سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
من یک سوال دارم... کی گفته دنی منجی هست جز خودش؟از همون فصل یک به ما نشون میدن دنی نه نبوغ داره نه سیاست...و بعد تولد اژدها با واژه ننه اژدها هستم خودشو برحق میدونست همین...! چیزه خاصی از این شخصیت دیدیم که منجی باشه؟چند بار بوده که بدون مشاوراش و اژدهاش ترس رو تو صورتش دیدیم؟! ایا منجی باید انقدر وابسته به اطرافیان باشه؟...کی به ما سریال نشون داد دنی منجی قراره باشه؟بله برای رسیدن به تخت یک سری شعار برای جذب نیرو میکرد گاها هم عمل میکرد!...ولی از همون فصل یک ما میدیدیم که شخصیت های مهربون تری هم هستن که اگه دارای قدرت بودن وضع مردم بهتر بود...!
اره خوب دیگه کوروش و اسکندر و محمد هم تنهایی می‌جنگیدند ، نه مشاور داشتن نه ارتش،ذاتن منجی بودن ! خوب یه سری شعار میدادن ، بعضی مواقع هم عمل میکردن ! ولی خب منجی بودن ! منجی کسی نیست که باعث شده یه عده برای یک هدف دور هم جمع بشن و برای اون بجنگند یا تبلیغ یا تلاش کنن !! منجی همونیه که قراره بیاد یه نفره دنیا رو شکست بده !

آخر قسمت سه رو باز ببین

چی واسه خودت میبُری میدوزی؟ کی دفاع کرد؟ استارک فن :)) برو پست‌های آخرم رو بخون نقدهام رو میبینی به این فصل. ولی دیگه دلیل نمیشه به سوراخ دیوار هم گیر بدم و حالا چون صرفا با فلان کاراکتر حال نکردم سریال رو بکوبم! چه بخوای چه نخوای شخصیت سانسا یکی از کامل‌ترین پرداخت‌ها رو داشت از اول سریال. دیگه اینکه میای واسه کوبیدنش از مظلومیت رمزی و لرد ادمیور بی عرضه مایه میذاری مشخص میکنه کی این وسط از رو قصد و غرض میخواد ایراد الکی بگیره. حالت از سانسا بهم میخوره بحثش جداست ولی دیگه دلایل خنده دار نیار خدایی. رمزی آخه؟ اونیم که از مظلومیت ویسریس میگه اونم حرفش خنده داره!

خوب منم همین رو گفتم ، اگه همه کامنت های تاپیک رو خونده باشی کسایی هستن که با گرایش و علاقشون به شخصیت های دیگه برای فصل هشت داستان میبافن و دلیل می‌تراشند ، یکی از همین دلیل تراشی هاشون مرگ ویسیریسه !

ولی اینکه سانسا شخصیتش پرداخت شده یه بحثه ، اینکه چندش آور و نفرت انگیز باشه یه بحث دیگه ! جفری و رمزی هم بهترین پرداخت ها رو تو داستان داشتن

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
ماکان من شنیدم پایان هاشون باهم یکیه کتاب و سریال اما این وسط اتفاقاتی که میفته فرق داره. درسته ؟

نه. همه اینا برمیگرده به مصاحبه مارتین. مارتین اول یه کامنتی میده، میگه من تعجب میکنم که آخر سریال چقدر با آخر داستان من فرق داره، چون من کامل آخر داستان رو بهشون گفته بودم. بعد این کامنت باهاش مصاحبه میکنن میگن یعنی تو کتاب قراره کلا یه سری اتفاق جدید بیفته، که ایشون هم جواب میده نه، هم عین کتابه هم نیست. یعنی مثلا شاید خط سیر داستان کارکترها یکسان باشه اما جزییات و این چیزا تغییر کنه. ولی در کل اینجوری نیست که کلا داستان یه چیز جدید باشه ولی خوب مسلما عین سریال هم همینطور.

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58

بنا به شایعات، رابطه‌ی ریچارد مدن(بازیگر سریال بازی‌ تاج‌و‌تخت) و برندون فلین(بازیگر سریال ۱۳ دلیل برای...) جدی‌تر شده و این دو بازیگر جوان که در حال حاضر با یکدیگر زندگی می‌کنند، در آینده‌ای نزدیک قصد دارند که با هم ازدواج کنند!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
ماکان من شنیدم پایان هاشون باهم یکیه کتاب و سریال اما این وسط اتفاقاتی که میفته فرق داره. درسته ؟
پایانهای کارکترهای اصلی که اعلام شده یکی هست
ولی شخصیتهای فرعی یه سری هاشون فرق داره

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
جواب مارتین در مورد اینکه پایان کتاب متفاوت با سریال هست یا خیر این بوده:

آره..نه، آره..نه، آره..نه!!

مشخصاً نمیتونه بیاد بگه گند زدن با این سریال ساختنشون و پایان بندی، میاد تشکر میکنه از دست اندرکاران و نویسنده ها(!) چون خودشم قاطی بازیه سریال هست چه بخواد چه نه، بالاخره یه پولی بهش پرداخت کردن بابت حق امتیاز و این حرفا، هر چی بگه تف سربالاست. این داستان همیشگیه تا وقتی بحث پول وسط باشه همیشه همینه، همین سریال چرنوبیل اگه خوب تموم بشه و امتیازاتش همینطور بمونه سازنده ها و تهیه کننده ها آب از دَک و دهنشون میریزه میان خبر از ساختِ سریال بلند چرنوبیل رو میدن، بخاطر چی؟ گند زدن به کاری که تموم شده و ادامه دادن زورکی که باعث از بین رفتن کیفیت و پول پارو کردن شبکه و تهیه کننده ها میشه.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
کی اینو درست کرده؟ :|:D جان رو استارک هم فرض کنیم چجوری رابین ارن میشه پسرخالش؟ مگه کتلین مامان جان اسنو بوده؟
واقعاً یه سوال هایی میپرسین ها، یعنی تا حالا کلمه "پسرخاله ناتنی" یا "خاله ناتنی" به گوشتون نخورده؟ :D ند استارک جان رو به همه به عنوان حرومزاده خودش معرفی کرده، توی این صحنه هم با اینکه خواهر برادرهاش میدونن که هویت واقعیش اگون تارگریان هست ولی به عنوان جان اسنو حرومزاده ند استارک محاکمه میشه نه اگون تارگریان (چراش رو برین از نویسنده سریال بپرسین).
مگه برای محاکمه اومده بودن ، اومده بودن مذاکره بنظرم بیشتر.
مذاکره نبود، محاکمه بود. برای همینم هست که یه پادشاه انتخاب کردن که حکم نهایی رو صادر کنه:D

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
واقعاً یه سوال هایی میپرسین ها، یعنی تا حالا کلمه "پسرخاله ناتنی" یا "خاله ناتنی" به گوشتون نخورده؟ :D ند استارک جان رو به همه به عنوان حرومزاده خودش معرفی کرده، توی این صحنه هم با اینکه خواهر برادرهاش میدونن که هویت واقعیش اگون تارگریان هست ولی به عنوان جان اسنو حرومزاده ند استارک محاکمه میشه نه اگون تارگریان (چراش رو برین از نویسنده سریال بپرسین).

مذاکره نبود، محاکمه بود. برای همینم هست که یه پادشاه انتخاب کردن که حکم نهایی رو صادر کنه:D
خب پس من نظرم فرق داره . برداشت من اینه که به قصد محاکمه کسی نیومدن. اون چیزی که بعدش مطرح شد بازم میشه مجلس انتخاب شاه .

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر