سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
چجوری دلت میاد این حرفو بزنی؟ :D یکی از بهترین و بزرگترین معماهای تاریخ وستروس مرتبط با همین وقایع اگان فاتح هست :D از لحاظ وسعت و عظمت و حماسی بودن وقایع دست کمی از سیلماریلیون نداره و فکر میکردم هیچوقت عملی نباشه روایتش تو مدیوم تصویری :D
واقعا امیدوارم فصل‌های بعدی House Of Dragon به قدری خوب باشه که سریع استارت Aegon the Conqueror رو بزنن :D
فتوحات ایگان چیز خاصی نداره. با خواهراش نشستن روی دراگون اتوپایلوت :D همه جا رو آتیش میزنن. کل این ماجرا یکم تو دورن کش پیدا میکنه که یکی از خواهراش رو میکشن . و گرنه کل داستان از کابین خلبان :D روایت میشه.
از اونطرف شما نگاه کن چقدر متریال تو بلک فایر ربلیون وجود داره خود Daemon Blackfyre ابهتش میارزه به تریسام ایگان:D تازه ایگور رویرو و برندان ریور بیلور اول دیرون . یک کوهی از شخصیت هست تو این دوره ربلیون. تازه جهریس کلی تو دورانش اتفاقات مختلف می افته هر کی یک سازی تو اون زمان میزد ولی قشنگ تونست 60 سال جمع کنه این خاندان رو بهترین پادشاه تاریخ وستروس هم بود.
در ضمن هیچ کدوم از کارهای مارتین در حد و اندازه سیلماریلیون نیست. اصلا کارهای تالکین تو یک لیگ دیگه ای هستن :D

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
تو این بی خبری چند تا از کانسپت آرت های مجسمه تارگرین ها منتشر شده.
mxcq3su6ffya1.jpg

ایگان

ulh1o9h7ffya1.jpg

اینیس که خیلی هم بی عرضه بود.

80ew3rz7ffya1.jpg

میگور

6rz0zti8ffya1.jpg

جهریس

fg18ah49ffya1.jpg

به این ساب ردیت سمی هم :D سر بزنید تا در جریان دقیق و لحظه به لحظه نگارش جورج مارتین قرار بگیرید.
r/GeorgeMartinWriting

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
به دلیل اعتصابات WGA، شبکه HBO اعلام کرد فصل دوم House of the Dragon اپیزودهای کمتری خواهد داشت.

پ.ن: همون سناریو Prison Break و Office تکرار شد!
منبع؟ :-?

این که بجای ده قسمت تو فصل دوم هشت قسمت خواهیم داشت رو خیلی قبل تر از شروع اعتصابات اعلام کرده بودن، خبر جدیدتری جز این اومده؟

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
درود
در این روزهای برزخ قبل از شروع خدمت مقدس! سربازی تصمیم گرفتم یکبار دیگه با کیفیت های اند :D سریالو ببینم و چقدددررر چسبید حتی از دفعه اول که دیدم بیشتر لذت بردم چون اون موقع فاصله بین هر فصل باعث میشد خیلی چیزا یادم بره و درست متوجه داستان و سیر تکاملش نمیشدم، اما این سری بعد هر اپیزود میومدم اینجا پستای بچه ها رو میخوندم و تجربه خیلی باحالی بود دم همه بچه ها گرم چه تحلیل ها و حدسیاتی رد و بدل شده تو این تاپیک و چقدر روی هر اپیزود توجه داشتن بچه ها ریزترین نکته ها رو اشاره کردن، جدا از بحث اندینگ و فصل آخر سریال که خیلی بحث روش بود به شدت سریال قدرتمندی بود آدم دلش میخواد کتاب هارو هم درو کنه انقدر دنیای جذابی داره این سری چندتا نکته و سئوال به ذهنم اومد اگه کسی میدونه یاری کنه ممنون میشم :D
فرمانده اولیه نایت واچ Jeor Mormont پدر سر جورا چه خطایی کرده بود که به نایت واچ فرستاده بودنش ؟ و آیا پدر لیدی لیانا مورمونت هم همین آدمه ؟ یا از برادرزاده هاشه ؟ اگه پدرشون یکی باشه چه خواهر و برادری این لرد مورمونت به جای گذاشته بود حلالش باشه :D
اون بردار فیس لس جاکن یا ژاکن آگار اصلا توی وستروس وسط ارتش لنیستر چیکار میکرد؟ :D خیلی برام سئوال بود اونجا که اسیر هم شده بود و اگه آریا نجاتش نمیداد شاید میمرد به خاطر اریا اومده بود اونجا مثلاً در نقش سرباز لنیستر که امتحانش کنه و در صورت قبولی :D بکشونتش به معبد سیاه و سفید خدای چندین چهره ؟ یا نه رندوم بود بودنش و اسیریش اونجا و آشناییش با آریا ؟
مورد بعدی سریال یه جوری بیخیال اسوس میشه از یه جایی به بعد که خیلی عجیبه فکر کنم داریو ناهاریس هنوز منتظره دنیریس واسش نامه بده آقا آیرون ترون رو گرفتم خیالت جمع :D بعد از کوچ دنیریس به وستروس اینا یه نامه نزدن به هم حتی که ببینن چه خبره مرده ایی زنده ایی تو هواداری بیناموسی یا چی ؟ :D
با اینکه به نظر من اسوس بیشترین تاثیر رو وستروس و دنیاش از گذشته تا حال داشته ( اگان فاتح و کلاً خاندان تارگرین، اژدها، جادوگرانی مثل ملیساندرا، Many Face God که آریا پیششون بود، والرین استییل که برای شهر افسانه ایی والریا در اسوس هست و حتی لرد واریس :D، آیرون بنک و گلدن کمپانی ) با اینهمه آیتم چیزی جز یه مشت برده دار و برده و دوتراکی ندیدیم ما توی اسوس به نظرم بسیار جا داشت بیشتر به دنیای آن طرف دریای باریک پرداخته میشد یعنی یه فاتح اونجا پیدا نشد یه پادشاهی متحد درست کنه اونجا ؟ :D دنیریس که نتونست بیشتر هم حکومت/شهر اونجا رواج داشت مثل براووس و میرین و کارث و ... حتی همون براووس هم من یادم نیست اصلاً حاکمی چیزی داشت یا هون آیرون بنک دولتمدارش بود ؟ :D
نکته بعدی اینه که چرا ویدئو گیم نداره این دنیا :( دنیای تالکین ( ارباب حلقه ها ) شونصدتا بازی در شونصد سبک مختلف داره ( من راضیم مشکلی ندارم با این قضیه :D ) یدونه بازی درست درمون نداره این دنیای نغمه آتش و یخ با اینکه تا صبح پتانسیل داره واقعاً حیفه به نظرم
الانم دارم دوباره House of Dragons رو میبینم که آماده شم برای فصل جدیدش :D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
نکته بعدی اینه که چرا ویدئو گیم نداره این دنیا :( دنیای تالکین ( ارباب حلقه ها ) شونصدتا بازی در شونصد سبک مختلف داره ( من راضیم مشکلی ندارم با این قضیه :D ) یدونه بازی درست درمون نداره این دنیای نغمه آتش و یخ با اینکه تا صبح پتانسیل داره واقعاً حیفه به نظرم
یه دونه Telltale's Game of Thrones بود که سازنده اش ورشکست شد و نیمه کاره موند :-"

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,473
نام
محمد
من چند ماه پیش دوباره سریال رو از اول دیدم و به نظرم هنوز چیزی رو دستش نیومده! :D یعنی اون مشکلات چند فصل آخر نبود که تا صد سال دیگه هم هیچ چیزی رو دستش نمی اومد (شاید هم نیاد :D) ولی فصول ابتدایی اینقدر عالی هست که همه چی رو میشوره و میبره! حالا صحبتم بیشتر در مورد House of the Dragon هست. با انتظارات کمی نشستم پای سریال ولی حقیقتش سورپرایز شدم. ریتم سریال تو اکثر اپیزودها عموما کنده و روایت خیلی شخصی تر از GoT هست ولی همون جادوی سریال اصلی رو داره و هنوز هم دیدن روابط شخصیت ها، توطئه ها، خیانت ها و جنایت ها جذاب ساخته شده. به جز ریتم کند، تایم جامپ ها هم یه مقدار اذیت کننده هستن و باگ سریال یعنی جناب کریستن کول هم خیلی رو مخه! ولی خب مشخص هست این فقط مقدمه داستانه و فصل بعد پتانسیل این رو داره در حد بهترین فصول سریال اصلی ظاهر بشه. امیدوارم خراب نکنن چون داستان خیلی خفنی دم دستشون هست و از همون اپیزود اول و بلایی که دیمون قراره سر جناح سبز بیاره مشخصه با چی طرف هستیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر