راهنمایی در بازی Prince of persia: the two thrones

Silent.Hill

کاربر سایت
Jul 17, 2007
7
من با PS2 زیاد بازی نکردم...یادم نمیاد کلید هاش کدوماست.:wink1:
بعد از بالا رفتن پرش کن و واستا تا خنجر آبی بشه و اونوقت دکمه ای که باهاش از خنجرت برای مبارزه استفاده میکنی بزن
برای دفعات بعد هم بمون تا خنجر آبی بشه بعد همون دکمه رو فشار بده

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
من هم میگم تاریخ مصرف این بازی گذشته شما هنوزم اینو تمومش نکردید البته به بزرگی خودتون گستاخی منو ببخشید...کمک خواستید در خدمتم (نسخه ی pc);)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام
اگه ممكنه مرحله اخر رو توضيح بديد ممنون ميشم.
هیچی ...همه چیز به خوبی تموم میشه :cheesygri خوب بود؟؟؟!!!!
خوب معلومه دیگه پرینس پدر وزیر رو در میاره و با یارو دختره اسمش چی بود( فکر کنم فرح بود) ازدواج میکنه...کایلینا هم میاد و خنجر زمان رو پس میگیره و میره

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
چجوری می شه اون مجسمه رو که باید به در برسونی رو به در رسوند منظورم ترتیب چرخوندن اهرم ها
تا اونجايي كه من يادمه بايد در يكي از جاها مجسمه رو به عقب برگردوني( اينو مطمئن هستم ) ولي ترتيبشو يادم نيست!!!

elham_nicky2000

کاربر سایت
Oct 10, 2007
52
مشکلات بازی

دوستان سلام
من تویه مرحله اول بازی اونجاییکه اون مردیکه گنده بک(قول مرحله اول) رو باید از بین ببریم گیر کردم از دیوار هم بالا رفتم ولی وقتی میخوام بپرم وضربه بزنم سریع منو پرت میکنه کنار
لطفا منو راهنمایی کنید
سلام
وقتی میپری طرفش بهش فرصت بده یعنی دکمه ای رو نزن تا خنجرش آبی شه وقتی دیدی آبی شد سریع کلیک کن سه تا ضربه باید بزنی شما فقط صبر داشته باشی اون قوله تو رو نمی زنه سه ضربه با فاصله کمی از هم زده میشه فقط باید صبر کنی خنجرش آبی شه برای چند ثانیه هم بهت فرصت ضربه زدن میده اگه ضربه رو نزنی یا زود تر از آبی شدن خنجرش بزنی اون میگیرتد
یا علی :biggrin1:

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
با سلام.لطفا اگه يكي از دوستان با ps2 اين مرحله يعني كشتن غول اولش را انجام داده بگه و كمك كنه.اخه من هرچي مثلث و مربع را مي زنم و مي پرم روي غول پرتت مي كنه پايين.ممنون

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
وقتی میره بالا نباید سنگها رو از بین ببری.
از سنگ های معلق توی آسمون بالا برو تا بهش برسی بعد که رسیدی روبروش بپر و E رو بزن. ;)

دوست عزيز ببخشيد ولي من منظ.رت از سنگهاي معلق بالا بريد را نفهميدم.من الان تو اين مرحله گير كردم و به محض نزديك شدن و برخورد با اون سنگها،اونها خرد ميشه و تو را هم ب طرفي پرتاب ميكنه.لطفا بيشتر توضيح بديد كه اين غول زرد اتشي را چگونه بايد كشت؟؟؟

مهدی4927

کاربر سایت
Apr 6, 2008
1
در بازی prance of persia 3 من تو مرحله اول روشی که برای کور کردن غول گفته شد رفتم ولی غوله کور نشد ، من وقتی روی سکوها کلید E را میزنم رنگ صفحه عوض می شه چپ کلیک میکنم می پره پشت غوله یه ضربه بهش می زنه ولی کور نمیشه ، صد مرتبه امتحان کردم ولی جواب نمیده ، لطفا کمکم کنید.

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
در بازی prance of persia 3 من تو مرحله اول روشی که برای کور کردن غول گفته شد رفتم ولی غوله کور نشد ، من وقتی روی سکوها کلید E را میزنم رنگ صفحه عوض می شه چپ کلیک میکنم می پره پشت غوله یه ضربه بهش می زنه ولی کور نمیشه ، صد مرتبه امتحان کردم ولی جواب نمیده ، لطفا کمکم کنید.
فکر کنم از دو یا سه جا باید بپری روش

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
شما باید راست کلیک تا صحنه آهسته بشه بعد سرع چپ کلیک میکنی وقتی پرید پشت غوله دوباره بزنی زمانشم موقعیه که غوله میخواد پرتت کنه پایینه و دوباره سریع چپ کلیک کنی تا نگیرت.یک صدم ثانیه دیر کنی میگیرتت.این کارو(راست کلیک و بعد چپ کلیک) اون قدر انجام بده تا غوله بمیره

mehdi_p

کاربر سایت
Oct 5, 2007
93
نام
mehdi
من يه بار تونستم تو غول مرحله يک از يه جا 3 بار بزنمش ولي تيکه دومش که بايد 2 باره بزنمش , هر کاري ميکنم نميشه بزنمش هرکي سيو بعد از غولش رو داره بده PLZ:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر