سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Marketing

کاربر سایت
May 3, 2015
83
خیلی داغون شروع شد !! هیجان صفر
این پیرزنه اخر قسمت قبلا تو سریال بوده یا نه ؟؟ چه قدرت هایی داره ؟
در متوسط بودن این اپیزود هیچ شکی نبود...ولی واقعا مطمئنید این قسمتو نگاه کردید؟؟؟ :|

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
عزیرانی که ناراضی بودن دقیقا موقع تماشای سریال کار دیگه ای نمی کردن آیا؟:D چون شروع طوفانی بود و این ۱ اپیزود بود فقط! شما فصل ۶ و ندیدین قسمت اولش رو دیدین :D همینم کم مونده بود رو این سریال عیب بزارن اساتید بازی سنتر که خب کلکسیون کامل شد

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
منم این قسمت رو با پسر داییم دیدم خیلی خوب بود! اینقدر هیجان داشتیم که نگو:| به نظرم میتونستن زمان سریال رو بیشتر بکنن که بتونن بیشتر به شخصیت های دیگه بپردازن!
دو قسمت فیلم واقعا شوکه شدم. میزارم تو اسپویل
اون قسمت که شاهزاده و باباش رو کشتن! و اون قسمت که ملیساندرا پیر شد! من دقیقا اینطوری بودم x_xx_x:|
پ.ن: جان اسنو هم 120% زنده میشه!
پ.ن2: قسمت بعد هم در مورد BRAN هست! و البته TYRION و اون 2 تا اژدها!=P~
صبر کردن براش خیلی سخت شد!:((

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
به نظرم که شروع خیلی خوبی بود.نمیدونم دیگه چی میخواستین! فقط اینکه چیزی توی اسپویل نذارید پست اول تاپیک رو بخونید. اسپویل آزاده این تاپیک.کلا هر کی تا قسمت جدید رو ندیده نیاد این تاپیک

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
در متوسط بودن این اپیزود هیچ شکی نبود...ولی واقعا مطمئنید این قسمتو نگاه کردید؟؟؟ :|
اقا جدا ضعیف شروع شد دیگه !! نسبت به قسمت های اول فصل های پیش هیچی نبود !
ولی 100% قسمت های بعدی بهتره !!
منم این قسمت رو با پسر داییم دیدم خیلی خوب بود! اینقدر هیجان داشتیم که نگو:| به نظرم میتونستن زمان سریال رو بیشتر بکنن که بتونن بیشتر به شخصیت های دیگه بپردازن!
دو قسمت فیلم واقعا شوکه شدم. میزارم تو اسپویل
اون قسمت که شاهزاده و باباش رو کشتن! و اون قسمت که ملیساندرا پیر شد! من دقیقا اینطوری بودم x_xx_x:|
پ.ن: جان اسنو هم 120% زنده میشه!
پ.ن2: قسمت بعد هم در مورد BRAN هست! و البته TYRION و اون 2 تا اژدها!=P~
صبر کردن براش خیلی سخت شد!:((
جدا منم وقتی پیرزنه رو نشون داد اینطوری بودم x_x :-& x_x

کاش مثل فصل پیش یه چند قسمتش لو بره :D از الان دارم لحظه شماری میکنم واسه هفته دیگه

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
دوستانی که میان از ضعیف بودن این قسمت میگن باید بهشون بگم که این سیزن با بقیه فرق میکنه! جان اسنو مرده. خلیسی هم که گیر این قوم دخراکی ها افتاده و منظورم این هست که فصل های قبل همیشه جنگ بوده ولی اینجا همه کسایی که تو قدرت بودن به یکباره ضعیف شدن و نمیشه انتظار داشت که از قسمت اول جنگ ها رو شروع بکنن! به نظر من تا قسمت 3 ممکنه اینطوری پیش بره و نشون بده که چطوری این افراد دوباره به قدرت بر میگردن برای مثال همین جان اسنو و یا TYRION که نشون میده میره پیش اژدها . تا قسمت 3 فکر کنم پیش زمینه باشه برای قسمت های بعدی!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
درسته هيجانش كم بود ولى باحال بود همه جا رو نشون دادن واسه اپيزوداى ديگه آمادمون كردن.
مليساندرا چقدر خفن شد سكانس اخر اصن شوكه شدم عالى بود با سر ديويس ميتونن جانُ ببرن از اونجا
جان هم بنظرم هنوز نمرده،سكانس سانسا هم خيلى قشنگ بود،دنريس خوب فهموند بهشون كيه ولى فايده نداره هنوز كار داره:D
سرسى چه انتقامى بگيره،اين دورن ها هم كار خودشونو كردن
سكانس هاى ديگه رديف بود دوباره بشينم ببينمش دلم تنگ شده بود واسه اين سرى :D

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
به قدری بی‌خود بود این قسمت، که تموم که شد باورم نمیشد تموم شده چندبار چک کردم ببینم همش همین بود. کلی سایت گشتم ببینم شاید این قسمتی که من گرفتم مشکل داشته کم بوده :|

• Like
Reactions: Capcom

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
قسمت متوسطی بود ولی خوب فصل های قبل هم شروع طوفانی نداشتند
ملیساندرا بدجور شوکه ام کرد یهو از هلو شد لولو:D
بعد از یه فصل توقع داشتم همین قسمت اول داستان برن رو نشون بدند ولی اینطور نشد
زن اوبرین هم کار خودش رو کرد
یه جورایی سریال از شخصیت های کاریزماتیک خالی شده ند استارک راب استارک اوبرین مارتل و تایوین لنیستر و حالا هم جان اسنو امیدوارم با هر دوز و کلکی هست برش گردونند چون سریال به چنین شخصیت هایی نیاز داره
ناراحت کننده ترین قسمت سریال هم برای من این بود که خبری از استنیس نشد واقعا حیفه که اینقدر ساده کشته شده باشه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
من باورم نمیشه بعضی ها این اپیزود رو بیخود تصور میکنن !
به نظرم شاید برای اپیزود اول زیادی خوب هم بود
به شکلی باور نکردنی شروع کردن چون مجبور بودن بعد از این هایپ یک ساله استارتی بزنن که بتونن انتظارات بیننده ها رو پاسخگو باشن.

۱ـ نشون دادن سرنوشت دنریس تارگارین تو ویس داتراک
۲ـ کشته شدن ۲ تن از شخصیت های اصلی خاندان مارتل
۳ـ پرده برداری از هویت واقعی ملیساندرا
۴ـ وقایع مربوط به پایتخت که به کاملترین شکل ممکن مقدمات طوفانی عظیم رو آماده کرد
۵ـ سریال داره‌ آریا به سمت هیچکس شدن میکشونه ، داره نشون میده برای ساختن کسی اول باید اونو خوردش کنی
۶ـ آغاز حماسه جدید شمال با اولین پیوند بین سانسا و برین

دیگه دقیقا برای اپیزود اول چه انتظاری داشتید ؟

این سریال پر بود از نکات مثبت و با تنها سکانسی که حال نکردم و یکم رفت تو مخم صحبت های داریو ناهاریس با سر جوراه مورمنت بود. همش احساس میکنم به زودی داریو یه کاری دست اینا میده.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ناظمین عزیز تکلیف مشخص کننده اسپویلر بذاریم یا نه یکهو بن نشینم :D

واقعا این قسمت فوق العاده بود تقریبا همه مسائل رو نشون داد و مثل همیشه سوپرایز های خاص خودش رو داشت با اینکه اینقدر از زنده بودن جان اسنو چیزی لیک شده بود ولی بازم به نظرم اون حس شوکه شدن رو به ادم القا میکرد.

ولی صحنه درگیری سانسا وقتی که برین تارت رسید که سانسا رو نجات بده اون وسط سگ ها چی شدن ؟ من هی منتظر بودم اون وسط سگ ها حمله کنن :D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
ناظمین عزیز تکلیف مشخص کننده اسپویلر بذاریم یا نه یکهو بن نشینم :D

واقعا این قسمت فوق العاده بود تقریبا همه مسائل رو نشون داد و مثل همیشه سوپرایز های خاص خودش رو داشت با اینکه اینقدر از زنده بودن جان اسنو چیزی لیک شده بود ولی بازم به نظرم اون حس شوکه شدن رو به ادم القا میکرد.

ولی صحنه درگیری سانسا وقتی که برین تارت رسید که سانسا رو نجات بده اون وسط سگ ها چی شدن ؟ من هی منتظر بودم اون وسط سگ ها حمله کنن :D

رفیق من از یک ماه پیش این تاپیک رو زدم تو پست اول هم بزرگ نوشتم که اسپویل آزاده ندیدید نیاید تو تاپیک
زیرشم نوشتم اگر مشکلی هست ناظم ها بهم اطلاع بدن ولی خب مثل اینکه مشکلی نبود

اما در مورد اون صحنه سانسا راست میگی
واسه خودمم سوال شد :))
من حس میکردم شاید نایمریا بالاخره سر و کلش پیدا بشه

• Like
Reactions: leonk13 and IMANOKA

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
برای فصل ششم سریال چیزی برای مخاطب های کتاب نگفتن؟ کتاب ششم رو اسپویل میکنه یا نه؟ چجوری جریان الان؟

موندم نگاه کنم یا نه!

• Like
Reactions: Durance

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر