بحث و تبادل نظر در مورد سری The Elder Scrolls

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این آپدیت سیردیل رو که گذاشتیم یه تاریخ خیلی کلی امپراطوری میده تا دوره چهارم. ولی همه اینا و خود امپراطوری ها و آلدمری با جزئیات کامل خودشون جدا اضافه میشن

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ولی‌ این قسمت ادامه جنگ اسکایریم با تالمر خیلی‌ مسخره هست. میخوان با سپاه فرضی‌ با آلدمری بجنگن.:D درست‌ترین کار همینی بود که انجام شده و باعث ایجاد صلح شده تا امپراتوری دوباره قدرت بگیره.:D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا خسته نباشی . لطفا درباره غیبت dwemer ها بنویس. خیلی تو کفشم که بدونم چی شده که همشون غیب شدن.
غیبت دوومر‌ها خودش یه راز هست،آشکارا توضیح داده نشده دربارش هیچ جا.فقط این که یه دستگاه میسازن و میگن که باهاش به قلب لرکان رسیدن،بعد یهو همشون ناپدید میشن.اما مرسی‌ سعی‌ می‌شه مطالب مهم مرتبط با هر نژاد (از جمله همین تاریخ دوومر ها) رو در بین مقاله‌ها قرار بدیم.:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
دیشب نرسیدم مطالب رو بخونم، امشب خوندم، چقدر این فلسفه پیدایش ایدراها و دیدراها فوق العادس. این بازی یکی از بهترین نمونه برای کسانی هست که میخوان یه universe و دینای غنی خلق کنن. واقعا کلاس دنیا پردازی و اسطوره سازی هست این بازی.
فقط خیلی برام جالبه که ایدراها با خلق دنیا ( نیرن) شبیه فانی ها از بین رفتن:d، با این تفاسیر یه جورایی میشه حس خداگونه رو از ایدراها ( و حتی دیدراها) گرفت:d.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دیشب نرسیدم مطالب رو بخونم، امشب خوندم، چقدر این فلسفه پیدایش ایدراها و دیدراها فوق العادس. این بازی یکی از بهترین نمونه برای کسانی هست که میخوان یه universe و دینای غنی خلق کنن. واقعا کلاس دنیا پردازی و اسطوره سازی هست این بازی.
فقط خیلی برام جالبه که ایدراها با خلق دنیا ( نیرن) شبیه فانی ها از بین رفتن:d، با این تفاسیر یه جورایی میشه حس خداگونه رو از ایدراها ( و حتی دیدراها) گرفت:d.

نه قدرتشون از قبل کمتر شده ولی اصلا فانی و اینا نشدن. حتی آکاتش هنوزم از دیدراها قدرتش بیشتره :d ولی اونایی که رفتن موقع پیدایش کلا چیزی از قدرتشون کم نشد مثل مگنوس
اونایی که شدن النفی از ایدراهای اصلی نبودن

===================

حالا وقتی به قسمت تاریخ امپراطوریا و Aldmeri Dominion برسیم جالبتر هم میشه :d

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
نه قدرتشون از قبل کمتر شده ولی اصلا فانی و اینا نشدن. حتی آکاتش هنوزم از دیدراها قدرتش بیشتره :d ولی اونایی که رفتن موقع پیدایش کلا چیزی از قدرتشون کم نشد مثل مگنوس
اونایی که شدن النفی از ایدراهای اصلی نبودن

===================

حالا وقتی به قسمت تاریخ امپراطوریا و Aldmeri Dominion برسیم جالبتر هم میشه :d

آهان، من فکر کردم النفی ها جزو ایدراهای اصلی بودن.
حتما منتظر ادامه مقاله هستم، کلی سوال دارم ولی تا جایی که میشه سعی میکنم جلوی خودمو بگیرم نپرسمشون چون مطمئنن با کامل شدن مطلب همشون مرتفع میشن، ولی بعضی وقتا خیلی هیجانزده میشم و یه چیزایی میگم و میپرسم:d. منتظر ادامه مقاله هستم شدید، مرررسی:bighug:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بچه ها با تشکر از زحمتاتتون اگه بتونین بعذ از اتمام معرفی جهان بازی و وقایع تاریخی اون، حوادث و اتفاقات ماروویند و ابلیوین و اسکایریم رو هم به همین شکل مفصل و جامع تشریح کنین عااالیه:d:bighug:.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
بچه ها با تشکر از زحمتاتتون اگه بتونین بعذ از اتمام معرفی جهان بازی و وقایع تاریخی اون، حوادث و اتفاقات ماروویند و ابلیوین و اسکایریم رو هم به همین شکل مفصل و جامع تشریح کنین عااالیه:d:bighug:.

جزء همینا همش هست :d فکر کنم تو متن اشاره کردیم که کجای بازی اتفاق افتادن. ولی خب بعد از گذاشتن تمام اینا که بیشتر از 100 تاس، اگه باز دیدی چیزایی که میخوای نیست، بگو تا اضافه کنیم

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
جزء همینا همش هست :d فکر کنم تو متن اشاره کردیم که کجای بازی اتفاق افتادن. ولی خب بعد از گذاشتن تمام اینا که بیشتر از 100 تاس، اگه باز دیدی چیزایی که میخوای نیست، بگو تا اضافه کنیم

درسته امیر جان، در خلال متن ها و تاریخچه و نژادها و... به وقایع نسخه ها هم اشاره میکنین، منظور من بیشتر منسجم تر شدن اتفاقات هر نسخه و توالی و پشت سر هم بودن وقایعشونه:d، البته من یکم حافظه کوتاه مدتم داغونه برای همین این درخواست رو کردم، وگرنه از دید کلی مطلب ابدا نیاز به یه همچین حرکتی نداره، اگه بعد از اتمام متون وقت و حوصله اش رو داشتین این کارو هم بکنین برای آدمایی مثل من:d. بازم خیلی خیلی تشکر بابت زحمتی که دارین برای این کار خطیر میکشین:bighug::x

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
درسته امیر جان، در خلال متن ها و تاریخچه و نژادها و... به وقایع نسخه ها هم اشاره میکنین، منظور من بیشتر منسجم تر شدن اتفاقات هر نسخه و توالی و پشت سر هم بودن وقایعشونه:d، البته من یکم حافظه کوتاه مدتم داغونه برای همین این درخواست رو کردم، وگرنه از دید کلی مطلب ابدا نیاز به یه همچین حرکتی نداره، اگه بعد از اتمام متون وقت و حوصله اش رو داشتین این کارو هم بکنین برای آدمایی مثل من:d. بازم خیلی خیلی تشکر بابت زحمتی که دارین برای این کار خطیر میکشین:bighug::x
البته این مطالبی‌ که تا الان قرار گرفتن فقط غیر مستقیم به سری اصلی‌ ربط دارن.بیشتر Background هستن تازه.:D تو مطالب دیگه که اشاره‌های مستقیم به وقایع سری می‌شه خیلی‌ راحت تر می‌شه قضیه بازی هارو فهمید.:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من فعلا تنها کاری که ازم بر میاد مقاله هارو به PDF تبدیل کنم :">:D (به همراه پشت زمینه و این حرفا :D) در آخر هم اگه خدا بخواد یـ PDF جامع ازکل سری درست کنیم یا اینکه اصلا جدا جدا واسه اینکه مطالب زیاد سنگین نشه به صورت دسته بندی PDF ها رو بسازیم :D اگه دوستان موافقن از امشب شروع کنم :">

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
دوستان خسته نباشید ، کار بسیار تاثیر گذاری رو دارید انجام میدید . به امید این که با به وجود اومدن the elder scrolls library فارسی ، اطلاعات گیمر های ایرانی از این سری بیشتر بشه و در کل جمعیت بیشتری از گیمر های ایرانی طرفدار این سری بشن .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام.

ببخشید به خاطر امتحان‌های دانشگاه و کمبود وقت برا ویرایشچی ما (:D)، و وقت گیر بودن پیدا کردن عکس‌های مناسب و حفظ یک دستگی مطالب،چند روزی رو نشد مطالب رو آپدیت کنیم.
در چند روز آینده همه مطالبی‌ که نذاشتیم رو پشت هم قرار میدیم و دوباره طبق برنامه پیش میریم.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر