بازیهای موجود در بازار برای PC

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یکی با دسته و یکی هم با کیبورد امکان پذیره.

الان بازی نصب شده (کرک شده اش) وارد بازی می شوم در قسمت new game با دسته یا کیبورد هر دکمه ای می زنم بازی راه نمی افته . چجوریه ؟؟

باید قبلش اسپلیت اسکرین کنمش ؟ خودش اتومات انجام می ده ؟ نرم افزاری هستش ؟

ROONEY190

کاربر سایت
Jun 24, 2012
233
نام
علیرضا
الان بازی نصب شده (کرک شده اش) وارد بازی می شوم در قسمت new game با دسته یا کیبورد هر دکمه ای می زنم بازی راه نمی افته . چجوریه ؟؟

باید قبلش اسپلیت اسکرین کنمش ؟ خودش اتومات انجام می ده ؟ نرم افزاری هستش ؟
من تابستون دوستم اشتراکی گرفت با هم رو یک سیستم بازی کردیم من با کیبورد اون با دسته نرم افزار هم x360 رو ریخته بود برا شناسایی دسته

• Like
Reactions: kamyy

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام دوستان، ببخشید که سوالم رو اینجا میپرسم، تو تاپیک خودش پرسیدم کسی پاسخ نداد.
آقا بازی Fallout 76 رو چجوری میشه روی پی سی تجربه کرد؟ میشه براش سی دی کی اشتراکی خرید؟ دیتای بازی رو چجوری میشه دانلود کرد؟
ممنون

• Like

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سلام دوستان، ببخشید که سوالم رو اینجا میپرسم، تو تاپیک خودش پرسیدم کسی پاسخ نداد.
آقا بازی Fallout 76 رو چجوری میشه روی پی سی تجربه کرد؟ میشه براش سی دی کی اشتراکی خرید؟ دیتای بازی رو چجوری میشه دانلود کرد؟
ممنون
تا جایی که می دونم بازی تمام آنلاینه برای همین اشتراکی نمیشه
شاید اشتراکی استور ویندوز بشه (باز دقیق نمی دونم بهتره قبل خرید حتما ی تحقیقی بکنین)

• Like
Reactions: aramesh_61

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
تا جایی که می دونم بازی تمام آنلاینه برای همین اشتراکی نمیشه
شاید اشتراکی استور ویندوز بشه (باز دقیق نمی دونم بهتره قبل خرید حتما ی تحقیقی بکنین)
آقا ممنون، ولی شما میدونی کجا میشه اشتراکی استور ویندوز خرید؟ یا اوریجینال؟ من هیچ سایتی رو پیدا نکردم که بفروشه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
آقا ممنون، ولی شما میدونی کجا میشه اشتراکی استور ویندوز خرید؟ یا اوریجینال؟ من هیچ سایتی رو پیدا نکردم که بفروشه
من کلا هیچ اشتراکی از اسنور نخریدم
توی تایپک فورزا 4 ببین کیا گفتن اشتراکی گرفتن از اونا بپرس چون اون بازی هم مال استور بود

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Thief-Simulator-pc-cover.jpg

این شما این هم بازی مفرح شبیه ساز دزدی :D
در این بازی شما راهکارهای دزدی از خونه یا ماشین و چیزهای مشابه رو یاد می گیرید:D

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
اقا من infinite warfare دانلود کردم سرور کسی رو جوین نمیده علتش چیه؟فکر نمیکنم مشکل کمبود پلیر باشه؟هست؟یا مثله black ops 2 با نت ایران جوین نمیده به مولتیپلیر

• Like

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
قشنگه ؟
بازی ش ماله نسل قبله
من وقتی منتشر شد رو ایکس باکس 360 رفتم ش، درست یادم نی چجور بود اما همون موقع هم بازی متوسطی محسوب میشد.
گیم پلی ش هم فک کنم بیشتر با مکالمه و مخفی کاری پیش میره.
قبل از که بگیری ش اگه تونستی یه نقد و بررسی ازش ببین که بفهمی با سلیقه ت جوره یا نه.

• Like

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
بازی ژانر کارآگاهی که با اکشن همراه باشه سراغ دارید ؟ بالای ۲۰۱۴ باشه
عکسه پروفایلمه Xd
deus ex mankind هم تا حدودی کاراگاهیه اما بازی سنگینیه ممکنه اول خوشت نیاد اگه بازیش نکردی پیشنهاد میکنم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر