سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
این قسمت از نظر کارگردانی و فضا سازی و موسیقی واقعا عالی بود. در مورد داستان هم اون موارد هندی که همه اشاره کردید درسته ولی خب چه انتظاری داشتید واقعا؟ وقتی کل سیزن 6 قسمته و قرار هست در این تایم محدود سرنوشت همه چیز مشخص بشه معلومه که این نبرد هم نمیتونسته از یک اپیزود بیشتر بشه. بقیه اپیزودها هم که طبق پیش بینی ها خواهد بود. قسمت 5 هم دوباره نبرد با سرسی هست بعدشم جشن رو خداحافظی:D انتظار دیگه ای نداشته باشید

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
قسمت خیلی قشنگی بود فقط شب بود نصف قسمتو نفهمیدیم چی شد =))
شخصا دوس داشتم توی این قسمت جان شکست بخوره و نبرد بعدی جبران کنه. توی ی قسمت کلشونو کشتن :|
اون ژنرال هاشم ک عملا هیچ کاری نکردن.ی جنگ تن ب تن میتونست جذاب ترش کنه

2 تا سوال: این نایت کینگ با آتش هیچی نشد ولی با شیشه اژدها راحت مرد؟

اژدهای دوم دنریس هم ب فنا رفت؟ کلا یکی براش موند؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آریا : بگیر این خنجر رو
سانسا : بلد نیستم باهاش کار کنم
آریا : نوکش رو فرو کنن تو بدنشون

قسمتی از متن انشای محمد 5 ساله از کتاب دلفین ها پرواز میکنن :|

این جریان داشت دادش! همین حرف رو جان اسنو تو قسمت 2 فصل اول وقتی به آریا نیدل رو داد زده بود!

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
دقیقا همین تئوری ها گند زده به سریال. هزارجور تئوری پیچیده سر هم میکنن بعد که یهو میبینیم نایت کینگ به این راحتی شتک میشه همه میخوره تو ذوقشون :D قسمت هنوز تموم نشده باز تئوری های قسمت بعدی شروع شده الان دوستمون گفت نایت کینگ خودشو انتقال داد به برن :)) جمع کنین خدایی من که دیگه یوتیوب نمیرم
نایت کینگ ویلن اصلی سریاله . چیزی که چند فصله تو سریال گفته شده . حالا این ترکید 3 قسمت اینده بشینیم ببینیم جان یا خالسی یا x بشن شاه !!
خوبه شما دیگه یوتیوب نرو ولی یه سری مثل من کلا این کارو از اولم نکردیم . بحث ما هم براساس فرضیه های شخمی یه سری دیگه نیس .
من کتاب رو هم نخوندم برام هم مهم نیست اونجا نایت کینگ چه وضعیتی داره . تو سریال مهمه داستانش.

آخرین ویرایش:

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
شخصیت نایت کینگ از این نظر که در طول سریال هیچ حرفی نمی زنه منو یاد شخصیت مالنا با بازی مونیکا بلوچی می اندازه! ( مالنا محصول سال 2000). که این حرف نزدن خیلی به جذابیت اون شخصیت تو اون فیلم اضافه کرد و تحسین منتقدان رو هم به همراه داشت! حیف که این شخصیت پرداخت خوبی نداشت و معلوم نشد کی بوده؟!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
قسمت خیلی قشنگی بود فقط شب بود نصف قسمتو نفهمیدیم چی شد =))
شخصا دوس داشتم توی این قسمت جان شکست بخوره و نبرد بعدی جبران کنه. توی ی قسمت کلشونو کشتن :|
اون ژنرال هاشم ک عملا هیچ کاری نکردن.ی جنگ تن ب تن میتونست جذاب ترش کنه

2 تا سوال: این نایت کینگ با آتش هیچی نشد ولی با شیشه اژدها راحت مرد؟

اژدهای دوم دنریس هم ب فنا رفت؟ کلا یکی براش موند؟

با شیشه اژدها نبود، والرین استیل بود که آخرین بار بِرن دادش به آریا، این خنجر از فصل اول دست به دست میشد و آخر رسید به آریا، فکر کنم تنها تئوری که درست از آب در اومد همین کشتن نایت کنیگ با این خنجر بود :D

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
1 ساعتش رو فعلا نگاه کردم تا الان هیچ کدوم از شخصیت های اصلی نمرده! آخه انقدر آبگوشتی؟
تیریونی که وقتی همه شمشیر داشتن از بمب اتمی علیه استنیس استفاده کرد الان باید میرفت تو زیر زمین قایم میشد؟

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,007
نام
محمد
٧ فصل راجع به زمستان طولانى و ارتش مرده ها و آزورآهاى و اينا صحبت شد كه آخرش بشه اين؟مليساندرا رسالتش اين بود كه به آريا بگه برو اينو بكش؟برن كلاغ سه چشم شد كه توى نبرد بزرگ فقط طعمه باشه؟
نااميدكننده بود واقعا.

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
1 ساعتش رو فعلا نگاه کردم تا الان هیچ کدوم از شخصیت های اصلی نمرده! آخه انقدر آبگوشتی؟
تیریونی که وقتی همه شمشیر داشتن از بمب اتمی علیه استنیس استفاده کرد الان باید میرفت تو زیر زمین قایم میشد؟
تا زمانی که تیریون باباشو می کشه جذاب ترین شخصیت این سریال برای من و احتمالا خیلی های دیگه بود! دیالوگ های نابی می گفت که آدم با شنیدنش حال می کرد. بعد از اون کاراکترشو یه مقدار خنگ کردن! سر و زبون قبل هم دیگه نداره ! شاید می خواستن باورپذیرترش کنن! شاید هم می خواستن جذاب ترین شخصیت سریال واگذار کنن به جان اسنو یا دنریس!

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
ولی من میگم این نایت کینگ به همین راحتی نمرده ، دوستان عجله نکنید .
جریان نایت کینگ احتمالا سورپرایز اخر سریال هست. اون جریان وارگ کردن برن توی کلاغ ها و رفتن کلاغ ها به سمت نایت کینگ مطمئنا داستان هایی داره که گزاشتنش واسه اخر سریال . جایی که همه چی رو به خوبی و خوشی نشون میدن ، اما بعد دستشون رو رو می کنن.
از مارتین همه چی بر میاد جز happy ending .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ولی من میگم این نایت کینگ به همین راحتی نمرده ، دوستان عجله نکنید .
جریان نایت کینگ احتمالا سورپرایز اخر سریال هست. اون جریان وارگ کردن برن توی کلاغ ها و رفتن کلاغ ها به سمت نایت کینگ مطمئنا داستان هایی داره که گزاشتنش واسه اخر سریال . جایی که همه چی رو به خوبی و خوشی نشون میدن ، اما بعد دستشون رو رو می کنن.
از مارتین همه چی بر میاد جز happy ending .

الان دیگه قطعا Happy Ending میشه :D شک نکن اصلا با این روحیه که اینا گرفت همرو میکشن این وسط هم چنتا شخصیت که گذشته بدی داشتن مثل جیمی و تریون و هوند میمیرن که و همه چی به خوبیو خوشی تمام میشه :)

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
همون فصل قبل نشون داد که دنبال منطق در مورد نبرد و داستان نباید باشیم:-??
اصلا با تئوری های پیچیده کاری ندارم ولی اگه نایت کینگ واقعا مرده باشه یعنی مسخره تر از این نمیشد !!
winter is coming پر تکرارترین جمله در کل سریال بود که با یدونه خنجر اریا تموم شد ! اونم این نایت کینگ که با نیزه اژدها اسنایپ میکنه ! بعد به ساده ترین حالت ممکن میمیره ؟!

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
پشماااااااااااام ...
آقا این چی بود :| نه از دو قسمت قبلی که به وسطاش میرسیدم خوابم میگرفت ، نه از این یکی که نمیتونستم چشم بردارم !
همه چی رو دوستان گفتن :D چیز جدیدی ندارم که بگم . فقط اینکه معرکه بود :x

آریا : بگیر این خنجر رو
سانسا : بلد نیستم باهاش کار کنم
آریا : نوکش رو فرو کنن تو بدنشون

قسمتی از متن انشای محمد 5 ساله از کتاب دلفین ها پرواز میکنن :|
=)) stick them with the pointy end ...

• Like
Reactions: Jack cooper

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر