سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
داداش مال من داره دا ن میشه یه سوال
تیریون چی شد ؟
از دست ملکه بودن سر باز میزنه . بعد دنریس میندازتش زندان . بعداز مرگ دنریس آزاد میشه و رئیس شورای کوچک میشه
برندون هم کینگ

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
از دست ملکه بودن سر باز میزنه . بعد دنریس میندازتش زندان . بعداز مرگ دنریس آزاد میشه و رئیس شورای کوچک میشه
برندون هم کینگ
آخیش دستت درد نکنه خیالمو راحت کردی این طومارو سه بار امضاکردم اگه تیریون میمرد میرفتم ده تا ایمیل درست میکردم رای میدادم :D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
هنوز اینجا آرامش قبل طوفانه، قراره جوری بترکه و سریال و کلیتش و بود و نبودش نابود بشه که تو تاریخ بازیسنتر بنویننش. :D
سریال خوبی بودی، فقط یه خورده محبوبیتت کار دستت داد و انتظار زیاد درست کردی، وگرنه که ۸ سال حداقل منو سرگرم کردی.
حالا فقط خاطرات خوبت میمونه \m/

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
خب این اپیزود خوب بود پایانش به دلم نشست ، فقط چند تا نظر شخصی دارم یک این سانسا اصلا به دلم نمیشینه لحظه ای که داشتن براش تعظیم میکردن حالم به هم خورد یعنی چی مردم شمال حال تعظیم کردن ندارن پس حال دارن واسه تویه گوسفند تعظیم کنن ولی واسه شاه حاضر نیستن تعظیم کنن چه فرقی میکنه دوما جان لحظه ای که دنریس رو کشت کسی ندیدش راحت میتونست سوار اسبش شه در ره یا تو راهم کسی میپرسید میگفت دنی سوار اژهاش شد و رفت سوما این استارک ها شور honorable بودن رو در آوردن میتونستید جان رو راحت از وال برگردونید نیروهاتون چندین برابره آنسالید و دوثراکیه ولی راضی نبودم جان کینگ شه چون زیاد سیاست نداشت برن شد خوب بود اگه جان میشد warden of the north یا حتی تو شمال زندگی میکرد بهتر بود چون اولای فصل یک خیلی ناراحت بود که همچین رکبی خورده باباش فرستادتش وال

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,693
نام
امیر
دلم برای جان سوخت چوب دو سر نجس شد
باید همون موقع که دنی رو کشت ادعای پادشاهی میکرد ولی خیلی احساسی تر از این حرفاس جان.
‌ ایگیریت رو بخاطر نایتس واچ از دست داد دوباره فرستادنش نایتس واچ ولی وقتی نه وحشیا میخوان حمله کنن نه وایت واکر ها وجود دارن نه دیواری هست نایتس واچ به چه دردی میخوره؟
من چرخش یارا رو از موضع گیری تندش به رای دادن به برن نفهمیدم خیلی ضعیف کار شده بود این قسمتش. گند زدن قسمت آخر رو

Enthusiastic

کاربر سایت
Dec 19, 2018
44
حتی کسی زبونش رو باز نکرد که هویت اصلی جان رو فاش کنه؛جان جور تمام مشکلات رو کشید که یه پسر ریقو کلاغ باز بیاد بشه کینگ!!!اگه جان کشته میشد بیشتر راضیم میکرد تا اینکه بگن بعنوان حرومزاده نداستارک ازینجا برو.جان اسنو مظلوم ترین انسانیه که میشه دید که یک عمر بهش طعنه حرومزادگی زدن ولی باز دنبال این بود همرو نجات بوه و از حقش بگذره.من برم اشک هامو بریزم

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
حتی کسی زبونش رو باز نکرد که هویت اصلی جان رو فاش کنه؛جان جور تمام مشکلات رو کشید که یه پسر ریقو کلاغ باز بیاد بشه کینگ!!!اگه جان کشته میشد بیشتر راضیم میکرد تا اینکه بگن بعنوان حرومزاده نداستارک ازینجا برو.جان اسنو مظلوم ترین انسانیه که میشه دید که یک عمر بهش طعنه حرومزادگی زدن ولی باز دنبال این بود همرو نجات بوه و از حقش بگذره.من برم اشک هامو بریزم
من دوست نداشتم بره وال ولي به هر حال بايد تو زندگي با استارك ها و پسر لرد بودن يه كم سياست ياد ميگرفت اينكه بري وال تا آخر عمر اونجا باشي و حق زن و بچه و زمين داشتن رو ازت بگيرن چه افتخاري داره ؟ همون بهتر كه برن شد وقتي پسر لرد باشي هيكل خودت مهم نيست سربازات هستن برات بجنگن اين روحيه برن هم بد نبود وقتي ثي آن گريجوي وينترفل رو گرفت يكم مقاومت كرد در برابر تسليم شدن و بهش گفت ما باهات ميجنگيم و بيرونت ميكنيم همين روحيش كافي بود براي فرمانده بودن و شاه شدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر