راهنمای مراحل Crysis

ali138200t

کاربر سایت
Jul 13, 2017
1
سلام یه مرحله هست فکر کنم مرحله اخر.واقعا سخته. باید راه خروج پیدا کنم هیچی رو پیدا نمیکنم. الان تا یه جایی رفتم که عکس پایین رو داره.چکار باید کنم توی آب هستم .
البته من تونستم حالت god mode رو فعال کنم و هرگز نمیرم.همین طوری شده رسیدم اینجا.حالا باید چکار کنم؟
توی این جایی که گیر کردم چندین تا موجود آبی هستن و عکسای پایین هستش.لطفا خواهش میکنم راهنمایی کنید.

Attachments

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    286.4 KB · مشاهده: 8
  • 1.PNG
    1.PNG
    386.3 KB · مشاهده: 10

Bamdad170

کاربر سایت
Sep 6, 2017
2
سلام تو رو خدا کمکم کنین
من در مرحله ۹۶ reckoning گیر کردم موقعی که میگه برو به flight deck من به یه راهرو میرسم که قبلن ازش اومدم و راهرو بسته شده و هر کار کردم نتونستم ازش عبور کنم یکم که میام عقب تر بالا سقف شکسته فول پاور رو که میزنم بازم به بالاش نمیرسم باید چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنین
ممنون.

Bamdad170

کاربر سایت
Sep 6, 2017
2
سلام تو رو خدا کمکم کنین
من در مرحله ۹۶ reckoning گیر کردم موقعی که میگه برو به flight deck من به یه راهرو میرسم که قبلن ازش اومدم و راهرو بسته شده و هر کار کردم نتونستم ازش عبور کنم یکم که میام عقب تر بالا سقف شکسته فول پاور رو که میزنم بازم به بالاش نمیرسم باید چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنین
ممنون.

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
سلام من روی کشتی جای boosگیر کردم یک تفنگ هم از داخل برداشتم باید چکار کنم؟

اگه منظورت همون یارو گنده هست که باید اول با بازوکا اسحله هاشون از کار بندازی بعدش با اون اسلحه مخصوص بازو هاشو بزنی .../

kaboos81

کاربر سایت
Jan 4, 2018
3
اگه منظورت همون یارو گنده هست که باید اول با بازوکا اسحله هاشون از کار بندازی بعدش با اون اسلحه مخصوص بازو هاشو بزنی .../
من اون چهار دستو پای اولی بودم اونو شکست دادم طبق گفته شما اون دو بازوی بزرگرو هم زدم اون دریچه زیرشو چجوری باید زد هر چی میزنم فایده نداره

Daivooood

کاربر سایت
Mar 24, 2018
2
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی.

من نسخه ی Crysis : Warhead رو هم اکنون بازی می کنم و من در این بازی در مرحله ی Frozen Paradise به یک ناو رسیده ام که به هیچ وجهی نمی تونم اونجا رو رد کنم!

اگر کسی اطلاعاتی دارد ما را نیز راهنمایی کند؟! ;)
دوست عزیز رو حالت قدرت بزار عموم ننویس که قلبی موس رو فشار میدی م عکس مشت رو انتخاب کن از ناو میره بیرون.

Daivooood

کاربر سایت
Mar 24, 2018
2
آره دیگه دوست عزیز!!!

خودشه یک ناو یخ زده است که داخلش هم میرم اما راهی نداره که به اون نقطه ی سبز رنگ برسم!

اگه رفتی راهنمایی کن دمت گرم! :love:
دوست عزیز رو حالت قدرت بزار عموم ننویس که قلبی موس رو فشار میدی م عکس مشت رو انتخاب کن از ناو میره بیرون

REZAZIP

کاربر سایت
May 31, 2018
1
سلام
ببخشید من توی مرحله ای که باید توی کشتی اسلحه CANON رو بردارم و اون سفینه رو بزنم راهی به داخل کشتی پیدا نمیکنم
قبلا هم رفتمش تا اخر ولی این دفعه نمیدونم چشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر