سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
o033ko912ez21.jpg

وفاداری شلغم از این بیشتره:))

kLoduP5mg1xIQKayDQ6ahXIB2CSLodHui9qj-A1WJGw.jpg

جایزه باهوش ترین کرکتر به اریا میرسه، که بعد مرگ میلیون ها ادم به این نتیجه میرسه:/

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
یاد تیزرها و تریلرهای قبل فصل افتادم. همش هایپ در مورد نایت کینگ بود. اون تیزر جان و سانسا و آریا تو کریپت... ویلچر شکسته برن و اوضاع قمر در عقرب وسط برف و اینا. وقتی اینارو نشون میدین معلومه ملت اینجوری میزنه به سرشون وقتی بزرگترین خطر تاریخ وستروس اینجوری عین پشم از بین میره! اینا اگه واقعا هم خوب کار کردن فصل رو ( که نکردن ) با اینکارشون گل به خودی بزرگی زدن

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
نمیدونم چقدر ولی فکر کنم سرجمع شاید چندین قسمت اختصاص میدن به ماجرای آریا و فیس لس ها؟ عملا به چه دردش میخوره؟ هیچی در یک سکانس مضخرف میاد از پشت میپره بالای سر قدرتمندترین شخصیت منفی سریال و میکشتش و جالب اینکه محافظاش هم نگاه میکنن ؟

نمیدونم چقدر ولی کلی تایم اختصاص میدن به سفر برن و تبدیل شدنش به تری آید ریون و کاربردش چیه؟ هیچی میشینه روی ویلچر و هر ازگاهی میگه من میدونستم و تو آدم خوبی هستی و تو نیستی.

7 فصل در مورد یک شخصیت خیلی خفن به نام نایت کینگ پیش زمینه میچینن، شخصیتی که اژدها را رو هوا میزنه (لول) بعد توسط یک الف بچه به راحتی کشته میشه بدون اینکه اصلا معلوم بشه هدفش از حمله چی بود؟ اصلا برن را میخواست چیکار؟

بازم 7 فصل داستان میگن در مورد یک شخصیت مونث رنج دیده که توانایی خاصی به دست آورده و میخواهد دنیا را نجات بده، شخصیتی که عملا توی اوج قدرت در حالی که در یک قدمی رسیدن به تخت پادشاهی هست به خاطر انسانیت جون خودش و سربازاش را به خطر می اندازه و به کمک انسان ها میره و حتی توی این راه یکی از اژدهاش را از دست میده ولی از راه انسانی دست نمیکشه . توی همین دو فصل عشقش را به جان اثبات میکنه و جونش را به خاطر اون به خطر میندازه و نجاتش میده اما در عرض دو قسمت تبدیل به یک Mad میشه و کلی آدم میکشه.

جان اسنویی که عشق و از خودگذشتگی دنریس را دیده و احتمالا با یکم تلاش بیشتر میتونه اون را از انحراف نجات بده (اگر ادامه عشقشون را قبول میکرد) میزنه به سرش و تایگرن بودنش را به همه میگه و آخر سر هم سه سوته به عشقش پشت میکنه و میکشتش.

و........

این فصل سریال (در اصل دو فصل اخیر) به قدری بد بود که من واقعا فکر نمیکنم چیزی حالا حالا اینو از ذهن من بشوره ببره.مشکلات محدود به گاف های داستانی نیست. مشکل اینکه که داستان و شخصیت هایی که 6-7 فصل تمام تدریجا اون ها را پرورش داده بودن در عرض چندقسمت یا از بین بردن یا دچار تغییرات رادیکالی کردن که هیچ توجیهی پشتش نبود. این به کنار از روایت و دیالوگ ها و غیره هست که عملا جوک بود این فصل.

واقعا متاسفم برای عوامل سریال.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اینهایی که میگن بد بود توقع داشتن چی بشه؟ توقع داشتید جان به عمه اش ازدواج کنه و جفتشون به پادشاهی برسن و جیمی و سرسی هم با هم فرار کنن و سکانس آخر 2 تا عروس یعنی سانسا و دنریس داشته باشیم با 2 تا داماد تیریون و جان انسو که آریا و سم هم به عنوان ساقدوش پشت داماد و عروس راه بیوفتن.
همون بهتر که شما کارگردانی نکردید. تنها مشکل فیلم همون کشته شدن نایت کینگ به دست آریا بود.

تنها مشکلش؟ جدیه یا شوخیه؟

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
کلا تاپیک باحالیه ، تنها جاییه که میبینم این همه هیت نسبت به دنریس وجود داره ، و تازه اگه کسی هم میخواد ازش دفاع یا براش دلسوزی کنه اول باید اعلام براعت کنه ازش با جملات منم ازش خوشم نمیاد و غیره !

:-?:D:|

• Like
Reactions: Augustus

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
تنها مشکلش؟ جدیه یا شوخیه؟

تنها مشکلی که قابل چشم پوشی نبود کشته شدن نایت گینگ توسط آریا بود.

خودتون رو بی خود درگیر جزئیات بی ارزش نکنید برید اون قسمتی که دروگون جسد مادرش رو بر میداره و میره رو دوباره نگاه کنید و لذت ببرید از این صحنه حماسی و اینجاست که باید تو جزئیات دقت کنید که چقدر زیبا دنریسی که در اوج قدرت بود و سالها واسه قدرتش نقشه داشت فقط تو چند لحظه بعدش سکانسی رو می بینیم که دوروگون جسدش رو بلند و میکنه و به سمت آسمون پرواز میکنه. واقعا این صحنه حماسی و زیباست حالا اینجا اومدن میگن دنریس اصلا نباید می مرد گناه داشت!

طرف اومده اینجا میگه جان اسنو چرا تمکین نکرد به عمه اش که اون شهر رو به آتیش نکشه! و این رو به عنوان مشکل فیلم به حساب میاره. یعنی واقعا دوست داشتی جان و اسنو و عمه اش با خوبی و خوشی کنار هم زندگی کنن و شهر هم به آتش کشیده نشه و سکانس آخر هم عروسی جان اسنو و دنریس + تیریون و سانسا رو تو یه مراسم مشترک تو یه شب مشاهده کنیم؟

کلا تاپیک باحالیه ، تنها جاییه که میبینم این همه هیت نسبت به دنریس وجود داره ، و تازه اگه کسی هم میخواد ازش دفاع یا براش دلسوزی کنه اول باید اعلام براعت کنه ازش با جملات منم ازش خوشم نمیاد و غیره !

:-?:D:|

اینجوری ها هم نیست دنریس تو کل دنیا منفوره و اتفاقا برعکس تو ایران فقط طرفدار داره.

آخرین ویرایش:

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
این قسمت خیلی نقص داشت . اصلا معلوم نیست سرنوشت جان که رفته شمال چی میشه . سرنوشت اژدها چی میشه ؟ سرنوشت بقیه خاندان ها چی میشه ؟ به نظرم این سریال نباید پایان داشته باشه چون تمام خاندان ها برسر تخت آهنین رقابت دارن . اشتباه بود که به دست اژدها تخت آهنین آب شد . خیلی آبکی بود . افتضاح بود . به فرض این که تخت آهنینی وجود نداشته باشه منتها همه ی خاندان ها دنبال سلطه گری هستن و میخوان قدرتمندترین باشن . به نظرم این سریال موقعی باید قسمت پایانیش میومد که دیگه اکثر خاندان ها در رقابت نابود شده باشن . و فینالی برای قسمت پایانی داشته باشن . شاه شدن برن احمقانه ترین و مضخرف ترین سناریوی ممکن بود . در تمام اپیزودها حرف از خون پادشاه و پادشاه زاده ها میزدن و اومدن یهویی نشست قرن 21می تو قرن 10-12می برگزار کردن و تز روشنفکری دادن . خیلی مسخره بود خیلی .

• Like
Reactions: Barcelona FC

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
اگر داستان قراره یک پایان خوب و قابل پیش بینی داشته باشه ولی روند شخصیت پردازی و منطقی که سریال چند فصله طی کرده حفظ بشه قطعا بهتر از اینه که یک پایان غیر قابل پیش بینی و بعضا بد با گند زدن به روال سریال داشته باشه.
یک چیزی هم افتاده تو دهن همه میگن مشخص بود میخواد دیوانه بشه پس توجیه میشه دیوانه شدن دنریس. در مقابل هر جمله ای که در مورد کباب کردن مردم گفت در عمل 100 تا کار مثبت انجام داد. اون دیالوگ م های مسخره چی بود براش ساخته بودن که سرسی می خواست مردم رو سپر خودش بکنه؟! کجای اتفاقات قسمت 5 و مثلا دیوانه شدنش قابل پیش بینی و مشخص بود. همیشه شخصیتی نشون داده بود با وجود خشمش، منطقش غلبه می کرد به خشمش.
من هنوز نمی تونم هضم کنم چرا یکی نگفت جان تارگریان هست اون نامه های وریس که فرستاده شده بود چی. چقدر احمقانه بود فرستادنش به دیوار. میکشتنش حالا یا دروگون یا کرم خاکستری بهتر بود . آخه نایت واچ؟ بعد این وایلدینگ ها اصلا برای چی دوباره رفتن شمال دیوار . مگه منس رایدر نمی خواست که اینا بیان جنوب دیوار که زندگی بهتری داشته باشن، رفتن تو یخبندان که چه غلطی بکنن.
اینجوری ها هم نیست دنریس تو کل دنیا منفوره و اتفاقا برعکس تو ایران فقط طرفدار داره.
از کجا می دونی تو کل دنیا آمار گرفتی. چون خودت بدت میاد پس حتما بقیه هم همینطورن.

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,176
نام
احمد
تنها توجیه منطقی که میشه برای این گند کاری آورد اینه که خود مارتین برای فروش بیشتر کتابش یه داستان و پایان بندی ضعیف یا ناقص تحویل HBO داده باشه. عملا خیلی ها مثل خودم که هرگز کتاب ها رو نخونده، الان وسوسه شدن که نسخه خود مارتین رو بخونن تا بفهمن چی شد.
وگرنه این همه باگ و سوال بی جواب اونم برای چنین سریالی واقعا بعید بود. درسته همه چی رو نمیشه توضیح داد ولی میشه ابهاماتی که خود فیلم در همین فصل بوجود آورده رو برطرف کنه، مثل نامه واریس که معلوم نشد برای کی نوشته میشه.
شایدم میخوان با این کار باقی سوال ها رو توی اسپین آف ها پاسخ بدن

salamati_fabrika

کاربر سایت
May 21, 2019
5
سلام به همه
من فقط تو این انجمن عضو شدم چون دیدم همه صاحب نظرن و اطلاعات زیادی دارن خواستم بپرسم اون تیزره سر کاری بود که نشون میداد جان و سانسا و آریا تو سرداب وینترفل دارن به مجسمه های خودشون نگاه میکنند؟
نکنه فصل بعدی هم داره ولی به ما نگفتن؟

تنها توجیه منطقی که میشه برای این گند کاری آورد اینه که خود مارتین برای فروش بیشتر کتابش یه داستان و پایان بندی ضعیف یا ناقص تحویل HBO داده باشه. عملا خیلی ها مثل خودم که هرگز کتاب ها رو نخونده، الان وسوسه شدن که نسخه خود مارتین رو بخونن تا بفهمن چی شد.
وگرنه این همه باگ و سوال بی جواب اونم برای چنین سریالی واقعا بعید بود. درسته همه چی رو نمیشه توضیح داد ولی میشه ابهاماتی که خود فیلم در همین فصل بوجود آورده رو برطرف کنه، مثل نامه واریس که معلوم نشد برای کی نوشته میشه.
شایدم میخوان با این کار باقی سوال ها رو توی اسپین آف ها پاسخ بدن
کدوم سوال بی جواب موند؟
به نظر من فصل 8 بهترین فصل بود حتی از فصل چهارم بهتر بود مخصوصا قسمت سوم و چهارم و پنجم عالی بودن و کل همین سه قسمت اندازه فصل چهارم ارزش دیدن داشت.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
کدوم سوال بی جواب موند؟
به نظر من فصل 8 بهترین فصل بود حتی از فصل چهارم بهتر بود مخصوصا قسمت سوم و چهارم و پنجم عالی بودن و کل همین سه قسمت اندازه فصل چهارم ارزش دیدن داشت.
سوالی بی جواب نزاشت؟بعد قسمت اخر اسم سریال رو Game of Plotholes میزاشتن سنگین تر بودن!

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر