تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
لطفا حداقل تغییر به ورژن دسکتاپ رو هم قرار بدین تو این نسخه ها ....کار استانداردی هم هست فکر کنم.
این مورد اضافه شد، اگر با موبایل، تبلت و انجمن را باز کنید در منو های انتهای صفحه (Footer) گزینه Desktop را مشاهده خواهید کرد که با کلیک کردن روی آن نسخه Desktop نمایش داده میشه.

متاسفانه لینک جدید فاقد دسته بندی می باشد.من بیشتر اخبار رو پیگیری میکردم که عملا با حذف لینک آمار 50 تای آخر، دیگه این موضوع امکانپذیر نیست.
موفق باشید.
راهکار خیلی سادست، شما کافیه مشترک تالار مورد نظرتون بشید، با این روش هم تاپیک ها تفکیک میشه و هم notification های مربوط به پست و ها تاپیک های جدید و دریافت میکنید.

این قضیه ی افزایش تعداد حروف پیام پروفایل و مشاهده ی گفت و گو در دست اقدامه؟ برنامه ای براشون هست؟ اینم جواب بدید که بدونیم باید بی خیال پروفایل بشیم و کوچ کنیم به pm (اونجا که محدودیت نداره؟:-") یا منتظر باشیم درست بشه
420 کلمه فکر نمیکنم برای پیام های پروفایل خیلی کم باشه، اما جز تنظیمات built-in نرم افزار هست و فعلا تغییری در آن ایجاد نخواهد شد. مشاهده گفتگو هم به همین صورت.

پ.ن: قبلا میشد کلی اسمایل که یا خودمون درست کردیم یا از سایت ها ورداشتیم رو اینجا هم استفاده کنیم اما الان متاسفانه دیگه نمیشه :( لطفا اگه میشه برش گردونید
در این زمینه تغییری حاصل نشده، شما اگر قصد استفاده کردن از اسمایلی هایی که در سایت تعریف نشده هستند را دارید باید با آن ها مثل تصویر برخورد کنید و داخل تگ img قرار بدید.

پ.ن:
دوستان به این مسئله توجه داشته باشید که پس از جا به جایی بین 2 نرم افزار تفاوت هایی کوچک و بزرگ ایجاد میشه که اجتناب ناپذیر هستند. در واقع امکانات کاملا مشابه در هر 2 گزینه وجود ندارد(حداقل به صورت پیش فرض). هدف از تغییر، به روز رسانی و بهره گیری از امکانات مثبت این نرم افزار بوده که بسیار کار آمد و کاربردی است. یک سری از امکانات VB با توجه به اینکه از بخش ها و امکانات غیر ضروری بودند و تاثیر گذاری چندانی نداشتند در XF وجود ندارند. مثل نمایش اشخاصی که یک گفتگو را مشاهده میکنند.

آخرین ویرایش:

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
توی کامنت ها نمیشه استفاده کرد
راستی وقتی یه جمله رو توی نقل قول میزاری تو پروفایل نشون نمیده
در این زمینه تغییری حاصل نشده، شما اگر قصد استفاده کردن از اسمایلی هایی که در سایت تعریف نشده هستند را دارید باید با آن ها مثل تصویر برخورد کنید و داخل تگ img قرار بدید.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این اسمایلی های بدردنخور Emojy حذف کنید هیچ کاربردی نداره ، بجاش اسمایلی های متحرک زیادتر کنید مثل فرمت قبلی که تعدادشون بسیار زیاد بود و جالب

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام

کاش این تغییر مدت ها قبل انجام میشد...
یه هر حال یه موردی رو دیدم که گفتم لازمه بگم، دیدم کسی بهش اشاره نکرده!!! تو نسخه قبلی ویبولیتن، تو هر انجمنی یا هر تایپیکی که میرفتی یه دکمه «جستجو در پست های همون تایپیک» بالای اولین پست وجود داشت و همینطور میشد به اون تایپیک امتیاز داد، حالا اکتیاز به کنار، ولی قابلیت جستجو تو پست های تایپیک خیلی مهمه که به نظرم بهتره برگرده!

مثلا من 2 ماه نبودم و حالا میخوام تو تایپیک «کیفیت اجرایی بازی ها» پست های مربوط به بازی Gears of War Ultimate Edition را بخونم!!!! الان 1 ساعته دارم پست های اون تایپک و جلو عقب میکنم که ببینم بچه ها چیزی نوشتن یا خیر!!! هنوز پیدا نکردم!!!!!!!!!!!!! دیوانه شدیم!
به راحتی میتونید یک تاپیک خاص را بر اساس زمان، عبارت و نام کاربری خاص جستجو کنید.
وارد تاپیک مورد نظر بشید روی عبارت جستجو از گزینه های قسمت Navigation کلیک کنید و گزینه "جستجوی فقط همین گفتگو" را انتخاب کنید. اگر نام کاربری وارد کنید فقط پست های یک کاربر خاص جستجو میشه و اگر عبارت مورد نظر را وارد کنید فقط همان را در نظر میگرد. بازه زمانی هم البته میشه تعیین کرد.

سلام
امکانش هست که تو بخش اطلاعات تماس، اینستاکرام و تلگرام رو هم اضافه کنید؟
اضافه خواهد شد.

توی کامنت ها نمیشه استفاده کرد
راستی وقتی یه جمله رو توی نقل قول میزاری تو پروفایل نشون نمیده

هم اسمایلی میشه استفاده کرد هم تصویر! هر 2 مورد را با استفاده از ادیتوری که در آن قسمت وجود داره میتونید وارد کنید. حالا اگر مشکل جای دیگست بیشتر توضیح بدید.

این اسمایلی های بدردنخور Emojy حذف کنید هیچ کاربردی نداره ، بجاش اسمایلی های متحرک زیادتر کنید مثل فرمت قبلی که تعدادشون بسیار زیاد بود و جالب
اگر قرار باشه به صورت انفرادی بررسی کنیم شاید مجبور باشیم کل قسمت های فروم را حذف کنیم! شاید شما از یک گزینه ای خوشتون نیاد اما x و y استفاده کنند. اما اضافه شدن smile های بیشتر و بررسی میکنم.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
درود :happ:
این Smileهای جدیدی که قرار دادین خیلی باحالن، خواستم تشکر کنم
من از قدیم فقط از این مدل Smileها تو انجمن استفاده میکردم

• Like
Reactions: Justiciar

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
من بخوام نوشته های خودم، یا کاربر دیگه ای رو تو یه تاپیک پیدا کنم باید چیکار کنم ؟
قبلا جلوی اسم تاپیک، روی تعداد "نوشته ها" کلیک می‌کردی لیست کسایی که تواون تاپیک پست دادن میومد !
الان نمیاد، راه خاصی داره یا چی ؟

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
من بخوام نوشته های خودم، یا کاربر دیگه ای رو تو یه تاپیک پیدا کنم باید چیکار کنم ؟
قبلا جلوی اسم تاپیک، روی تعداد "نوشته ها" کلیک می‌کردی لیست کسایی که تواون تاپیک پست دادن میومد !
الان نمیاد، راه خاصی داره یا چی ؟
به راحتی میتونید یک تاپیک خاص را بر اساس زمان، عبارت و نام کاربری خاص جستجو کنید.
وارد تاپیک مورد نظر بشید روی عبارت جستجو از گزینه های قسمت Navigation کلیک کنید و گزینه "جستجوی فقط همین گفتگو" را انتخاب کنید. اگر نام کاربری وارد کنید فقط پست های یک کاربر خاص جستجو میشه و اگر عبارت مورد نظر را وارد کنید فقط همان را در نظر میگرد. بازه زمانی هم البته میشه تعیین کرد.

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
فروم قبلی کنار اخرین پست ها یه بخش بود اخرین اخبار که فقط پست های مربوط به قسمت اخبار بازی ها رو نشون میداد اگه میشه اونم اضافه کنید:expressionless:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
یه سوال و یک انتقاد به تم فعلی :

جدول بندی از ویرایشگر حذف شده یا من نمیبینمش؟؟؟

یه بخشی سمت چپ سایت هست به اسم People you follow... رو اعصابه :Dجای الکی اشغال کرده بنظرم... علت خاصی داره یا همینجوری گذاشتیدش؟؟

بقیه ی بخش های سایت واقعاً حرفه ای و تمیز طراحی شدن..الان پی بردم چه زحمتی کشیدید..دستتون درد نکنه..

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
اینکه چند نفر دارن یک تاپیک را مشاهده میکنند را اضافه کنید.

خیلی حیاتی هست!

اصلا الان نمیشه فهمید تاپیکی که زدی را کسی میبینه یا نه!

• Like
Reactions: WCW

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بخش آخرین پست ها رو سه ستونه کردید تشکر فقط یـ چیزی الان یکم اینور اونورش اضافه داره بهتر نیست سه تا سر برگ رو جوری قرار بدید که فیکس بشه ؟ مثل فروم قبلی نمیشه تعداد پست هایی که نمایش داده میشه رو مشخص کرد ؟ فروم قبلی یـ گزینه مربوط به آپدیت کردن آخرین پستا به صورت آنی داشت خبری از این قابلیت نیست ؟
یـ چیز دیگه فقط :
خواهشا این جدول بندی رو زود تر اضافه کنید به ادیتور این یک ، دو میخواستم ببنیم خبر دارید که امکانت ادیتور مربوط به جدول بندی پیشرفته تره یا نه ؟ بعد کدای مربوطش (مثل کد اسپویلر و ...) یکیه با فروم قبلی ؟

• Like
Reactions: Spider-Mαn

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
ببخشید تکلیف بلاگ ها و کلاب ها چی میشه?

بعد قابلیت شخصی سازی صفحه برای کاربران گلد برمیگرده?

امکانات جدید برای کاربران گلد در نظر دارین?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر