سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام

این توی اون مصاحبه های بعد از پایان هر اپیزود که من نگاه نمیکنم گفته شده ؟
به نظر من میتونست یه ارزیابی شرایط روحی هم به حساب بیاد .
با توجه به شخصیت پردازی ای که از واریس سراغ دارم تو کتاب هم نظریه مسمومیت و هم اینکه هنوز امید داشته باشه به برگشت دنریس رو از اون سکانس برداشت کردم .
به نظرم اومد داره تعادل روانی کالیسی رو سبک سنگین میکنه .
نه توی همون سریال میشد این‌طور برداشت کرد که ماجرا به مسموم کردن دنریس برمی‌گرده. :D
چون اولش بچه‌هه گفت چیزی نمی‌خوره. آخرش هم واریس بهش گفت برگرد آشپزخونه و دوباره امتحان کن و از این حرفا. یعنی به نظر می‌رسید واریس بهش وظیفه مسموم کردن غذا رو داده، چون دیگه مطمئن بوده امیدی به دنریس نیست و اگه زودتر از شرش خلاص بشن بهتره.
حالا شاید هم قضیه چیز دیگه‌ای هست و توی قسمت آخر متوجه میشیم. :D

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,324
نام
arash
این کلمه mad queen و مقایسه اش با باباش کلا چیز جالبی نیست! Mad king گویا چندسالی ثبات روحی و روانی نداشته و از آسیب زدن به بقیه لذت میبرده! آخر کار فکر می‌کرده اگه همه شهرو آتیش بزنه، تبدیل به اژدها میشه و... این شخص کامل پیداس درکی از اتفاقات اطرافش نداره و کلمه mad مناسبشه! اما دنریس کی و کجا اینطوری بود؟اژدها هاشو برای اینکه حدس زد یه بچه رو خوردن، زنجیر کرد! میتونست بجای جنگیدن و آزاد کردن برده ها، با صاحب هاشون همکاری کنه و زودتر به ارتش و کشتی و ثروت و... برا گرفتن کینگزلندینگ برسه اما باهاشون جنگید و برده هارو ازاد کرد!

اینکه دنریس چندنفری رو که باهاش جنگیدن و تسلیمش نشدن و بهش خیانت کردن رو اعدام کرده، اصلا مقدمه چینی خوبی برای mad queen شدن نیست! مگه ند قسمت اول یکیو اعدام نکرد؟ خود جان کسایی که کشتنش رو اعدام کرد... اونا هم در راه mad شدن بودن؟ :D
البته فکر نکنم هیچکس با ایده mad queen مشکلی داشته باشه اما اینکه یباره بیای یه شخصیتو با یه سوییچ دیوانه کنی منطقی نیست...

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
نه توی همون سریال میشد این‌طور برداشت کرد که ماجرا به مسموم کردن دنریس برمی‌گرده. :D
چون اولش بچه‌هه گفت چیزی نمی‌خوره. آخرش هم واریس بهش گفت برگرد آشپزخونه و دوباره امتحان کن و از این حرفا. یعنی به نظر می‌رسید واریس بهش وظیفه مسموم کردن غذا رو داده، چون دیگه مطمئن بوده امیدی به دنریس نیست و اگه زودتر از شرش خلاص بشن بهتره.
درست میگی من چقدر خنگ‌ بازی در اوردم به ذهنمم نرسید هی میگفت خورد نخورد برای شام امتحان کن منظورش کلیسی بوده .عجب نامردی!! چه دست راستی برای خودش گذاشته بود.
الان از خانواده لنسترها فقط ایمپ مونده؟؟ یعنی نسلشون‌منقرض شد؟؟ ایمپ بیچاره تنها شد دلم سوخت با تاسف و تعجب لای جنازها قدم‌میزد. اگه باباشو نمیکشت الان دنیا جای بهتری بود .اینا که گند زدن هم‌تختو باختن هم شهرو هم خودشونو.
حالا آیرون بنکو بگووو رو سرسی سرمایه گذاری کرد دیگه برشکست شد !!! خخخخخخ
دقت کردین برن رو تو این‌ قسمت دیگه نشون نداد ! کجا بود تو این درگیری ها

• Like
Reactions: Dinosaur

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
همونجا سراغ ملاقات ها و رفتار دنریس رو هم از دختره میگیره .
اونجا دیالوگ ها جوریه که میشه هر دو حالت رو ازشون برداشت کرد اما فکر میکنم همو ن مسموم کردن منطقی تر باشه .

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
اونجا بحث جنگ بود و پای سرباز و فرمانده دشمن در میون بود، نه مردم معمولی. :D
و البته اونجا برای کارش دلیل داشت. اول همه سربازهای دشمن رو جمع کرد و براشون صحبت کرد و گفت من ملکه شما هستم و تعظیم کنین. اون‌ها هم تعظیم کردن و بلایی سرشون نیومد. ولی تارلی‌ها گفتن ما یه ملکه داریم و تو عددی نیستی و از این حرفا! :D اون هم گفت بفرمایین کباب بشین!
با اینکه اون کارش هم جالب نبود، ولی حداقل یه دلیلی داشت و می‌دید طرف داره توی چشمش نگاه می‌کنه و شاخ‌بازی درمیاره و شاید دو روز دیگه از زندان دربره و یه کاری بکنه، برای همین منهدم‌شون کرد. خیلی فرق داره با اینکه یه بچه 2 ساله که توی کوچه قایم شده رو آتیش بزنن!

قرار بود بچه‌هه یه سمی چیزی توی غذای دنریس بریزه که مسموم بشه، ولی موفق نشد حداقل تا جایی که ما می‌دونیم. قضیه نامه‌ها هم فکر کنم به شکل کامل مشخص نشد، ولی به نظر می‌رسید داره برای جاهای مختلف وستروس نامه‌نگاری می‌کنه که ماجرای جان اسنو رو بهشون بگه و از خطرات دنریس آگاه‌شون کنه. شاید هم یه چیز دیگه بوده و من نمی‌دونم! :D
قضیه همین بود و تو نامه اول که داره مینویسه از شاه حقیقی و وارث و تاج و تخت داشت مینوشت منتها فریم طوری بود که فقط این جمله خونده میشد و اسم جان اسنو مشخص نبود.

بازم خوبه یادی کنیم از رابرت براتیون که از ذات واقعی این دختر کوچولو خبر داشت.
رویایی هاند و مانتن هم اوج این قسمت بود و همینطور مرگ خنده دار کایبرن !

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
در مورد همه صحبت شد الی کایبرن ... انقدر مرموز و کلا یه جوری بود من همش فکر میکردم این آدم خوبیه یا نقشه کشیده یا یه کاری میکنه ... در عرض 5 ثانیه کتلت شد :| .
اتفاقا به نظرم صحنه جالبی بود.
اینو نشون داد با اینکه مانتین یبار عملا مرده، توسط Qyburn زامبیفای شده و به خدمت اون و سرسی در اومده و به اصطلاح Frankenstein's Monster شده، اما وقتی برادرشو میبینه که تنفر خاصی از بچگی نسبت بهش داشته میتونه از دستور همین Qyburn پیروی نکنه و به راحتی بزنه سوسکش کنه :D
یجورایی میخواست بگه نفرت بین این دو تا براشون از همه چی مهم تره. حتی ترس سندور از آتیش

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
در مورد همه صحبت شد الی کایبرن ... انقدر مرموز و کلا یه جوری بود من همش فکر میکردم این آدم خوبیه یا نقشه کشیده یا یه کاری میکنه ... در عرض 5 ثانیه کتلت شد :| .
بنده خدا خیلی مظلومانه مُرد! :D کاراکتر جالبی داشت و از یه طرف حرص من رو درمی‌آورد و از طرف دیگه صحنه‌های مربوط بهش رو دوست داشتم.
بیچاره خیلی هم تلاش کرد سرسی رو نجات بده، ولی دیگه حریف نویسنده‌های سریال نشد و خبر نداشت اسکورپیون‌های جدیدی که تولید کرده بود اون‌طوری نیمرو می‌شن! :D

90ll_f3s.jpg

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
نویسنده های زومجی جوری لفظ گاتیسم برداشتن انگار دستیار اول مارتین بودن...!!!!

دقیقا ، چهارتا بچه چنان حس گرفتن هر کی ندونه میگه اینا از عوامل اصلی hbo بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر