سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
نمی دانم که فیلم سخیف و سطح پایینی به نام «پامپی» را دیدید یا خیر اما باید بگویم این اپیزود در واقع شکل و شمایل «پامپی» گونه داشت؛ از جلوه های ویژه سطح پایین و از آن مهم تر مرگ های به شدت غیرمنطقی (کجاست اون مرگ های سرتا خونین و یک منطق قوی پشتش؟!) که دقیقا تداعی پامپی داشت. به خصوص مرگ سرسی و جیمی که در بدترین شکل ممکن به رستگاری رسیدند. نمی دانم فکر کنم تمام برگ برنده های خود را طراحان سریال رو کردند و چیزی دیگری ندارند که به ما بدهند. پایان سریال هم قطعا پایان خوشی خواهد بود. فقط یک قسمت مونده که این اپیک فیل تکمیل شود!

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
این سربازای گلدن کمپانی فقط نقش سیاه لشگر رو داشتن
ریگال با 3 تا تیر اسکورپیون از بین رفت ولی دروگون بدون آرمور و با گاد مود همه ی ناوگان یورون رو نابود کرد. جالب نیست واقعا؟ نیروهای یارا گریجوی هم که اصلا نبودن
تو یه صحنه ارتش دوتراکی ها رو نشون داد که تعدادشون کم بود ولی وقتی وارد شهر شدن تعدادشون چند برابر شده بود! باز حداقل اگه اضافه شدن نیروهای داریو ناهاریس رو نشون می دادن، منطقی به نظر می رسید
بهترین صحنه این قسمت هم نبرد هاوند و ماونتین بود

آخرین ویرایش:

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,313
نام
Rashed
شمار رو که نمیدونم ولی من خیلی خوشم اومد.انتظار نداشتم شهر رو نابود کنه.اونجاش خیلی خوب بود!فصل 6-7 دقیق یادم نیست وقتی برن داشت رویا میدید همون جایی که اون دختره میکشوندش و بنجامین سر میرسیید...اونجا چنتا ویدیو با سرعت بالا نشون میداد که این صحنه ی سایه ی اژدها رو شهر کاملا مشخص بود!
حتما برید چک کنید

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب دیگه داریم به پایان سریال می رسیم . این فصل خیلی هندی بازی شده بود . ولی خب بازم به نظر من در حد افت فاجعه وار دو سریال محبوب دیگه ام در فصل پایانی اشون (دکستر و لاست ) نبود . درباره اژدها خیلی به نظرم غیر قابل باور بود . درست به اندازه قسمت جنگ وینترفل . یک تیر بیشتر ول ندادن سمتش . اون هم نخورد . شاید از بس کمان ساخته بودن تیر کم داشتن می ترسیدن خرج کنند . جیمی ناگهانی تغییر جبهه داد ولی خب وقتی اون یورون رو کشت حال کردم . نبرد هاند و مانتین بهترین بخش این اپیزود بود ولی یکم رو اعصاب بود اون مانتین باید بیشتر زجر می کشید . سکانس صحبت جیمی و تیریون هم کمی هندی بازی شده بود . و تیریون شبیه این کاراکتر های جان بر کفی بود که تو فیلم های اکشن جلوی ارتش نیرو های پلیس انگشت ف... رو نشون میده و یک کله میره جلو . بار دیگر جان اسنو حکم شلغم رو در جنگ بازی کرد. دنریس هم قبر خودش رو کند . با سکانس پایانی بدون شک می توان حدس زد که آخرین فرد لیست مرگ آریا قراره عوض شه. البته خب یک جورایی هم عوض نشده چون سرسی ملکه بود و حالا دنریس ملکه است . قسمت آخر تا حد زیادی قابل پیشبینی شده و این نگران کنندست . چون ممکنه سازنده ها هر چیزی اعم از منطق حداقلی سریال در این فصل رو هم فدا کنند که فقط بیننده سورپرایز شه . کاری که تو لست جدای کردن

من به نظرم آخرش برن تبدیل به نایت کنیگ بعدی میشه . درسته که سریال خیلی به پیشگویی هایی که فصول قبلی گفته شده بود پایبند نبود (مثل نحوه مرگ سرسی . البته اگه مرده باشه . معمولا تو فیلم های بالیوودی/هالیوودی وقتی یک آوار رو سر یکی خراب میشه سالم می مونه . این فصل هم گیم آو ترونز نشون داده داره همون رویه رو دنبال می کنه ) ولی خب برن تو رویا دیده بود که کینگز لندینگ ویرانه شده و همه جارو برف گرفته . و خب بازم تو فیلم های هالیوودی همیشه فرد چلاق که به نظر میاد آسیبش به مورچه هم نمیرسه خود شیطانه به قول برادر عزیز وربال کینت بزرگترین حقه شیطان اینه که نشون میده وجود نداره

در کل اپیزود بدی نبود و نبردی نسبتا دیدنی و جذاب رو ساخته بودن . باز خدا رو شکر کشش ندادن مثل یک سریال دیگه که کاملا به ورطه سقوط بیفته .
به امید پایان نسبتا خوب و قابل قبول

soroush110

کاربر سایت
Jun 2, 2011
67
کل قسمت سوزوندن کینگ لندینگ بود دیگه این با صفحه گوشی 5 اینچی هم میشد دیدش نمیدونم چرا امیلیا کلارک گفت برین تو بزرگترین تلویزیونی که میتونین ببینین این اپیزودو.قشنگ کلاس اب بستن به سریالو اومدن پیش سریال سازای ایرانی یاد گرفتن .تو نیم ساعت میشد سر و ته این قسمتو هم اورد واقعا به هشتاد دقیقه نیازی نبود

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
خوده HBO با دستهای خودش خراب کرد فقط هم سره بودجه که سریال تموم بشه 10 12 تا اپیزود دیگه نیاز داشت این saga عجیب بود یاد Lost افتادم که فوق العاده شروع کردن بعد نمیدونستن چیکار کنن

• Like
Reactions: live is life

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
حیف کارگردانی و CGI فوق العاده این اپیزود که با رایتینگ معمولیش خراب شد، چند تا شات معرکه داشت این اپیزود که بنظرم جز بهترینای کل سریال بود اما داستان! حتی یک اینچ با اون چیزی که فکر میکردیم فاصله نداشت، خداوکیلی بشینید مرور کنید اتفاقاتی که توی این 5 اپیزود افتاده آدم قشنگ به این نتیجه میرسه اسکریپت سریالو تا آخر فصل 7 میدادن به نویسنده های ستایش بازم همینقد خطی میتونستن سریالو پیش ببرن بدون هیچ سورپرایزی، به هیچ وجه اغراق هم نمیکنم. :D
ولی بازم با این حال از نظر فنی قوی ترین اپیزود فصل بود و حداقل پایین اومدن Kings Landing لذت بخش بود:D

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
چه اپیزود تاریکی بود
همه چیزش تقریبا خوب بود الی یک چیز که تو کت من نرفت اونم جراحت عمیق جیمی بود که تو صحنه های بعد انگار هیچیش نشده بود تا ثانیه اخر مرگ جیمی فکر میکردم اریاست که ماسک جیمی رو زده و اومده سرسی رو بکشه باز این منتقی تر بود چون انگار هیچیش نشده بود
خیلی دوست داشتم سرسی فجیعتر بمیره ولی اخرش فهمید چه گندی زده و همراه با جیمی دار فانی رو وداع کردن
تبدیل شدن دنریس به مد کویین کاملا قابل پیش بینی بود و خیلی هم خوب شد بعید میدونم سریال هپی اندینگ بشه
به نظرم یکی از مقصرهای ریخته شدن اون همه ادم اون سانسای دهن لق هم بود گرچه دنریس هم از اول نشون داده بود پتانسیل مد کویین شدن رو داره
اگر دقت کرده بودین سرسی هم بیشتر شهر و بمب گذاری کرده بود و باز هم نشون داد هیچی براش مهم نیست
قیافه جان و تیریون بعد از اینکه فهمیدن باید به حرف واریس گوش میدادن خیلی جالب بود
جدال دو برادر هم بهترین بخش این اپیزود بود
به نظرم خوندن تئوری هایی که قبل از هر اپیزود درمیاد باعث میشه کل مزه اپیزود اصلی بپره چون ادم تو ذهنش یه اپیزود رویایی تجسم میکنه بعد وقتی اون به واقعیت نمیپیونده دلسرد میشه یکی از دلایل نمرات پایین این فصل همین بود
در کل با توجه به فشار HBO برای جمع کردن سریال خوب جمعش کردن ولی میتونستن این فصل رو 13 قسمتی کنن تا کاملتر بشه
اپیزود بعدی به نظرم تلختر و تاریکتر میشه سریال
امیدوارم بتونن حداکثر بییندگان رو راضی نگه دارن البته با موج انتقادات منطقی و غیر منطقی که علیه سریال توی این قصل راه افتاده خیلی خیلی سخته

آخرین ویرایش:

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
جلوه های ویژه خوبی داشت ، هرچند اکشنش یه جاهاییش عیب داشت! گریجوی به مسخره ترین شکل ممکن شکست خورد! نه به اون تیراندازیش در قسمت قبلی نه به این قسمت! جیمی هم که توی درگیریش همچین خنجر خورد که می گفتی مرد! اما خیلی ریلکس بلند شد و به مسیرش ادامه داد! در مورد کشته شدن مردم شهر هم احساس دوگانه ای داشتم. از یه طرف چون غیر نظامی بودند و تسلیم هم شده بودند، نفله کردنشون به اون صورت جنایتکارانه به نظر می رسید! اما از طرفی مردم خوبی نبودند! یاد دیالوگ تیریون در دادگاهش افتادم که می گفت شما حقتون بود استنیس برتون مسلط بشه و قتل عامتون کنه! اینجا سریال بیننده رو در یک معمای اخلاقی قرار می ده که آیا این مردم حقشون بود بعد از تسلیم شدن اینجوری قتل عام شن یا نه؟ فراری دادن جیمی توسط تیریون هم مسخره بود! چون در فصل چهارم جیمی تیریون از زندان فراری داد اینجا هم نویسنده ها می خواستند به نوعی تیریون رو وادار به جبران لطف کرده باشند! اما سوال اینجاست که ضریب هوشی نگهبانان جیمی در چه حدی بود که حتی شک نکردند که تیریون بخواد برادرشو فراری بده؟ بعد جیمی که دستاش باز شد چه طوری از خیمه زد بیرون که ندیدنش؟ کور بودن آیا؟ طراحی این سناریو غیر از جبران لطف، برای خلق یک صحنه مرگ احساسی برای جیمی و سرسی هم بود که به هر ترفندی جیمی از اونجا فرار کنه و در آغوش خواهرش بمیره که اشک بیننده شاید در بیاد!!! منتها خوب در نیاورده بودن. کشته شدن اون مشاور سرسی هم به دست مونتین، جالب بود! به دست همون کسی کشته شد که جونش رو نجات داده بود! ( همین یارو جون مونتین از مرگ نجات داد و تبدیلش کرد به چیزی که شده بود!) خیلی هم تحقیر آمیز کشته شد! آها! مگه این دوتراکی ها نسلشون منقرض نشد قسمت 3؟ باز این قسمت از کجا سبز شدن؟:D قسمت بعدی هم که اصلا معلوم نیست دنریس می خواد تیریون دار بزنه و بعد سربزنگاه، آریا نایفش می کنه! تیریون کشته نمی شه اما دنریس کشته می شه!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,654
نام
iMAN
از دید غیر منطقی من 10 میدم اقا کی به کیه ... خیلی هم جذاب و میخکوب کننده با جلوه های ویژه خوب...!!!!
ولی...
نکته مهم : ای کاش از اول به این تئوریای مسخره دامن زده نمیشد... همین... !!!شاید ضعیفترین فصل سریال باشه ولی مطمئن باشید این تئوریهای ابگوشتی فن سرویسای مسخره باعث شد ضعیف تر بشه...!!!
منطقیش میشه این:
یورون گریجوی که اونهمه هایپش کردن تو سریال تو کتابم یه کله خراب بلامنازع هست اینجوری ابکی باید به ف*ا*ک بره...!!!
اونهمه مانور بدی رو گلدن کمپانی و ابهتش که انگار یا آس داری ، ولی تو سه سوت به یغما رفتن...
اسکورپیون هایی که کایبرن ساخته واقعا انقدر ابکی باید توسط دروگون نابود میشد؟ به قول دوستان قشنگ چیت زدن رو دروگون قابلیت Agility و flexibility رو تا دسته بی نهایت کردن...والا رپتورای نیروی هوایی امریکای جهانخوار اینجور نمیتونه جاخالی بده...!!!
تیریون که رسما شده فیلم هندی...عقل و منطقش با اتیش اژدها تبخیر شده... اون ادم عاقل و با خرد کجا این کجا...
حضرت جان اسنو سابق اگون تارگرین فعلی هم که به هیچ جاش نبود دیگه اخراش که ته دیگش رو خوردن گفت عقب نشینی...!!!
هوند و مانتین رو راضی بودم . دیگه بد هم خیلی نگیم . ولی بهتر میشد هوند زنده میموند تا اون خوشحالی و رستگاری رو ببینیم تو فیسش بعد میمیرد...!!!
دنریس هم که من دیگه حرفی ندارم خیلی تابلو قسمت بعد ...
من فقط میخام بدونم نایت کینگ که بود و چه میخواست بکنه همین...!!! بقیه برن بمیرن ..مسخره بازی شد رفت بابا...

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
به نظر من که قسمت هیجان انگیزی بود. از کادگردانیش خوشم اومد. نبرد مانتین و هاوند خوب بود. ویرانی شهر و وضعیت apocalypseگونش رو واقعا میشد حس کرد. برام جالبه بدونم اون ساختمون که آریا گفت اگه اونجا بمونین میمیرین تخریب شد یا نه،اگه نه رسما الکی ملتو به کشتن داد:D اون نگاه یورون که این همه دربارش بحث شد آخرش ساده ترین احتمال ممکن بود:D از همون اول از دنریس خوشم نمیومد. کسی که ادعای حکومت عادلانه رو داشت به کسایی که تسلیم شده بودن حمله کرد به هیچی جز قتل عام و خاکستر شدن کامل شهر هم راضی نشد.با این قسمت هم که محبوبیتش کلا سقوط کرد.امیدوارم قسمت بعد به فاک بره.وریس رو هم که فقط میخواستن حذف کنن.
البته مشکلاتی هم داشت. دنریس باید تا نزدیک کشتی ها میشد تیربارونش میکردن ولی فوقش یک یا دوتا تیر بهش پرتاب کردن. خیلی کشکی نابود شدن یه نبرد دریایی بین یورون و یارا شخصی تر میشد صدمه ندیدن دروگون هم منطقی تر. نبرد یورون و جیمی خوب نبود. اگه جیمی همونجا میمرد بهتر بود تا چیت بزنه بره با سرسی بمیره!
در کل قسمتی بود با جلوه های ویژه خفن و منطق ضعیف اما در کل لذت بردم.
تو پرومو قسمت ۶ انگار تعداد آنسالید ها و دوتراکی ها بیشتر شده بود:/ جان و داوس و تیریون هم که فهمیدن چه غلطی کردن احتمالا یه حرکتی بزنن.
و در آخر رو به جیمی:
106404

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
سلام
این قسمت اصلا برای من راضی کننده نبود؛ اون همه کشتی و تیرکمون، اصلا بگیم دنی جاخالی میداد، بابا حداقل دو تا تیر بیشتر ول کنید تو هوا! هیچی! منتظر بودن بیاد آتیش بزندشون! اون صحنه ترکیدن دروازه تهش بود! اون همه تیرکمان رو دیوار! یکی شون برنگشت ببینه اژدها داره از پشت سر میاد؟!
من باب جیمی، کاشکی زخم کمتری برمیداشت تا منطقی تر باشه، نه اینکه دو تا پهلوش سوراخ شه! یکم خفن تر هم ترتیب یورون رو میداد، میزد مثلا دستی که خنجر داره رو قطع میکرد یا سرش رو میزد.
این رستگاری جیمی رو نمیدونم چرا فکر میکنید رستگار نشد، شد دیگه. تو نبرد وینترفل شرکت کرد. و معلوم بود که برمیگرده پیش سرسی، چون زندگیش فقط حول سرسی میچرخیده تو کل دوران. مردن‌شون هم کاشکی بهتر از آب درمیومد. سرسی مرگ اپیک‌تری میطلبید ولی خب در آغوش همدیگه بودن برای من کافی بود.
راستی من باب وایلد فایرها، کار سرسی نبوده، بلکه مد کینگ همون بیست و اندی سال پیش، کل شهر رو پر میکنه از اونا.
نبرد برادرای کلگین هم خوب بود ولی کاش به قول دوست مون کاشکی اون لبخند پیروزی رو در چهره سندور میدیدیم قبل از مردن.
حدسم برای قسمت بعد اینه که آریا خودش رو شبیه جان میکنه و دنریس رو میکشه. دروگون رو میخوان چیکار کنند؟!
برای نایت کینگ و آدرا و برن هم منتظرم یه توضیحی بدن.

من هنوز با این ارتشا کنار نیومدم! تو نبرد وینترفل هیچی از ارتش شمال و آنسالید و دوتراکی باقی نموند! اینا چین ما میبینیم؟! از طرف دیگه، گلدن کمپانی ۲۰ هزار نفر بودن! چرا اینقدر کم بودن پس؟!
خدایی بودجه HBO اینقدر ته کشیده دیگه؟!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,654
نام
iMAN
سلام
اول از همه بگم که عصبانیم چون یکی از کابرا زر زیادی زد! سر در تاپیک زدن اسپویل تا آخرین قسمت پخش شده، آزاده. نه اینکه بری اسپویل‌هایی که فلان گروه تو نت پخش کردن رو بیای اینجا بگی! اعصابم رو خورد کرد.
این قسمت هم اصلا برای من راضی کننده نبود؛ اون همه کشتی و تیرکمون، اصلا بگیم دنی جاخالی میداد، بابا حداقل دو تا تیر بیشتر ول کنید تو هوا! هیچی! منتظر بودن بیاد آتیش بزندشون! اون صحنه ترکیدن دروازه تهش بود! اون همه تیرکمان رو دیوار! یکی شون برنگشت ببینه اژدها داره از پشت سر میاد؟!
من باب جیمی، کاشکی زخم کمتری برمیداشت تا منطقی تر باشه، نه اینکه دو تا پهلوش سوراخ شه! یکم خفن تر هم ترتیب یورون رو میداد، میزد مثلا دستی که خنجر داره رو قطع میکرد یا سرش رو میزد.
این رستگاری جیمی رو نمیدونم چرا فکر میکنید رستگار نشد، شد دیگه. تو نبرد وینترفل شرکت کرد. و معلوم بود که برمیگرده پیش سرسی، چون زندگیش فقط حول سرسی میچرخیده تو کل دوران. مردن‌شون هم کاشکی بهتر از آب درمیومد. سرسی مرگ اپیک‌تری میطلبید ولی خب در آغوش همدیگه بودن برای من کافی بود.
راستی من باب وایلد فایرها، کار سرسی نبوده، بلکه مد کینگ همون بیست و اندی سال پیش، کل شهر رو پر میکنه از اونا.
نبرد برادرای کلگین هم خوب بود ولی کاش به قول دوست مون کاشکی اون لبخند پیروزی رو در چهره سندور میدیدیم قبل از مردن.
حدسم برای قسمت بعد اینه که آریا خودش رو شبیه جان میکنه و دنریس رو میکشه. دروگون رو میخوان چیکار کنند؟!
برای نایت کینگ و آدرا و برن هم منتظرم یه توضیحی بدن.

من هنوز با این ارتشا کنار نیومدم! تو نبرد وینترفل هیچی از ارتش شمال و آنسالید و دوتراکی باقی نموند! اینا چین ما میبینیم؟! از طرف دیگه، گلدن کمپانی ۲۰ هزار نفر بودن! چرا اینقدر کم بودن پس؟!
خدایی بودجه HBO اینقدر ته کشیده دیگه؟!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
کاربر ارشد بودن بنده خدا صدبار تو تگ اسپویل گفت که داستان چیه نخونین ...!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر