GamePad

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من جدیدا یه لپتاپ msi ge62 گرفتم.یه سری بازی pes 2017 هم خریدم.
الان میخوام برای لپتاپ یه دسته بازی بخرم.
ولی چون هیچ تجربه ای ندارم نمیدونم اصلا چی باید بخرم.
دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.

فرستاده شده از HTC One_M8ِ من با Tapatalk

اینو بگیر:

Xbox One S Controller

new_xbox_one_wireless_controller_side_2.jpg

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
قیمتش چنده ؟
با ویدوز هماهنگی داره ؟

قیمت دقیقشو نمیدونم الان ولی چند هفته پیش کمترین قیمتی که دیدم 185 تومن بود.

فقط با ویندوز 10 بطور کامل کار میکنه (بیسیم (بلوتوث) یا با سیم) و هماهنگی کاملی باهاش داره.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
من کنترلر xbox one s و کنترلر logitec 310 رو دارم...هر دو خوبند... که خوب وان اس یه چیز دیگه اس...من با کلی کنترلر از جمله دسته های همه ps ها و x360 و دسته های معمولی دیگه کار کردم منتها واقعا دسته وان اس معرکه و از همه بهتره....
باطریش معمولی هست اما خودت می تونی باطری ریشارژ بخری بزاری توش که خودش هم با سیم شارژ می کنه... یه سیم موبایل میکرو یو اس بی می خواد برای شارژ که بدون باطری با همون سیم هم وصل میشه به رایانه .... با بلوتوث هم خیلی راحت به ویندوز 10 وصل مشه فقط بلوتوثت حتما باید نوع 4 باشه!
تقریبا همه بازیها رو هم ساپورت می کنه
gvk2_11.jpg

hu016865

کاربر سایت
Aug 27, 2009
24
ممنون.
من اگه دوتا دسته بخرم امکانش هست کع برای یه بازی دو نفره همزمان دوتا دسته رو به لپتاپ وصل کنم ؟

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
ممنون.
من اگه دوتا دسته بخرم امکانش هست کع برای یه بازی دو نفره همزمان دوتا دسته رو به لپتاپ وصل کنم ؟

بله معلومه که میشه.

من کنترلر xbox one s و کنترلر logitec 310 رو دارم...هر دو خوبند... که خوب وان اس یه چیز دیگه اس...من با کلی کنترلر از جمله دسته های همه ps ها و x360 و دسته های معمولی دیگه کار کردم منتها واقعا دسته وان اس معرکه و از همه بهتره....
باطریش معمولی هست اما خودت می تونی باطری ریشارژ بخری بزاری توش که خودش هم با سیم شارژ می کنه... یه سیم موبایل میکرو یو اس بی می خواد برای شارژ که بدون باطری با همون سیم هم وصل میشه به رایانه .... با بلوتوث هم خیلی راحت به ویندوز 10 وصل مشه فقط بلوتوثت حتما باید نوع 4 باشه!
تقریبا همه بازیها رو هم ساپورت می کنه
من یک کنترلر xbox360 دارم و به ویندوز وصل کردم و 100% هم راضی هستم. الان چند ساله که دارمش و از نظر سازگاری عالی هست.
الان اگه یک کنترلر xbox one s + بلوتوث نوع 4 بگیرم همون سازگاری کنترلر xbox360 رو دارم ؟
چون کنترلر 360 همه جا سازگار بود.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: hu016865

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
من یک کنترلر xbox360 دارم و به ویندوز وصل کردم و 100% هم راضی هستم. الان چند ساله که دارمش و از نظر سازگاری عالی هست.
الان اگه یک کنترلر xbox one s + بلوتوث نوع 4 بگیرم همون سازگاری کنترلر xbox360 رو دارم ؟
چون کنترلر 360 همه جا سازگار بود.
منم قبلا کنترلر 360 داشتم و مثل شما راضی بودم ازش... کنترلر وان اس هم همونطور هست و فرقی در این خصوص نیست تنها تفاوتش اینه که فقط کنترلر وان اس روی ویندوز 10 قابل استفاده است. من روی چندین بازی ای که داشتم مثل فیفا 17 ، اینساید، متالگیر 5 ،گیرز اف اوار 5 ، فورزا 6 ، فورزا هوریزون3 ، بستکبال nba 2017 ،بتمن ، ویچر3 و والکینگ دد3 و حتی امولاتور وی یو هم امتحان کردم همه درست و عالی بود
مطمعن باش از خرید دسته وان اس پشیمون نمیشی. ادم نگاش می کنه کیفی میکنه...

• Like
Reactions: amir_amd

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام، ببخشید اگه سوالام تکراریه،
1- من یه دسته ایکس باکس وان دارم که با کابل میکرو Usb وصله به کامیپوتر و خوب کار میکنه، میخواستم ببینم میشه فقط رسیور وایرلس رو جدا واسه این دسته بخرم و استفاده کنم؟
2- دسته من وان اس نیست ولی خروجی صدا داره، یعنی جک 3.5mm داره، آیا بلوتوث هم ساپورت میکنه؟ یا فقط وان اس با بلوتوث وصل میشه به کامپیوتر؟
3- خروجی صداش فقط روی ویندوز 10 کار میکنه؟ یا روی 7 هم میشه از کنترلر با هدفون صدا گرفت؟
ممنون

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام، ببخشید اگه سوالام تکراریه،
1- من یه دسته ایکس باکس وان دارم که با کابل میکرو Usb وصله به کامیپوتر و خوب کار میکنه، میخواستم ببینم میشه فقط رسیور وایرلس رو جدا واسه این دسته بخرم و استفاده کنم؟
2- دسته من وان اس نیست ولی خروجی صدا داره، یعنی جک 3.5mm داره، آیا بلوتوث هم ساپورت میکنه؟ یا فقط وان اس با بلوتوث وصل میشه به کامپیوتر؟
3- خروجی صداش فقط روی ویندوز 10 کار میکنه؟ یا روی 7 هم میشه از کنترلر با هدفون صدا گرفت؟
ممنون

فقط جواب 1 و 2 رو میدونم:

1- آره. اون گیرنده جداش هم هست و من هم دنبالشم ولی جایی پیدا نکردم. اگه پیدا کردی به من هم بگو.

2- نه. فقط One S بلوتوث داره و اونی که داری بلوتوث نداره.

• Like
Reactions: aramesh_61

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام، آقا رسیورهای دسته ایکس وان رو جداگانه از کجا بخرم؟؟؟ سایتی هست که اینترنتی بخرم؟؟؟ پیدا نمیکنم جایی.
و تفاوتش با وان اس به غیر بلوتوث چیه؟ اون راحتتره؟ یا تفاوتی از اون لحاظ ندارن؟

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام، آقا رسیورهای دسته ایکس وان رو جداگانه از کجا بخرم؟؟؟ سایتی هست که اینترنتی بخرم؟؟؟ پیدا نمیکنم جایی.
و تفاوتش با وان اس به غیر بلوتوث چیه؟ اون راحتتره؟ یا تفاوتی از اون لحاظ ندارن؟
کسی میتونه کمک کنه؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
نظرتون راجع به گیم پد شیائومی چیه؟
کسی تجربه استفاده ازش رو pc رو داشته؟

ezk8_xiaomi_gamepad.jpg

گیم پد بلوتوثی Xiaomi خودش بخودی خود xinput نداره ولی با کمک 2 نرم افزار زیر, xinput دار میشه و میشه براحتی تو بازی های ویندوز ازش استفاده کرد.
نسبتا خوش دست هستش و 2 تا باتری AA میخوره.
بنظرم تو گیم پدهای زیر 100 تومن, بهترین خریده.

Releases · nefarius/ScpToolkit · GitHub
Releases · irungentoo/Xiaomi_gamepad · GitHub

• Like
Reactions: cm180life

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر