بحث و تبادل نظر در مورد سری The Elder Scrolls

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
قوانین همه تاپیک‌های ویکی:http://forum.bazicenter.com/thread99206/
تاپیک اصلی‌
:http://forum.bazicenter.com/thread99208/

• این تاپیک در جهت بحث در مورد مطالب تاپیک اصلی‌ ویکی The Elder scrolls ،و همچنین همه مباحث دیگر در مورد این سری زده می‌شه.

• هرگونه نظر و پیشنهاد ترجمه و انتقاد در مورد تاپیک اصلی‌ داشته باشین هم میتونین تو این تاپیک بیان کنید.

• فهرست مطالب ارائه شده تو تاپیک اصلی‌ ترجمه شده و آماده هستند.اما به دلیل حجم بسیار زیاد به صورت مرحله‌ای قرار داده میشن.مطالبی‌ که ترجمه نشدن هم کم کم ترجمه و به لیست اضافه خواهند شد.هدف ترجمه کل ویکی بازی هست.( تا جایی‌ که بشه)

• همه مباحث دیگه در مورد داستان و تئوری و گیمپلی سری TES هم اینجا قرار میگیره.(مثل بقیه تاپیک‌های کامیونیتی)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
به به چقدر منتظر یـ همچین تاپیک واسه بازی بودم :D فقط یـ نکته در مورد ویکی بازی @Timeless One بهتر نیست به جای حروف الفبا به صورت دست بندی شده سر تیترا رو قرار بدی پست اول ؟ مثلا سرزمین های بازی , وقایع مهم و جنگ های رخ داده در هر سرزمین و از این دست دسته بندی ها . . .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
به به چقدر منتظر یـ همچین تاپیک واسه بازی بودم :D فقط یـ نکته در مورد ویکی بازی @Timeless One بهتر نیست به جای حروف الفبا به صورت دست بندی شده سر تیترا رو قرار بدی پست اول ؟ مثلا سرزمین های بازی , وقایع مهم و جنگ های رخ داده در هر سرزمین و از این دست دسته بندی ها . . .
اتفاقا بعد از انباشته شدن مطالب (تا یکی‌ دو روز :D) می‌خواهیم اونطوری کنیم،اما فعلا برا ساده تر شدن دسترسی به مطالبی‌ که ارائه شده, این فرمت رو زدیم.

در ضمن یه نکته‌ای هم هست که مطالب به صورت تاریخی قرار میگیرن،یعنی‌ از پست دوم, از مهم‌ترین و بزرگترین چیز‌ها شروع میشن و به جزئی‌‌ترین و کوچیک‌ترین قسمت‌های دنیای سری ختم میشن.یکی‌ اگه بخواد به طور کامل با دنیای بازی آشنا بشه،می‌تونه همینطوری از پست دوم شروع به خوندن کنه و بره جلو.:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
یعنی احسنت به شما دو بزرگوار:x:d. واقعا چه کار سخت و پر محتوایی رو شروع کردین. آرزوی موفقیت دارم برای هر دوتون و امیدوارم این پروژه سنگین رو با موفقیت به پایان برسونین:bighug:. آرزوی دیرینه ی من رو برای بهترین بازی عمرم شماها دارین جامه عمل میپوشونید بهش، دست مریزاد:bighug:.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
آپدیت شد :d

سپاسگزااااااار:bighug::d.

ویرایش: این دیگن رو خیلی دوستش دارم، با شخصیت من خیلی جوره :)).

بچه ها ما جایی از بازی ایدرا ها رو هم میبینیم؟ در همون کسوت خدمتگزاران حتی، مثل خدمتگزاران دیگن.؟
اطلاعات راجب پادمی و آنو فوق العاده بود. مطلب امشب راجب ماهیت دیدراها هم واقعا بی نظیر بود. تشکر، کاملا داره نقاط تاریک بازی برام روشن میشه. امیدوارم هر چه زودتر به دراگون ها هم برسیم، شدیدا متظر آپدیت ها هستم. ممنون.

آخرین ویرایش:

ecan

کاربر سایت
Oct 3, 2012
90
رابطه ی بین Hermaeus Mora و elder scrolls رو کسی می دونه ؟
هرموس متون رو خودش ساخته یا قدیمی ترن این متون و ربطی به هم ندارن ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سپاسگزااااااار:bighug::d.

ویرایش: این دیگن رو خیلی دوستش دارم، با شخصیت من خیلی جوره :)).

بچه ها ما جایی از بازی ایدرا ها رو هم میبینیم؟ در همون کسوت خدمتگزاران حتی، مثل خدمتگزاران دیگن.؟
اطلاعات راجب پادمی و آنو فوق العاده بود. مطلب امشب راجب ماهیت دیدراها هم واقعا بی نظیر بود. تشکر، کاملا داره نقاط تاریک بازی برام روشن میشه. امیدوارم هر چه زودتر به دراگون ها هم برسیم، شدیدا متظر آپدیت ها هستم. ممنون.
خیلی‌ ممنون.:D
تو اسکایریم یه ماموریت هست که برا Meridia انجام می‌دادیم.نزدیکترین چیز به یک Aedra کامل همون هست.:D خدایان اصلی‌ هم در ریشه Aedra هستن،Akatosh تو Oblivion یه فرم زمینی‌ میگیره که با دیگان مبارزه کنه،اونم می‌تونه باشه مثلا.:D
OB-quest-Light_the_Dragonfires_02.jpg
رابطه ی بین Hermaeus Mora و elder scrolls رو کسی می دونه ؟
هرموس متون رو خودش ساخته یا قدیمی ترن این متون و ربطی به هم ندارن ؟

البته در این مورد هم مطالبی هست (:D) ولی‌ کتییب‌ه ها ظاهراً حتا از خود زمان هم قدیمی‌ تر هستن،دقیقا معلوم نیست از کجا اومدن،اما احتمالا منشأٔ خداوندگری دارن.تا جایی‌ هم که میدونم Mora دخل مستقیمی‌ تو کتیبه‌ها نداشته.

• Like
Reactions: bezad

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
آقا دمتون گرم واقعاً! :D خیلی دوست داشتم بیشتر در مورد این سری فوق العاده و عظیم بخونم، ولی حس و حال خوندن مقالات انگلیسی نبود و کار ما رو راحت کردین. :D
کاش به جای Fallout 4، نسخه جدید The Elder Scrolls اومده بود. :( صرفاً یه نظر شخصی هست و بس!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
هنوز مقاله رو مطالعه نکردم ولی احساس کردم حیفه فقط لایک کنم، فک کردم لازمه قبلش به صورت کتبی هم یه تشکر کرده باشم...

من اسکایریم رو جویدم ولی حقیقت این هست که چیزی در مورد داستان این سری نمی دونم، چند بار دنبالش رفته بودم اما چیز خاصی پیدا نکردم بابت نگارش این مقاله ممنونم خیال من رو راحت کردید نسبت به اینکه چیزی در مورد داستان این سری نمی دونم احساس خیلی بدی داشتم :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
چقدر مطالب عاااالیه، بخدا من موندم اینا برای ساخت این بازی چقدر پی ریزی برای ساخت جهان اون انجام دادن. مطالب مرتبط با اتریوس و آبلیوین و ماندوس بی نهایت عالی بود. دمتون واقعا گرم بابت گرداوری:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر