سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این آشغالی که تو ده صفحه قبل در موردش بحث کردید انصافاً نبود.
ولی خب سکانس مرگ اژدهای دوم واقعاً مضحک بود. رویارویی تیریون و سرسی هم که هیچی اصن. ولی خب بازیگری ها خیلی خوب بود، نیگه داشت منو :D
چیزی که از فصل هفت شروع شد و الان خیلی واضح می بینیم، پلات دیوایس بودن تمام عناصری اند که باید خیلی بیشتر بهشون بها داده می شد.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بابا حداقل میخواید ماله بکشید ، برید به ایرادهای اساسی داستان گیر بدید نه این جک های که تو داستان به خوبی توضیح داده شده! مثلا چرا ند استارک به طرز دیوانه واری احمق بود !
چرا یه نفر از استارک ها پیش خودش فکر. نکرد که هیچ احمقی قاتل رو با خنجر خودش نمی فرسته بچه بکشن اونم یکی از منحصر به فرد ترین خنجر های وستروس !
بعد هفت سال هر روز از خودم میپرسم روی چه حسابی ، چه منطقی ، کاتلین ، جیمی رو آزاد کرد ، تا تنها تضمین سلامت دختراش رو از دست بده و دست بالا رو هم تو جنگ از دست بدن ؟؟؟؟ و و و و و و

دقیقا این چیزایی که میگید واقعا نهایت قدرت تحلیل تونه؟؟؟؟

هنوزم منتظرم یکی بیاد یه جواب منطقی بابت اون دو موضوع به من بده!!!

• Like
Reactions: yasu

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
وقتی دارم نظرات دوستان رو اینجا میخونم (فارغ از اینکه به حق هست یا نه!)
خدا رو شکر میکنم که اونوقت که داشتم سریال بریکینگ بد رو می دیدم به اینترنت دسترسی نداشتم و گرنه ر...ده میشد تو اون همه لذتی که اون موقع داشتم میبردم.
پ.ن
کم کم دارم به اون سمت میرم که دیگه نقدونظر در مورد هیچ اثری اعم از فیلم،سریال،کتاب،گیم و ...رو نخونم...!
والا به خدا :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من فقط یـ سوال دارم از دوستان چرا این ایراد های بنی اسرائیلی رو هیشکی از نبرد حرومزاده نگرفت الان مثلا همین فیلم Avengers Endgame که همه دارن خودشون رو میکشن براش رو میشه هزار تا ایراد ازش گرفت ولی چرا هیشکی نمیاد ازش ایراد بگیره ؟ اصلا چرا راه دور بخوایم بریم بازی هایی که متاشون 95 میشه بعضا هزار و یک باگ توشون میشه پیدا کرده چرا هیشکی نمیاد بخاطرش نمره کم کنه بعضا حتی به باگ هاش هم اشاره میشه ولی کسی نمره کم نمیکنه ؟ بر میدارید از فصل های قبلی به عنوان مثال ایراد میارید که مثلا بگید ایراد هایی که به الان سریال وارده به اون مقطع سریال هم واردـه ؟ بعله خیلیاش رو میشه وارد کرد ولی یـ مسئله ای هست اونا حداقل کم کمش به اصول کلی و چیزی که میخواستن ارائه بدن پایبند بودن نبرد حرومزاده هیشکی توش احساس نمیکرد به خلوار پلات آرمور دور کرکتراش رو گرفته شما اگه یـ تدوین سراسیمه که دائم با کات زدن های مداوم سعی میکرد حس تعلیق ایجاد کنه (دقیق مثل قسمت قبلی) کامل نگران شخصیت هات بودی چون تو اون لحظه از سریال به این صخیفیی که اینا تو قسمت قبلی از پلات آرمور استفاده کرده بودن استفاده نکرده بودن ! بحث اینه که سریال به صورت کلی تو همه موارد افت کرده حتی به منطق خودش هم پایوند نیست سراسیمه میخوان بزنن جمع کنن کرکترا این ور مپ فست تراول میزنن اون ور مپ بدون هیچ پیش ضمینه سازی فقط به قصد اینکه میخوان به سریع ترین شکل ممکن جمع و جورش کنن (باز خوبه خودوتون اینا رو قبول دارید ولی نمیخواید قبول کنید این چیزا بر یکی مثل ماها مهم ـه) داریم میگیم کرکترا خلاف شخصیت پردازیش عمل میکنن میگید ایراد بنی اسرائیلی میگیم به کوچکترین قانون های دنیای خودش هم سریال پایبند نیست میگید ایراد بنی اسرائیلی میگیم صحنه ها خیلی بدون مقدمه و سرسری اتفاق میوفتن میگید ایراد بنی اسرائیلی کسی اینجا یادش نیست آریا از فصل اول که شخصیت پردازیش شروع شد آروم آروم تبدیل به این شخصیت شد که الان میبینیم ؟ کلی مسیر رو با سگ شکاری طی کرد هزار و یک دیالوگ رد بد شد کلی شخصیتش پرداخت شد فرض کنید اینا همش با چند تا کات زدن سر و تهش هم میومد ! حالا آریا و سگ شکاری باهم هم سفر شدن و قسمت بعدی سر از پایتخت در میارن بدون یک ثانیه پرداخت بیشتر اشتباه نشه ما نمیگیم بیان با همون ریتم به شخصیتا بپردازن ولی حداقل کمه کمش میتونن چند تا سکاکنس واسه هر کدوم از شخصیت ها جدا گونه در نظر بگیرن تا آدم اینقدر احساس کم عمق بودن نکنه
ما از این چیزا ایراد نگریم چرا چون سریال داره تموم میشه بجاش نادیده شون بگیریم تا لذت ببریم ؟ نخیر بنده مثل خیلیا دیگه تو کتم نمیره اینجوری گند زدن ها رو که فقط و فقط به خاطر سریع جمع کردن سریال ـه و بس ! بحث صفر و یک هم خیلی راحته من یـ سری پیش فرضا ها دارم که باعث میشه اصلا با سریال حال نکنم برا پیش فرض ها هم دلیل دارم شما هم یـ سری پیش فرض دارید و میتونید باهاش ار سریال لذت ببرید میخواید هشت بدید میخواید 10 بدید ولی خوهشا هی نیاد بگید شما دارید ایراد بنی اسرائیلی میگیرید
سلام
وقتی دارم نظرات دوستان رو اینجا میخونم (فارغ از اینکه به حق هست یا نه!) ولی یه چیز رو همیشه با خودم میگم:
خدا رو شکر اونوقت که داشتم سریال بریکینگ بد رو می دیدم به اینترنت دسترسی نداشتم و گرنه ر...ده میشد تو اون همه لذتی که اون موقع داشتم میبردم.
پ.ن
کم کم دارم به اون سمت میرم که دیگه نقدونظر در مورد هیچ اثری اعم از فیلم،سریال،کتاب،گیم و ...رو نخونم...!
یـ سوال دارم برات اگه میمودی تو اینترنت و همه به به و چه چه میکردن چی ؟ اون وقت بازم همین حرف رو میزدی ؟ بحث اینه ما هر وقت که چیزی خلاف نظرمون باشه به خودمون میگیم نه منتقد هیچی حالیش نیست چون خلاف نظر من داره نظر میده ! الان که دست بالا منتقدا نظراتشون میکس شده یـ سریا صداشون در اومده میگن آی وای ولی همین منتقدا رو سر قسمت X کاری باهاش نداشتن چون نظرشون با هاش موافق بوده !
پ.ن : میشه با نظر هر منتقدی و هرکسی مخالف بود فقط کافیه برات خودت یـ سری پیش فرض تعیین کرده باشه بالاخره نظر شخصی همه محترمه ...

آخرین ویرایش:

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
بابا حداقل میخواید ماله بکشید ، برید به ایرادهای اساسی داستان گیر بدید نه این جک های که تو داستان به خوبی توضیح داده شده! مثلا چرا ند استارک به طرز دیوانه واری احمق بود !
چرا یه نفر از استارک ها پیش خودش فکر. نکرد که هیچ احمقی قاتل رو با خنجر خودش نمی فرسته بچه بکشن اونم یکی از منحصر به فرد ترین خنجر های وستروس !
بعد هفت سال هر روز از خودم میپرسم روی چه حسابی ، چه منطقی ، کاتلین ، جیمی رو آزاد کرد ، تا تنها تضمین سلامت دختراش رو از دست بده و دست بالا رو هم تو جنگ از دست بدن ؟؟؟؟ و و و و و و

دقیقا این چیزایی که میگید واقعا نهایت قدرت تحلیل تونه؟؟؟؟

هنوزم منتظرم یکی بیاد یه جواب منطقی بابت اون دو موضوع به من بده!!!
بد نیست یه بار دیگه با دقت سریال رو ببینید . کاتلین به این دلیل جیمی رو ازاد کرد که شانسی برای ازادی دختراش داشته باشه . فکر کاتلین این بود که در ازای یه نفری که ازاد میکنه دو نفر که بچه های اونن و خیلی هم عزیزن رو ازاد میکنه واین شانس وریسک رو به جون خرید .

• Like
Reactions: Dr. Salvador

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
خوشبختانه يكي از چيزايي كه ١٠ سال بحث كردن تو بازيسنتر به من ياد داده اين كه ميدونم بهترين زمان اتمام بحث دقيقا زماني كه طرف مقابل به سفسطه و خلط مبحث ميفته اينجوري ميشه فهميد پيام صحبت ها انتقال داده شده و چيز جديدي براي بحث نيست.

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
واقعا بعضی ایراداتی که میگیرین خنده دارن :D
طرف نشسته زاویه نیزه شلیک شده به ریگال رو به دست آورده میگه به منطق ریاضی نمیتونه این نیزه از سمت زمین پرتاب شده باشه
منطقی هم نگاه کنی راست میگه ها ولی خب دیگه این سطح بشینی ایراد بگیری هیچ فیلم و سریالی بی ایراد نیستن

ولی یه سری چیزا هم هست که دوستان اطلاع ندارن
یه سری جرم ها چیز کوچیکی نیستن که هر کسی بتونه انجامشون بده
برای مثال سکانسی که دنریس با نیروهای خیلی کمتر مقابل سرسی قرار گرفت و دوستان ایران میگیرن چرا سرسی با گلدن کمپانی ترتیبشون رو نداد چون از برچسب های دنیای وستروس اطلاعی ندارن
انقدر این حرکت سنگینه که سرسی به نوعی جرات نمیکنه چنین استراتژی رو پیش بگیره
مثلا همین یورون که الان به عنوان کثافت بزرگ سریال میشه ازش یاد کرد تو کتاب به زن برادر خودش یعنی ویکتاریون تجاوز کرده اما ویکتاریون با اینکه تو اوج عصبانیت بوده نمیتونه یورون رو بکشه
چون برچسب یا همون انگ برادرکشی به حدی سنگینه توی وستروس که از خیر چنین انتقامی میگذره
این داستان رویارویی سرسی و دنریس هم همچین چیزیه

قبول دارم که قسمت چهارم مشکلات فنی و مشکلات ریز مختلفی داشت
از زاویه پرتاب نیزه بگیر :D تا لیوان استارباکس روی میز دنریس ولی خب خداییش یک تار موی این سریال می ارزه به افتضاحی که لانگ نایت رو به یک ساعت کوتاه کرد و خفن ترین آنتاگونیست سریال رو در لحظه ای نایفی.

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
من فقط یـ سوال دارم از دوستان چرا این ایراد های بنی اسرائیلی رو هیشکی از نبرد حرومزاده نگرفت الان مثلا همین فیلم Avengers Endgame که همه دارن خودشون رو میکشن براش رو میشه هزار تا ایراد ازش گرفت ولی چرا هیشکی نمیاد ازش ایراد بگیره ؟ اصلا چرا راه دور بخوایم بریم بازی هایی که متاشون 95 میشه بعضا هزار و یک باگ توشون میشه پیدا کرده چرا هیشکی نمیاد بخاطرش نمره کم کنه بعضا حتی به باگ هاش هم اشاره میشه ولی کسی نمره کم نمیکنه ؟ بر میدارید از فصل های قبلی به عنوان مثال ایراد میارید که مثلا بگید ایراد هایی که به الان سریال وارده به اون مقطع سریال هم واردـه ؟ بعله خیلیاش رو میشه وارد کرد ولی یـ مسئله ای هست اونا حداقل کم کمش به اصول کلی و چیزی که میخواستن ارائه بدن پایبند بودن نبرد حرومزاده هیشکی توش احساس نمیکرد به خلوار پلات آرمور دور کرکتراش رو گرفته شما اگه یـ تدوین سراسیمه که دائم با کات زدن های مداوم سعی میکرد حس تعلیق ایجاد کنه (دقیق مثل قسمت قبلی) کامل نگران شخصیت هات بودی چون تو اون لحظه از سریال به این صخیفیی که اینا تو قسمت قبلی از پلات آرمور استفاده کرده بودن استفاده نکرده بودن ! بحث اینه که سریال به صورت کلی تو همه موارد افت کرده حتی به منطق خودش هم پایوند نیست سراسیمه میخوان بزنن جمع کنن کرکترا این ور مپ فست تراول میزنن اون ور مپ بدون هیچ پیش ضمینه سازی فقط به قصد اینکه میخوان به سریع ترین شکل ممکن جمع و جورش کنن (باز خوبه خودوتون اینا رو قبول دارید ولی نمیخواید قبول کنید این چیزا بر یکی مثل ماها مهم ـه) داریم میگیم کرکترا خلاف شخصیت پردازیش عمل میکنن میگید ایراد بنی اسرائیلی میگیم به کوچکترین قانون های دنیای خودش هم سریال پایبند نیست میگید ایراد بنی اسرائیلی میگیم صحنه ها خیلی بدون مقدمه و سرسری اتفاق میوفتن میگید ایراد بنی اسرائیلی کسی اینجا یادش نیست آریا از فصل اول که شخصیت پردازیش شروع شد آروم آروم تبدیل به این شخصیت شد که الان میبینیم ؟ کلی مسیر رو با سگ شکاری طی کرد هزار و یک دیالوگ رد بد شد کلی شخصیتش پرداخت شد فرض کنید اینا همش با چند تا کات زدن سر و تهش هم میومد ! حالا آریا و سگ شکاری باهم هم سفر شدن و قسمت بعدی سر از پایتخت در میارن بدون یک ثانیه پرداخت بیشتر اشتباه نشه ما نمیگیم بیان با همون ریتم به شخصیتا بپردازن ولی حداقل کمه کمش میتونن چند تا سکاکنس واسه هر کدوم از شخصیت ها جدا گونه در نظر بگیرن تا آدم اینقدر احساس کم عمق بودن نکنه
ما از این چیزا ایراد نگریم چرا چون سریال داره تموم میشه بجاش نادیده شون بگیریم تا لذت ببریم ؟ نخیر بنده مثل خیلیا دیگه تو کتم نمیره اینجوری گند زدن ها رو که فقط و فقط به خاطر سریع جمع کردن سریال ـه و بس ! بحث صفر و یک هم خیلی راحته من یـ سری پیش فرضا ها دارم که باعث میشه اصلا با سریال حال نکنم برا پیش فرض ها هم دلیل دارم شما هم یـ سری پیش فرض دارید و میتونید باهاش ار سریال لذت ببرید میخواید هشت بدید میخواید 10 بدید ولی خوهشا هی نیاد بگید شما دارید ایراد بنی اسرائیلی میگیرید
اولا مقایسه فیلم با گیم کاملا غلطه چون اصلا مراحل ساختشون متفاوته با اینکه در یکسری مراحلی شباهت دارن مثل داستان نویسی و شخصیت پردازی
/
دوما مقایسه فیلم اونجرز با گات خیلی سطحی و خنده داره چون اصلا نه ژانرهاشون به هم میخوره و هم اینکه شما سریال رو با سینمایی مقایسه میکنی و بعدش هم اونجرز فکرنکنم از کتاب خاصی اقتباس شده باشه در صورتی گات فیلم نامش رو مدیون کتاب بزرگ نغمه یخ و آتش هست . و اینکه شما داری از متا و باگ حرف میزنی در صورتیکه متا دادن به فیلم با متا دادن به گیم بسیار متفاوته و اینکه مبنا های متا دادنشون هم متفاوته . اونجرز به طور کلی افکت و جلوه های بصری بیشتری نسبت به گات داره طبیعیه که به قول شما باگ کمتری داشته باشه .
/
سوما Fast Travel رو نفهمیدم چه ربطی به گات داشت lOl همونطور که گفتم نویسنده و کارگردان نمیتونه سریال رو کش بده چون از طرفی شبکه HBO اجازه اینو نداده . میدونی اگه داستان رو کش بدن چه اتفاق بدی سر فیلمنامه میاد ؟ همه میگن ای بابا این اتفاق که تو قسمت x افتاده بود الان که قسمت آخرشه بی جواب مونده و کلی نمرات منفی به سریال داده میشه . اینو هم بگم که کارگردان ها تلاششون رو کردن تا بیشترین زمان ممکن رو برای قسمتهای سریال قرار بدن چون محدودیت زیاد دارن . شما میگی زمینه سازی ؟ واقعا ؟! در فصل های قبل کلی زمینه سازی برای فصل آخر شده بود که کلی دیالوگ و اتفاقات افتاده بود باید به اینا هم توجه بشه .
/
چهارما این که میگید کاراکترها خلاف شخصیت پردازیشون عمل میکنن به خاطر فیلمنامه و نویسنده هست که با وجود فشار محدودیتی کهHBO براشون قائل شده مجبورن به قولی همه چیز رو فشرده بکنن از دیالوگ بگیر تا کاراکتر های فرعی فیلم که کمتر نشون داده میشن . خب طبیعیه که برای هر فیلمی این اتفاق بیفته متاهای پایینی میگیره .
/
پنجما قانون های سریال گات رو نام ببرید ؟ تا جایی که میدونم سریال گات به هیچ قانونی پایبند نیست و همیشه میخواست خود واقعیت و حقیقتی که در دنیای واقعی اتفاق بیوفته رو در این فیلمنامه پیاده سازی کنه . به قولی خواست از این فیلم فکت بسازه ! . جالبه نه !؟
/
ششما شما داری میگید مقدمه ؟! آخه مقدمه چینی برای اوایل اتفاقات بزرگ در سریال هست در صورتی که همه میدونن چه اتفاقات بزرگی در سریال میخواد رخ بده . به همین دلیل مقدمه سطحی و کوچیکی برای اتفاقات آتی قرار میدن با اینکه به نظرم مقدمه کوچیکی هم نبود . کل قسمت 4 مقدمه ای برای شروع جنگ دو ملکه مدعی اختصاص داده شده بود !. عجیبه که میگید مقدمه ای وجود نداره . اگر منظورتون از مقدمه ها طولانی هستش که بهتره بگم معمولا اینجور مقدمه ها رو برای اول سریال میزارن نه آخر سریال !
/
هفتما (زیاد شد lOl) اخوی عزیز شما حرف از کم عمق بودن میزنید در صورتی که فیلمی 8 فصل بهش پرداخت شده مثل یک اقیانوس هستش که خیلی پر محتوا هستش . هر کدوم از قسمت هاش بیننده رو به عمق بیشتری در اقیانوس میبره . حالا شما در فصل 8 رسیدید به ته اقیانوس ! با اینکه جورج آر. آر. مارتین میخواست این اقیانوس رو خیلی عمیق تر بکنه ولی HBO اجازه نداد . (نمیدونم چرا جورج مارتین رو میبینم یاد نهنگ میوفتم lOl)
/
هشتما(مطمئن باشید آخرشه!) خب دوست عزیز دلیل نمیشه وقتی من از موز خوشم نیاد بگم موز نخور!!! پیش فرض های شما قابل احترامه و غیر قابل تحمیل . لطفا نظرتون رو به کسی تحمیل نکنید .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Parsa.e

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
و بدترین بخش ماجرا هم به نظرم این صحنه بود که حداقل برای من خنده‌دارترین صحنه جدی کل سریال بود! :D

واقعا سکانس وحشتناک مزخرفی بود اونجا! موقعی که تیریون گفت به خاطر بچه ات تسلیم شو من قشنگ یاد این دوستی افتادم که میره به دشمن میگه اگه به من رحم نمیکنید لااقل به این بچه رحم کنید! در همین حد مسخره و خالی بندی و صرفا برای برانگیختن عواطف مردم! وگرنه که بعد گذشت هفت سیزن و دیدن کارهای سرسی و بلاهایی که شخصا سر تیریون آورد، هنوز نفهمید این آدم جز قدرت به هیچ چیز دیگه ای اهمیت نمیده و محاله راضی بشه؟ اصلا برای چی باید باهاش صحبت میکردن و چرا باید سرسی از کشتن همشون میگذشت؟ این کارکتر با شناختی که ازش تو این سیزن ها پیدا کردیم نه شرافتی داره و نه هیچ خط قرمزی! به راحتی اونجا باید دنریس و اژدهاش رو مثل چی میکشت جنگ تموم بشه بره!

کلا تو داستان نویسی یه مساله ای هست که بدترین اتفاق ممکن و نشون ضعف نویسنده است، اونم اینه که کارکترها عوض انجام اون کاری که شخصیت پردازیشون ایجاب میکنه انجام بدن، اون کاری رو بکنن که نویسنده میخواد. یعنی تو دنیای داستان تیریون عمرا خیلی از این کارهای فعلی رو نمیکرد. قطعا تو آخر فصل هفت به سرسی اعتماد نمیکرد و نمیپذیرفت یهو شخصیت خوب میشه و میپذیره با بقیه متحد بشه. باید میفهمید نقشه میکشه اینا بجنگن و با باقی موندشون مبارزه کنه اما این اتفاق نیفتاد چون نویسنده میخواد اینجوری بشه و داستان دیگه جمع بشه. یا مذاکره با سرسی و کلا وقایع اون سکانس نبرد دریایی. همش برای حذف یه اژدها و ضعیف کردن دنریس و در نتیجه تعادل با سرسی و کشتن احمقانه تر میساندی بود.

باز میگم همه اینها به خاطر ضعف IQ نویسنده های سریاله. مسلما هیچ کدوم این دوستان استعداد و خلاقیت جورج مارتین رو ندارن و چون خودشون خلقش نکردن نمیدونن باید با این آدم ها چیکار کنن! از فصل 6 به این ور تک تک اتفاق ها بر مبنی فن تئوری ها و سایر مواردی پیش رفته که به بسته شدن داستان ختم بشه. نتیجش هم شده همین کثافت فصل هشتم که ورای فاجعه است از نظر من! ابر مزخرفه. شاید در مقایسه با خیلی از سریال های دیگه هنوز خوب باشه اما در مقایسه با چیزی که بود جز فاجعه هیچ چی نیست!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
فکر میکنم نایت کینگ رو به همین دلیل هنوز هیچ کرکتری تو کتاب ندیده و راجع بهش صحبت نشده چون اصل قضیه خود آدر ها و وایت هان که آلترنیت همون ارک هان و نشونه پلیدی هستن. نشون دادن نایت کینگ به عنوان یه آنتاگونیست از همون اول به نظرم کار اشتباهی بود. ویژگی های شخصیتی نایت کینگ از همون اول مشخص بود. یکی از first men که هدفش نابود کردن بشریت. باهوش و به همین علت از درگیری تن به تن معمولا پرهیز میکنه همین! هیچ جا هم هیچ اشاره ای نشده کرکتر overpower ای هست
بعد از دیدن این چند قسمت از فصل هشتم به این نتیجه رسیدم که حضور نایت کینگ در سریال فقط یه هدف داشته و اونم این بوده که یکی بیاد بکشش و قضیه زنده شدن مرده ها و وایت واکرها رو با همدیگه یکسره کنه. یعنی این منطقی ترین دلیلیه که برای حضور همچین شخصیتی توی سریال وجود داره و باقی چیزهایی که بهش نسبت دادن فقط هایپ الکی بوده.

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
چهارما این که میگید کاراکترها خلاف شخصیت پردازیشون عمل میکنن به خاطر فیلمنامه و نویسنده هست که با وجود فشار محدودیتی کهHBO براشون قائل شده مجبورن به قولی همه چیز رو فشرده بکنن
یعنی می فرمایید فشرده سازی باعث می شه کاراکترها خلاف شخصیتشون عمل کنن؟ فشرده سازی باعث عدم پرداخت کافی روی شخصیت می شه! باعث کم عمق شدن شخصیت می شه! باعث این نمی شه که خلاف شخصیت پردازیشون عمل کنن!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
سلام
وقتی دارم نظرات دوستان رو اینجا میخونم (فارغ از اینکه به حق هست یا نه!)
خدا رو شکر میکنم که اونوقت که داشتم سریال بریکینگ بد رو می دیدم به اینترنت دسترسی نداشتم و گرنه ر...ده میشد تو اون همه لذتی که اون موقع داشتم میبردم.
پ.ن
دقیقا، من این قسمت بنظرم در حد اوکی بود، بعد اومدن رو نت و خوندن اینا برام از خوب اومد به زیر معمولی :D
فصل قبلم سر اپیزود Beyond the wall که خودم خیلی حال کردم باهاش وقتی اومدم رو نت دیدم اینقد باگای گنده داشته گند خورد تو دیدم به اپیزود :D

• Like
Reactions: Barcelona FC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر