت بهترین گرافیکو تو زمان عرضه به نام خودشون میزنن...

شاید، ولی به اون شکل به یک حد مطلقی از خوب بودن می رسیدیم که یعنی بهتر از اون دیگه نیست و نمی شه. ولی این جوری سعی شده یکم میانه رو تر به قضیه نگاه بشه و یک حالت سطح بالا اما محدودتر در نظر گرفته بشه.( با توجه به اینکه سازنده‌های CoD چنین حرفی رو زدن)
با این وجود ممنون از پیشنهاد خوبت:bighug:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
گفته است:
«مردم از آنچه که در AC: Unity دیده‌ اند، شگفت‌زده شده‌اند.»

اینم بماند که بعد از انتشار بازی ها هم مردم شگفت زده شده ن:| واچ داگز 2012>>>>2014

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
983
نام
Esmaiel
گرافیک AC Unity فوق العاده بود ولی چه فایده که توی کل نمایشهای E3 بدترین فریم رو داشت
برای من توی عناوین Ubisoft فقط The Division

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
the division هم اگه اشتباه نکنم چند وقت پیش یه مططلب خونده بودم یادم نیست کجا ک گفته بود گرافیک بازی در حالت مینیموم اون تریلر قراره واسه کنسولا باشه

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
AC: U از توانایی‌هایی نسل جدید کاملا بهره می‌برد

در حد دروغای 1 آپریله که !
تا 3-4 سال دیگه هیچکدوم از استودیو ها نمیتونن به این صراحت بگن از تمام قدرت کنسول ها استفاده کردیم !
نمونه های پیشرفت رو هم حتما در نسل های قبل دیدین.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
the division هم اگه اشتباه نکنم چند وقت پیش یه مططلب خونده بودم یادم نیست کجا ک گفته بود گرافیک بازی در حالت مینیموم اون تریلر قراره واسه کنسولا باشه
اون تريلر كه داخل e3 2014 نشون داد رو كنسول xbox one پخش شده بود.
همچنين ac:unity
اون قضيه واچ داگز هم بيشتر بخاطر cross gen بودنش بود.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
یک جا خوندی؟ :|
تمام نمایشای بزای تا الان روی کنسول بوده و هیچ کدوم هم دانگرید نداشته! یک سری آدم میخواستن الکی بگن دانگرید شده میرفت عکسای چسبیده به زمین که تکسچر بی کیفیت شده بود رو میاوردن میگفتن بیا اینم دانگرید شده!

واچ داگز کراس جن بود که این بلاها سرش اومد! بازیی که فقط واسه نسل بعد و پی سی ساخته میشه اصلا نباید افت گرافیک و ... داشته باشه وگرنه دیگه مشکل شرکت سازنده هست!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
بی اغراق میگم، وقتی اون تعداد npc با اون گرافیک رو تو محیط دیدم داشتم سکته میکردم! من نمی تونم درک کنم این همه npc متفاوت چطور پردازش شدند!
در حد دروغای 1 آپریله که !
تا 3-4 سال دیگه هیچکدوم از استودیو ها نمیتونن به این صراحت بگن از تمام قدرت کنسول ها استفاده کردیم !
نمونه های پیشرفت رو هم حتما در نسل های قبل دیدین.
ترن 10 قبل از عرضه XO گفت که از 100% قدرت کنسول استفاده میکنه :|

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من همچنان حس می کنم که اختلاف گرافیک برای Watch Dogs سر یک سری مسائل دیگست که خود یوبی اومده این کار رو کرده و هیچی هم نمی گه! یا بهش فشار اومده یا قضیه مالی هست ، خلاصه این اختلاف رو خودشون به وجود آوردن، و اینطور نیست که نتونستن اون رو اجرا کنن، به نظر من البته! یه جایی یه چیزی بو میده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر