سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Thegodfather

کاربر سایت
Jun 21, 2011
495
533
نام
A L I
منم قسمت دوم رو دیدم
ولی نمی‌دونم چرا به جای اینکه برای قسمت سوم هایپ باشم
بیشتر نگران مردن دو نفرم!
جیمی و تیریون!
جیمی که رسما چهره‌ش شبیه کسیه که زندگیش رو داره تموم میکنه و به عروج رسیده!
و تیریون هم که همش دم از مرگ میزد...
امیدوارم این دو بزرگوار نمیرن!
اللخصوص جیمی...

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
2,703
8,601
کلش 6 قسمته که 2تاش رفت تو دیوار.حتما قسمت 3 قراره جغله های استارکی هر کدوم 500تا وایت واکر بکشن و ننه اژدها هم با یه فوت کارو تموم کنه.خیلی هنر کنن یه بکش بکش آبکی بین شخصیتا راه بندازن تا بلکه این داستان کشکی دل بیننده هاش رو بدست بیاره.

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,628
1,226
واقعا وقتی فهمیدین 6 قسمته چه انتظاری داشتین؟ اینکه مثلا مرده ها اول بیان وینترفلو بگیرن قسمت بعدی برسن به twin towers بعد برسن به کینگز لندینگو سه جا جنگ بشه؟
از اولم معلوم بود اصل کار تو وینترفل رخ میده و ما هنوز اصلا نمیدونیم نایت کینگ تمایل داره از وینترفل پایین تر بره یا نه. طبیعتا کل جنگ وینترفلم باید تو یه قسمت جمع بندی کنند چون منطقی نیست که یه صحنه نبرد دو تا اپیزود طول بکشه مگه اینکه بخواد کلیف هنگر خیلی خفنی داشته باشه ولی بازم اینکار معمول نیست. بنابراین حتی اگه بعدش سرسی بخواد خیانت کنه هم یه جنگ اونجا خواهیم داشت و کلا دو تا اپیزود اینطوری میشن. طبیعتا بقیه 4 اپیزود باید به چیزای دیگه بپردازن مثل همین درام و کانکشن بین کاراکترا.
من قبول دارم تو قسمت قبلی خیلی ضعیف عمل کردن و کلا آبکی بود ولی این قسمت به نظرم خیلی بهتر کار شده بود مشکل اینه که ملت به شدت هایپ شدن و انتظار دارن هر قسمت نایت کینگو سوار بر اژدها نشون بده که یه حرکتی داره میزنه :|

سریال تازه به نظرم داره به اصل خودش برمیگرده. تنها مشکل اینه که خیلی از دیالوگا واقعا روشون کار نشده و چیزی که مسلمه نویسنده های دیالوگا توانایی مارتینو تو نوشتن دیالوگ ندارند.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,710
612
نام
سیاوش
اگر به معنای واقعی با کیفیت سریال و دیالوگ ها مشکل دارید,باید همون فصل چهار ولش می کردید,اگر تا این جاش را دیدید,یعنی این که بیخیال کیفیت و این بحث ها بشید,من خودم می بینم چون بیکار هستم,مگر نه اگر به کیفیت فکر می کردم خیلی وقت پیش باید بیخیالش می شدم
من به شخصه خوشحال می شم اگر اکثر شخصیت های اصلی قسمت بعد بمیرن,دیالوگ که نمی گیریم,لااقل ببینم این آریا که اینقدر cool بازی در می آره,کلش کنده بشه,البته اینقدر کوتاه هست,شمشیر کسی به سرش نمی رسه

only sony

کاربر سایت
Apr 9, 2011
1,550
5,273
نام
رامین
کلش 6 قسمته که 2تاش رفت تو دیوار.حتما قسمت 3 قراره جغله های استارکی هر کدوم 500تا وایت واکر بکشن و ننه اژدها هم با یه فوت کارو تموم کنه.خیلی هنر کنن یه بکش بکش آبکی بین شخصیتا راه بندازن تا بلکه این داستان کشکی دل بیننده هاش رو بدست بیاره.
منم همینو گفتم ولی بعضیا واقعا تحمل حقیقتو ندارن و حمله میکنن بهت :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
2,972
4,412
نام
پويان
برای یک قسمت ۸۲ دقیقه ای که ۷۰ دقیقه جنگ داره احتمالا و خیلیا کشته میشن به احتمال زیاد، شخصیت هایی که ۷ فصل تو سریال بودن، یک قسمت پیش از جنگ خیلی هم ضروری بود.
ولی من خودم موافقم که قسمت اول رو باس هیجان میدادن.
ولی قسمت دو به غیر از اون مکالمه پایانی جان و دنریس (که به مسخره ترین و کلیشه ای ترین شکل ممکن یکی از مهمترین گره های داستان رو رو کرد و بعد یهو با بهونه حمله واکرا موکولش کردن به بعد)، قسمت خیلی خوبی بود.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
823
674
انتظار داشتم رابطه اریا با اون شخص کامل و طولانی باشه.همینطورم این برین تارث اخرش با یکی رابطه برقرار کنه .هر چند خودش جیمی رو دوست داره ولی اون که عاشقشه بهتره

giant level

کاربر سایت
Sep 21, 2013
106
124
انتظار داشتم رابطه اریا با اون شخص کامل و طولانی باشه.همینطورم این برین تارث اخرش با یکی رابطه برقرار کنه .هر چند خودش جیمی رو دوست داره ولی اون که عاشقشه بهتره
برازرز یه کانال دیگست=))

LORDofGaME

کاربر سایت
Jan 17, 2013
735
1,164
نام
Moein
داداش ملت دارن مینالن که تا الان هیچکدوم از گره های داستانی باز نشده و اصلا نایت کینگ هیچ شخصیت پردازی نداره بعد شما دنبال nude و s*x سین اریا میگردی؟D:

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
10,876
44,892
نام
∂αнмα
واقعا برام سواله چجوری شما با این تفکر تا الان سریال رو دنبال میکردی ینی شما میخوای بگی اینا رو نمیدونستی تا اینجایی که سریال رو دنبال میکردی ؟ فصل آخره ـه جمع بندی سریاله شش قسمت بیشتر نیست (به خاطر بودجه) انتظار چی داشتی ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 21, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟