دانلود زیرنویس فارسی بازی ها

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
درود دوستان
شما میتونید تو سایت گیم ساب خرید کنید؟
من هر کاری میکنم نمیشه کیفشو شارژ کرد
اگه کسی از دوستان کیفش شارژ داره یا میتونه شارژ کنه به من پیام بده براش هزینه شو بزنم زیرنویسا رو بگیره یکی از سریالاشم خودش استفاده کنه.ممنون
اومدم اسکایریم رو بخرم ولی نمیتونم، شارژ هم نمیشه کرد ! گفتم شاید به خاطر بحث های فیل*تر و درگاه پرداختی اینطوری کردن تا به پشتیبانی پیام بدیم ولی خیر :)
به معنای واقعی کلمه مسخرست. فکر کن پشتیبانی تلگرام بزاری که زودتر کار مردم راه بیوفته بعد اصلا سین هم نکنه :))
رفتم صفحه اینستا اونجا هم ناراضی بودن. نکته جالبش اینه باز ادمین صفحه جواب نداده، یکی که ادعا میکنه ارتباطی با سایت نداره جواب داده :D
یادم افتاد قبلا سر چیزی بهشون پیام داده بودم بعداز 3-4 ماه جوابم رو دادن. انگار کلا کند تشریف دارن.

حیف حیف ..
تو زمینه زیرنویس کسی کاری انجام نمیده اینا میتونستن با یه سایت خوب، پشتیبانی قوی، ترجمه های با کیفیت زیرنویس ها رو تو دستشون بگیرن اما به بدترین شکل دارن کار میکنن ..
به نظرم حتی قیمت ها رو بیشتر میکردن ولی کیفیت کاراشون رو بالاتر میبردن، خوب بود

• Like
Reactions: Amorfin

Amorfin

کاربر سایت
Jul 1, 2023
22
خریدش مشکلی نداره
اگه خطایی چیزی دریافلت میکنین به پشتیبانی بگین یا بگین براتون بخرم یا بچه ها بخرن
خیلی ممنون لطف میکنید بهتون پیام دادم.
پشتیبانی جواب نمیدن خیلی وقته من پیام دادم بهشون اما هیچ پیامم نخوندن.حیفه محصول به این خوبی مشتری هم دارن زیاد ولی نمیتونن درست یه راه برای فروش ثابت بی دردسر پیدا کنن.
کله مشکلاتشون به خاطره سامانه پرداخت نداشتنو و filتر بودن کارشونه

Amorfin

کاربر سایت
Jul 1, 2023
22
اومدم اسکایریم رو بخرم ولی نمیتونم، شارژ هم نمیشه کرد ! گفتم شاید به خاطر بحث های فیل*تر و درگاه پرداختی اینطوری کردن تا به پشتیبانی پیام بدیم ولی خیر :)
به معنای واقعی کلمه مسخرست. فکر کن پشتیبانی تلگرام بزاری که زودتر کار مردم راه بیوفته بعد اصلا سین هم نکنه :))
رفتم صفحه اینستا اونجا هم ناراضی بودن. نکته جالبش اینه باز ادمین صفحه جواب نداده، یکی که ادعا میکنه ارتباطی با سایت نداره جواب داده :D
یادم افتاد قبلا سر چیزی بهشون پیام داده بودم بعداز 3-4 ماه جوابم رو دادن. انگار کلا کند تشریف دارن.

حیف حیف ..
تو زمینه زیرنویس کسی کاری انجام نمیده اینا میتونستن با یه سایت خوب، پشتیبانی قوی، ترجمه های با کیفیت زیرنویس ها رو تو دستشون بگیرن اما به بدترین شکل دارن کار میکنن ..
به نظرم حتی قیمت ها رو بیشتر میکردن ولی کیفیت کاراشون رو بالاتر میبردن، خوب بود
حقیقت اینا جلوی کارشون هی داره گرفته میشه به روشای مختلف اما هر دفعه با یه راه حل برمیگردن امیدوارم این مشکلم زود تر حل بشه و برگردن
داشتن بازیای دیگه رو ترجمه میکردن تازه

• Like
Reactions: XMohsen

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
حقیقت اینا جلوی کارشون هی داره گرفته میشه به روشای مختلف اما هر دفعه با یه راه حل برمیگردن امیدوارم این مشکلم زود تر حل بشه و برگردن
داشتن بازیای دیگه رو ترجمه میکردن تازه
سنگ انداختن و فیل*ترینگ رو قبول دارم اما فکر نکنم مشکلشون این حرفا باشه. چطور قندشکن فروخته میشه کسی کاری نداره ؟ (و کارای دیگه)
اطلاع رسانی یا جواب دادن پشتیبانی کار پیچیده ای نیست.

امیدوارم BG3 رو تموم کنن

آخرین ویرایش:
  • Like

Amorfin

کاربر سایت
Jul 1, 2023
22
سنگ انداختن و فیل*ترینگ رو قبول دارم اما فکر نکنم مشکلشون این حرفا باشه. چطور قندشکن فروخته میشه کسی کاری نداره ؟ (و کارای دیگه)
اطلاع رسانی یا جواب دادن پشتیبانی کار پیچیده ای نیست.

امیدوارم BG3 رو تموم کنن
بازار قند شکن به دست باعث و بانی های fIlترینگ میچرخه سودشو میبرن و مشکلات مالیاتی نداره چون کله بازار ماله خودشونه.اما این بازار یه بازار نو پا حساب میشه که میخان بحث های مالیاتی و filترینگ رو بهش پیوند بدن اما هر کاری کردن نتونستن احتمالا میخاستن از هر فروش سهم بگیرن و فقط بازی های که اعلام میشه رو بتونن ترجمه کنن.خلاصه باید میرفتن تو سیستم اما تا الان نرفتن
امیدورارم با یه راه حل درست حسابی برگردن قبلا برگشتن ولی خودت میبینی چه برگشتنی.
من چن تا از فارسی سازا برای بازی هارو دارم رایگان بودن از تیم های مختلف کسی خواست بگه بفرستم براش.

• Like

Amorfin

کاربر سایت
Jul 1, 2023
22
به سلامتی شد last seen within a month...
ممنون میشم اگر کسی فارسی ساز اسکایریم رو داره بده
داداش من فک کنم دارمش.بزار یه نگاه بندازم اگه بود میدم ولی تست نکردمش. پیام میدم اگه بود
دوستان اگه سایتی برای فارسی ساز میشناسید برای فروش مشکل ندارن و پشتیبانیشون خوبه معرفی کنید.

• Like

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
داداش من فک کنم دارمش.بزار یه نگاه بندازم اگه بود میدم ولی تست نکردمش. پیام میدم اگه بود
دوستان اگه سایتی برای فارسی ساز میشناسید برای فروش مشکل ندارن و پشتیبانیشون خوبه معرفی کنید.
لطف میکنی دستت درد نکنه.
یه سابت دیگه هم هست به اسم فارسی ساز منتهی اونم کار نمیکنه البته تو کانالش اطلاع رسانی کرده.
فقط همین 2 تا فکر کنم تو کار زیرنویس هستند. بقیه سایت ها هم خود ترجمه ها رو برای دانلود گذاشتن که فکر نکنم حرکت خوبی باشه ازشون بگیریم.

• Like

Amorfin

کاربر سایت
Jul 1, 2023
22
لطف میکنی دستت درد نکنه.
یه سابت دیگه هم هست به اسم فارسی ساز منتهی اونم کار نمیکنه البته تو کانالش اطلاع رسانی کرده.
فقط همین 2 تا فکر کنم تو کار زیرنویس هستند. بقیه سایت ها هم خود ترجمه ها رو برای دانلود گذاشتن که فکر نکنم حرکت خوبی باشه ازشون بگیریم.
این گیم ساب با فارسی ساز جفتشون معلوم نیست ادامه بدن فعلا برای سایت فارسی ساز خودشون اعلام کردن.
یه سایت میزارم مثله بقیه فارسی سازهاس فک کنم خواستید ازش میتونید خرید کنید
hajgame.ir

• Like

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
309
این گیم ساب با فارسی ساز جفتشون معلوم نیست ادامه بدن فعلا برای سایت فارسی ساز خودشون اعلام کردن.
یه سایت میزارم مثله بقیه فارسی سازهاس فک کنم خواستید ازش میتونید خرید کنید
hajgame.ir
این سایت حاج گیم ،دزد تشریف دارن، خرید نزنید، زیرنویس سایتهای بقیه رو دزدی کرده و داره به اسم خودش میفروشه

• Like

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام دوستان.
کسی فارسی ساز استارفیلدو داره به منم بده؟ چون سایتها بسته شدن من نمیتونم خرید کنم.
و اینکه زیرنویس با آپدیتهای جدید هم کار میکنه؟
ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر