سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
این ۳۰۰ هزار نفر میان دستمزد ۱.۵ میلیون دلاری هر بازیگر برای هر قسمت رو بدن؟
مگه قرار ـه ریبوت کنن ؟ مگه قرار اتفاق خاصی بیوفته ؟ اگه قرار به ریبوت کردن باشه که اصلا باید از فصل هفت به این ور عملیش کنن :)) همین واسه اینکه نشون بده یـ عده از روند سریال به شدت ناراحت هستن خودش بسه وگرنه همه میدونیم که هیچ اتفاقی نمیوفته .....

• Like
Reactions: arash1996

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
خب این سریال هم به سرنوشت لاست دچار شد و من دیگه دنبالش نخواهم کرد. این فصل تا قسمت سوم خووب بود. بعدش دچار افت شدید شد و اتفاقاتی افتاد که سریال رو به شدت زیر سوال برد و در واقع نابود شد سریال. واقعا دست کارگردان درد نکنه که 10 سال عمر مردم رو به فنا داد تا تهش یه همچین مزخرفی رو تحویل بده.
یه قسمت مونده دیگه چیو میخوای دنبال نکنی ؟ :D
.
اینم ببینید اگه خواستید

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
یکی بیاد سرمایه گذاری کنه انیمیشن سریالیش رو بسازن. full metal alchemist هم البته انیمه بود ولی 2 سری ساخته شد. به انیمیشن راضیم:D
تا قسمت بعدی اگه هیچ نکته ای حرکتی حرفی چیزی درباره برن نباشه به مزخرف ترین شخصیت تلویزیونی تبدیل میشه.

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
106678

نميدونم معتبره يا نه

بشتابید

جمع آوری آراء مردمی برای بازسازی فصل 8 با نویسندگانی "لایق"!

Signez la pétition

آقا بريد راي بديد ٤٣٣ هزارتا راي دادن يك مليون شد شايد hbo يه كاري بكنه خودhbo گفته بود حاضره پول ده قسمت فصل هشت رو بده بسازن ولی سازنده ها قبول نکردن و گفتن 6 قسمت میسازیم پس hboمشكل مالي واسه ریمیک سیزن نداره ، فصل هشت واقعا مضخرف بود ٩ سال از عمرم رفت ، برين راي بدين لطفا ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
تنها مزیتی که این پتیشن داره شاید حضرات اساتید D&D از پروژه استاروارز کنار گذاشته شن...
حالا ناراحت نشید ولی اون استار ورز هم همچین مالی نیست . سه تا پرکوال ها که فاتحه سری اول رو خوندن این دو تا هم که تکلیفشون معلومه.

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
یه قسمت مونده دیگه چیو میخوای دنبال نکنی ؟ :D
دقیقا چون حس میکنم 10 سال از عمرم تباه شده نمیخوام قسمت آخرو ببینم. به نظرم همه باید تحریم کنن.

میترسم این بلا رو West World هم سرمون بیاره!

• Like
Reactions: live is life

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
دقیقا چون حس میکنم 10 سال از عمرم تباه شده نمیخوام قسمت آخرو ببینم. به نظرم همه باید تحریم کنن.

وست وورلد دست حضرت جاناتان نولانه. اون کاربلده داداش خیالت راحت...

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764

آقا چه ربطی به HBO داره؟ تنها دلیلی که GoT به این وضع افتاده D&D هستند ...
و اینکه مقایسه نویسندگی جوناتان نولان با این دو تا شاسکول تپه واقعا درست نیست :D یه چیزی در حد مقایسه مارتین اسکورسیزی با مسعود ده نمکیه :))

View attachment 106686

Lady Riding A Dragon :)) بگو اخه سر پیازی یا ته پیاز ؟ تمام عوامل سریال پولشون رو گرفتن رفتن حالا شدی کاشه داغ تر از آش ؟ جالبه ببینید چجوری از نویسنده سریال میخوان دفاع کنن کجا رو به کجا ربط میدن ملت :| شده همین امضا به نشونه اعتراض داغ به دل این افراد بزار ـه این کاسه ها داغ تر از آش که جوری رفتار میکنن انگار همه بار آرک زن محور بودن سریال مشکل دارن امیدوارم بره کمپین رو دو میلیون امضا حالا که اینجور شد
god damn feminists 8-|

طرف بزرگترین افتخارش بازی کردن تو Frozen یا Beauty and Beast هستش (دو تا از فمنیستی ترین انیمیشن های دیزنی) انتظار داری چه درکی از تلویزیون یا سینما داشته باشه؟ :))
ولی اینکه تونست در یک توییت آقای گودرزی رو ربط بده به خانم شقایقی جای تحسین داره. و صد البته اون 27558 نفری که ریتوییت کردن ...

من نمیدونم تو سر اینا چی میگذره، یکی دیگه تو رددیت اومده بود نوشته بود D&D ضد زن هستن و این کاری که با دنریس و سرسی کردن سکسیست هست، یکی دیگه اومده بود میگفت اینکه زن قدرتمندی مثل سرسی موقع مرگش گریه میکنه ضد زنه ... واقعا کاش یه روزی علم اونقدری پیشرفت میکرد که بفهمیم تو سر اینا چی میگذره ولی حیف که نمیشه :))

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,726
نام
کیارش

هرکی ندونه فکر میکنه داریم ماهی 50 دلار پول اشتراک HBO میدیم. پایرت کردن که این حرفارو نداره دیگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر