تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
میشه لطفا این محدودیت 420 کلمه ای پیام پروفایل رو بردارید؟

میدونم اومدیم قالب جدید و محدودیت ها و خوبی هاش با هم هست ولی این محدودیت اگه برداشته بشه خیلی خوبه، فکر نکنم مشکل خاصی رو هم ایجاد کنه.
موافقم!!!واقعا خیلی کمه! کاشکی دوباره مثل قالب قبلی بشه یا حداقل از 420 کلمه بیشتر بشه.
تایید میشه. جدا ۴۲۰ کلمه خیلی کمه. حداقل کاشکی مثل قالب قبلی ۲۰۰۰ تا می‌شد. (البته اونم کم بودا :-")

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
هنوز بخش آواتار مشکل داره. آواتارمو عوض کردم ولی تو پستهام تو انجمن شکل قبلی آواتارمو نشون میده.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آیا امکانش نیست گزینه ی افزایش تعداد پست های قابل مشاهده در هر صفحه (تنظیمات عمومی), از 15 به 40 پست رو اضافه کنید؟ (مانند قبل)

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
میشه لطفا این محدودیت 420 کلمه ای پیام پروفایل رو بردارید؟

میدونم اومدیم قالب جدید و محدودیت ها و خوبی هاش با هم هست ولی این محدودیت اگه برداشته بشه خیلی خوبه، فکر نکنم مشکل خاصی رو هم ایجاد کنه.

موافقم!!!واقعا خیلی کمه! کاشکی دوباره مثل قالب قبلی بشه یا حداقل از 420 کلمه بیشتر بشه.
تایید میشه. جدا ۴۲۰ کلمه خیلی کمه. حداقل کاشکی مثل قالب قبلی ۲۰۰۰ تا می‌شد. (البته اونم کم بودا :-")

دوستان توجه داشته باشید تغییر قالب با تغییر نرم افزار خیلی متفاوت است و ما در بازی‌سنتر گزینه دوم را انجام دادیم، بنابراین تمامی آن امکانات قبلی به همان صورت در این نرم افزار جدید وجود ندارند. تعداد کلمات هم جز ای از تنظیمات built-in نرم افزار است که تغییر دادن آن به صورت Option نیست. برای مکالمات طولانی از گفتگوی خصوصی استفاده کنید که محدودیتی درش نیست و به راحتی میتوانید گفتگوی انجام شده را بررسی کنید.

تو بخش اطلاعیه ها فقط علامت 2تا گزینه اول رو برداشتم ولی تو پروفایل کسی پیام میزاره هیچ اطلاعی بالای صفحه دریافت نمیکنم حتی تو چندتا مورد که به نام کاربریم اشاره شده بازم اطلاعیه ای دریافت نمیشه! این یه مشکل کلیه؟
من الان بررسی کردم به همین شکلی که شما اشاره کرده بودین اما مشکلی نبود. به هر حال بررسی دقیق تری خواهم کرد.

اقا ببینم دیگه نمیشه بلاگ زد ؟
فعلا این امکان اضافه نشده و تاریخ دقیقی هم متاسفانه نمیتونم خدمت شما بدم.

هنوز بخش آواتار مشکل داره. آواتارمو عوض کردم ولی تو پستهام تو انجمن شکل قبلی آواتارمو نشون میده.
غیر از شما و 1 نفر دیگه از دوستان گزارشی در این مورد نداشتیم. قبل از اضافه کردن آواتار جدید، تصویر قبلی را حذف کنید.

آیا امکانش نیست گزینه ی افزایش تعداد پست های قابل مشاهده در هر صفحه (تنظیمات عمومی), از 15 به 40 پست رو اضافه کنید؟ (مانند قبل)
در این نرم افزار این امکان وجود ندارد، اما اگر در آپدیت های جدید آن در این زمینه تغییراتی حاصل بشه حتما به روز رسانی انجام خواهد شد.

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
در این نرم افزار این امکان وجود ندارد، اما اگر در آپدیت های جدید آن در این زمینه تغییراتی حاصل بشه حتما به روز رسانی انجام خواهد شد.

من تو سایت خودِ XenForo جستجو کردم و 2 تا Add-on زیر رو پیدا کردم که نوشته با اونها میشه تعداد post ها در هر صفحه رو افزایش داد. (اولی انگار رایگانه و دومی پولی). آیا با این ها هم نمیشه کاری کرد؟

Threads, Posts and Conversations Per Page

User Essentials

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
غیر از شما و 1 نفر دیگه از دوستان گزارشی در این مورد نداشتیم. قبل از اضافه کردن آواتار جدید، تصویر قبلی را حذف کنید.
من آواتار قبلیمو پاک میکنم و آواتار جدیدم رو بعدش میزارم. همیشه همین کارو میکنم. دیشب سایت آواتار جدیدمو داشت قشنگ نشون میداد الان دوباره اتوماتیک دوباره آواتار قبلیمو دوباره نشون میده. ایراد از سمت انجمنه.

• Like
Reactions: sadegh93

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
چند تا مشکل
1- آلبوم‌های پروفایل و تصاویرشون برنمی‌گردن آیا؟
2- دیدن نتیجه نظرسنجی‌ میشه مثل قبل بشه؟

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
کلا قالب جدید خیلی بد شده، اصلا نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد. به نظر من در حال حاضر بدترین حالت رو بین تمام انجمن هایی که میشناسم داره؛ با اختلاف زیااد!
شخصا قبلا روز چند نوبت انجمن رو چک میکردم ولی الان دیگه فقط بعضا سری به انجمن میزنم. (اونم محض گل روی آنچارتد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر