سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بعد از اینکه استنیس اینطوری به فنا رفت، ملیساندرا متوجه شد که استنیس اون کسی که فکر میکرد نبوده، حتی شیرین(دختر استنیس) رو هم با اشتباه سوزوند، ولی مثل اینکه برا کشتن نایت کینگ باید شمشیر LightBringer باشه که این شمشیرو ملیساندرا میتونه درست کنه(منظورم اشاره به نقش ملیساندرا و Lord of Light به داستانه)
یعنی مثلا پلات توییست این فصل اینه که با شمشیر والرین استیل یا حتی Dragonglass نایت کینگو میزنن و میبینن نمیمیره؟ :|
اگه این اتفاق بیفته که واقعا جالب میشه. به نظر خودم اینکه ضعف وایت واکرا رو فهمیدن کارو براشون آسون تر میکنه و کافیه وایت واکرا رو بکشن تا مرده های پشتشونم بمیرن و الان هم میدونن چطوری میشه وایت واکرا رو کشت. ولی بحث اینه منم فکر نمیکنم نایت کینگ به این راحتیا بمیره.

کلا بعید میدونم خیلی پرداخته بشه به چنین مباحث مذهبی و فلسفی عمیقی توی سریال
اگر به این مباحث علاقه داری بهتره منتظر کتاب باشی چون اونجا دست نویسنده بازه برای این جور داستانا.
هر چند این بحث برای خودمم خیلی جالبه
اللخصوص در مورد زنده شدن بریک و جان
چون در مورد شمشیر بریک دانداریون و توروس ازمیر که قبلا گفتن که به نوعی یک تردستی با دراگون فایر هستش
در مورد بلک شادو و اون قسمت زالو هم که بیشتر به جادوی سیاه شباهت داشت تا کار خدا. وقتی میشه بیشتر مطمئن شد که به زادگاه ملیساندرا بپردازیم : آشایی یا همون سرزمین سایه ها که خوراکشونه از این کارا
اما خب زنده شدن مرده ها دیگه بحثی دیگست !

یک مورد اینچنینی دیگه هم که وجود داره و من حتی بیشتر از داستان لرد روشنایی بهش علاقه دارم داستان اون مردی بود که لرد واریس رو اخته کرد
یادت باشه واریس میگفت شنیده که اون مرد تو آتیش با یک موجود اهریمنی صحبت کرده ! اون کی میتونسته باشه ؟
یک لحظه تصور کن اون شاه شب بوده و یجا رو کنه که میتونه صحبت کنه
لحظه هیجان انگیزی میشه
کلا کتاب که بحثش جداست. خیلی معمای پاسخ داده نشده هست که فن ها واسش تئوری ساختن مهم ترینش همین L+R=J بود که توی سریال اثبات شد.
ولی خب تو همین سریالم از فصل دو تا اینجا به Lord of Light پرداختن. حتی ملیساندرا هم چندین بار گفت که i saw him in the flames fighting at winterfell که خب طبیعتا منظورش Battle of Bastards نبوده بلکه همین نبرد قسمت بعدی هست!

الان که رسیدیم به فصل 8، یادمه دو سه سال پیش تو همین تاپیک چند تا اسپویل ار رددیت و سایتای مختلف نوشتن و گفتن که فیلمنامه اسپویل شده و منم بوکمارک کردم که وقتی سریال تموم شد بخونم و ببینم چند درصدش درست بوده. واسه فصل هفت که این پست هست تا الان تقریبا اکثرا درست بوده. :|
فصل هشتو لینک پستشو نمیذارم چون خودمم نخوندم و منتظرم این 6 اپیزود تموم شه

آخرین ویرایش:

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
یعنی مثلا پلات توییست این فصل اینه که با شمشیر والرین استیل یا حتی Dragonglass نایت کینگو میزنن و میبینن نمیمیره؟ :|
اگه این اتفاق بیفته که واقعا جالب میشه. به نظر خودم اینکه ضعف وایت واکرا رو فهمیدن کارو براشون آسون تر میکنه و کافیه وایت واکرا رو بکشن تا مرده های پشتشونم بمیرن و الان هم میدونن چطوری میشه وایت واکرا رو کشت. ولی بحث اینه منم فکر نمیکنم نایت کینگ به این راحتیا بمیره.

کلا کتاب که بحثش جداست. خیلی معمای پاسخ داده نشده هست که فن ها واسش تئوری ساختن مهم ترینش همین L+R=J بود که توی سریال اثبات شد.
ولی خب تو همین سریالم از فصل دو تا اینجا به Lord of Light پرداختن. حتی ملیساندرا هم چندین بار گفت که i saw him in the flames fighting at winterfell که خب طبیعتا منظورش Battle of Bastards نبوده بلکه همین نبرد قسمت بعدی هست!

الان که رسیدیم به فصل 8، یادمه دو سه سال پیش تو همین تاپیک چند تا اسپویل ار رددیت و سایتای مختلف نوشتن و گفتن که فیلمنامه اسپویل شده و منم بوکمارک کردم که وقتی سریال تموم شد بخونم و ببینم چند درصدش درست بوده. واسه فصل هفت که این پست هست تا الان تقریبا اکثرا درست بوده. :|
فصل هشتو لینک پستشو نمیذارم چون خودمم نخوندم و منتظرم این 6 اپیزود تموم شه
ممنون میشم اسپویل فصل ۸ رو برای من بفرستید...

• Like
Reactions: Albis

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,718
نام
کیارش
داشتم سیزن هفت رو میدیدم یه نکته ای نظرم رو جلب کرد که ندیدم کسی بگه :D احمتالا مقصد بعدی نایت کینگ سیتادل باشه :D
caeh_captursadadadsae.png

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

آره دیگه، توی همین قسمتم آریا پرسید با آتیش اژدها میشه نایت کینگو کشت؟ که برن گفت هنوز کسی امتحان نکرده، یعنی در واقع هنوز نمیدونن که با چی میشه نایت کینگ و کشت ولی میدونن که نوچه هاشو میشه با والرین استیل بکشن :D

ملیساندرا قطعا یکبار دیگه توی سریال میاد و دوباره به جان اسنو کمک میکنه . از آخرین حرفهای ملیساندرا هم میشه فهمید قضیه شمشیرو :

I’ve done my part. I’ve brought ice and fire together. . . . My time whispering in the ears of kings has come to an end. . . . Neither of us is common folk anymore. . . . Oh, I will return dear Spider. One last time. I have to die in this strange country, just like you

آخرین ویرایش:

Celestial Teapot

کاربر سایت
Nov 13, 2018
11
پس شما گات رو برای من تعریف کن
فکر کنم شما بیشتر دنبال صحنه های اکشن باشی، که به اونصورت برای من ارزش نداره. بهترین قسمت های ASOIAF به تصویر کشیدن نتیجه های جنگ برای مردم عادی هست و همینطور شخصیت پردازی و واقع گرایانه بودنش در اون زمینه.

• Like
Reactions: Amin n

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,477
انتظار داشتم رابطه اریا با اون شخص کامل و طولانی باشه.همینطورم این برین تارث اخرش با یکی رابطه برقرار کنه .هر چند خودش جیمی رو دوست داره ولی اون که عاشقشه بهتره
این کامنت عالی بود =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر