سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
احمقانه نبود کسی وجود نداشت دیگه
از بین اون اشخاص که نشسته بودن هیچکدوم لیاقت نداشتن
میموند تیریون و جان که اونها هم زندانی بودن
من گفتم تیریون الان جان رو معرفی میکنه برای حکومت که یهو اب پاکی رو ریخت رو دستمون
در کل ترجیح میدم دنریس همه رو پودر کنه حکومت هیتلر واری راه بندازه تا اینا بشن تصمیم گیر وستروس
همه چیزش احمقانه بود از دیالوگ های احمقانه تا اون سخنرانی تیریون تا حرف سانسا شرط تعین کردن برا جان و اجرای دموکراسی و رای گیری ....
این صحنه داشتم از شدت خنده رو زمین غلط میزدم نه که خنده دار باشه حماقت انگیر بود حماقت انگیز !
====================================

sb6ijuu2baz21.jpg

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,722
نام
کیارش

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
فارغ از اینکه این فصل در مجموع خیلی مشکلات داشت، به نظرم سریال رو به شکل مناسبی تموم کردن :D اون صحنه ای که اژدها زد تخت آهنی رو ذوب کرد یکی از خفن ترین سکانس های سریال بود، خیلی حماسی بود لعنتی! :D در مورد جان هم به نظرم اونقدری که میگید بد تموم نشد، با رفقاش (!) رفتن دنبال زندگی خودشون دیگه. ولی خب مشکلات کار خیلی ریشه ای بود و نمیشد تو این قسمت جمعش کنن، حداقل چند تا صحنه احساسی خفن ساختن این قسمت آخری.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
وقتی دبیرستان میرفتم یه مغازه بود سر راه مدرسمون که dvd فیلم و اینا داشت ... اتفاقی بخاطر تصویر جلدش فصل یک رو که تاره اومده بود خریدم... این همه سال منتظر بودم که امروز بیاد
هر داستانی نیاز به پایان داره ولی نه این پایان
طی این سالها فراز و نشیب هایی داشتیم با این سریال و خوب یا بد تموم شد... خب حالا بریم به زندگیمون برسیم
امیدوارم اسپین اف های با کیفیتی بدون دست اندرکاری پت و مت بسازن که این تلخی رو از بین ببره

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
واستید برن بلاخره یـ کار میکنه واستید برند یـ منظوری داره واستید برن یـ نقشه ای داره واستید ......
از قسمت 3 دارید یـ کله اینو تکرار میکنید از قسمت سه هزار و یک توجیه براش اوردید توجیه پشت توجیه خدایی خسته نشدید ؟

نمیدونم این مورد رو توجیح میدونی یا نه ولی خب چیزی هست که تو سریال به تصویر کشیده شده و خود برن هم به چیپ ترین شکل ممکن تاییدش کرد :)) حالا سازنده قرار بوده بیشتر کد بده که خیلی ضایع تر میشده :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
خدا وکیلی هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که حین تماشای گات سرم مشغول کارهای دیگه باشه و برای تمام شدنش لحظه شماری کنم
خدا لعنتتون کنه
1/10 (اونم فقط به خاطر سکانس دروگون)

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اگه واستون سواله چه لزومی داشت که قسمت قبلی ریگال بمیره یا چرا اینقد مسخره بود مرگش، تصور کنین الان بجای دروگون دو تا اژدها میومدن تو اتاق Iron Throne و به اصطلاح واسه دنریس عزاداری میکردن. چه فاجعه ای از نظر cgi و هزینه و اینا رخ میداد؟
دقیقا همینقدر مسخرست دلیلش، ولی خب به خاطر همین موضوع حاضر شدن منطقو زیر سوال ببرن :)

یه سایتی هست که کلا مربوط به اسپویلهای سریاله
نمیدونم منبع خاصی برای اسپویلها داره یا همش حدس و گمانه. ولی اکثر چیزایی که میگه درسته. مثلا در مورد همین قسمت 4 که پخش شد تو فوریه 2017 یه مطلب نوشته بود که خیلی از چیزایی که دیدیم توش بود. از جمله حمله دنریس به لنیسترها و برگشتن Theon و صحبتهای جان با Theon
البته یه چیزایی مثل کشته شدن Gray Worm توی حمله به لنیسترها هم توش اشتباه بود

تا آخر سیزن 8 هم نوشته همه چیزو. البته قطعا نمیشه گفت 100% درستن ولی خیلی واقعی به نظر میان. در مورد سرنوشت شخصیتهای اصلی اگه میخواین بدونین:

جان اسنو پادشاه میشه و Winterfell میشه پایتخت جدید
دنریس به دست Night King کشته میشه
سانسا به دست Little Finger کشته میشه ولی Melisandre برش میگردونه
LF به دست آریا کشته میشه
تورموند به دست Night King کشته میشه
جیمی لنیستر Night King رو میکشه
یورون گریجوی Kings Landing رو میگیره و سرسی رو زندانی میکنه
بعد از شکست Army of Dead، جان وستروس رو اینجوری تقسیم میکنه:
سم تارلی میشه Warden of the South
Edd Tollett میشه Warden of the East
جیمی لنیستر Warden of the West
سانسا Wardness of the North
Davos میشه Hand of the King
Tyrion میشه Lord of Lannisport
Twins رو هم میدن به Bron
بعد از مراسم آریا جیمی لنیستر رو میکشه و صورتش رو ورمیداره و میره Kings Landing تا سرسی و Mountain رو بکشه و لیستش تکمیل شه
سرسی به دست آریا (با چهره جیمی) کشته میشه
خود آریا هم توی درگیری ها کشته میشه
یورون به دست Drogon کشته میشه

تقریبا همه چیزش عالیه جز کشته شدن جیمی که امیدوارم درست نباشه :D

من این اسپویلرای چند سال پیشو بوکمارک کرده بودم که ببینم درسته یا نه. ای کاش اینطوری میشد ....
بخونین ببینین چقد بهتر میتونست تموم شه

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
View attachment 106892

خبری از این سمبل آزادی نشد ؟ چقدر سر این اسب سفید بحث شد :)) تهش اون پت و مت خندیدن به ملت .....
رخش بود اشتباهی از شاهنامه اومده بود اینور
یا شایدم برن بود وارپ کرده بود به اسب، قسمت آخر هم هدفش مشخص میشه صبر داشته باشین :))

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام

نشستم دیدم، گفتم خب آخرش حداقل مرگ کرم خاکستری و اینایی که مثل انار مردم رو کشتن رو می بینم، یکم خنک میشم، اوایلش خوب بود، خب مشخصه سریالی که هر قسمتش میلیون ها دلار خرجش میشه دوتا صحنه خفن باید توُ قسمت آخرش باشه دیگه؟ میخوای اینم نداشته باشه؟؟ اینقدر کف بُر شدن نداره! منظورم این صحنه هاست> البته که به حق صحنه دیدن جنازه سرسی و جیمز + اژدها و دنریس جزو همین صحنه ها بودن که خوب میخوان دوتا صحنه قشنگم نزارن! یعنی تا اونجا تلاششون برای سرپا نگه داشتن قسمت آخر بدکی نبود، اما از اونجا به بعد :)) اونجا که کرم خاکستری میاد برای من حرف میزنه میگه اینا زندانی هایِ منن و.. :)) یه سری هم اونجا نشستن اصلاً از اونجا فیلم کمدی میشه یه جوری میشه میدونی فرمون دست یه نویسنده قهار نیست..، عاقبت جان اسنو :)) اون جلسه احمقانه و پادشاه سکه :)) واقعاً کمدی نبود؟! اگه پایان کتابم همینه به نظرم اگه شومینه دارید بندازیدش توُ آتیش، پس اینقدر نگید پایان کتاب همینه، این پایان احمقانه ترین پایانیه که بین این همه سریال و فیلم دیدم.

soroush110

کاربر سایت
Jun 2, 2011
67
من این اسپویلرای چند سال پیشو بوکمارک کرده بودم که ببینم درسته یا نه. ای کاش اینطوری میشد ....
بخونین ببینین چقد بهتر میتونست تموم شه
نصف اینا هم اتفاق میفتاد از افتضاح فعلی خیلی بهتر میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر