سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,630
1,234
در مورد همه صحبت شد الی کایبرن ... انقدر مرموز و کلا یه جوری بود من همش فکر میکردم این آدم خوبیه یا نقشه کشیده یا یه کاری میکنه ... در عرض 5 ثانیه کتلت شد :| .
اتفاقا به نظرم صحنه جالبی بود.
اینو نشون داد با اینکه مانتین یبار عملا مرده، توسط Qyburn زامبیفای شده و به خدمت اون و سرسی در اومده و به اصطلاح Frankenstein's Monster شده، اما وقتی برادرشو میبینه که تنفر خاصی از بچگی نسبت بهش داشته میتونه از دستور همین Qyburn پیروی نکنه و به راحتی بزنه سوسکش کنه :D
یجورایی میخواست بگه نفرت بین این دو تا براشون از همه چی مهم تره. حتی ترس سندور از آتیش

Dinosaur

کاربر سایت
Sep 29, 2005
15,801
16,564
نام
آریا
در مورد همه صحبت شد الی کایبرن ... انقدر مرموز و کلا یه جوری بود من همش فکر میکردم این آدم خوبیه یا نقشه کشیده یا یه کاری میکنه ... در عرض 5 ثانیه کتلت شد :| .
بنده خدا خیلی مظلومانه مُرد! :D کاراکتر جالبی داشت و از یه طرف حرص من رو درمی‌آورد و از طرف دیگه صحنه‌های مربوط بهش رو دوست داشتم.
بیچاره خیلی هم تلاش کرد سرسی رو نجات بده، ولی دیگه حریف نویسنده‌های سریال نشد و خبر نداشت اسکورپیون‌های جدیدی که تولید کرده بود اون‌طوری نیمرو می‌شن! :D

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,484
603
نام
Omid
نویسنده های زومجی جوری لفظ گاتیسم برداشتن انگار دستیار اول مارتین بودن...!!!!
دقیقا ، چهارتا بچه چنان حس گرفتن هر کی ندونه میگه اینا از عوامل اصلی hbo بودن

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
829
249
نام
هادی
تو یکی از تیزرهایی که از فصل هشتم پخش شده بوده نشون داد که آریا، سانسا و جان ایستادن و با تعجب دارن به مجسمه خودشون نگاه میکنن

106628

البته درسته تیزرهایی که پخش شده عملا فقط برای هایپ بیننده ها بوده و چیز خاصی نیستند ولی برام سوال شده که ممکنه در آخرین اپیزود شاهد یک plot twist باشیم چیزی شبیه به هودور؟ :D یعنی مثلا آینده رفته تو گذشته یا گذشته رفته تو آینده.. از این جور چیزا... :D

Octienne

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,219
4,985
نام
Mohammad
جوری همه از این قسمت بد میگفتن رغبت نمیکردم بیبینمش،حتی جوری شده بود میخواستم سریالو در دو قسمت آخر دراپ کنم:D
اما امشب خودمو راضی کردم و بالاخره قسمت 5 دیدم.و باید بگم به نظر من بهترین قسمت فصل 8 همین قسمت 5 بوده تا الان.

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
2,706
8,608
در مورد ارجاع دادن به کتاب ما سریال رو با سریال مقایسه میکنیم نه با کتابش همونجور که وقتی انیمه میبینیم کاری به مانگاش نداریم و کیفیتش رو با خودش مقایسه میکنیم.هر جور میخواید حساب کنید فصل 8 و همینطور 7 یه افتضاح به تمام معنا بودن.حتی خندم میگیره اسمشو بزارم GoT.در آینده مشخص میشه اگه بخواید دوباره برید سروقت این سریال,بخاطر فصلای یک تا چهارِ یا 7 و 8.

• Like
Reactions: arash1996

sttiger

کاربر سایت
Apr 19, 2014
635
763
نام
محمدصادق
تو یکی از تیزرهایی که از فصل هشتم پخش شده بوده نشون داد که آریا، سانسا و جان ایستادن و با تعجب دارن به مجسمه خودشون نگاه میکنن

View attachment 106628

البته درسته تیزرهایی که پخش شده عملا فقط برای هایپ بیننده ها بوده و چیز خاصی نیستند ولی برام سوال شده که ممکنه در آخرین اپیزود شاهد یک plot twist باشیم چیزی شبیه به هودور؟ :D یعنی مثلا آینده رفته تو گذشته یا گذشته رفته تو آینده.. از این جور چیزا... :D
با این وضعیتی که من تو این فصل و این ۵ اپیزود میبینم انتظار هیچگونه اتفاق خارق‌العاده و plot twist و هر چیز دیگه ای نداشته باش! ساده ترین و سرراست ترین حالتی رو که میتونی تصور کنی اتفاق خواهد افتاد:D

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
272
607
نام
وحید
احساس میکنم؛ جان میشه عین جیمی و اینبار مد کویین رو میکشه (جیمی هم قسم خورده بود کنار مد کینگ باشه ولی وقتی دید داره ملت رو به اتیش میکشه زد کشتش) و احتمال میدم با سانسا ازدواج میکنه (آتش و یخ) وصلت اشون میشه عین قضیه پدر و مادر واقعیش.

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
725
1,729
نام
علی
فاجعه تا این حد است!!
View attachment 106623View attachment 106623
مشکل سریال فصل هشتم نیست که دوباره ساخته بشه و ایرادات رفع و رجوع بشه
مشکل اصلی، قلب شکسته مارتین ـهِ که اعتقاد داشت ساخت این سریال باید 5 فصل دیگه ادامه پیدا میکرد ولی HBO لعنتی آبُ بست بهش و گند زده به خاطراتمون

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
1,098
241
نام
محمدحسن
به نظر منم اپیزود 5 فقط و فقط بخاطر اون صحنه دراماتیک و اپیک واری که مردم داشتن التماس تسلیم شدن می کردن اما اینطور سلاخی شدن، بهترین اپیزود این فصل بود!
صحنه های بهت زده جان خوب در اومده بود!

• Like
Reactions: arash1996

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,630
1,234
به نظرم یکی از مهمترین دلایلی که سریال تو این یکی دو فصل اینقد بد عمل کرده، بیشتر از D&D مارتین هستش. شما فرض کن تالکین کبیر دو تا کتاب LOTR مینوشت و عمرش به سومی کفاف نمیکرد. اونوقت به نظرتون پیترجکسون میتونست همچین سه گانه ای درست کنه؟ The Return of the King میتونست یکی از بهترین شاهکارای سینما بشه و 13 تا اسکار درو کنه؟ قطعا نه. از لحاظ فیلمنامه مطمئنا افتضاح میشد چون پیوستگی نداشت.
الانم دقیقا همینه. ما نمیتونیم از D&D انتظار اینو داشته باشیم که بتونن دنیای مارتینو ادامه بدن. در واقع هیچکس نمیتونه و به نظرم این تقصیر مارتینه که تنبلی کرده و کتابی که باید چند سال پیش منتشر میکردو به تعویق انداخته...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 15, مهمان: 4)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟