سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اصلا 2000 نفر هم با خودش برده باشه، وقتتی دراگونش دیگه عملن بی ارزشه چرا اینقدر باید ادعا داشته باشه؟
واقعاافکر کردید دروگو بی ارزشه ، یعنی هنوز با سبک داستان نویسی نویسنده های got آشنا نشدید ! این قسمت ریگال رو به همین راحتی قربانی کردن که تو فقط به این فکر کنی که حالا دنریس میخواد چی کار کنه ، در حالی که قسمت بعد دروگو کل رد کیپ و گینگزلندیگ رو تبدیل به کوره می‌کنه و ملت به خاطر اون تعلیق و چالش ایجاد شده قسمت قبل هیجان زده میشن ! البته در اینکه دنریس و دروگو آخرش میمیرن جای هیچ شکی برام نمونده ،

من شخصیت ها برام مهم نیستن ، ولی اصلا دلم نمی‌خواست بلایی سر اژدهاها بیاد اونم به این اشکال احمقانه!

• Like
Reactions: TheGodfather

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
به محض اینکه شر دنریس کم شد مونتین رو می‌فرسته سراغ یورن!!!

فکر کن اژدها هایی که قد گنجیشک بود تا اینجا ایمورتال بودن ، بعد وقتی تو اوج جسه و قدرتشون هستن برای ایجاد حس تعلیق، مثل مگس می افتن! دست مریزاد

اوج جثه و قدرت !؟!؟؟!؟ :| اژدها های دنریس الان نهایت 5 یا 6 سال سن دارن , بعد شما میگی اوج قدرت و جثه ؟!؟! شما فکر کنم در مورد اژدها ها تو دنیای GOT اطلاعاتی نداری , چون اوج جثه و قدرت میشه Balerion the Black Dread اژدهای اگان فاتح که تا حدود 200 سال عمر کرد , دروگون (بزرگترین اژدهای دنریس ) در برابر بالریون مثل بچه میمونه !!!

بالریون بزرگترین اژدهای خاندان تارگرین (House Targaryen) بود، هر کدام از دندان های او به بزرگی یک شمشیر بود و آرواره ی او به اندازه ای عظیم بود که می توانست یک ماموت را ببلعد. آتش او به سیاهیِ رنگ فلس هایش بود، بال های وی به اندازه ای وسیع بود که در هنگام عبور بر فراز یک شهر، تمام شهر در زیر سایه ی بال های وی قرار می گرفت.

البته مثل اینکه تو کتاب از دروگون به عنوان حلول دوباره بالریون یاد شده , منتهی حالا حالاها جا داره تا به اوج قدرت و جثه برسه !

ویرایش : الان یکی از کامنت هات رو که بعد این کامنتت دادی خوندم و متوجه شدم با بالریون آشنایی داری , و برام عجیب تر هم شد این حرفت در مورد ریگال که از دروگون هم کوچکتر هست.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اوج جسه و قدرت !؟!؟؟!؟ :| اژدها های دنریس الان نهایت 5 یا 6 سال سن دارن , بعد شما میگی اوج قدرت و جسه ؟!؟! شما فکر کنم در مورد اژدها ها تو دنیای GOT اطلاعاتی نداری , چون اوج جسه و قدرت میشه Balerion the Black Dread اژدهای اگان فاتح که تا حدود 200 سال عمر کرد , دروگون (بزرگترین اژدهای دنریس ) در برابر بالریون مثل بچه میمونه !!!

بالریون بزرگترین اژدهای خاندان تارگرین (House Targaryen) بود، هر کدام از دندان های او به بزرگی یک شمشیر بود و آرواره ی او به اندازه ای عظیم بود که می توانست یک ماموت را ببلعد. آتش او به سیاهیِ رنگ فلس هایش بود، بال های وی به اندازه ای وسیع بود که در هنگام عبور بر فراز یک شهر، تمام شهر در زیر سایه ی بال های وی قرار می گرفت.

البته مثل اینکه تو کتاب از دروگون به عنوان حلول دوباره بالریون یاد شده , منتهی حالا حالاها جا داره تا به اوج قدرت و جسه برسه !
نسبت به اون چیزی (جوجه هایی) که تو ۵ فصل اول بودن و هیچ مشکلی براشون پیش نمیومد! ولی الان که ۳۰-۴۰ برابر بزرگتر از فصل ۴-۵ شدن به همین راحتی شتک میشن! باز اون بالستیک لانچر نایت کینگ رو می‌تونستم حضم کنم ، ولی این نیزه های سرسی اصلا تو کتم نمیره ! نترس خیلی زودتر از انتظارت دروگو رو در هیبت بالریون میبینی ، درست مثل ویژن دنریس تو برج جادو اگه اشتباه نکنم، که سایه اش کل کینگز لندینگ رو پوشونده بود!

باز خدا رو شکر چند پست قبل خودم به رعب سیاه اشاره کردم

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
نسبت به اون چیزی (جوجه هایی) که تو ۵ فصل اول بودن و هیچ مشکلی براشون پیش نمیومد! ولی الان که ۳۰-۴۰ برابر بزرگتر از فصل ۴-۵ شدن به همین راحتی شتک میشن! باز اون بالستیک لانچر نایت کینگ رو می‌تونستم حضم کنم ، ولی این نیزه های سرسی اصلا تو کتم نمیره ! نترس خیلی زودتر از انتظارت دروگو رو در هیبت بالریون میبینی ، درست مثل ویژن دنریس تو برج جادو اگه اشتباه نکنم، که سایه اش کل کینگز لندینگ رو پوشونده بود!

باز خدا رو شکر چند پست قبل خودم به رعب سیاه اشاره کردم

خب آره نسبت به اون فنچ های 5-4 فصل اول گنده حساب میشن و خیلی قویتر شدن ولی بازم تو اوج قدرت و جثه نیستن . ولی خب ما قدرت این کمانی که کایبرن ساخت رو تو فصل قبل دیدیم که حتی جمجمه بالریون رو هم سوراخ کرد و تو بدن دروگون هم فرو رفت سر قسمت 4 فصل قبل , انصافا عجیب نیست ریگالی که هنوز کامل خوب نشده با 3 تا از اون تیر ها کشته بشه (دیدی که به جاهای مهمی هم برخورد کردن ) . باز به نظرم از اون نیزه نایت کینگ میشه ایراد گرفت (چون با یه نیزه کار رو تموم کرد ) .

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
رفقا یه پولی جمع کنید برا این دوستمون یه جایزه ای بخریم , بالاخره کلی زحمت داره میکشه و ذوق میکنه سر نمرات سریال :):)

وقتی طرف هنوز اپیزود رو ندیده و طبق نمرات میره جلو یعنی کلا هیچ اراده و اختیاری از خودش نداره و حتی یه نظرشخصی بعد تجربه اپیزود هم نمیتونه بده.همش وصلن به فلان منتقد و فلان نمرات.... نظر من که این اپیزود دوبرابر بهتر اپیزود قبلی بود .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
یـ اپیزود کاملا معمولی یعنی اگه پایانش نبود عملا هیچی نبود هیچی ! اون موقع که تیریون داشت با سرسی صحبت میکرد میخواستم با مشت برم تو مانیتور از بسکی احمقانه بود یعنی تیریون اینقدر احمقه خواهرش خودش رو هنوز نمیشناسه ؟ 10 نفر پا شدن رفتن کینگز لندینگ سرسی رو تهدید کنن ؟
یا خدا ملت عصبانین :

screenshot-www.imdb.com-2019.05.06-15-42-02.png

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
نایت کینگ مگه قسمت قبل دستاشو بلند نکرد همه مرده ها زنده شدن چشاشون آبی شد بعدش وقتی نایت کینگ کشده شد همه لشگرش هم پودر شدن پس تو مراسم funeral اون جسد ها از کجا اومده بود از جمله جسد یارو فرمانده نایت واچ؟ اخه چرا این همه به شعور مخاطب توهین میکنن؟
یک بار دیگه قسمت قبل رو ببین ;)

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
یـ اپیزود کاملا معمولی یعنی اگه پایانش نبود عملا هیچی نبود هیچی ! اون موقع که تیریون داشت با سرسی صحبت میکرد میخواستم با مشت برم تو مانیتور از بسکی احمقانه بود یعنی تیریون اینقدر احمقه خواهرش خودش رو هنوز نمیشناسه ؟ 10 نفر پا شدن رفتن کینگز لندینگ سرسی رو تهدید کنن ؟
یا خدا ملت عصبانین :

View attachment 105980
از من به تو نصیحت، واقعا مجبور نیستی ادامه شو نگاه کنی...داداش بیخیال شو هم خودت کمتر حرص میخوری و هم دهن مارو...!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من یه احساسی بهم میگه که اریا در نهایت دنریس رو میکشه:-"
پ.ن: همچنین جان هم میمیره. خیلی گودگای ، معصوم و پرفکته که بخوان زنده نگهش دارن. قشنگ معلومه با یه سکانس غم انگیز و رستگارگونی خواهد مرد.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دقت کردید چجوری گند زدن به شخصیت پردازی جیمی ؟ جیمی آدم بدی بود بعد کم کم خوب شد تا جایی که جنگدین واسه شمال رو به خواهرش ترجیه داد بعد باشنیدن حرف سانسا دوباره تحریک شد و گفت من آدم خوبی نیست وای خدا چقدر افتضاح میتونه باشه یـ فیلمنامه چقدر شو رانر ملت رو احمق فرض کرده چقدر !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر