سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کل اینترنت دارن جک میسازن کسی زیادی ایراد نمیگیره ! مشکل از نور پردازی این قسمت بود که به عمد واسه حس تاریکی مطلق و یا سهوا و اشتباها اینقدر صحنه ها تاریک دراورده بودن که خوب به نظرم همون بحث هنریش بود که اصلا انتخاب خوبی نکرده بودن واسه چنین قسمتی .....

البته این جک ها بعضا بد نیست :D از صحنه گردن زدن ند استارک هم کلی جوک تو اینترنت هست

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
البته این جک ها بعضا بد نیست :D از صحنه گردن زدن ند استارک هم کلی جوک تو اینترنت هست
جک درست کردن با میم درست کردن تقریبا یـ چیز ـه ولی اینجا منظور چیزی که واقعا هست نه اینکه برداری یـ عکس از ند استارک بزاری تبدیلش کنی به یـ میم فان

• Like
Reactions: arash1996

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
ناصر الدین شاه هم قریب به 50 سال حکومت کرد اخرش رفت شابدول به دسته یه ادم معمولی ترور شد رفت :D
رابین ویلیامز هم صبح بلند شد تصمیم گرفت خودکشی کنه و کرد و شب هم سرد خونه بود.

چرا مرگ مسخره و ساده و شخمی ادم نباید مرگ بدونه؟:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
به نظر من تو این فصل های آخر، و به خصوص همین سه اپیزود که دیدیم، سازنده های سریال به دلیل جدا شدن از فضای کتاب و نبود ایده های جذاب داستانی، سعی دارن ضعف داستان گویی و شخصیت پردازی رو با پروداکشن های عظیم و آنچنانی پر کنن. نتیجه هم باز به نظر من افت وحشتناک سریال هست. همین اپیزود سوم اگه از نظر اکشن و جلوه های ویژه و عظیم در آوردن نبرد وینترفل بهش نگاه کنیم خفنه (که باز به نظر من در مقابل نبرد دو برج شوخی مضحکانه ای بیش نیست) اما از نظر روایت داستانی واقعا ضعیف و آبکی بود!

قسمت نایت کینگ هم یه دئوس اکس مکینا تمام عیار و بی نهایت مسخره بود! کسی که اینطور پدر همه رو درآورده یهو دیقه نود توسط آریا کشته میشه! بی اندازه مسخره و بی نهایت تف مال! یعنی چیزی که من دیدم تنها استیصال و درماندگی کارگردان و نویسنده هاش بود. اون جنگ رو راه انداخته بودن، با توجه به قدرت هایی که به نایت کینگ دادن مشخص بود که انسان ها شانسی در مقابلش ندارن و این بلا سرشون میاد، از طرف دیگه شجاعت و داستان سرایی لازم برای نمایش شکست انسان ها تو این جنگ رو هم نداشتن، کامل مونده بودن چیکار کنن که وینترفل پیروز بشه و نتیجه شد همین دئوس اکس مکینا! یهو آریا اوت آو نو ور ظاهر میشه، میپره رو سر نایت کینگ و تامام! مسخره تر از این؟ واقعا این باید پایان شخصیتی مثل نایت کینگ و اون ارتش هراس انگیز باشه؟ ریلی؟

مرگ های این اپیزود هم به نظر من غیر از مرگ سر جورا مورمونت (ره) از دم بیخود، الکی و برای تف مالی بیشتر و پوشوندن ضعف داستان بود. خصوصا مرگ تیان گریجوی که خنده دار بود! یه لست من استندیگ تمام عیار و البته بی جهت. کلا خیلی از سکانس های این قسمت رو نگاه کنید از نظر داستانی نیازی بهشون نیست و حتی ربطی به تاکتیک جنگ هم نداره. مثل اون قسمت فرار مخفیانه آریا از دست مرده ها که کامل Last of US بود! بخصوص وقتی یه چیزی انداخت زمین سر و صدا کنه همه برن اون سمت!

کلا بخوایم داستان و روایت گات فعلی رو با چیزی که بود مقایسه کنیم مثل تفاوت ایران 40 سال پیش با الان! هرچقدر اونجا وقایع پر از سورپرایز بود، با شجاعت و جسارت تمام شخصیت ها میمیردن و آدم های جذاب جدید جایگزین میشدن و باز هرچقدر سیاست و مساول انسانی پیشبرنده داستان بود، اینجا شده جنگ های بزرگ و بزرگ و بزرگ تر.

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
طرف این اپیزود رو با کیفیت 480 hdrip دیده بعد میاد میگه تاریک بود...جمع کنید بابا! مانیتور یا TV تون مشکل داره و سیاهی رو خوب نشون نمیده به HBO چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
جدا از اینا عجب اپیزود پشم ریزونی بود واقعا! سراسر استرس...سراسر ترس..واقعا حرف نداشت!

• Like
  • Angry
Reactions: hitman68 and Amin n

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
طرف این اپیزود رو با کیفیت 480 hdrip دیده بعد میاد میگه تاریک بود...جمع کنید بابا! مانیتور یا TV تون مشکل داره و سیاهی رو خوب نشون نمیده به HBO چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
جدا از اینا عجب اپیزود پشم ریزونی بود واقعا! سراسر استرس...سراسر ترس..واقعا حرف نداشت!
ربطی به مانیتور و کیفیت نداره
روی پنل اولد و با کیفیت 1080 5 گیگی هم تاریکه

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
ربطی به مانیتور و کیفیت نداره
روی پنل اولد و با کیفیت 1080 5 گیگی هم تاریکه
من نسخه ی 10bit رو دیدم و مشکلی نداشتم...ضمنا نبرد توی شب بوده چه انتظاری داشتین واقعا؟ حالا اگه زیادم روشنش میکردن یه جور دیگه جک میساختین! در کل بیخیال! اونایی که لذت بردن که هیچی اونایی هم که نبردن برن arrow و teen wolf ببینن!GOT براشون زوده!

• Like
Reactions: yasu

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
کجاش دقیقا استرس داشت وقتی همه از اواسط این قسمت مطمئن شدن خار به دست کسی قرار نیست بره؟ یا اونجایی که مرده ها به سمت دنریس رفتن 100% همه مطمئن بودن الان یکی از پشت میاد به دنریس کمک میکنه و همینجوری هم شد! (صحنه ای که میلیون ها بار تکرار شده و از عوامل این سریال بعید بودن دوباره از این تاکتیک خز استفاده کنن)

پ ن پ چه انتظاری داشتی؟
نمیدونم چه فازی دارین خدایی :-t البته سلیقه ها متفاوته من که لذت بردم مرگ نایت کینگم خیلی خوب بود

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
نمیدونم چرا همه به مرگ نایت این همه ایراد میگرین؟ راب استارکم الکی الکی پودر شد . ند استارکم همچنین.تایوین لنیستیر در حال انجام عمل مقدس مرد . کلا بجز 2-3 تا مرگ(هودور. اوبرین) همه مرگا اکثرا ساده و یهویی بوده. بهتره برا خفن نشون دادن خودمون الکی شعر نگیم 8->

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
الان اپیزودو دیدم بنظر من در حد اوکی بیشتر نبود :D صحنه ها جنگ عالی، سی جی عالی، اما واقعا هیچ نکته خاصی تو رایتینگ این اپیزود ندیدم که جای تعریف داشته باشه، آخرش گفتم باز حداقل اینطوری تموم میشه اپیزود بعدی باید جالب باشه که بعد آریا پرید رو نایت کینگ و اونقد الکی کارو تموم کرد.
در مورد تاریکیش هم منو بشدت اذیت میکرد، البته نمیشه زیاد گله کرد چون داستان تو شب اتفاق میوفته و راه حل خاصی براش ندارم :D ولی اگه همه این اتفاقات توی روز اتفاق میوفتاد یکم واضح تر میبود بهتر بود چون این تاریک بودنش که به من حس استرس و اینا نداد که دوستان میگن :D از اون دسته فنای سریال هم نیستم که فقط با بخش درامش حال کنم، Hardhome و Battle of Bastards برام جز بهترین اپیزودای سریال هست اما این زیاد نگرفت منو.

در کل خوش به حال دوستانی که اینقد حال کردن با این اپیزود، ایشالله با بقیشم حال کنین :-"

• Like
Reactions: arash1996

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
پ ن پ چه انتظاری داشتی؟
نمیدونم چه فازی دارین خدایی :-t البته سلیقه ها متفاوته من که لذت بردم مرگ نایت کینگم خیلی خوب بود

ما از اول GOT رو واسه چی نگاه می کردیم؟ چون باور پذیر و هیجان انگیز و واقعی بود. اگه میدونستیم 20 تا کاراکتر قرار هست با 100.000 سرباز ارتش مرده ها بجنگن و خار به دستشون نره به قبر تیریون می خندیدیم که بخواهیم از این سریال تعریف کنیم.
اگه میدونستیم قرار هست یه دختر بچه 10 ساله یه جاینت رو بکشه که مثلا بگن خیلی شاخ بوده! به قبر پدر سانسا می خندیدیم که بخواهیم این فیلم رو به کسی معرفی کنیم بره نگاه کنه.
ما اگه میدونستیم جان اسنو آخر سریال یهو جوگیر میشه و بی جهت میره جلوی اژدهای نایت کینگ جیغ میکشه و آتیش اژدها 2 دقیقه بعدش هم بهش نمیرسه به قبر هر 3 تا اژدها می خندیدیم که هایپ بشیم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر