GamePad

Salvatoreh

کاربر سایت
Jun 12, 2012
29
بازی GTA V نسخه fitgirl که چهل گیگ هست رو نصب کردم ، برنامه SpcToolkit رو نصب کردم که با دسته ps3 بازی کنم، دسته قبل از بازی درست وصل میشه و شروع به شارژ شدن میکنه موقع بازی دو مرحله هم بازی کردم ولی از یه جایی ثانیه به ثانیه دسته قطعو وصل میشه بکل نمیشه بازی کرد چند بار برنامه رو نصب کردم ولی فایده نداره قبل از بازی دسته وصل میشه ولی تو بازی قطعو وصل میکنه علتش چیه؟
برنامه جدیدتری سراغ دارید که بشه دسته ps3 رو به کیس وصل کنم واسه بازی؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
بازی GTA V نسخه fitgirl که چهل گیگ هست رو نصب کردم ، برنامه SpcToolkit رو نصب کردم که با دسته ps3 بازی کنم، دسته قبل از بازی درست وصل میشه و شروع به شارژ شدن میکنه موقع بازی دو مرحله هم بازی کردم ولی از یه جایی ثانیه به ثانیه دسته قطعو وصل میشه بکل نمیشه بازی کرد چند بار برنامه رو نصب کردم ولی فایده نداره قبل از بازی دسته وصل میشه ولی تو بازی قطعو وصل میکنه علتش چیه؟
برنامه جدیدتری سراغ دارید که بشه دسته ps3 رو به کیس وصل کنم واسه بازی؟؟
نظر منو بخوای همون بری سراغ دسته ایکس باکس 360 یا وان بهتره ، دسته ی ps3 روی PC اذیت میکنه.

• Like

Mr20

کاربر سایت
Mar 3, 2008
225
سلام
میخوام دسته ps4 بگیرم واسه پیسی
کدوم نوع دسته بیشتر به اصل شبیهه؟یا اصلا دسته اصلی هم هستش؟
عاخه چندتا بسته بندی متفاوت دارن.
مرسی

• Like

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام
ps4 مگه دسته تقلبی هم داره؟همشون اصله
بله داره.
چند وقت پیش یکی از سایت ها با اختلاف قیمت 60 تومن با دسته ی اصلی اورده بود و زیرش نوشته بود این کالا با کیفیت بوده ولی محصول شرکت سونی نمی باشد . با دسته ی اصلی مو نمیزد.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام دوستان خسته نباشید
میخواستم یک بررسی کوچک از 4 تا گیم پدی که این چند ساله واسه PC گرفتم بنویسم تا یه راهنمایی برای خرید گیم پد باشه:)
گیم پد هایی که استفاده کردم: XIAOMI,XBOX ONE,DUALSHOCK 4,logitech F310

کنترلر DS4:
خوش دست ترین کنترلر نسبت به بقیه(سلیقه خودم)، مناسب برای بازی های فایتینگ و فوتبال،وجود لوازم جانبی و تعمیرات در صورت خراب شدن،باتری قابل شارژ، بی صدا بودن دکمه ها. مشکل این کنترلر اینه که غیر از 3-4 تا بازی که به صورت مستقیم ازش پشتیبانی میکنن مثل Witcher 3 ، برای بقیه بازی ها باید نرم افزار جانبی مثل ds4windows یا inputmapper نصب کنید.این نرم افزار ها خیلی مواقع دچار مشکل میشن یا وقتی شما برنامه ای مثل origin یا هر لانچر دیگه ای باز میکنید کار نمیکنن.
قیمت 600 هزار تومن

کنترلر xbox one:
پشتیبانی از تمامی بازیی های ساخته شده از سال 2006 تا کنون، کنترلر خوش دست مناسب کسانی که دست های بزرگ دارن،مناسب برای بازی های ریسینگ و شوتر(فکر نکنم کسی روی pc با کنترلر شوتر بازی کنه:D ) کمترین آمار خرابی نسبت به بقیه، plug and play
مشکلی که داره باتری خور بودنش هست(مدلی که من داشتم باتری قلمی میخورد) و این که صدای lb و rb خیلی رو اعصابه! پد های جهتش هم واسه بازی فوتبال یا فایتینگ جالب نیستن.
قیمت ناقابل 600 هزار تومن

کنترلر LOGITECH F310 :
این کنترلر به دلیل پشتیبانی از XINPUT مانند کنترلر one از همه بازی ها پشتیبانی میکنه،پشتش یه دکمه سوییچ برا استفاده از dinput یا xinput وجود داره که از هر کدوم خواستید میتونید استفاده کنید، d-pad هاش و شکل کلی مثل کنترلر 360 هست اما جایگیری تمامی دکمه ها مثل کنترلر های سونی هستن. این کنترلر از وایرلس و ویبره پشتیبانی نمیکنه و جنس بدنه اش هم کمی از دو مورد بالا کم کیفیت تره، این کنترلر هم rb و lb هاش صدا میده اما صداشون کمتر از کنترلر one هست.ارگونومی جالبی نداره. plug and play
قیمت 150 هزار تومان
پ.ن: به PS3 هم وصل میشه

کنترلر xiaomi wireless controller:
این مدل در واقع برای بازی های موبایل ساخته شده ولی با نرم افزار میتونید xinput رو شبیه سازی کنید،مدل دکمه ها و ارگونومیک دقیقا مثل one هست و باتری قلمی میخوره،دکمه های rb و lb صدا نمیده، جنس بدنه اش خوبه ولی از one پایین تره، ارتباط سیمی نداره و فقط با بلوتوثه،ویبره داره.

قیمت :-? (2 سال پیش 85 هزار تومن گرفتم)

در کل اگه بودجه اش رو دارید یک xbox one s کنترلر بخرید،بهترین گزینه همینه
اگر هم بودجه تون کمه و چیزایی مثل وایرلس و ویبره براتون مهم نیست F310 گزینه خوبیه(در حال حاضر خودم از F310 استفاده میکنم)

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
با چه برنامه ایی میشه بازی های قدیمی را با ds4 بازی کرد؟ با xppader نمیشه رو ویندوز 10
بازی های قدیمی منظورت چقدر قدیمیه؟ بازیای بعد از 2007 رو که از Xinput پشتیبانی میکنن میشه با برنامه های ds4windows یا inputmapper بازی کرد.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
برای کامپیوتر وقت و پولتون رو هدر ندید و بهترین دسته که سازگاری کامل هم داره دسته 360 هستش دسته ONE هم سازگاریش عالیه ولی بدیش دکمه های خشک جهتی و LB و RB خشک هست به طوری که وقتی محو بازی هستی و تند تند داری دکمه رو میزنی از صدای تق و تق دکمه کلافه میشی هم خودت هم اطرافیانت و به خاطر خشک بودن دکمه هاش عکس العمل تون هم پایین میاد مخصوصا تو بازیهای فایتینگ (به قول دوستمون رو کامپیوتر هم کسی بازی اول شخصو با دسته نمیره حتما برای فایتینگ و ریسینگ و فوتبال میخریش دیگه ) ولی دسته 360 این مشکلات نداره.مشکل دیگه دسته ONE که خودم شخصا همیشه باهاش دارم دکمه های LB و RB خیلی بد دست هستند و یک سوم دکمه کار نمیکنه و ثابته یعنی جز دکمه هستش ولی قابل فشار دادن نیست و از یک سوم به اون طرف (به سمت خارج دسته) قابل فشار دادن هستش.!
دسته DS4 عالی هستش ولی دردسره تو کامپیوتر و مشکل پشتیبانی داره.
برای هزینه کمتر هم دسته های تسکو دسته متوسط و خوبی هستند و سازگاریشون خوبه.

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
این دسته دوال شاک 4 دیگه منو خسته کرده دوتا دسته دارم هر ماه میبرمشون تعمیر یه ماه کار میکنه دوباره خراب میشه آنالوگها دریفت میکنه به چپ و راست
راه چاره چیه astero c40 بگیرم خلاص میشم یا اونم بعد یه مدت مرخصه؟

• Like

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
این دسته دوال شاک 4 دیگه منو خسته کرده دوتا دسته دارم هر ماه میبرمشون تعمیر یه ماه کار میکنه دوباره خراب میشه آنالوگها دریفت میکنه به چپ و راست
راه چاره چیه astero c40 بگیرم خلاص میشم یا اونم بعد یه مدت مرخصه؟
لابد خشن برخورد میکنی با دسته دیگه
یه nacon بگیر راحت کن خودتو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر