سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
حرفتون برام گنگ بود بخش اولش! کدوم قانون می تونه جلودار باشه؟ قانونی که بهش می گن برای جلب رضایت تماشاچی عامی، قهرمانانش به شکل هندی واری کشته نمی شن! که گند زده به سریال !در این فصل کاراکترهای غیر درجه یک خیلی کشته شدن ولی سوپرایزش چی بوده این فصل؟
The Mountain and the Viper در این قسمت این قانون رعایت نشده ( با اینکه به نظرم اصلا قانون نیست ! ) اوبرین اسمشه اگه اشتباه نکنم... کاراکتری بود که مورد علاقه تماشاچی ها بود . اما در یک فصل کشته شد . جالبه که شما و دوستان میگن بهترین فصل بود ! نگاهی به نظرسنجی بالا بکنید !!

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
پس چرا هنوز زنده است؟
{لنیسترها برای خانواده ارزش خاصی قائل هستند . برای خانواده هرکاری میکنند. سرسی در فصل قبل هم تونست با یک دستور تیریون رو به قتل برسونه . تیریون هم بهش گفت که دستور رو بده و منو بکش .} (کپی کردم lOl) حوصله نداشم دوباره بنویسم

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
شما یادتون رفته مثل اینکه شعار خاندان لنیسترها چه بوده ؟ لنیسترها برای خانواده ارزش خاصی قائل هستند . برای خانواده هرکاری میکنند. سرسی در فصل قبل هم تونست با یک دستور تیریون رو به قتل برسونه . تیریون هم بهش گفت که دستور رو بده و منو بکش .
مگه سرسی به قوانین لنیستر ها پایبنده؟ کدوم قانون خاندان لنیستر بوده که می گه مجازی با برادرت....؟

دوستان اصلا نیازی نیست جواب یه سری ها رو بدید بذارید تو حال خودشون باشن
بحث خیلی خوبه! هم سطح سواد من بالا می ره هم ایشون هم شاید بقیه! به شرطی که به دعوا کشیده نشه!

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
یه چیز دیگه الان یادم اومد
اون جادوگره که اژدهاهای دنریس میدزده یادتونه؟
نحوه مرگش پس یادتونه
حالا چندتا سوال پیش میاد
۱_اگه این دراگون ها انقدر راحت میتونستن دخلشو بیارن چرا موقع دزدیده شدن نیاوردن؟
این بگیم چون دنریس باهاشون نبوده بگه دراکاریس که شوخی بیش نیست به هرحال فرق دوست دشمن میدونن
۲_ما دیدیم که این جادوگره یه انسان واحد نیست
پس چطور مرد؟
پس اون صد تا کپی دیگش چی شدن؟
حالا فرضا اون بقیه کپی هاش رفتن شمال جوج بزنن بعد پکیدن جادوگره که جادو اون مکان از بین نرفته تا اون جا هم که دیدیم اونجا اصلا در نداره پس دنریس چجوری خارج میشه؟
این یه نمونه ساده از باگ های عجیب غریب فصلای اول
تازه سال هاست ندیدمشون ولا که میشه راحت زرتو زورت ایراد ازشون کشید بیرون
هر فیلم سریال بازی و اثری که به دست انسان ساخته شده به شکل بی نهایت پر از چاله و حفره هستش من ۱۰ ساله ارباب حلقه ها ندیدم ولی همین الان برم بشینم ببینمش میتونم یه رمان ایراد ازش دربیارم
پس موقع اشکال گرفتن از یه اثر یه ذره هم جانب منطق رو نگه دارید بد نیست

در عوضش اون موقع دیالوگ های جذاب و پیچیده و وقایع غیر منتظره ای اتفاق می افتاد که باعث می شد مشکلاتش به چشم نیان,الان چون هیچ نکته مثبتی باقی نمونده,نکات منفی خیلی بیشتر جلوی چشم هستن

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
مگه سرسی به قوانین لنیستر ها پایبنده؟ کدوم قانون خاندان لنیستر بوده که می گه مجازی با برادرت....؟
بله پایبند بود . مشکل شما اینجاست که داستان فیلم رو به طور کامل نخواستین بفهمید . سرسی همیشه با برادرش هم خواب بوده چون برادرش جزوی از خانوادش هست و همیشه همه چیز رو برای بچه های خودش و خانواده خودش فدا میکنه . البته بچه های خودش در اولویت قرار دارند . خانواده حرف اول و ادای قرض حرف دوم برای لنیستر ها میزنه

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
سلام
وقتی دارم نظرات دوستان رو اینجا میخونم (فارغ از اینکه به حق هست یا نه!)
خدا رو شکر میکنم که اونوقت که داشتم سریال بریکینگ بد رو می دیدم به اینترنت دسترسی نداشتم و گرنه ر...ده میشد تو اون همه لذتی که اون موقع داشتم میبردم.
پ.ن
کم کم دارم به اون سمت میرم که دیگه نقدونظر در مورد هیچ اثری اعم از فیلم،سریال،کتاب،گیم و ...رو نخونم...!
والا به خدا :D
اخه بریکینگ بد اینقدر قوی بود که ایرادی بهش وارد نبود
فصل اخرش به قدری قوی بود که توی گینس ثبت شد . 100% منتقدین بهش نمره 10 دادن :D
اتفاقا فیلم و سریالی که قوی باشن ادم از خوندن نظرات و نقدها لذت مییبره .
الان از گارد گرفتن یه سری از بچه های این تاپیک نسبت به نقدهای منفی نمیشه ایرادی گرفت چون چند ساله با این سریال زندگی کردن و تحمل خراب شدنشو نداشتن ولی با گذر زمان بهش عادت میکنن
همانطوری که طرفداران سریال دکستر بعد از گندکاری فصل اخرش باهاش کنار اومدن .

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
بله پایبند بود . مشکل شما اینجاست که داستان فیلم رو به طور کامل نخواستین بفهمید . سرسی همیشه با برادرش هم خواب بوده چون برادرش جزوی از خانوادش هست و همیشه همه چیز رو برای بچه های خودش و خانواده خودش فدا میکنه . البته بچه های خودش در اولویت قرار دارند . خانواده حرف اول و ادای قرض حرف دوم برای لنیستر ها میزنه
چرا عصبانی می شی؟ شما مگه تو ذهن منی که فهمیدی من عمدا نخواستم داستان بفهمم؟ این کار در اون خاندان ممنوع بود! تیویون لنیستر یعنی باباشون هیچ وقت دوست نداشت باور کنه بچه هاش با هم.... حتی با همجنسگرایی هم مخالف بود و اون غیر طبیعی می دونست! این کار خلاف قوانین اخلاقی این خانواده بود. بعدش هم شما می فرمایید چون جیمی جزئی از خانواده بود سرسی باهاش می خوابید؟ پس چرا با تیریون نمی خوابید؟ :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
جسارتا "اثر" متعلق به خالق هست نه خواننده ها
اتفاقا چون اثر ارزشمندیه ، نباید به خالق اثر توهین بشه ! ، هر اثر ویژه ای روح منحصر بفرد خودشو داره ، اما این اثری (این فصل) که ازش صحبت میکنی ، آیا روح خالق اثر درش دمیده شده ؟ در نتیجه حق دارن بهش اعتراض کنن .

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
چرا عصبانی می شی؟ شما مگه تو ذهن منی که فهمیدی من عمدا نخواستم داستان بفهمم؟ این کار در اون خاندان ممنوع بود! تیویون لنیستر یعنی باباشون هیچ وقت دوست نداشت باور کنه بچه هاش با هم.... حتی با همجنسگرایی هم مخالف بود و اون غیر طبیعی می دونست! این کار خلاف قوانین اخلاقی این خانواده بود. بعدش هم شما می فرمایید چون جیمی جزئی از خانواده بود سرسی باهاش می خوابید؟ پس چرا با تیریون نمی خوابید؟ :D
نمیدونم چطوری نتیجه گرفتین که عصبانی شدم در صورتی که نبودم ! . شما با دنبال کردن داستان میتونید بفهمید که سرسی قصد قتل تیریون رو داشت چون گفته شده وقتی که به دنیا اومده شبیه هیولا بود و قشنگ توصیفش میکرد . اما آخرش نتونست تیریون رو بکشه . پدر سرسی همین رو هم خواست که تیریون رو به قتل برسونه . در قسمت های بعدی خواست به بهانه قتل جافری تیریون رو به اعدام محکوم بکنه و آخرش هم نتونست . موقعی که تیریون خواست پدرش رو بکشه گفت که تو هیچ وقت نخواستی پسر تو باشم

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اون زمان مخاطب های سریال اینقدر عامه نشده بودند وگرنه میگفتند مثلا چه طوری جیمی اسیر راب شد!
یا اصلا میگفتن چجوری یه خوک زد رابرت باراتیون کشت پس مگه این پادشاه نیست نباید یه عالمه محافظ داشته باشه :|

دوست عزیز، اگه فصل 1و با دقت نگاه کرده باشی یا اصلا کتابو خونده باشی (فصل 1 90% مطابق کتاب اول هست) میدونی که Squire پادشاه پسرعموی سرسی بود که با محافظاش توطئه میکنن و باعث مرگ رابرت میشن. یعنی در عمل مرگ رابرت تقصیر لنیستر ها بود که ند استارکم اینو به خوبی میدونست.
راجع به جیمی هم جیمی برای یه منظور دیگه داشت اون سمت میرفت و اسکات های لنیستر اشتباه کرده بودن، راب با زیرکی 2000 نفرو میفرسته یه سمت دیگه و یجور اینا کمپ میکنن که انگار 20 هزار نفرن! از اونور با 18 هزار نفر دیگه میره سمت جیمی و جیمی رو اسیر میکنه تو جنگ. البته جنگش هیچوقت تو کتاب نشون داده نمیشه چون POV کتلین هست و از بیرون نگاه میکنه، اما در هر صورت جیمی لنیسترم وقتی 20-25 تا استارک دورشن و کل آدماشو از بین بردن مجبوره عقب نشینی کنه. واسه مطالعه بیشتر خودتون بد نیست اینو بخونین هر چند مطمئنم اینکارو نمیکنین.
Battle in the Whispering Wood

پیشنهاد من به شما اینه که وقتی کتابا رو نخوندین الکی نقد نکنین. مثل اینه من فیلم Shawshank Redemption ندیده باشم و بیام بگم آقا چه فیلم مزخرفیه واسه چی اول IMDB هست؟ راجع به فرار از زندانه دیگه این خارجیا عجب اسکلایین به اینا نمره بالا میدن :))

چرا این زبون بسته ها رو میکشن ناموسا،ب شخصه بدترین لحظه های سریال برای من کشته شدن اژدها ها و دایروولف ها بود :D

آقا الان تکلیف دایروولفای زنده مونده چی شد؟مثلا نایمریا ک کلا رفت و پیداش نشد دیگه.
جوابش سادست. CGI & Budget
نیمریا هم واسه همین یهو حذف شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر