آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

reza9622003

کاربر سایت
May 7, 2011
54
خب مثل اینکه کرنل اکسپلویتی که کاربر _fire30@ در دست داره روی آخرین ورژن fw 6.50 هم کار میکنه و هنوز سونی پچش نکرده.امیدواریم زودتر هک 6.20 یا 6.50 بیاد
کاربر hidrogen هم دوباره فعال شده و گفته صحنه هک به زودی بیدار خواهد شد....
یاد روزهای عرضه هک اسپکتر افتادیم:-bd

آخرین ویرایش:

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
بزودی شاهد خبرهای خوب هک هستیم و منتشر خواهد شد
میگه صحنه ps4 دوباره شروع بکار کرده ومنتظر جلبریک باشید وبزودی بروزرسانی خواهد شد
nbkb_screenshot_20190311-111108~2.png

kayat

کاربر سایت
Aug 30, 2012
10
به نظر می رسد 6.50 نیز به صورت پرایوت جیلبریک شد.

TJ در صفحه ی توئیتر خود همانند آپدیت 6.20 اعلام کرد که موفق به هک (کرنل اکسپلویت) آپدیت 6.50 شده است. گر چه هنوز هیچ کدام از دولوپر ها کد مزبور را تایید نکرده اند اما برخی از آن ها این توئیت را ری توئیت کرده اند. پس به نظر وی موفق شده است.

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
سلام ktiosz در پیجش توی جیت هاب کرنل اکسپلویت 6.20 رو منتشر کرده - کسی میدونه واقعیه یا فیک https://ktiosz.github.io/
22 ساعت پیش یه همچین چیزی تو github اش گذاشته
ktiOSz/kexploit620FW-
این که کار میکنه یا نه فعلا تو psxhax چیزی راجع بهش نیومده پس احتمال این که کار نکنه بسیاره
و یکی هم خیلی شیک و مجلسی تو issue هاش نوشته fake :)

reza9622003

کاربر سایت
May 7, 2011
54
سلام.خب مثل اینکه دوتا ابزار به اسم GhidraPS4loader و PS4 flash tools عرضه شده که توسعه دهنده ها میتونن کلیدهای ورژن 5.05 (در حال حاضر) رو با استفاده از روشی که چند وقت قبل توسط تیم Failoverflow ارائه شد بصورت خصوصی استخراج کنن و باهاش EBOOT بازیها رو (شبیه دوران PS3 ) برای ورژن های 5.05 و پایین تر پچ کنن و کلا به عمق نرم افزاری و سخت افزاری نفوذ کنن و یا حتی کرنل اکسپلویتهای جدید رو راحت کشف کنن:-bd:-bd.پس اگر هکرهایی که کلیدهای خصوصی فرمویر 6.20 و 6.50 و بالاتر رو با کرنل اکسپلویتهای خودشون (که ریلیز نکردن و حتی نخوان ریلیز کنن) بدست بیارن احتمال زیاد منجر به اجرای بازیهای ورژن بالاتر روی 5.05 میشه و در قدمهای بعدی ساخت CFW میشود.=D>
منبع : Wololo.net & PSXHAX.COM

آخرین ویرایش:

vhd

کاربر سایت
Apr 16, 2006
117
نام
وحید
خبر اولی در مورد برنامه ps4 hen هستش که قرار بوده تو این ورژن وقتی دستگاه به رست مود می ره کپی خور بودن دستگاه نپره ولی کسانی که تستش کردن گفتن مشکل داره و درست کار نمی کنه . واین که یه سری از کابر ها گفتن تو ورژن 1.8 هم رست مود براشون کار می کرده !!

bazikhorak

کاربر سایت
Apr 10, 2012
13
خبر اولی در مورد برنامه ps4 hen هستش که قرار بوده تو این ورژن وقتی دستگاه به رست مود می ره کپی خور بودن دستگاه نپره ولی کسانی که تستش کردن گفتن مشکل داره و درست کار نمی کنه . واین که یه سری از کابر ها گفتن تو ورژن 1.8 هم رست مود براشون کار می کرده !!
سلام پس ترجمه ی خبر دوم چی شد؟؟؟!!

• Like
Reactions: reza5287

vhd

کاربر سایت
Apr 16, 2006
117
نام
وحید
سلام پس ترجمه ی خبر دوم چی شد؟؟؟!!
سلام
خبر دوم . یکی از هکر ها به اسم SocraticBliss تونسه رمزگشایی از اطلاعات دامپ شده ps4 که قبلا توسط fail0verflow ارائه شده بود به دست بیاره که این اطلاعات برای برنامه IDA 7.0 ( یه برنامه برای توسعه دهندگانی هستش که بر روی هک کار میکنن ) بنویسه
این کار قبلا توسط گروه Ghidra توسط ابزار GhidraPS4loader انجام شده بوده
یکی از هکر ها هم انتقاد کردن که چرا وقتتون رو تلف میکنید برای ابزار هایی که قبلا نوشته شده و یه سری از کار برها هم گفتن که هکر های جدید این ابزار های تکراری رو برای مشهور شدن می نویسن .

• Like
Reactions: kayat and Mam.Q

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام دوستان.به تازگی دنبال شبیه سازی دریمکست رو پی اس فور بودم که پیداش کردم! 28 روز پیش تیم ریکست نسخه بتا رو عرضه کردن در سایت پی اس ایکس هکس . من نتونستم دان کنم اگه کسی میتونه لینک بده.اینم بگم که فقط برا کاربرای سایت بوده و چند نفر هم تستش کردن و سالم بوده و قابلیت چک کردن تمام فایل های خود کنسول هم داره.

• Like
Reactions: Mam.Q

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام دوستان.به تازگی دنبال شبیه سازی دریمکست رو پی اس فور بودم که پیداش کردم! 28 روز پیش تیم ریکست نسخه بتا رو عرضه کردن در سایت پی اس ایکس هکس . من نتونستم دان کنم اگه کسی میتونه لینک بده.اینم بگم که فقط برا کاربرای سایت بوده و چند نفر هم تستش کردن و سالم بوده و قابلیت چک کردن تمام فایل های خود کنسول هم داره.
اگه امولاتوری هم بیاد روی آرچ لینوکس میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر