A Vampyre Story | PC

logo_vs_black_sm.jpg

شرکت سازنده : Autumn Moon Entertainment / Crimson Cow
شرکت پخش کننده : The Adventure Company
تاریخ عرضه : November 19, 2008
ژانر : Adventure
اسکرین شات ها : اینجا

بازی A Vampyre Story داستان یک خواننده اوپرا به نام Mona می باشد که توسط یک خون آشام Baron Shrowdy Von Kiefer گزیده می شود و کم کم تبدیل به یک خون آشام می شود.
داستان بازی در مورد فرار Mona از قلعه و بازگشت او به دنیای عادی می باشد. Mona متوجه می شود که برای فرار باید از قدرت های خود استفاده کند. قدرت های مخصوص او شامل هیپنوتیزم ، تبدیل شدن یه یک خفاش ، تبدیل شدن به هاله ای از دود و خون آشامیدن از مردم می باشد. Mona تنها شخصیت بازی نیست و وردست او ، خفاشی به نام Froderick وی را در این ماجرا همراهی می کند.

موفق باشید:love:...

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام دوستان بالاخره عرضه شد دیگه. امروز 25 نوامبر هست. ایران اومده؟ اخر این ادونچر رو بازی کنیم. دوباره معما ها بر میگردند.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
نمیدونم چرا قالب بازی من رو یاد Grim Fandago میندازه، اما امیدوارم این توهمم درست باشه و بازی(قالبا) به همون اندازه قشنگ باشه.

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
سلام دوستان بالاخره عرضه شد دیگه. امروز 25 نوامبر هست. ایران اومده؟ اخر این ادونچر رو بازی کنیم. دوباره معما ها بر میگردند.
بله عرضه شده امروز وست گیم آورده بود...
نمیدونم چرا قالب بازی من رو یاد Grim Fandago میندازه، اما امیدوارم این توهمم درست باشه و بازی(قالبا) به همون اندازه قشنگ باشه.
منم دقیقاً تا بازی رو دیدم یاد Grim Fandago و بعد Psychonuts افتادم !

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
کسی بازی کرده ؟ یا بهتر بگم "تونسته بازی کنه"؟ :D
چون من دانلود کردم.کرک گروه Reloaded کار نمیکنه .. و Vitality هم که کلی بهشون تیکه انداخته بود هم همینطور :D

بهزاد میگفت از شرکت معظم وست گیم (ارائه دهنده Secret Service به جای Sacred ) خریده ولی هنوز نصب نکرده، کسی دیگه هم از این ناشر معتبر بازی رو خریداری کرده؟ اگر بازی اجرا شده کرک اش چیه ؟

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
من از West گرفتم. بدون مشکل کار می کنه (تا آخرش رفتم). نمی دونم کرکش چیه.

سوال خارج از تاپیک: موضوع ارایه Secret Service به جای Sacred چیه؟ من می خوام Sacred 2 رو ازشون بخرم، نکنه تو DVD اش به اشتباه Secret Service رایت کردن؟

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
من از West گرفتم. بدون مشکل کار می کنه (تا آخرش رفتم). نمی دونم کرکش چیه.

سوال خارج از تاپیک: موضوع ارایه Secret Service به جای Sacred چیه؟ من می خوام Sacred 2 رو ازشون بخرم، نکنه تو DVD اش به اشتباه Secret Service رایت کردن؟

بازی الان اجرا شد، توی کرک مربوط به Vitality یک main.exe بود و یک cgD3D9.dll که وقتی DLL رو هم کپی میکردیم اجرا نمیشد، الان با main.exe تنها داره کار میکنه، حالا نمیدونم جلوتر کرش کنه یا نه.

جواب خارج از تاپیک: وست Sacred 2 نیاورده (احتمالاً هم 20 گیگ دانلود نمی کنند). رفتیم گفتیم sacred بده، Secret Service گذاشت جلومون گفت این هم Secret :D

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
بازی الان اجرا شد، توی کرک مربوط به Vitality یک main.exe بود و یک cgD3D9.dll که وقتی DLL رو هم کپی میکردیم اجرا نمیشد، الان با main.exe تنها داره کار میکنه، حالا نمیدونم جلوتر کرش کنه یا نه.
من از وست گرفتم ( همون روزی که این تاپیکو زدم. ) هزار نوع کرک رو امتحان کردم کار نکرد رفتم پس بدم ، خودش ریخت کار کرد !
منم بازی رو دادم یکی از دوستام برای اونم کار کرد....
منم cgD3D9.dll و main.exe رو با هم کپی می کردم حالا کاری که کردی رو امتحان می کنم شاید جواب داد. ( فقط main.exe رو کپی می کنم. )
جواب خارج از تاپیک: وست Sacred 2 نیاورده (احتمالاً هم 20 گیگ دانلود نمی کنند). رفتیم گفتیم sacred بده، Secret Service گذاشت جلومون گفت این هم
:lol: وست کلاً از این کارا زیاد می کنه....
میگم Penny Arcade adventures On The Rain Slick Precipice of Darkness Episode 2 رو داری ؟
هنگ کرد !!!!

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
بازي رو گرفتم واقعا توپه چند وقت بود Advanture تو اين سبك بازي نكرده بودم همه چيزه بازي آدم ياده شاهكاري به نام The Curse of Monkey Island ميندازه گرافيك بازي با وجو سبك زيبا و جديدش ولي زياد بالا نيست داستان كه خودش فوق العاده هست .طنز در بازي هم بسيار زيباست .
حتما بازي رو انجام بديد 8 تا جايزه متفاوت هم برده.

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
ماله من هر کاری کردم درست نشد کسی می دونه باید چی کار کنم ؟
حتی بدون کپی کردن اون DLL هم کار نکرد ؟ این DLL اصلی

این کرک مربوط به reloaded ـه .. ببین کار میکنه
نه DLL داخل پوشه کرک رو کپی نکردم بازم کار نکرد. ( صفحه به مدت 1 ثانیه سیاه میشه بعد میاد بیرون انگار نه انگار اجرا کردیش ! )
کرک Reloaded هم کار نکرد :(

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
سلام
اسکرین شات ها نشان دهنده ی یک بازی خیلی زیبان
میدونم جاش ولی امکان داره کسی بگه سیسنم مورد نیاز چیه؟

http://www.adventuregamers.com/gameinfo.php?id=395

دوستان یه کم از بازی تعریف کنین ! ماشالله هیچ سایتی که نقدش نکرده و همه Preview ها هم برای 2007 هست !!

اینجا اطلاعات مفیدی ازش هست:
http://www.adventuregamers.com/forums/showthread.php?t=23609&page=10
Demo شم در دسترس هست 445 مگ ناقابل.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
ماله من هر کاری کردم درست نشد کسی می دونه باید چی کار کنم ؟
نه DLL داخل پوشه کرک رو کپی نکردم بازم کار نکرد. ( صفحه به مدت 1 ثانیه سیاه میشه بعد میاد بیرون انگار نه انگار اجرا کردیش ! )
کرک Reloaded هم کار نکرد :(
آقا من ديروز يه پست زده بودم اومدم ديدم به رحمت ايزدي رفته، دوباره مي زنم.
من هر دو تا فايل رو كپي كردم و مشكلي نداشتم. من DirectX رو از ديسك خود بازي نصب كردم، شما اين كار رو كردي يا نه؟ چون اين cgd3d9.dll به DirectX ربط داره، نه به سيستم هاي ديگه بازي مثل Copy Protection و غيره. اين كه تو كامپيوتر پارسيا جان بدون اين dll كار كرده، همينو نشون مي ده. شما به برنامه نصب بازي اجازه بده DX رو نصب كنه (كنسل كه نكردي؟). به احتمال قوي مشكل از همينه و اگه DirectX همراه خود بازي رو نصب كني شايد حل شه. در ضمن من از Windows Vista Ultimate 32bit (سرويس پك 1) استفاده مي كنم با كارت nVIDIA و درايور هاي WHQL 178. ممكنه به ويندوز و كارت گرافيك هم مربوط باشه. درايور هاتو update كن ببين فرق مي كنه؟ و اگه ويندوز ويستا استفاده مي كني حتماً اين Update مربوط به آدرس دهي مجازي و در صورت امكان Service Pack 1 رو نصب كن كه تو اكثر بازي ها بدون اينا به مشكل برخورد مي كني (شماره update يادم نيست؛ اگه ويستا داري بگو تا پيداش كنم).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر