راهنمای مراحل Crysis

mostafait

کاربر سایت
Nov 24, 2008
55
نام
مصطفی
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی.

من نسخه ی Crysis : Warhead رو هم اکنون بازی می کنم و من در این بازی در مرحله ی Frozen Paradise به یک ناو رسیده ام که به هیچ وجهی نمی تونم اونجا رو رد کنم!

اگر کسی اطلاعاتی دارد ما را نیز راهنمایی کند؟! ;)

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی.

من نسخه ی Crysis : Warhead رو هم اکنون بازی می کنم و من در این بازی در مرحله ی Frozen Paradise به یک ناو رسیده ام که به هیچ وجهی نمی تونم اونجا رو رد کنم!

اگر کسی اطلاعاتی دارد ما را نیز راهنمایی کند؟! ;)
منظورت همون ناو یخ زدست

mostafait

کاربر سایت
Nov 24, 2008
55
نام
مصطفی
منظورت همون ناو یخ زدست
آره دیگه دوست عزیز!!!

خودشه یک ناو یخ زده است که داخلش هم میرم اما راهی نداره که به اون نقطه ی سبز رنگ برسم!

اگه رفتی راهنمایی کن دمت گرم! :love:

اعصابم دیگه خیلی داغون شده!یک هفته هست که توی این قسمت هستم!

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
کسی سیو کرایسس 1 بعد این مرحله ای که میره داخل کوه وهمه چی شناروه( gps هم کار نمینه) رو داره؟(وقتی که از اون کوه میاد بیرون که فکر کنم میشه اول یخبندان... این سیو رو کسی داره؟)

مرسی

آخرین ویرایش:

Max Pouria

کاربر سایت
Nov 28, 2008
73
من تو Crysis اونجا که داخل کشتی رادارها رو از کار میندازی رو رد کردم . حالا تو نقشه یه نفر رو نشون میده که هی بالا پایین میشه . ولی من نمیتونم پیداش کنم . کسی میدونه باید چیکار کنم ؟

Juventus FC

کاربر سایت
Dec 26, 2008
19
یک جا در نقشه نشون داده یک مثلث سبز رنگ بعد متحرک هم هست نمیدونم هلیکوپترهای خودی هستند یا چیز دیگه بعد اون ور که تونل هست سنگها ریزش کردند درش بسته شده؟

معلوم نیست باید چه کنی بعد هم یک سری بال گردهای هوایی خودی اون بالا دارن پرسه میزنند؟

ودر روی زمین یک سری تونل آبی هست یکه به هم راه دارن و بعضی جاهاش درشون بسته هستند؟

حالا من توی نقشه یک هلیکوپتر قرمز میبینم ولی با چشم دیده نمیشه که با بازوکا بزنمش؟

Juventus FC

کاربر سایت
Dec 26, 2008
19
سلام دوستان من رفتم مرحله کره چقدر سخته؟

میگم من یک مرحله هستم این پایین یک چیزی شبیه به dna اون پایین هست که به زنگ نارنجی هم هست که رد شده و رفته تو دیوار بعد سمت چپش یک پنجره مانند هست که ازش رد بشی و لی یک حاله جلوی پنچره رو گرفته و نمیگذاره ما رد بشیم و از این ور اونور پیداست که چه خبره و اونور یک سیر فعل و انفعالات داره انجام میشه که معلوم نیست چیه اگه کسی میدونه تو رو خدا کمک کنید.

taraneh

کاربر سایت
Apr 10, 2009
3
سلام برای اولین سوالم توسایت آیا کسی میتونه بگه این راه کجاست تو مرحله آخر بعد از اتش گرفتن کشتی اینم نوشته راهنما

خب حالا به مرحله کشتی و مرحله آخر میرسیم ابتدا باید به Armory بروید فلشها را برای رسیدن به آنجا دنبال کنید. وقتی پرافیت رفت سر جای اوبیشینید اینجا را به یاد داشته باشید زیرا بعدا باید از همینجا tac gun را بردارید. سپس به bridge بروید.
توضیح دقیق مراحل بعد بسیار سخت است پس من فقط جاهایی رو توضیح میدم که فکر میکنم به مشکل میخورید.
هدف را دنبال کنید سر راه خود هر چه اسلحه و مهمات پیدا میکنید بردارید مخصوصا تفنگ Gauss Rifle را در ضمن به یک سری در نیمه باز و نیمه شکسته که برخورد کردید با قرار گرفتن در حالت strentgh و مشتت زدن به آنها باز میشوند.
در یک قسمت یه هدفی که باید برسید در واقع در زیر کشتی است و نه روی آن چون به آنجا که میرسید اتفاقی نمی افتد برای رسیدن به این نقطه باید از یک نقطه کنار عرشه کشتی به یک قسمت زیر کشتی بپرید و از آنجا وارد شوید دوستان شما نیز آنجا هستند آسانسوری آنجا هست که با آن به پایین میروید.
پس از ازکار انداختن و کشیدن اهرم یک در باز میشود و از آنجا وارد میشوید در اتاق باید در حالت پرش بلند به بالی دیوار و هدف بعدی بروید. و از آسانسور استفاده کنید.
هنگامی که به اتاق راکتور رسیدید دکمه قرمز رنگ را فشار دهید. تا از کار بیافتد پس از دمو شما باید وارد اتاف راکتور بشوید و چهار میله راکتور را پایین ببرید.

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
تقريبا وسطاي كشتي ميشه بايد از محل جنگ فاصله بگيري و چجلو بري تا به يه جور نرده برسي!(البته فكر كنم قبلش بايد يه تعدادشونو بگي درست يادم نيست ولي هموي جا وسط كشتيه

taraneh

کاربر سایت
Apr 10, 2009
3
تقريبا وسطاي كشتي ميشه بايد از محل جنگ فاصله بگيري و چجلو بري تا به يه جور نرده برسي!(البته فكر كنم قبلش بايد يه تعدادشونو بگي درست يادم نيست ولي هموي جا وسط كشتيه
من که چیزی متوجه نشدم هل هلی نوشتی اونجا کنار کشتی یا وسط روی باند کشتی در ضمن همه جا آتش گرفته وجنگ هست هیچ دریچه ای هم نیست البته چند تا در همونجا که میگی نرده هست ولی همشون بستس مرسی

آخرین ویرایش:

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
شرمنده اگه بد توضيح دادم گفتم كه من اونجا گير نكردم و تازه ماله خيلي وقت پيشه!ببين كشتي كه خيلي بزرگه اگه از محل اتيش دور بشي و به قسمت جلو كشتي حركت كني بايد اون جايي رو كه ميگم پيدا كني!تازه بايد يه سري كارا انجام بدي تا دوستات برن اونجا و بتوني از اسانسور بري پايين!!!!نميدونم چرا هنوز اونجان ولي فكر كنم بايد اون غول بزرگ رو بكشي تا بتوني ادامه بدي!(اصلا غول رو كشتي ديگه؟)

taraneh

کاربر سایت
Apr 10, 2009
3
شرمنده اگه بد توضيح دادم گفتم كه من اونجا گير نكردم و تازه ماله خيلي وقت پيشه!ببين كشتي كه خيلي بزرگه اگه از محل اتيش دور بشي و به قسمت جلو كشتي حركت كني بايد اون جايي رو كه ميگم پيدا كني!تازه بايد يه سري كارا انجام بدي تا دوستات برن اونجا و بتوني از اسانسور بري پايين!!!!نميدونم چرا هنوز اونجان ولي فكر كنم بايد اون غول بزرگ رو بكشي تا بتوني ادامه بدي!(اصلا غول رو كشتي ديگه؟)
نه هنوز غول نکشتم اگه کشته بودم که بازی تمام شده بود رفقا هم که دارن با اسکاتها میجنگند منم همچنان دنبال راه که برم پایین کشتیحتی به آبم زدم نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر