سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
همه شدن ی پا فراستی و فقط میکوبن بدون این که بدونن چرا

صحنه آخر دلیل این که آریا راحت از بین وایت واکر ها رد شد این بود که نایت کینگ خودش دستور داده بود آروم باشن

Farshid4774

کاربر سایت
Jan 30, 2016
81
اقا واقعا نمیفهمم چرا انقد حالت تهاجمی دارن بعضیا یکی از سریال خوشش اومده یکی نیومده میاد نظرشو میگه چرا انقد تیکه به هم میندازین و مسخره میکنین همو ! واقعا خیلی عصبی هستیم ! من لذت بردم از سریال ، یکی اصن نقطه مخالفه منه از نظر خودش خیلی ابکی بوده این قسمت نظر اونه من که نمیتونم به زور تحمیل کنم بهش نه تو اشتباه میگی بهترین اپیزود تاریخ got هست این برعکسشم صدق میکنه ! به نظرات همدیگه احترام بزاریم

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

صحنه آخر دلیل این که آریا راحت از بین وایت واکر ها رد شد این بود که نایت کینگ خودش دستور داده بود آروم باشن

دقیقا کی دستور داد آروم باشن؟ :D

====

نمره این قسمت هم داره میاد...
105585

• Like
Reactions: arash1996

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
دقیقا کی دستور داد آروم باشن؟ :D

====

نمره این قسمت هم داره میاد...
View attachment 105585
نایت کینگ تمام حرکاتش با اشاره دسته مثل همون لحظه ای که با اشاره دستش تمام کشته شده ها رو زنده کرد یا اون جا که اشاره کرد واکر ها خندق آتیش رو پر کردن این جا هم به خیال خودش دیگه خودش مونده بود و برن برای همین خودش رفت که برن رو بکشه

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
اریا خودشو شبیه یکی از وایت واکر ها یا همون نوچه های شاه شب در اورده بود. اونجایی که شاه شب اومد شمشیرش رو از پشتش برداره یه لحظه یکی از وایت واکرهارو نشون میده که سرشو میچرخونه بنظرم اون اریا هستش.که بعد از پشت حمله میکنه...

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نایت کینگ تمام حرکاتش با اشاره دسته مثل همون لحظه ای که با اشاره دستش تمام کشته شده ها رو زنده کرد یا اون جا که اشاره کرد واکر ها خندق آتیش رو پر کردن این جا هم به خیال خودش دیگه خودش مونده بود و برن برای همین خودش رفت که برن رو بکشه

خب حالا به فرض گفته آروم باشید، بهشون گفته کَر و کور هم باشید؟ :D یا اینکه اگه کسی اومد سمت من کاری باهاش نداشته باشید؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اریا خودشو شبیه یکی از وایت واکر ها یا همون نوچه های شاه شب در اورده بود. اونجایی که شاه شب اومد شمشیرش رو از پشتش برداره یه لحظه یکی از وایت واکرهارو نشون میده که سرشو میچرخونه بنظرم اون اریا هستش.که بعد از پشت حمله میکنه...

اولا که، در صورتی میتونه شبیه نوچه های وایت کینگ بشه که یکی از اونارو بکشه! شما دیدی کسی از اونارو کشته باشه؟
دوما، اگرم کشته باشه، اینا زنده نمیمونن که، پودر میشن، پس آریا هیچجوره نمیتونه به نوچه ها تبدیل شه

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اون لحظه که سم افتاده رو زمین 10 تا زامبی هم افتادن روش دستشو دراز میکنه واسه جان که کمکش کنه، اون لحظه یه " ای بابا تو چرا نمیمیری بشکه"ی خاصی تو نگاه جان هست و بعدم ولش میکنه تو همون حال و میره :))

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
خب حالا به فرض گفته آروم باشید، بهشون گفته کَر و کور هم باشید؟ :D یا اینکه اگه کسی اومد سمت من کاری باهاش نداشته باشید؟
تیئون هم که بهش حمله کرد هیچ کدوم نرفتن دفاع کنن حتی وقتی نایت کینگ از روش رد شد و زنده بود کسی نرفت بکشتش بعد هم آریا کلی دهنش سرویس شد تا توی وستروس به No one تبدیل بشه و اونجایی که اون یکی دختره رو کشت هم شمع اون سرداب رو خاموش کرد و بدون نور و بی سر و صدا کشتش پس بلد بود کارش رو بکنه

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
خوش به حال من و اونهای دیگه ای که با دیدن این اپیزود کلی حال کردن:D
رک بگم ، اونی که تو ذوقش خورده و الان داره اشکال لیست میکنه یا تا به حال چشمش رو بسته بوده رو یسری مشکلات عدیده سریال یا اصن تا حالا متوجهشون نشده بوده که در هر دو صورت مشکل خودشونه!
تو فصل قبل دیگه رسما تو خیلی از صحنه ها و اتفاقات داستانی همه به عینه آبگوشتی شدن و اشکلات ریز و درشت رو میدیدن، اینکه سریال از کتابش فرسنگ ها فاصله گرفته و از اون شروع مقتدرانه خیلی دور شده برای همه آشکار بود.من نوعی وقتی از مدت ها پیش اینو دیدم تکلیفم با خودم روشن شد.در واقع سطح سریال مشخص شده بود ، سریالی پر از شخصیت دوست داشتنی و کاریزماتیک به همراه تصویرسازی هایی به عظمت بهترین فیلم های هالیوودی اما نقص فراوان تو نکات هنری و داستان سرایی.اینکه فلان جاش هندی میشه چرا این مرد اون نمرد چجوری یه مسیر هم اندازه رو یکی 1 روز زودتر میرسه یکی اصن نمیرسه(!) و ... از این دست مشکلات مدت هاست تو این سریاله و من تعجب میکنم که چرا انقدر سورپرایز شدین از دیدنشون (برای مثال سکانس شکار اژدها با نیزه ی نایت کینگ تو فصل قبل که اژدهای جلوش رو نمیزنه که همه دشمناش روش نشستن نیزه رو پرتاب میکنه به اونی که تو افق داره پرواز میکنه!)
در کل اونی که شل کرد لذتش رو برد خیلی هم برد :D اونی هم که جو راجر ایبرت گرفتتش و نتونسته حال کنه حیفش شده :D

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,176
نام
احمد
ای کاش حداقل یکم ارتش نایت کینگ رو ضعیف تر نشون میداد و بجاش ژنرالهای نایت کینگ هم وارد درگیری میشدن و نایت کینگ هم بعد یه جدال نفس گیر جان به جان آفرین تسلیم میکرد نه اینکه دو دقیقه قبلش جلوی آتش اژدهای دنریس لبخند بزنه و اونوقت چنان حقیر از آریا رکب بخوره. اون ارتشی که دوتراکی ها رو زیر یه دقیقه نیست و نابود کرد بعد یک ساعت هنوز نتونستن جیمی و برین رو بکشن. اونا اگه شوالیه بودن، دیگه حداقل سم رو که میکشتید یا بجاش سم رو توی دخمه نگه میداشتین.
برن هم میتونست کنترل اژدهایی، حیواناتی چیزی رو بدست میگرفت تا استفاده و توجیحی برای هدف نایت کینگ بودنش پیدا بشه. نه اینکه چون خاطره انسان هاست.
تاریکی هم فکر کنم یه دلیلش برگرده به کم کردن هزینه های جلوه های ویژه، همینجوریش ۱۵ میلیون دلار براشون آب خورده و اگر روشن تر بود باید یه چند میلیون دیگه خرج میکردن.
این قسمت با توجه به باقی سریال ها خیلی خوبه ولی گات نبود و قوانین دنیای گات رو رعایت نکرد و تو ذوق زد. من از وقتی جان اینجوری شخمی داره نجات پیدا میکنه حس بدی نسبت به داستان پیدا کردم، یه بار زنده شد دیگه هر بار یا نندازینش توی رینگ یا نجات ندین.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

اصلا فک میکنم دلیل اینکه خیلیا با اون صحنه مشکل دارن این نیست :D بنظرتون کل سریال بگی Winter is Coming، و سیزن آخر بگی Death is here باید بریم صلح کنیم همه ارتشا با هم جمع شیم جلو اینا رو بگیریم، و آخرش اونقد هایپ کنی ملتو که آی دیوار ریخت و همه چی دیگه تمومه و بعد یک دفعه یک تینیجر بزنه از بین کلی وایت واکر رد شه بپره کل آرمی رو با یک خنجر نابود کنه:D حداقل برای من معمولی ترین پایانی بود که میتونستن براش بسازن.
من که آخر اپیزود موقعی که دوربین روی نایت کینگ بود، با خودم فکر میکردم چقد خوب میشه اگه یک اپیزود کامل رو بزارن واسه نایت کینگ و از اول شخصیتشو تشریح کنن و بعد آمادش کنن واسه یک اندینگ خفن که از آخر این زد تو ذوقم.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
تقریبا کل پست های امروز تاپیک خوندم، چند تا نکته خیلی تو چشم بود.
اول اینکه یه سری کلا از خودشون نظر ندارن و فقط چشمشون به دهن منتقدهاست، هرچی بگی بحث نمره رو میکشن وسط. یه تعداد کمی هم که رسما به هرکی که از این قسمت لذت برد توهین کردن، که سطح شخصیت خودشون رو بروز میدن.

اما در مورد خود این اپیزود:
بدترین مورد همون تاریکی بیش از حد بود که عملا چند لول لذت سریال کم کرد واسه من.
به نظرم جا داشت چند تا از شخصیت های اصلی هم بمیرن. بعضی جا ها واقعا مسخره شده بود.
دیدم که چند تا از دوستان اشاره کردن که کاش زنده ها تو این نبرد شکست می خوردن و عقب نشینی میکردن. خب این وسط دوتا نکته هست: 1- بحث بودجه که از همون سال 2011 سازنده ها مدام دارن تکرار میکنن. 2- ارتش شاه شب تا قبل از این اپیزود 100هزار نفر نیرو داشت، اگه تو این جنگ هم پیروز میشدن، تعداد نیروهاش از شمارش خارج می شد و دیگه هیج جوره نمیشد شکستش داد.
صحنه دوتراکی ها بر خلاف نظر دوستان به نظرم منطقی بود، چون تمام عمرشون به همین صورت جنگیدن و اصلا معنی نداره وقتی سوار اسب هستن صبر کنن تا دشمن بیاد به سمتشون. بماند که این صحنه یه نمایش قدرت خفن از طرف مرده ها بود.
بنظرم وقتی تو هفت فصل صحبتی از آزور آهای، منجی و از این داستان ها نشده، نباید انتظار داشت که بخوان تو دو سه قسمت به مسئله بپردازن.
جلوه ویژه، موسیقی و کارگردانی طبق معمول چند پله بالاتر از سطح tv بود.
در کل فک کنم نمره 8 برای این قسمت عادلانه باشه

سوال اصلی اینکه برن اون وسط چی کار میکرد؟
اون صحنه دوتراکی ها ک پشم ریزون بود خدایش :D برگای همه ریخت از ترس=))
درکل قسمت قشنگی بود واقعا. مشکلات و هندی بازی هایی داشت ک ولی خوب درکل قشنگ بود
بنظرم هرچقدر کمتر ب نقاط ضعف دقت کنی لذتش بیشتر میشه و برعکس اگه هی دنبال سوژه و ضعف بگردی هیچی نمیشه جز از بین رفتن لذت سریال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر