سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
دیشب هنوز این قسمت سریال پخش نشده بود نمرش همین حدود 7 بود با نزدیک به هزار رای، بیخیال دیگه، خیلی کاربرای دیگه هم اینجا میگن شاکی هستن، و از روند سریال ناراضی هستن، ولی شما رسما خصومت شخصی داری! بعد اصلا درمورد سریال نظری نداریا، فقط نمره میرازی.....
اره داداش من و منتقدین و مردم خصومت شخصی داریم ولی شما که دم و دقیقه از سریال تعریف میکنید درست میگید :D، از همون قسمت اول گفتم این فصل گند میزنه ولی همتون گفتید نه و فلان ولی اخرش به حرف من رسیدید
وقتی من با همچین مزخرفی طرف هستم چرا مثل شما بیام تعریف الکی بکنم ، واقعیت اینه که بدجور گند زدن
106435

106436

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
حالا من انتظار داشتم کالیسی دوباره همت کنه و با برهنگی خودش درهای ردکیپ رو باز کنه :D

جدا از شوخی به نظرم مشکل اصلی، نویسندگی سازنده ها هم نیست، این انحراف از بیت ریت سریال و تعداد کم اپیزود ها نابود کرد این سیزنو، یعنی واقعا هرجور در نظر بگیری بهتر از این نمی تونستن این حجم از داستان رو تو 6 قسمت جمش کنن...آخه چه دلیلی داشت تو 8 فصل تمومش می کردن؟

مثال رو تو با لفت اورز فصل سوم نقض می کنم. هشت قسمت و حجم داستان هم چند برابر وسیع تر از گات و پیچیده تر از گات اما به جز اندینگ پایانی (فقط سکانس 6 دقیقه پایانی) همه چیزش اوکی بود. قطعا نویسندگان نقش اصلی را در کیفیت سریال دارند.

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
بعید میدونم دنریس در جریان همه این اتفاقات بوده باشه که مردم نسبت به ماجراهای جافری و تیریون و... چه واکنشی نشون دادن، پس کباب‌شون کرده که آدم بشن. :D بعد هم کل مردم شهر توی اون ماجراها دخیل نبودن که الآن دسته‌جمعی همه رو انداخت توی دیگ و آتیش زد، از بچه 4 ساله تا پیرمرد 80 ساله!
الآن دنریس یه کاری کرد که دیگه رسماً کسی توی پایتختش نموند که بخواد ملکه اون‌ها باشه. یعنی یه شهر متروکه و خراب داره و فقط یه مشت دتراکی و سرباز هستن و بس. بقیه یا شهید شدن یا ناقص یا یتیم! :D دیگه بخواد با این طرز فکر کل مردم وستروس رو قربونی کنه که کسی باقی نمی‌مونه. مثلاً بگه چون مردم فلان روستا به بابام خیانت کرده بودن، اون‌ها رو هم آتیش می‌زنم. اون یکی شهر هم علیه سرسی قیام نکرده بودن، پس باید تبدیل به غذای اژدها بشن و الی آخر.
شاید هم هدف این بوده:

qjup_s0nb2g7yryx21.jpg

:D
کارش که به هیچ عنوان تایید نمی شه! اما می گم این مردم هم صد در صد بی گناه نبودن! اگه کسی پیشینه این مردم بدونه ( چیزایی که تعریف کردم) کمتر از مرگشون ناراحت می شه! مثلا اگه من این مردمو پاک و بی گناه بدونم، از این جور کباب شدنشون 10 از 10 ناراحت می شم اما وقتی پیشینه شون می دونم مثلا 5 از 10 ناراحت می شم! این یعنی اگه کسی فقط این قسمت یا این فصل دیده باشه خیلی بیشتر ناراحت می شه تا کسی که فصلهای قبل دیده باشه! اون 5 واحد ناراحتی هم به خاطر بچه ها و زنهای بیگناهه! به خاطر همین بود که من قبل تر هم گفتم احساس دوگانه ای نسبت به این قتل عام دارم ! این مردم یه جور تنبیه می طلبیدن! دنریس هم احتمالا از اون جریانات بین تیریون و جافری به صورت ریز خبر نداشته و این کباب کردن مردم هم به خاطر گرفتن انتقام تیریون از مردم نبوده ! این ماجرا تیری بود که دو نشون زد. یکی اینکه به جنون رسیدن دنریس به خوبی نشون داد. یکی هم اینکه شاید انتقام دست طبیعت و کارما ( البته با دوز بالا) از مردم بی لیاقت اون شهر بود که به دست دنریس اجرا شد.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
این اپزیود عالی بود من که خیلی لذت بردم ولی مثل اینکه یه سری ها هنوز هم راضی نشدن البته حق هم دارن یه تعدادیشون کتاب ها رو خوندن و انتظارات بیشتری داشتن ولی به هر حال برای من فوق العاده بود اگر اسپویل های صفحات پیش رو نمیخوندم لذتش خیلی میتونست بیشتر باشه حیف لعنت به اسپویل به نظرم باید به طور جدی کسایی که فیلمنامه رو لو دادن برخورد قانونی بشه ( منظورم اولین کسی که رو اینترنت اسپویل کرده)
والا من کتابو نخونده بودم، با توجه به اپیزودای قبل هم انتظاراتمو مثل چی آورده بودم پایین که لذت ببرم و از Visuals ـه این قسمت هم بسیار لذت بردم اما وقتی داستان تو دیواره جلوه های ویژه و کارگردانی خوب چه خاصیت داره؟
در مورد اسپویل هم دقیقا نمیدونم چی واست اسپویل شده، چون من قبل اپیزود هر دفعه اسمی از اسپویل و حتی تئوری میومد سریع صفحه رو میبستم تا چیزی لو نره و نرفت، اما بازم کوچکترین چیز غیر منتظره ای تو این اپیزود ندیدم، واقعا هیچی.

• Like
Reactions: arash1996

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
والا من کتابو نخونده بودم، با توجه به اپیزودای قبل هم انتظاراتمو مثل چی آورده بودم پایین که لذت ببرم و از Visuals ـه این قسمت هم بسیار لذت بردم اما وقتی داستان تو دیواره جلوه های ویژه و کارگردانی خوب چه خاصیت داره؟
در مورد اسپویل هم دقیقا نمیدونم چی واست اسپویل شده، چون من قبل اپیزود هر دفعه اسمی از اسپویل و حتی تئوری میومد سریع صفحه رو میبستم تا چیزی لو نره و نرفت، اما بازم کوچکترین چیز غیر منتظره ای تو این اپیزود ندیدم، واقعا هیچی.
چی واسم اسپویل شد؟ کل فیلمنامه این قسمت و قسمت 6 :|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
مساله پیروزی اژدها نیست ,مساله اینه هر اپیزود این اسکورپین ها هیnerf و buff میشن انگار LOL عه:D مثلا اپیزود 4 این اسکورپین ها شدیدا Buff شده بودن خیلی راحت با چهارتا ضربه اون یکی اژدها رو ناک اوت کردن جوری که انگار auto aim ای چیزی فعال بود ولی اینجا nerf شده بود هزارتا تیر به سمت اژدها پرتاب شد یه دونش هم به هدف نخورد :D
الله اکبر!!
تیر توی این قسمت به اژدها نخورد چون دنی دستشونو خونده بود، سرعتشو زیاد کرده بود و هی دور میزد میرفت پشت سرشون،اون تیر ها موشک پیشرفته سال 2019 نیستن که برن دنبال هدف، مسیرشون مستقیمه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
حالا من انتظار داشتم کالیسی دوباره همت کنه و با برهنگی خودش درهای ردکیپ رو باز کنه :D

جدا از شوخی به نظرم مشکل اصلی، نویسندگی سازنده ها هم نیست، این انحراف از بیت ریت سریال و تعداد کم اپیزود ها نابود کرد این سیزنو، یعنی واقعا هرجور در نظر بگیری بهتر از این نمی تونستن این حجم از داستان رو تو 6 قسمت جمش کنن...آخه چه دلیلی داشت تو 8 فصل تمومش می کردن؟
این مشکل رو قبلا hbo سر بوردواک امپایر هم داشت . فصل آخرش رو اپیزود هاشو کم کردن و سریع جمع کردنش رفت خیلی از خرده پیرنگ هاش هم بی نتیجه موند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر