سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
خب واقعا هنوز از پستی که دیروز اینجا دادم، وضعیتم بهتر که نشده شاید بدتر هم شده باشه. فکر کنم علت اصلیش که وضعیتم بدتر شده، کار این رامین جوادی باشه:D یه ترک خفن داد که نمیشه دست از گوش دادنش برداشت ولی خب از اون طرف خاطرات بد این قسمت رو با هر بار گوش دادنش دوباره جلو چشام میاره. (البته منکر بخش های خوب این قسمت نمیشم ولی قسمت هایی که توشون ضعف داشت برا من خیلی نکات کلیدی تری بودن)

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
کسانی که این قسمت سوم راضی شون نکرده از این تایپیک برید بیرون و از سریال بد نگید. خواهشا.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk
چشم رئیس ، امر دیگه ای نبود ؟

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خب واقعا هنوز از پستی که دیروز اینجا دادم، وضعیتم بهتر که نشده شاید بدتر هم شده باشه. فکر کنم علت اصلیش که وضعیتم بدتر شده، کار این رامین جوادی باشه:D یه ترک خفن داد که نمیشه دست از گوش دادنش برداشت ولی خب از اون طرف خاطرات بد این قسمت رو با هر بار گوش دادنش دوباره جلو چشام میاره. (البته منکر بخش های خوب این قسمت نمیشم ولی قسمت هایی که توشون ضعف داشت برا من خیلی نکات کلیدی تری بودن)
کلا موسیقی های رامین جوادی همینه. هنوزم به نظرم حماسی ترین اهنگی که تو یه سریال شنیدم Finale یا Fire and Blood فصل یک بود. همون اهنگی که وقتی دنریس اژدها هاش به دنیا میان و دتراکی سجده میکنن پخش میشه. هر چقد از ابهت این آهنگ بگم واقعا کمه و بعد ۷ سال هنوز تو ذهنمه.
یادش بخیر اونموقع کی فکرشو میکرد همون سه تا اژدها بزرگ شن :D

پ.ن : کلا نصف بیشتر اهنگای گات جورین که فک نکنم حالا حالا ها فراموش شن و واسه همین اغراق نیست اگه بگیم رامین جوادی یه اثر موندگار در تاریخ ثبت کرد حتی موندگار تر از کارای هنس زیمر. :)

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
برام سواله که چرا دوستان دارن مرگ نایت کینگ رو با ویچ کینگ توی ارباب حلقه ها مقایسه میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
ارباب حلقه ها یه سریال ۸ فصلی با بیش از ۶۰ قسمت و ۱۰ سال زمان انتشار نبوده
داستان فیلم هم اصلا درباره نبرد ویچ کینگ نبوده که حالا به نحوه مرگش ایراد گرفته بشه
حالا از این طرف از شروع فصل اول از همون قسمت اول داشتن برای نایت کینگ زمینه چینی میکردن که فلانه و بهمانه
الان بعد این همه سال حالا یارو رو زدن بدون مشخص کردن هویت و هدفش زارت کشتن اونم به احمقانه ترین شکل ممکن
الان طرف هویت واقعیش کی بود؟هدف نهاییش چی بود؟ برن کجا رفت توی اون شرایط؟ و کلی سوال دیگه که بعید میدونم جوابی براش وجود داشته باشه
الکی هم به بقیه با یه سری بهانه مسخره گیر ندین که بله اقا این فصل اخر و شما باید حتما خوشتون بیاد و چه میدونم نمرات سریال رو نزارید و ..........
گند زدن اقا گند زدن و نمیشه هم بهش ماله کشید به این راحتی
اون اریا و گندری که شخصا توی اون صحنه هیچ منطقی پشتش ندیدم و تمام مدت حس میکردم دارن با تحریک مردم از اون صحنه برای جذب مخاطب بیشتر سواستفاده میکنن٬ درست مثل فصل های قبلی و صحنه های برادر مارجری که چپ و راست میریخت وسط
اینم از حرکت احمقانه اساسینی حاج خانوم و کلی مشکل دیگه
حالا بدبختی اینجاس که قسمت اخر هم این دوتا نکبت باز کارگردانش هستن که خدا بخیر کنه و فیلم هندی نشه باز

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
اونهایی که از این قسمت خوششون اومده فقط یه سوال من رو جواب بدن.

چطوری ارتش دوتراکی ها در عرض چند ثانیه نابود میشه اما سم در برابر چنین قدرتی تا آخر سریال تو خط مقدم میجنگه و خار به دستش فرو نمیره؟ بهتر نبود دوتراکی ها قبل از جنگ یه دوره آموزشی پیش سم میگذروندن که اینجوری تو چند ثانیه کشته نشن؟
105599

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
اين پلات آرمور شخصيت ها تو اين قسمت واقعا رو مخ بود يعني به طرز افراطي همه از غيب كمك ميرسيد بهشون و نجات پيدا ميكردن و اين واقعا شيوه ضعيف و مبتديانه اي براي به وجود آوردن حس تعليق بود.
يعني تو سيزن هاي قبلم كم و بيش بود ولي اين جا خيلي تو ذوق ميزد.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
نایت کینگ که الکی الکی کشته شد حیف شخصیتی با این ابهت بود ، یه اشاره هم بکنیم به مرگ لیانا مورمنت که بنظرم خیلی عالی سکانسش کار شده بود و خیلی دلم سوخت براش
الان دیگه فقط سرسی مونده که اول از همه امیدوارم نمیره و ثانیا پایان سریال نشه اینکه جان یا دنریس بشینه رو تخت ، هر چی باشه این همون گاتیه که هیچیش رو نمیتونستیم پیش بینی کنیم و غافلگیرمون می کرد.
بشدت انتظار دارم یه درگیری درست و حسابی بین استارک ها و متحدهای دنریس پیش بیاد بخصوص بعد اینکه سانسا می فهمه جان وارث اصلیه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خیلی خوشحالم که قبل از اومدن به نت و خوندن نظرات، دیدم این اپیزود رو :D این ناله ها و ایراد های بنی اسرائیلی تاثیر منفی میزاره رو حس آدم موقع دیدن

من دیروز ظهر بدون اینکه به نت نگاه بندازم، با سیستم صوتی تصویری خفن، اپیزود 3 رو دیدم، مو به تنم نموند !!
چنان کف و خونی قاطی کردم، فکم زمین بود 1 ساعت! به شدت لذت بردم

باورنکردنیه این اپیزود یه سریال بود نه یه فیلم سینمایی چند صد میلیون دلاری! دم HBO گرم که کلاس و استاندارد ساخت سریال رو بالا برده

اگر هنوز این اپیزود رو ندیدید ، یه لطفی به خودتون کنید، به خودتون احترام بزارید، اگر دسترسی به تیوی بزرگ و سیستم صوتی خوب دارید، با اون ببینید. نشینید با گوشی 5 اینچی و لپ تاپ 13 اینچی ببینید و بعد بیاید اینجا آسمون رو به زمین بدوزید برا ایراد گرفتن !

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
اولا که اصلا دوست ندارم دنریس در پایان رو تخت پادشاهی بشینه!
ولی به نظر من زیاد پایان جالبی نیست که کس دیگه ای به غیر از جان اسنو بشینه رو تخت پادشاهی..‌.(تو کل سریال بعد از ند استارک،جان لایق ترین شخصیته برای این موضوع به نظرم )
راستش فاز اونایی رو هم که دوست دارن سرسی در پایان بشینه رو تخت پادشاهی رو اصلا نمی فهمم!:|:D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بشدت انتظار دارم یه درگیری درست و حسابی بین استارک ها و متحدهای دنریس پیش بیاد بخصوص بعد اینکه سانسا می فهمه جان وارث اصلیه
دادا با کدوم ارتش؟ارتششون همه پودر شدن فقط چند تا فرمانده باقی موند...حتی زن و بچه ها هم کشته شدن

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
@Abolfazl3007 دم HBO گرم که کلاس و استاندارد ساخت سریال رو بالا برده

این جملت دقیقا منو یاد شش یا هفت سال پیش میاندازه، وقتی که هنوز The Walking Dead آن چنان افت کیفی پیدا نکرده بود و اپیزود هشتم فصل چهارم را به گونه ای به آن پر و بال می دادند که شبیه همان چیزی بود که شما می گفتید.... باور نکردنی... شبیه این اپیزود یه سریال بود نه ، یک فیلم سینمایی اکشن چند صد میلیونی!!! بی شک HBO شبکه مستحکمی است اما من تمام آثاری که قبل 2011 HBO را دیدم، برایم جذاب تر بود. نمونه اش "سوپرانوز" هست که هم در فیلم نامه و شخصیت پردازی یک سر و گردن بالاتر است و هم تاثیر گذار. دیگه "وایر" هم به کنار! اما HBO دقیقا به گات به گونه ای عمل می کند که AMC با TWD عمل کرد... خداشکر گات دارد تمام می شود اما این خبر اسپین آف ها، مرا یاد واژه "شیر دوشی" می اندازد.

HBO در این سالها سریال های آنقدر خوبی ساخته بود که همه اش را بخاطر گات، نفرستاد به آکادمی امی و البته جمع و جورشون ( تو دو یا سه فصل تمومشون کرد!) کرد. نمونه اش فصل دوم "لفت اورز" که HBO تصمیم گرفت که فصل پنجم گات را به جایش برای امی بفرستد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر