Forza Motorsport 6 Apex | PC

ناشر:Microsoft
سازنده:Turn 10
پلتفرم: Microsoft Windows 10
سبک:Simulator
تاریخ انتشار: بهار امسال، بصورت دیجیتالی برای دانلود در استور ویندوز در دسترس قرار میگیرد.
The game will launch this spring as a digital download for Windows 10 store

مایکروسافت بصورت رسمی یک نسخه فرعی از Forza 6 برای ویندوز 10 رونمایی کرد.
بازی فقط در انحصار بخش فروشگاه ویندوز است.
این نسخه از بازی نسبت به بازی اصلی محدود تر بوده و بصورت رایگان برای کاربران ویندوز از طریق استور قابل دسترسی هست.
بازی داری 63 ماشین و 20 مسیر در شش منظقه مختلف جریان دارد.
بازی بصورت کامل از اب و هوای داینامیک پشتیبانی میکند.
بازی بصورت کامل از DirectX 12 استفاده میکند همچنین تا رزولوشن 4K ساپورت میکند.
تیم توسعه دهنده نسخه کامپیوتر Turn 10 می باشد.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,271
نام
مــاکــان
بازی واقعا فوق العادست.اصلا کوانتوم بریک و رمدی رو فراموش کنین.بازی کاملا با سیستم های معمولی هم بهینست.دستتون هم سر گرافیک بازه، حتی رو Low همه چی عالی به نظر میرسه.
گیم پلی هم که اصلا اولش خورد تو ذوقم وقتی همون اول نشستم پشت Ford GT.:-?
اونم حتما بخاطر این بود که کنترل بازی رو easy بود،assisst ها رو off کردم و...
بعدش تو قسمت FreePlay عشق خودمو پیدا کردم،Honda Civic :>
اصلا هرچی بگم کمه،دوستان سیم باز حتما بازیو تهیه کنین.:-bd
من که دیگه هیچ بازی نمی خرم تا پول یدونه Wheel جور شه ازاونطرف هم T10 ساپورت Wheel هارو هرچه زودتر باید اکی کنه.
دوستان کسی اگه لینک جداگانه از بازی داره که بشه با سرعت بالا دانلود کرد ممنون میشم پیام خصوصی کنه
لیتکهاش بعد چند ساعت محدود میپره،تقریبا 10 ساعت.
من بازیم نصبه نمی تونم دوباره بزنم برا دانلود که لینک جدید بگیرم،اما اگه از برنامه Fiddler Web Debugger استفاده کنی راحت با Idm میتونی دانلود کنی.حجم 18.7gb

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
ستینگ بازی:

نکته جالبش MSAA داینامیک بازی هست که فکر میکنم اولین باره توی یه بازی PC پیاده سازی میشه.
کسایی که بازی رو انجام دادن از گرافیک بازی شوکه شدن و خیلی تعریف میکنن.

بله، تنظیمات گرافیکی بازی در نوع خودش ابداع جدیدی برای حالت داینامیک در گزینه های مختلف هست و گرافیک بازی بالاست. هنوز در حال تست بازی هستم.

دوستان کسی اگه لینک جداگانه از بازی داره که بشه با سرعت بالا دانلود کرد ممنون میشم پیام خصوصی کنه

من از روشی که دوستان برای بدست آورردن لینک دانلود( استفاده از Fidller) از خود استور معرفی کرده بودن با IDM دانلود رو انجام دادم. حتی بعد از 8 ساعت لینک غیر فعال شد اما باز با لینک جدید Resume کردمش.

• Like
Reactions: iCe m@n

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
بله، تنظیمات گرافیکی بازی در نوع خودش ابداع جدیدی برای حالت داینامیک در گزینه های مختلف هست و گرافیک بازی بالاست. هنوز در حال تست بازی هستم.

من از روشی که دوستان برای بدست آورردن لینک دانلود( استفاده از Fidller) از خود استور معرفی کرده بودن با IDM دانلود رو انجام دادم. حتی بعد از 8 ساعت لینک غیر فعال شد اما باز با لینک جدید Resume کردمش.

روشش چه جوریه عزیز؟
تاپیک هست برای آموزش این روش؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,271
نام
مــاکــان
دوستانی که بازیو دانلود کردن یادشون نره Nissan GTR رو Unlock کنن،از استور Forza Hub رو نصب میکنه و بعدش براتون آنلاک میشه.

• Like
Reactions: sadegh93

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
دوستان تو کاکپیت این دوربین عقب تر نمیاد ؟ کلا انگار چسبیدیم به فرمون !

تو project cars راحت تنظیم میشد . تو این نمیشه ؟

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,271
نام
مــاکــان
دوستان تو کاکپیت این دوربین عقب تر نمیاد ؟ کلا انگار چسبیدیم به فرمون !

تو project cars راحت تنظیم میشد . تو این نمیشه ؟
نه دیگه نمیشه.کلا تنظیماتی از این دست رو فقط تو P.Cars و A.Corsa میشه پیدا کرد.
Apex همون تجربه ای که با Forza رو کنسول داریم رو برای PC آورده، نه چیزی فراتر.

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اینکه بهترین racing برای pc هم داره عرضه می شه بسیار خوشحال هستم 70 ساعت بازیش کردم اما مگه ادم از این بازی سیر می شه کنترل ماشین ها کاملا عین واقعیت هست حتی قسمت های بارندگیش به شدت باعث تعجب ادم می شه که تا چه حد به واقعیت نزدیکه
1 مزیت دیگه بازی اینه که از شوک دسته 1 در قسمت تریگر هم استفاده شده که کاملا حس abs به ادم می ده
gamersyde چنتا فیلم بسیار با کیفیت گذاشته اگر دسترسی به بتا ندارید حتما بگیرید مشاهده کنید.

همچنین بازی دارای اپشن گرافیکی بالا بلندی هست که در بالاترین تنظیمات 3.5 گیگ رم گرافیک با 8 گیگ رم سیستم لازم داره بازی با 970 هم تقریبا اکثر جاها 60 فریم در 1080p می ده که باتوجه به بتا بودن قطعا زمان عرضه کاملا 60 می ده

آخرین ویرایش:

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
سلام دوستان من بازی رو نسخه 3DMGAME-Forza.Motorsport.6.Apex.Beta-3DM دانلود کردم
الان یه فایل 19 گیکی دارم به نام Microsoft.ApexPG_1.0.6.0_x64__8wekyb3d8bbwe.appx
حالا با این برنامه WSAppPkgMkr چه جوری نصبش کنم؟ توی این کادر ها چیا رو باید وارد کنم؟
میخوام توی درایو I بازی نصب بشه

4tpuz5ira38fqynl91mp.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر